PDA

Επιστροφή στο Forum : SO YOU THINK YOU CAN DANCE

ΕΦΗ
19-02-07, 13:19
το παρακολουθείτε??

πως σας φαίνεται ο Μεταξό στον ρόλο του ως κριτική επιτροπή?

ringo
19-02-07, 13:29
Το βλεπω ναι... ο μεταξο ειναι ενας καλος στο ειδος του ριαλιτζης τηλεκριτης... Για τηλεθεαση φυσικα ειναι καλος, αλλιως αμφιβαλω αν μπορει τωρα να κανει τα μισα απο οσα κανουν μερικοι παικτες στο ταλεντ σοου αυτο...

Kostakis
20-02-07, 03:32
κριμα το εχασα...και ηιελα πολυ να δω μεταξο σε αλλο καναλι και αλλο ριαλιτι...
ισως το πετυχω την αλλη φορα..

Efstratia
20-02-07, 03:43
Par'olo pou den xero ti akrivos lete....(ti reality? Ti, ke pios, horevi? Ke pou?) Vevea den perimeno apantisi...
O Horos emena mou aresi PARA POLI!!!!! (Na me vlepate stous gamous ton Gion mou, prin 3 hronia, den tha pistevate sta matia sas!!!!!!(Ohi na penefto, Par' olo pou afto kano, LATREVO ton HORO!!!! Omos. (I KALITERI GIMNASTIKI!!!!)
Ke o Panos san horeftis, pistevo oti ine poli kalos!! Sto kato kato afti ine i doulia tou!!!!:wink:

Kostakis
20-02-07, 03:46
SO YOU THINK YOU CAN DANCE

Το πιο πετυχημένο dance show που έγινε ποτέ! Tο παρακολούθησαν 21 εκατομμύρια Αμερικανοί από το τηλεοπτικό δίκτυο της FOX και σημείωσε το υψηλότερο ρεκόρ τηλεφωνικών ψήφων στην ιστορία της αμερικανικής τηλεόρασης. Το show που γνώρισε τεράστια επιτυχία όπου κι αν παίχτηκε, Καναδά, Ισραήλ, Τουρκία, Νορβηγία, Νέα Ζηλανδία, «ζωντανεύει» τώρα και στην Ελλάδα από το MEGA!

AUDITIONS
Η διαδικασία είναι η εξής: Μέσα από auditions στην Ελλάδα [Αθήνα, Θεσσαλονίκη], αλλά και το εξωτερικό [Νέα Υόρκη, Μελβούρνη, Λευκωσία], η κριτική επιτροπή, που αποτελείται από τον Μιχάλη Ναλμπάντη, την Εβελίνα Παπούλια και τον Πάνο Μεταξόπουλο, εξετάζει όλους τους υποψηφίους σε χορογραφία της αρεσκείας τους. Πολλοί θα αποτύχουν. Οι υπόλοιποι, όσοι έχουν αξιοπρόσεκτη παρουσία, περνούν στην επόμενη φάση, της ομαδικής χορογραφίας. Οι καλύτεροι από αυτούς περνούν στο Boot Camp. Υπάρχουν όμως και εκείνοι οι λίγοι, τα εξαιρετικά ταλέντα, που, από την πρώτη στιγμή, την πρώτη δηλαδή audition, παίρνουν απευθείας "εισιτήριο" για το Boot Camp.

BOOT CAMP
Στο Boot Camp περίπου 100 άτομα, οι καλύτεροι χορευτές που έχουν προκριθεί από τις auditions σε όλες τις πόλεις, συγκεντρώνονται στην Αθήνα. Μετά από μια εβδομάδα σκληρών χορευτικών δοκιμασιών θα επιλεγούν οι 20 καλύτεροι χορευτές, δέκα αγόρια και δέκα κορίτσια, οι οποίοι περνούν στην τελική φάση, τα live shows!

LIVE SHOWS
Στα live shows οι 20 διαγωνιζόμενοι, χωρισμένοι σε 10 ζευγάρια, χορεύουν διαφορετικά είδη και στιλ χορού το καθένα. Κάθε εβδομάδα, ένας χορευτής και μία χορεύτρια ψηφίζονται προς αποχώρηση. Τα αποτελέσματα όμως δεν τα μαθαίνουμε αμέσως, αλλά στα results shows που ακολουθούν, και το τελικό live. Τότε, στην τελευταία εκπομπή, μαθαίνουμε τον ένα και μοναδικό νικητή, τον καλύτερο χορευτή από όσους είδαμε. Το έπαθλο είναι μία υποτροφία, με την εκπαιδευτική υποστήριξη της BCE, διάρκειας από ένα έως τρία χρόνια, σε μία από τις μεγαλύτερες Ακαδημίες Χορού της Μ. Βρετανίας, με όλα τα έξοδα διαμονής πληρωμένα και ακόμη 100.000€ μετρητά!

Efstratia
20-02-07, 04:02
Efharisto KOSTAKI MOU!!!
iHA DI EDO, ENAN DIAGONISMO (ball room dance ) me zevgaria, pou sto telos ena zevgari vraveftike! Mou ihe aresi!!!
Afto pou mou exigis tora pou ginete stin Ellada mas, den to ixera, ke se EFHARISTO!!!! Kostaki!!!!
Kalo akougete.
Mono pou ego eho mono Antenna. Etsi den mporo na to do!!!
Ke pali Efharisto!!!!
Den perimena na paro apantisi (Exigisi) ke malista toso grigora!!!
Ise, PSIHOULA!!!!:smile
Filakia!!!:rose:

Kostakis
20-02-07, 04:06
Efharisto KOSTAKI MOU!!!
iHA DI EDO, ENAN DIAGONISMO (ball room dance ) me zevgaria, pou sto telos ena zevgari vraveftike! Mou ihe aresi!!!
Afto pou mou exigis tora pou ginete stin Ellada mas, den to ixera, ke se EFHARISTO!!!! Kostaki!!!!
Kalo akougete.
Mono pou ego eho mono Antenna. Etsi den mporo na to do!!!
Ke pali Efharisto!!!!
Den perimena na paro apantisi (Exigisi) ke malista toso grigora!!!
Ise, PSIHOULA!!!!:smile
Filakia!!!:rose:

:blush:

αλοιμονο efstratia μου...(και οποιος αλλος να ηταν θα απαντουσα...)
εδω μεσα κανουμε ΤΑ ΠΑΝΤΑ ο ενας για τον αλλο...μια οικογενεια ειμαστε...χαιρομαι που σε βοηθησα...
α και μην ανησυχεις θα μαθαινεις νεα για το show απο εδω μεσα...ετσι κανουμε..μοιραζομαστε οτι δεν μπορουμε να το δουμε ολοι...:smile

Σεριφης kostakis παντα στην διαθεση σου....:rose:

Efstratia
20-02-07, 05:36
Efharisto Kostaki "SERIFI"!!!!!! Tora mporo na kikloforo, ANETA!!!!!!:wink:
Filakia.

freddaras
22-02-07, 00:37
αυτη ειναι η εκπομπη που εγινε ο ντορος για τα παιδια που κορόιδευαν και γελούσαν. μαζι τους.....ο μεταξο και η παρεα του….???
αν ΝΑΙ Α Ι Σ Χ Ο Σ .....
δεν εχω να πω τιποτα αλλο,......
:blush: :blush: :blush:

thodoris7
22-02-07, 00:37
SO YOU THINK YOU CAN DANCE by Annita Pania είδα σήμερα,πολύ πλάκα...που βρίσκει αυτά τα άτομα :)???

Phaedra
22-02-07, 03:57
αυτη ειναι η εκπομπη που εγινε ο ντορος για τα παιδια που κορόιδευαν και γελούσαν. μαζι τους.....ο μεταξο και η παρεα του….???
αν ΝΑΙ Α Ι Σ Χ Ο Σ .....
δεν εχω να πω τιποτα αλλο,......
:blush: :blush: :blush:

Λες για κείνο το επεισόδιο που δε μπορούσαν να μαζέψουν τις κοιλιές τους από τα γέλια... Κι εγώ είχα εκνευριστεί αφάνταστα τότε με τη συμπεριφορά των δυο αντρών... Απαράδεκτοι... Και μια Εβελίνα να προσπαθεί να τους συνεφέρει και να μη μπορεί.... Ωραίοι "καθηγητές" :chair:

ringo
22-02-07, 11:57
SO YOU THINK YOU CAN DANCE by Annita Pania είδα σήμερα,πολύ πλάκα...που βρίσκει αυτά τα άτομα :)???
Βας βας βας ο Παραααασκευας βας βας να το ξεεεερεις
Βας βας βας ο Παραααασκευας βας βας θα υποφεεερεις

:roffl: :roffl: :roffl:

MARIA
22-02-07, 15:31
ΒΑΣ ΒΑΣ ΒΑΣ Ο ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ............ΩΡΑΙΟΣ ΤΥΠΟΣ....ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ...
ΩΡΑΙΑ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΗΣ ΠΑΝΙΑ....

ΠΕΘΑΙΝΩ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΚΟΛΛΗΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΜΑΝ.....ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ

ΤΡΕΛΟ ΣΟΥΞΕ.....
Η ΣΚΗΝΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ CATMAN.....

ringo
18-04-07, 12:51
Το ειδατε χθες?
Δεν ξερω γιατι αλλα.. μ'αρεσει :pardon:
Ειναι πολυ θεαματικο, εχει και την Βικαρα με το μινι μεχρι τις αμυγδαλες και κολας θες δεν θες:wink: ... Βεβαια ειναι και οι χορευτριες με κατι τρομερα ανοιγματα... :shokk:

Ακυρο... Ξερω γιατι μ'αρεσει :tongue:

thlon_et_temnon
18-04-07, 16:04
Το ειδατε χθες?
Ειναι πολυ θεαματικο, εχει και την Βικαρα με το μινι μεχρι τις αμυγδαλες και κολας θες δεν θες:wink: ... Βεβαια ειναι και οι χορευτριες με κατι τρομερα ανοιγματα... :shokk:

Η Καγια αξιζει (κατ'εμε ειναι χαλια) μονο για να τη δειχνει ο σκηνοθετης απο ΚΑΤΩ!
Κατα τ'αλλα, οποτε ανοιγει το στομας της ειναι για να πατας mute στο τηλεκοντρολ!

MARIA
18-04-07, 16:59
Η ΚΑΓΙΑ τείνει να γίνει αντίγραφο του ΑΥΤΙΑ...ολες οι λέξεις που χρησιμοποιεί λήγουν σε ακι η ουλη ..............\

Phaedra
19-04-07, 02:12
Το ειδατε χθες?

Κι εμένα μ`αρέσει πολύ... για άλλους λόγους βέβαια :tongue: :tongue: :wink:

Kostakis
19-04-07, 03:11
Το ειδατε χθες?

:roffl::roffl::roffl:

καλοοοοοοοοοοοοοο

μινι....και οτι εχει απομεινει!!!!!

ringo
19-04-07, 12:42
Το εχει παλι σημερα.... :smile :smile :smile :smile :smile

thlon_et_temnon
19-04-07, 15:30
:roffl::roffl::roffl:

καλοοοοοοοοοοοοοο

μινι....και οτι εχει απομεινει!!!!!

Παντως η Καγια δεν εχει ωραια ποδια

boubouka
19-04-07, 15:59
Παντως η Καγια δεν εχει ωραια ποδια

Σωστός, η ποδοσφαιρίστρια στην Αννίτα εχει καλύτερα. :roffl: :roffl:

thlon_et_temnon
19-04-07, 16:42
Εσυ θα ηθελες να ειχες τα ποδια της ΚαγιαΣ?

Δεν θα φοβοσουν να κυκλοφορησεις στο δρομο, μη τυχον σου ορμουσε κανενας σκυλος, περνώντας τα για κοκαλα?

boubouka
19-04-07, 17:05
Εσυ θα ηθελες να ειχες τα ποδια της ΚαγιαΣ?

Δεν θα φοβοσουν να κυκλοφορησεις στο δρομο, μη τυχον σου ορμουσε κανενας σκυλος, περνώντας τα για κοκαλα?

Ανάλογα με το ύψος της και το βάρος της καλά είναι. Εγώ μόνο άμα με βάλουν σε μέγγενη και με τραβάνε καμμιά δεκαριά χρόνια θα τα αποκτήσω, και τότε θα σου πω. :roffl: :roffl: Πάντως από σκύλο δεν κινδυνεύω. :roffl:

thlon_et_temnon
19-04-07, 23:10
Τι λες καλιέεεεε!
Τωρα τη βλεπω και τι να σου πω? Πιο ΚΑΚΟΣΧΗΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ποδια δεν εχω ξαναδει!

kimoula
20-04-07, 00:51
Παντως διπλα στην Καγιά όλα τα κοριτσια - χορευτριες φαινοντια νάνοι.
ΠΟλυ άσχημη εικόνα να της φτάνουν όλες μέχρι τη μέση.
Ασχημη για τ ακοριτσια δηλαδή, γιατί ετσι η καγιά φαινεται η μόνη ωραια

boubouka
20-04-07, 00:56
Παντως διπλα στην Καγιά όλα τα κοριτσια - χορευτριες φαινοντια νάνοι.
ΠΟλυ άσχημη εικόνα να της φτάνουν όλες μέχρι τη μέση.
Ασχημη για τ ακοριτσια δηλαδή, γιατί ετσι η καγιά φαινεται η μόνη ωραια

Σιγά την ωραία. Μπλιαχ, μια ψηλή, ξανθιά, λεπτή μοντέλα είναι, με ωραίο πρόσωπο, δεν είδες τι στραβοκάνα είναι? :roffl: :roffl: :roffl:

thodoris7
27-04-07, 14:51
So, you think you can dance?http://www.sportime.gr/_images/trans.gifhttp://www.sportime.gr/images//Photo%20of%20the%20day%202/27.04.jpg 27/4/2007 10:37

Αφού έχουμε εξωγηπεδικές ειδήσεις, θα κάνουμε και σφήνες εξωγηπεδικών στο photo of the day. Και ο Τζορτζ Μπους δίνει πάντα μια καλή αφορμή. Ειδικά, όταν αποφασίζει να χορέψει σενεγαλέζικους χορούς.

Phaedra
28-04-07, 17:03
...τώρα αν πω ότι είναι φτυστός με μαιμού, μάλλον θα.... συμφωνήσετε :tongue: :blush:
Μέχρι και κραυγές νομίζω ότι ακούω από τη φωτογραφία :roffl:

ΜΑΡΚΟΣ
28-04-07, 22:42
...τώρα αν πω ότι είναι φτυστός με μαιμού, μάλλον θα.... συμφωνήσετε :tongue: :blush:
Μέχρι και κραυγές νομίζω ότι ακούω από τη φωτογραφία :roffl:Εγώ ψαχνω κάτω δεξιά στην οθόνη την μπανάνα!!!:roffl:

Phaedra
28-04-07, 22:43
Εγώ ψαχνω κάτω δεξιά στην οθόνη την μπανάνα!!!:roffl:

Την μπανάνα ή τη...... μπανάνα...?? :tongue: :tongue: :tongue:

zoyita
29-04-07, 02:51
Σιγα καλε..η Καγια τι ειναι..σαν εμενα στο δυο μετρα πιο ψηλο, δεκα τονους πιο ξανθο και με πιο ισια ποδια...

Ψιλα πραγματα..Θα το ξεπερασω που θα παει..:roffl:

Thea
03-05-07, 18:58
Λοιπόν εχω ξεχωρίσει την Μαρία

http://www.youtube.com/watch?v=aKo-klNKS3Y

http://www.youtube.com/watch?v=A9GZdiC8yF4

Thea
03-05-07, 19:05
MITS (15 χρονών παιδακι -ταλεντάρα)

http://www.youtube.com/watch?v=nTuxPpHC1LU

http://www.youtube.com/watch?v=tXCkRZ60z-4&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=odbS-f8c6sk&mode=related&search=

ringo
03-05-07, 19:06
Λοιπόν εχω ξεχωρίσει την Μαρία

http://www.youtube.com/watch?v=aKo-klNKS3Y

http://www.youtube.com/watch?v=A9GZdiC8yF4
εκπληκτικος χορευτης ο Λούκας

Thea
03-05-07, 19:14
και η Γιώτα μου αρέσει

http://www.youtube.com/watch?v=BgMG8R06U3w

http://www.youtube.com/watch?v=S1Ub6uz_EOE

http://www.youtube.com/watch?v=nTuxPpHC1LU

Phaedra
03-05-07, 19:19
...σαν την Αγγελική που έφυγε πάντως.... . . . . .

(ακόμα να το χωνέψω:sorry:)

:chap: :chap: :chap:

kimoula
03-05-07, 22:28
Εγω έχω ξεχωρισει τον Ζαν Πιερ
και μετά τον Μιτς
και μετά τον Ηλία
Απο τα κοριτσια δενμου αρεσει ιδιαιτερα κανένα

Thea
03-05-07, 22:59
Jean Pierre

http://www.youtube.com/watch?v=6TLLAg_rpSs

http://www.youtube.com/watch?v=sUH83n_R3io&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=dh_X4T0TsL0

kimoula
03-05-07, 23:20
Μπραβο Λενια.
Τις ηθελα τις εμφανισεις του Ζαν Πιερ

thlon_et_temnon
04-05-07, 01:15
MITS (15 χρονών παιδακι -ταλεντάρα)

Αν και "πουστίζει" ολιγον! :roffl:

Thea
04-05-07, 01:34

Ελα ,βρε εβγαλες συμπερασμα απο τα 15... :tongue:
το φιλί το ριξε ομως στην κοπελιά στο τελος του χορευτικου...:tongue:

Kostakis
04-05-07, 01:36

ωχ....αν μου πεις να σου κανω καφε και να σου βαλω "λιγη" ζαχαρη....πολυ φοβαμαι πως θα σου κανω φραπε με μελι....
χαραμιζεις την λεξη ολιγον με το παραδειγμα σου....

Kostakis
04-05-07, 01:37
Ελα ,βρε εβγαλες συμπερασμα απο τα 15... :tongue:
το φιλί το ριξε ομως στην κοπελιά στο τελος του χορευτικου...:tongue:

χχαχαχα καλα απο φιλια....
γιατι εσυ δεν φιλιεσαι με την κολλητη σου...:tongue:

ringo
04-05-07, 18:35
ωχ....αν μου πεις να σου κανω καφε και να σου βαλω "λιγη" ζαχαρη....πολυ φοβαμαι πως θα σου κανω φραπε με μελι....
χαραμιζεις την λεξη ολιγον με το παραδειγμα σου....
χαχαχαχαχαχαχα σωστος

τι ολιγον ρε θλον, το παιδι ειναι μιση ωρα πριν την εγχειρηση :tongue:

Thea
04-05-07, 18:57
χχαχαχα καλα απο φιλια....
γιατι εσυ δεν φιλιεσαι με την κολλητη σου...:tongue:

:blush: στο στομααα???

vivtory1
04-05-07, 21:17
popo kakies...:shokk:
15 xronon paidaki ine, amesos na tou kolisete kai tampela...:punish:
mia xara ine o mitch, ine glikouliko paidi...kai poli kalos xoreftis...:chap:

thodoris7
17-05-07, 05:39
Η Βίκυ Καγιά δεν άντεξε και ξέσπασε.

Αθανασία Γεραπετρίτη
www.yupi.gr

Έφταναν λίγα δευτερόλεπτα να γυρίσω το κανάλι στο "So you think you can dance" (http://www.yupi.gr/index.php?option=content&task=view&id=368) (γιατί είχε διαφημίσεις στην Eurovision (http://www.yupi.gr/index.php?option=content&task=view&id=1437) ) και να δω την παρουσιάστρια του να κλαίει με λυγμούς. Ποιος χτύπησε; Μήπως έφαγε κανένας καμιά τούμπα; Μήπως της έβαλε τις φωνές ο Μεταξόπουλος;
http://www.yupi.gr/data/photos/kagia1_medium.jpg
Ομολογώ ότι ούτε αρχή ούτε μέση είχα δει. Αλλά αυτά τα λίγα δευτερόλεπτα του τέλους που είχα την τύχη να δω ήταν και τα καλύτερα. Γιατί εκεί που η Βίκυ Καγιά ανακοίνωσε ποιοι θα αποχωρήσουν από το σώου άρχισαν τα δράματα. Συγκινήθηκε και εκείνη, συγκινήθηκαν και τα παιδιά και το δάκρυ έτρεχε ωσάν κορόμηλο. Ούτε να συνεχίσει να μιλά δεν μπορούσε η παρουσιάστρια ( που κατά τ'άλλα καλά την κάνει την δουλειά της), και παρέδωσε το μικρόφωνο σε μια μαθήτρια και μου θύμισε αυτή τη γνωστή φράση που είχε πει ο Χελάκης τότε στο ραδιόφωνο για το Euro "Δεν περιγράφω άλλο!!!". Αν και μετά από λίγο έκανε την καρδιά της πέτρα, μάζεψε τα κομματάκια της και χαιρέτισε τους τηλεθεατές με τη μάσκαρα να τρέχει και να απειλεί να λερώσει το φόρεμα.
Και εντάξει κλάματα έχουμε ξαναδεί σε τέτοιου είδους σώου, αλλά όχι και έτσι. Και μέσα σε αυτό το κλίμα της θλίψης και της αγανάκτησης θα πρέπει δηλαδή να νιώσουμε τύψεις που δεν συγκινούμαστε καθόλου? Εδώ είμαστε κολλημένοι 3 ώρες στην κίνηση κάθε μέρα και λιώνουμε από τη ζέστη. Οι διακοπές φαντάζουν να είναι απελπιστικά μακριά και άπιαστες. Ψάχνουμε τις τσέπες των ρούχων μας μπας και έχει ξεμείνει κανένα μπικικίνι. Η Κύπρος αποκλείστηκε από τον τελικό της Eurovision. Και παρ'όλα αυτά ακόμα χαμογελάμε. Και το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι η γνωστή ατάκα που είχε πει η Sharon Stone σε μια ταινία "Get a life!".

thodoris7
17-05-07, 23:03
Born to be alive :roffl:

http://www.cepolina.com/photo/1231.1178.1516/1424.2800.256501.jpg

thodoris7
23-05-07, 02:12
http://www.youtube.com/watch?v=Sj7vje80DYs

αντρη
01-06-07, 10:54
Μπορει καποιος να μου πει τους χτεσινους υποψηφιους και αυτους που εφυγαν pleaseeeeeeeeeeeeee:help:

ΜΑΡΚΟΣ
01-06-07, 11:18
Αναμετάδοση από την μαμά μου...:tongue:Εφυγε η Λουκία και ο Ηλίας,έμεινε ο Κύπριος αν σε ενδιαφέρει...

αντρη
01-06-07, 11:44
Αναμετάδοση από την μαμά μου...:tongue:Εφυγε η Λουκία και ο Ηλίας,έμεινε ο Κύπριος αν σε ενδιαφέρει...
Thanx Μαρκο:smile

ioannis
01-06-07, 12:13
Αντικειμενικά πάντως αυτή η Σμαράγδα, την Τρίτη ήταν η χειρότερη....

Και δεν βγήκε προτεινόμενη....

ringo
01-06-07, 18:53
Αφου Γιαννη ειναι μαθητρια του μεταξο...

ΑΙΣΧΟΣ, ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΩΞΕΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...
ΑΛΗΤΕΣ, ΕΞΩ Η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΒΑΝΑ, ΕΞΩ ΚΑΙ Η.... ΖΟΥΜΕΡΗ ΛΟΥΚΙΑ...

ΑΙΣΧΟΣ... ΟΥΣΤ...

:tongue:

Phaedra
02-06-07, 01:21
ΕΞΩ ΚΑΙ Η.... ΖΟΥΜΕΡΗ ΛΟΥΚΙΑ...

ΑΙΣΧΟΣ... ΟΥΣΤ...

:tongue:
...ελέησε ο Θεός επιτέλους με την άσχετη ξυνή . . :priest: :blush: :-P

Thea
02-06-07, 02:49
Αντικειμενικά πάντως αυτή η Σμαράγδα, την Τρίτη ήταν η χειρότερη....

Και δεν βγήκε προτεινόμενη....

ήταν με τον Μιτς...
η αρσενική καλομοίρα :tongue: και μαλλον ο αξιος νικητής για να παρει υποτροφια!!
Απο τις κοπελες η Μαρία άξιζε η φωτιαδου !!!

vivtory1
02-06-07, 03:20
ήταν με τον Μιτς...
η αρσενική καλομοίρα :tongue: και μαλλον ο αξιος νικητής για να παρει υποτροφια!!
Απο τις κοπελες η Μαρία άξιζε η φωτιαδου !!!

sosti lenia, to paidi ine poli kalos xoreftis....to idio kai o galos, ala aftos ine kai poli megaliteros kai exi kapia kariera, eno o mikros tha kerdisi poli perisotera me to na fitisi se mia tetia sxoli..:wink:
gia tin maria exis ki eki dikio, itan poli kaliteri po oles tis ales eki mesa....krimas pou to evgalan to koritsi...:sorry:

Phaedra
02-06-07, 03:37
sosti lenia, to paidi ine poli kalos xoreftis....to idio kai o galos, ala aftos ine kai poli megaliteros kai exi kapia kariera, eno o mikros tha kerdisi poli perisotera me to na fitisi se mia tetia sxoli..:wink:
gia tin maria exis ki eki dikio, itan poli kaliteri po oles tis ales eki mesa....krimas pou to evgalan to koritsi...:sorry:

Συμφωνώ απόλυτα... από την αρχή έλεγα κι εγώ πως αυτός θα κερδίσει λογικά.. :wink:

ringo
02-06-07, 12:16
Για μενα η Γιωτα αξιζει, ειναι μικρη πολυ καλη και τα καταφερνει σε ολα..

Ο Μιτς δεν μαρεσει πολυ, ολο τα γνωστα σαλτα κανει και τις ιδιες πιρουετες .

thlon_et_temnon
02-06-07, 14:30
ήταν με τον Μιτς...
η αρσενική καλομοίρα

Ο μιτς ειναι μαλλον κατι προς ο... "θηλυκια Καλομοιρα"

Phaedra
07-06-07, 14:56
Σήμερα είχαν στο Super Star συνέντευξη απ`τον Τσιάγο... :heart:

[ ΑΑΑιιιχχ, πήρα τη δόση μου και σήμερα :tongue: :blush: ]

ringo
07-06-07, 18:17
ειπαν για μεγαλη εκπληξη σημερα στις αποχωρισεις.. βλεπω τον μιτς εξω..

vivtory1
07-06-07, 19:08
ειπαν για μεγαλη εκπληξη σημερα στις αποχωρισεις.. βλεπω τον μιτς εξω..

afto vlepo ki ego, theloun na ton vgaloun ekso ton mikro....:sorry: afou sto live tou evalan kai tous dio xorous telios antithetous me to styl tou, kai ton xantakosan:wink:

tou alou tou lukas omos, tou edosan akrivos afto pou kseri na kani kala,,,to hip-hop...........as tou edinan ki aftou sinxrono na itan sostos o diagonismos...:mad...ston proto xoro, to disko, itan xalia....

sas thimizi kati afto???:wink:

boubouka
07-06-07, 20:47
Εγώ δεν αντέχω την κριτική επιτροπή, ειδικά τον Μεταξόπουλο, μου γυρνάει το μάτι ανάποδα. Και δεν το βλέπω. Κανει κακό στην υγεία ο Μεταξόπουλος. Ποιό τσιγάρο και κουραφέξαλα. :roffl::roffl::roffl:

kimoula
07-06-07, 20:47
Αποχωρησε ο Μιτς και η Σμαράγδα.
Απο το κοινό σωθηκαν ο Ζαν Πιερ και η Γιώτα
και προτιενόμενοι βγηκαν Μιτς, Λουκας, Φανη και Σμαράγδα
Οι κριτές ειπαν στον Μιτς ότι ειναι καλός αλλά βρεθηκε απέναντι σε έναν ογκόλιθο και τον έδιωξαν.
Αντε και στο επομενο sytycd να παιρνουν μονο ακροβατες

Phaedra
07-06-07, 20:57
...αχ αυτοί οι "ογκόλιθοι"... πυρίτιδα που θέλουν :roffl:

vivtory1
07-06-07, 21:13
etsi kai vgaloun ton falakra nikiti tha ine telios axristoi....gia vrisimo..:mad
o pio asxetos ine apo tous eksi pou ixan mini.....to mono pou ekane kala itan to street dancing, to hip-hop.....den to pistevo pos eftase mexri ton teliko kai vgikan ekso tosoi kaloi xoreftes kai xoreftries.....:no:

ki edo den krinoun opos to fs pou ixame to realiti kai vlepame kai xaraktires.....edo itan mono to talento.......:shokk:...

kimoula
07-06-07, 21:17
μετα το σημερινο ο κόσμος θα βγάλει νικητή η τον Λουκας ή τον Ζαν Πιερ... η επιτροπή έκανε ότι έπρεπε για να τα κανει σαλάτα και δεν ε΄χει άλλο ρόλο πια

thlon_et_temnon
07-06-07, 23:31
Αποχωρησε ο Μιτς και η Σμαράγδα.
Απο το κοινό σωθηκαν ο Ζαν Πιερ και η Γιώτα
και προτιενόμενοι βγηκαν Μιτς, Λουκας, Φανη και Σμαράγδα
Οι κριτές ειπαν στον Μιτς ότι ειναι καλός αλλά βρεθηκε απέναντι σε έναν ογκόλιθο και τον έδιωξαν.
Αντε και στο επομενο sytycd να παιρνουν μονο ακροβατες

δηλαδη ο Μιτς ΔΕΝ ειναι ΚΙ ΑΥΤΟΣ ακροβατης? Μονο τουμπες ξερει να κανει και πήδουλους!
Μονο ο Λουκας ειναι ακροβατης?

kimoula
08-06-07, 00:55
O Mιτς ειναι κλασσικός χορευτης...φυσικά και μπορει να κανει τουμπες.... αλλά τα κανει όλα τεχνικά σωστά.

Πολύ στενοχωρεθηκα αποψε. Μεγάλη αδικία.
Ηταν κλάσεις καλυτερος απόψε ο Μιτς απο τον Λουκας

Phaedra
08-06-07, 01:05
O Mιτς ειναι κλασσικός χορευτης...φυσικά και μπορει να κανει τουμπες.... αλλά τα κανει όλα τεχνικά σωστά.

Πολύ στενοχωρεθηκα αποψε. Μεγάλη αδικία.
Ηταν κλάσεις καλυτερος (απόψε) ο Μιτς απο τον Λουκας

Θα βάλω το απόψε σε παρένθεση...
Κι εγώ του είχα μεγάλη αδυναμία, πιστεύω πως σε όλα μπορούσε να ανταπεξέλθει επάξια.... Αφήστε που ήταν και ο κατάλληλος (ηλικιακά και χρονικά) για την υποτροφία...:sorry:

Τί να πεις... τώρα προφανώς θα γίνει αυτό που είπε πως θα κάνει ο Jean Pierre αν κερδίσει το έπαθλο. Θα το κερδίσει όντως, όντας ο καλύτερος, και θα δωρίσει την υποτροφία στον Lucas μαζί με ένα μέρος των χρημάτων..

ioannis
08-06-07, 08:07
Παιδιά, θα ήταν αδικία να φύγει ο Λούκας...Το παλληκάρι απλώς είναι super...Χορεύει με πάθος και ψυχή...Γεμίζει την σκηνή...Δίκαια έμειναν αυτός και Ζαν-Πιέρ...

Ο πιτσιρικάς είναι, τεχνικά πολύ καλός, αλλά από έκφραση και ψυχή που απαιτεί ο χορός ακόμη έχει πολύ δρόμο...

Και αυτός και ο Λούκας χόρεψαν τα δυνατά τους στυλ οπότε καμμία αδικία δεν υπήρξε...

Για μένα δίκαια αποχώρησε...

Βέβαια επιτέλους αποχώρησε η Σμαράγδα...

αντρη
08-06-07, 11:20
:dance:go lukas:yahoo:

ringo
08-06-07, 12:06
δηλαδη ο Μιτς ΔΕΝ ειναι ΚΙ ΑΥΤΟΣ ακροβατης? Μονο τουμπες ξερει να κανει και πήδουλους!
Μονο ο Λουκας ειναι ακροβατης?
Συμφωνω, ο Λουκας εχει χορεψει και αλλα ειδη χορου και τα καταφερε μια χαρα , οπως και ο Μιτς βεβαια. Εχθες ομως η διαφορα ηταν μεγαλη, ο λουκας εκανε εντυπωσιακα πραγματα και ο μιτς τα γνωστα του, πιρουετες σαλτα κτλ..

kimoula
08-06-07, 16:02
Εγω πάντως δεν εντυπωσιάστηκα χθες απο τον Λουκας.
μια απο τα ιδια ακροβατικά, βαλμενα σε διαφορετική σειρά.
Και τι παθος και συναισθημα μπορει να βγαλει κανεις σε μια χορογραφία χιπ χοπ?

vivtory1
10-06-07, 03:36
exi kani ki alou idous xorous o lukas ala den tous ekane kala.....opos to disko sto perasmeno live, pou itan telios xalia, ala tou edosan epenous oi krites...:mad.:wink:
to hip hop gia mena den ine xoros......ine ontos akrovatika, ta opia kanoun ola ta pitsirikia edo....xorid diskolia kai xoris na ine xoreftes..........kai nai...pola apo afta ine entiposiaka, ala to na xoropidane kai na stekonte sta xeria tous den tous kani xoreftes........ edo itan diagonismos xorou.....xorou me texniki kai poles ales gnoseis tis opies o lukas den exi....
evgalan ekso tosous xoreftes pou itan xronia kaliteroi apo ton lukas.....opos tin maria pou eprepe sigoura na ine ston teliko......kai tora evgalan kai ton mitch pou kat'eme...mazi me ton zan piere, ine oi dio kaliteroi olokliromenoi andres xoreftes...........
to mono pou efxome ....ine na min kanoun to terastio lathos kai vgaloun ekso ton zan piere gia xari tou lukas....:no:.....tha apogoitefto para poli an gini afto......

Phaedra
10-06-07, 03:44
exi kani ki alou idous xorous o lukas ala den tous ekane kala.....opos to disko sto perasmeno live, pou itan telios xalia, ala tou edosan epenous oi krites...:mad.:wink:
to hip hop gia mena den ine xoros......ine ontos akrovatika, ta opia kanoun ola ta pitsirikia edo....xorid diskolia kai xoris na ine xoreftes..........kai nai...pola apo afta ine entiposiaka, ala to na xoropidane kai na stekonte sta xeria tous den tous kani xoreftes........ edo itan diagonismos xorou.....xorou me texniki kai poles ales gnoseis tis opies o lukas den exi....
evgalan ekso tosous xoreftes pou itan xronia kaliteroi apo ton lukas.....opos tin maria pou eprepe sigoura na ine ston teliko......kai tora evgalan kai ton mitch pou kat'eme...mazi me ton zan piere, ine oi dio kaliteroi olokliromenoi andres xoreftes...........
to mono pou efxome ....ine na min kanoun to terastio lathos kai vgaloun ekso ton zan piere gia xari tou lukas....:no:.....tha apogoitefto para poli an gini afto......

Yeaaaaap..... :smile Συμφωνώ απολύτως σ`αυτό :wink:

Thea
10-06-07, 12:29
Εγώ απογοητεύτηκα... δεν έπρεπε να διώξουν τον Μιτς...
Ο Ζαν Πιερ ,είπε οτι θα δώσει την υποτροφία στον Λούκας και καποιο μέρος από τα λεφτα...Αρα φαινεται ειναι καλό παιδί και τον εχουν συμπαθήσει όλοι...Αλλα ηταν αδικο για τον μικρό.

Ελπίζω να νικήσει η Γιώτα..ΛΟΛ:tongue:

ΜΑΡΚΟΣ
13-06-07, 00:45
ANTE λοιπόν Ρόντιαααα,Κιμούλα ενημερώστε μας τι εγινε,περιγραφή,κριτική κλπ!:chap:Ιδίως εσύ Ρόντια που πήρες δυνάμεις από το παγωτό,ολιγομίλητη είσαι...:tongue:

rondia
13-06-07, 00:51
ANTE λοιπόν Ρόντιαααα,Κιμούλα ενημερώστε μας τι εγινε,περιγραφή,κριτική κλπ!:chap:Ιδίως εσύ Ρόντια που πήρες δυνάμεις από το παγωτό,ολιγομίλητη είσαι...:tongue:
:lips:Πάω για λούσιμο μπας και ξεπλύνω καμμιά θερμίδα:tongue:
Προτιμώ Γιώτα για νικήτρια stop.

ΜΑΡΚΟΣ
13-06-07, 01:06
:lips:Πάω για λούσιμο μπας και ξεπλύνω καμμιά θερμίδα:tongue:
Προτιμώ Γιώτα για νικήτρια stop.Αυτο δεν λεει τι εγινε απόψε.Ποιος χόρεψε ,τι είδος,ήταν καλός,ποιον εδιωξαν -πρότειναν κλπ...Η Καγιά ήταν πάλι με μινι ως τις αμυγδαλές?Εκλαψε?Βρε με το νυστερι θα σου τα βγάζω:chair:??Φρεντ την λάμπαααααα:tongue:

DORAKI
13-06-07, 10:20
ΑΠ'ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΕΦΥΓΕ Η ΦΑΝΗ....ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΡΙΤΗ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΕΛΙΚΟΣ....ΨΗΦΙΖΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ....Η ΚΑΓΙΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΕ ΤΙ ΦΟΡΟΥΣΕ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΗΣ...ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΧΘΕΣ ΟΛΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΛΕΣ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ....

ΜΑΡΚΟΣ
13-06-07, 11:51
Μπράβο βρε Δωράκι γιατί αν περιμέναμε από την Ρόντια ή την Κιμούλα μαύρο φίδι που μας εφαγε!!!:smile

ringo
13-06-07, 12:20
Δεν φορουσε μινι η καγια... εφυγε η φανη... χορεψαν ολοι με ολους και σολο... ηταν πολυ καλοι... Ο ΜΕΤΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΑΗΔΙΑΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ, ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΤΟ ΕΙΔΑ... και εγω προτιμω την γιωτα νικητρια στοπ...:tongue:

Phaedra
13-06-07, 14:25
Πλέον........ Jean Pierre και ξερό ψωμί.... :notworthy: :chap:

(..τη Γιώτα προσωπικά δεν την πάω, ενώ είναι καλή κοπέλα, κάποια πράγματα μου τη δίνουν:tongue:
Μου θυμίζει τα γκρέμλινς κ είναι λίγο παραπάνω χαζοζαρούμενη απ`ό,τι αντέχω...:blush:)

Κατά τα άλλα οφείλω να παραδεχτώ πως είναι ικανότατη σαν χορεύτρια :wink:

kimoula
13-06-07, 14:39
A δεν ηξερα ότι υπήρξε ενδιαφερον για το σοου.
Χθες λοιπόν ηταν ο ημιτελικός και ήταν το καλύτερο λαιβ από οσα έχουμε δει.
Χορεψαν σε όλους τους δυνατους συνδυασμους και έκαναν και ατομικές χορογραφιες.
Εφυγε η Φανη....τα αγορια Ζαν Πιερ και Λουκας ηταν εξαιρετικοι.
Εγω αφου εφυγε ο Μιτς ψηφιζω και θέλω να κερδισει ο Ζαν Πιερ, ο οποίος εξάλλου δηλωσε ότι αν κερδισει θα κρατησει τα χρηματα και θα δωσει την υποτροφία στον Λουκας
Η Καγια ήταν ντυμενη σαν να βγηκε απο το μιουζικαλ ΣΙΚΑΓΟ με την αντιστοιχη κόμμωση. Εμένα μου αρεσε πολύ
Ο ρόλος των κριτων ηταν βαρετός να λένε μόνο Μπραβο, γιατι δεν ειχαν να διωξουν καποιον. Οπότε το ριαλιτυ σοου του Μεταξόπουλο αν και χαζό, εδωσε ζωντανια στο πρόγραμμα καικαλυψε τα κενά
ΜΟυ αρεσε πααααααααρα πολύ το so you think you can dance
και χαιρομαι πααααααρα πολύ που ανακοινωσε ο Μεταξ χθες ότι θα γινει δευτερο τη νεα σεζόν

Phaedra
13-06-07, 14:44
A δεν ηξερα ότι υπήρξε ενδιαφερον για το σοου.
Χθες λοιπόν ηταν ο ημιτελικός και ήταν το καλύτερο λαιβ από οσα έχουμε δει.
Χορεψαν σε όλους τους δυνατους συνδυασμους και έκαναν και ατομικές χορογραφιες.
Εφυγε η Φανη....τα αγορια Ζαν Πιερ και Λουκας ηταν εξαιρετικοι.
Εγω αφου εφυγε ο Μιτς ψηφιζω και θέλω να κερδισει ο Ζαν Πιερ, ο οποίος εξάλλου δηλωσε ότι αν κερδισει θα κρατησει τα χρηματα και θα δωσει την υποτροφία στον Λουκας
Η Καγια ήταν ντυμενη σαν να βγηκε απο το μιουζικαλ ΣΙΚΑΓΟ με την αντιστοιχη κόμμωση. Εμένα μου αρεσε πολύ
Ο ρόλος των κριτων ηταν βαρετός να λένε μόνο Μπραβο, γιατι δεν ειχαν να διωξουν καποιον. Οπότε το ριαλιτυ σοου του Μεταξόπουλο αν και χαζό, εδωσε ζωντανια στο πρόγραμμα καικαλυψε τα κενά
ΜΟυ αρεσε πααααααααρα πολύ το so you think you can dance
και χαιρομαι πααααααρα πολύ που ανακοινωσε ο Μεταξ χθες ότι θα γινει δευτερο τη νεα σεζόν

Παρομοίως Κιμούλα μου... :wink: :smile

kimoula
13-06-07, 14:49
Η Γιωτα εκτός αποτι μου φανηκε χειροτερη απο τους άλλους χθες... δενμου αρεσε ποτέ
Ειναι όπως τη λεει η Φρικουλα στο αντενοφορουμ... κοντοπόδα και χοντρομπουτα με μουρη καρτουν και χοροπηδάει σαν αλαφιασμένο κατσικάκι.
Αλλα οπωσδηποτε αγορι θα κερδισει... τα κοριτσια δεν εχουν ισχυρο φανκλαμπ

thodoris7
15-06-07, 14:27
Αυτο δεν λεει τι εγινε απόψε.Ποιος χόρεψε ,τι είδος,ήταν καλός,ποιον εδιωξαν -πρότειναν κλπ...Η Καγιά ήταν πάλι με μινι ως τις αμυγδαλές?Εκλαψε?Βρε με το νυστερι θα σου τα βγάζω:chair:??Φρεντ την λάμπαααααα

http://www.yupi.gr/data/photos/XE2I5077n_medium.jpg

http://www.yupi.gr/data/photos/XE2I5151_medium.jpg

http://www.yupi.gr/data/photos/kagia_medium.jpg

Xάλια το μαλλί της ... Μάρκο :tongue:

ringo
15-06-07, 18:39
κουκλα, τι να λεμε................

ringo
19-06-07, 23:23
το βλεπετε? ποιος λετε να νικησει? εγω το κοβω τωρα στο τελος για ζαν πιερ..

ringo
19-06-07, 23:41
ο ζαν πιερ μολις εφυγε και εχει μεινει δυαδα Γιωτα και Λουκας...

Πολυ βλακεια η ανακοινωση του αποτελεσματος, τον εβγαλαν να χορεψει και αμεσως μετα του ειπαν οτι φευγει :whako:

thlon_et_temnon
19-06-07, 23:44
οπως καταλαβατε τα κοριτσακια θα ψηφισουν τον αχαρο Λουκας

ringo
19-06-07, 23:49
ναι ετσι φαινεται , αφου χορεψε και η Γιωτα και θα της ανακοινωσει το αποτελεσμα... δεν νομιζω δηλαδη να νικησει η γιωτα και μετα να χορεψει ο λουκας σαν.. χαμενος :roffl:

τα πιο ηλιθια αποτελεσματα ever

ringo
19-06-07, 23:55
:shokk::shokk::shokk::shokk:
Η ΚΑΓΙΑ ΧΟΡΕΨΕ ΛΑΤΙΝ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΙΑΓΟ...... ΠΦΦΦΦΦΦ ΤΙ ΠΑΘΑΜΕ ΒΡΑΔΙΑΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
:shoon::shoon::shoon::shoon:

thlon_et_temnon
20-06-07, 00:03
α, καλα! το μαλακισαν εντελως τωρα το σωου ο Ναλμπαντης κι ο Μεταξο

vivtory1
20-06-07, 00:46
ti egine telika?? pios vgike nikitis????

thlon_et_temnon
20-06-07, 00:50
ο αχαρος νικησε!
εμ βεβαια αφου ψηφιζαν ολα τα ανηλικα
αντι να νικησει η Γιωτα που εχει κι ωραιο κωλαρακι

καημο το εχω να δω σε ρεαλιτυ (οπου ψηφιζει το κοινο)... γυναικα νικητρια!

vivtory1
20-06-07, 01:15
ο αχαρος νικησε!
εμ βεβαια αφου ψηφιζαν ολα τα ανηλικα
αντι να νικησει η Γιωτα που εχει κι ωραιο κωλαρακι

καημο το εχω να δω σε ρεαλιτυ (οπου ψηφιζει το κοινο)... γυναικα νικητρια!

ante nte........ti tou vrikan tou lukas?....:shokk:...as itan kalitera h giota nikitria...:wink:
krimas gia to zan piere, aftos eprepe na nikisi....:sorry:

rondia
20-06-07, 01:44
Αυλαία και για το SYTYCD:cray:
-Θα μας ζαλίσουν με τις επαναλήψεις καλοκαιριάτικα τα κανάλια,καλύτερα να την κλείσουμε-
Γεια το σόου:Πολύ τράβηξε σήμερα .
Χειρότερη στιγμή :οι ταρζανιές Μεταξ. και Ναλμπάντη.:shoon:
Καλύτερες:το πάσο ντόμπλε Πέτρου-Δήμητρας και το φάνκυ-
τζαζ Γιώτας-Μιτς.
Απο τους φιναλίστ:καλύτερος χορευτικά Ζαν-Πιερ μετά Λούκας και τελευταία Γιώτα αλλά...
θα προτιμούσα να είχε νικήσει η Γιώτα γιατί είχε θετική
ενέργεια,αστεία φατσούλα και επιτέλους απέναντι στους
μαντραχαλάδες να νικήσει και μια γυναίκα:tongue:

Phaedra
20-06-07, 02:09
Εγώ δεν το είδα δυστυχώς... αλλά φοβόμουν αυτό το αποτέλεσμα... :sorry:

Τέσπα, καλή συνέχεια να έχει τώρα το παιδί με την υποτροφία του και καλοφάγωτο το χρηματικό έπαθλο... :tongue:

Ελπίζω να ξαναδούμε σύντομα πολλούς από αυτούς τους χορευτές και εκτός αγωνιστικής σκηνής.... :wink:

ioannis
20-06-07, 08:36
Μπράβο στον Λούκας...

Ήταν πραγματικά από τους κορυφαίους...

Καλή επιτυχία σε όλους από εδώ και πέρα...

ringo
20-06-07, 11:57
Απο οτι ακουσα σαρωσε χθες το σοου... Εφτασε μεχρι και 55%..

Το μεγκα κυριαρχει.

αντρη
20-06-07, 16:04
:yahoo::chap:GOOOO LUKAS:dance:

Phaedra
22-11-07, 00:40
...Στο Βοτανικό διασκέδασαν και η Βίκυ Καγιά με τον Νίκο Κριθαριώτη. Αυτή την εποχή η Βίκυ κάνει γυρίσματα για τις οντισιόν του δεύτερου κύκλου του So you think you can dance που θα προβληθεί στα τέλη Φεβρουαρίου απο το Mega.

Πάνε 6 μέρες από τότε που έγινε αυτό το ποστ κανείς μας δεν έδωσε σημασία σ`αυτή τη φρασούλα... :shokk: :blush:

Ακούτε καλέεε?? Έρχεται το "so, you think you can dance.. again??" :tongue::yahoo:

ΜΑΡΚΟΣ
22-11-07, 00:44
χ*στήκαμε!!:tongue::blush:

Phaedra
22-11-07, 00:49
χ*στήκαμε!!:tongue::blush:

:potty:Τραβήξτε καζανάκι παρακαλώ, γιατί ..... tha kseraso:whako: :kez_11: :help:

(ακούς εκεί...:beee::beee:)

kimoula
22-11-07, 00:51
Αρχιζει απο Γενάρη. Ηδη έκαναν οντισιον σε Θεσσαλονικη , Κυπρο και τωρα νομιζω κανουν στην ΝΥ.

ringo
17-03-08, 12:27
Το ειδατε εχθες?

Ειδα ενα μεγαλο μερος, αν και με κουρασε καπου.

Μια Χρυσα συμπαθουσα και εγω (την ελληνοταυλανδεζα) και δεν μπηκε στο σοου!:mad

kimoula
17-03-08, 20:06
Το ειδα και χαρηκα παρα πολύ που αρχισε :yahoo::yahoo:
Ειναι το καλύτερο μου σοου μακραν.
Πολύ ολοκληρωμένη παραγωγή, με γρηγορες εναλλαγές, ωραια σκηνοθεσία και ωραιοτατη μουσική.
Καμμια σχεση ας πουμε με το baby dance που ειναι ο φτωχός συγγενής

Η Καγιά μου αρεσει πολύ και εμφανισιακά και σαν στυλ παρουσιασης. Ειναι γλυκιά, τρυφερη και ενθουσιώδης.

Ο Λουκας εξαιρετικός...και φαινεται ότι εξελίχθηκε ακόμη περισσοτερο.

Μου αρεσε ο νέος κριτής...ιδιαιτερα νοστιμος... για να δουμε και τι θα λεει...
παντως ο Μεταξόπουλος φανηκε να μην χαρηκε ιδιαιτερα με την έλευσή του.... πολύ ξινά τον κοιτουσε...
Τοσα χρόνια ακουμε για τους χορευτες γκ...ε..ι κλπκλπ, αλλά βλέπω ότι και ο Ναλμπαντης και ο καινουργιος ειναι νοστιμουληδες και άντρες.

Ο Μεταξ συνεχιζει να ειναι ο αγαπημένος μου ριαλιτζής..... σκετο ριάλιτυ ειναι και τον απολαμβάνω.

Οσον αφορά τους παικτες τωρα... σε γενικές γραμμές μου φαινονται καλύτεροι απο πέρσυ σαν συνολο... και οι κοπέλλες με πολύ πιο ωραιο σώμα. Ομως δεν νομιζω αν και ειναι νωρις ακόμη, ότι θα έχουμε εξαιρετικά ταλέντα σαν Λουκας, Ζαν Πιερ.

παροτι οι κριτές λένε ότι πηραν περισσοτερα κοριτσια γιατι ηταν πολύ καλά και τα αγορια όχι τόσο, αυτοι που πρόσεξα ειναι όλοι αγορια..... οπως ειπε και ο stein παραπανω μου αρεσε ο Αναστάσιο εκ Ρωσιας, εκεινο το ασχημόπαιδο απο τη Γερμανία, ενας Μιχας νομιζω και ο αφανομάλλης.

Η γαλλιδα ειναι πού καλή αλλά μου ξυνιζει λίγο το υφος της.... η άλλη η Αμερικανιδουλα μου φαινεται και αυτή καλή...... αλλά γενικά τα κοριτσια μου ξυνιζουν λίγο σαν φατσουλες φετος.

Θεωρω ότι καιπαλι αγορι θα βγει νικητής και δινω αρκετές πιθανότητες στον Αναστάσιο. Για να δουμε.

Η Καλομοιρα γλυκυτατη...με αυτά τα παπουτσια δεν μπορει να χορεψει και καλά θα κανει να μην τα φορεσει στη Eurovision, η χορογραφια της Ναταλι δεν μου αρεσε - μου φανηκε ιδιαιτερα πρόχειρη και ότι δεν έδενε με το τραγουδι πολύ.

boubouka
17-03-08, 22:01
Αφού δεν πήρανε τον πρίγκηπα της ΖΑΜΟΥΝΤΑ, εγώ δεν θα το βλέπω. :roffl::roffl:

Λίγο είδα χτες λόγω Καλομοίρας και μου πήρε τα αυτιά η Καγιά με τις σκουίλες της. Ο Μεταξόπουλος έβαλε μαλλιά? Πολύ μαλλιαρός ήταν χθες και μαύρα μαύρα, μήπως βάζει ΚΟΡΡΕ Νο 4 Καστανό σκούρο? :roffl:

Ο Ναλμπάντης δεν πρέπει νά είναι καραστρέϊτ. Κάπου έχει πάρει μια κλίση, κάτι τον καλεί στο οριεντάλ. :roffl::roffl:

Εγώ ήμουν μάλλον άτυχη χθες, γιατί δεν χόρεψαν και πολύ τα παιδιά, 2 λεπτά χορός, 10 λεπτά Καγιά.

Ξεχώρισα τον Ιγκόρ. Οταν έκανε τις φιγούρες και έπεφτε στο πάτωμα, περίμενα να δω τρύπα στην πίστα. Τέτοιο βαρύ πάτημα είχα να δω από τον Ρακιντζή και την παρέα του στην Γιουροβίζιον στο "S AGAPO". :roffl:

Το Καλομοιράκι, γλύκα, το χορευτικό σαχλό, το φόρεμα έτσι κι έτσι, τα παπούτσια αίσχος. Απορώ που είναι και στην μόδα. Πως ισορροπούν στα ξυλοπόδαρα? Ακομψα εντελώς.

vivtory1
17-03-08, 22:35
ki ego to ida xtes....ta paidia kala ine, kai pistevo pos exoun perisotera talenta afti ti fora apo tin poigoumeni....den katafera na ksexoriso kapion h kapia apo to ligo pou ida xtes....
o kainourgios kritis ine hot..:blush:....kai tha simfoniso me tin kimoula pos o metakso den poli-xarike....h ksinila fenotan apo makria...:tongue:
h kalomira, kouklitsa....xerese na tin vlepis..:chap::chap:......to ntisimo kai ta papoutsia omos....asta..:lips:

kimoula
17-03-08, 23:43
Ο Ναλμπαντης εχει φημη στο χωρο Μπουμπουκα μου για τα προσοντα του... καραστρειτ ειναι.

thlon_et_temnon
18-03-08, 00:17
Ο Ναλμπαντης εχει φημη στο χωρο Μπουμπουκα μου για τα προσοντα του... καραστρειτ ειναι.

τα εχεις "μετρησει"?
Ρωταω επειδη σε εχω ικανη γιαυτο... ξερω τι ****** εισαι...

ringo
18-03-08, 13:02
τα εχεις "μετρησει"?
Ρωταω επειδη σε εχω ικανη γιαυτο... ξερω τι ****** εισαι...
Κυριος... ΣΕΜΝΑ!

Δεν ξερω ποσο καλα γνωριζεστε και αν εχετε το θαρος να μιλατε ετσι μεταξυ σας. Εγω ομως δεν μπορω να επιτρεπω τετοιες εκφρασεις.-

ringo
18-03-08, 13:03
Αφού δεν πήρανε τον πρίγκηπα της ΖΑΜΟΥΝΤΑ, εγώ δεν θα το βλέπω. :roffl:

Λίγο είδα χτες λόγω Καλομοίρας και μου πήρε τα αυτιά η Καγιά με τις σκουίλες της. Ο Μεταξόπουλος έβαλε μαλλιά? Πολύ μαλλιαρός ήταν χθες και μαύρα μαύρα, μήπως βάζει ΚΟΡΡΕ Νο 4 Καστανό σκούρο? :roffl:

Ο Ναλμπάντης δεν πρέπει νά είναι καραστρέϊτ. Κάπου έχει πάρει μια κλίση, κάτι τον καλεί στο οριεντάλ. :roffl::roffl:

Εγώ ήμουν μάλλον άτυχη χθες, γιατί δεν χόρεψαν και πολύ τα παιδιά, 2 λεπτά χορός, 10 λεπτά Καγιά.

Ξεχώρισα τον Ιγκόρ. Οταν έκανε τις φιγούρες και έπεφτε στο πάτωμα, περίμενα να δω τρύπα στην πίστα. Τέτοιο βαρύ πάτημα είχα να δω από τον Ρακιντζή και την παρέα του στην Γιουροβίζιον στο "S AGAPO". :roffl:

Το Καλομοιράκι, γλύκα, το χορευτικό σαχλό, το φόρεμα έτσι κι έτσι, τα παπούτσια αίσχος. Απορώ που είναι και στην μόδα. Πως ισορροπούν στα ξυλοπόδαρα? Ακομψα εντελώς.
:roffl::roffl::roffl:χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Καλα, νταξξξξξ συμφωνω σε ολα :notworthy:

kimoula
22-03-08, 17:49
Αρωμα Χόλιγουντ από τη Ζωή!

21/3/2008

VIEW IMAGE (http://www.ant1online.gr/forums/:window.print();) Εκτύπωση σελίδας (http://www.ant1online.gr/forums/:window.print();) VIEW IMAGE (http://www.bobit.gr/articles/new?bob_this=http%3A%2F%2Fwww%2Eespressonews%2Egr% 2Fdefault%2Easp%3Fpid%3D21%26la%3D1%26catid%3D3%26 artid%3D640134)
VIEW IMAGE (http://www.espressonews.gr/files/ArticlePhotos/20080321/thumbs/tato_494x320.jpg)Ο πατέρας της μαγεύει το Χόλιγουντ με τα εφέ του κι εκείνη σκοπεύει να μαγέψει το κοινό με τις πιρουέτες της.
Η Ζωή Τατοπούλου, που συμμετέχει στο δεύτερο «So you think you can dance», είναι κόρη του 51χρονου πολυβραβευμένου δημιουργού ειδικών εφέ, σκηνογράφου, παραγωγού και σεναριογράφου Πάτρικ Τατόπουλου. Τι εστί Τατόπουλος; Πρόκειται για τον δημιουργό των ταινιών «Stargate», «Μέρα ανεξαρτησίας», «Γκοτζίλα», «Resident evil», «Die hard 4», «Ι am legend» και «I robot».
Η Ζωή, ακολουθώντας κατά γράμμα την πορεία του μπαμπά της, σκοπεύει να μας καταπλήξει. Θέλει να παρασύρει τους πάντες στο χορευτικό ρυθμό της! Και μάλιστα χωρίς να έχει αρωγούς τα ειδικά εφέ που χειρίζεται σαν παιχνίδι ο πατέρας της, αλλά χρησιμοποιώντας αποκλειστικά και μόνο την κίνησή της.

Την εντοπίσαμε στην πρεμιέρα του «So you think you can dance», εντυπωσιαστήκαμε από το μπρίο και τον αέρινο χορό της και ο φακός μας την κατέγραψε στα καλύτερά της. Οι γνώστες του χορού έχουν αποφανθεί ομόφωνα ότι είναι θέμα χρόνου η πιτσιρίκα, που μπήκε ουσιαστικά από τα γεννοφάσκια της στο λαμπερό κόσμο του θεάματος, να καταξιωθεί.

Ο πασίγνωστος μπαμπάς της -γιος Μακεδόνα μετανάστη, παντρεμένος με Ελληνίδα, την κυρία Σπάρτη (!) και λάτρης της Μάνης- είναι μόνιμος συνεργάτης του Ρόλαντ Εμεριχ και του επίσης ελληνικής καταγωγής Αλεξ Πρόγιας. Η τελευταία του δουλειά είναι για το φιλμ «10.000 π.Χ.», που εδώ και μερικές ημέρες προβάλλεται με επιτυχία και στις ελληνικές σκοτεινές αίθουσες. Και αν καμαρώνει για τις δικές του δουλειές, τώρα καμαρώνει και για την κόρη του!

Ο Πάτρικ μαζί με τη μητέρα της Ζωής την παρότρυναν απ' όταν ήταν μπέμπα να ασχοληθεί με το χορό, καθώς διέκριναν το ταλέντο της. Οπερ και εγένετο. Η 18 Μαΐων Ζωή ασχολείται από 4 ετών με το χορό. Η μεγάλη της αδυναμία, όπως μαθαίνουμε, είναι η μοντέρνα τζαζ.

Στα δέκα της χρόνια έκανε την παρθενική της βουτιά στη σοουμπίζ συμμετέχοντας στο έργο «Bird of passage» σε σκηνοθεσία του μπαμπά της. Δεν δυσκολεύτηκε καθόλου, μια και στην ταινία υποδύθηκε τον εαυτό της. Το 2004 ήταν η καλύτερη χρονιά της, γιατί κέρδισε πολλά χορευτικά έπαθλα.

Τι περιμένει από το «So you think you can dance»; Να εκπληρωθεί το όνειρό της, ήτοι να κάνει καριέρα στο χορό. Βέβαια, πρώτα πρέπει να πάρει το ΟΚ από το «τρίο μπελκάντο» του παιχνιδιού, την κριτική επιτροπή, που ως γνωστόν, αποτελούν ο Μιχάλης Ναλμπάντης, η Εβελίνα Παπούλια και ο Πάνος Μεταξόπουλος. Καλή επιτυχία!

AnnaMaria85
14-04-08, 10:53
Πως είναι παιδιά η εκπομπή;Την βλέπει κανείς να μας πει,είναι καλή,έχει καλούς χορευτές;

AnnaMaria85
14-04-08, 11:03
:roffl::roffl::roffl:χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Καλα, νταξξξξξ συμφωνω σε ολα :notworthy:Oντως άπαιχτη περιγραφή ε;:tongue:

ringo
14-04-08, 13:52
Το βλεπω καπου καπου, αν εξαιρεσεις τον μεταξοπουλο, την φωνη της καγια, και τον νεο σπαστικο αμερικανο κριτη... Βλεπεται :tongue:

erato
14-04-08, 14:02
Το βλεπω καπου καπου, αν εξαιρεσεις τον μεταξοπουλο, την φωνη της καγια, και τον νεο σπαστικο αμερικανο κριτη... Βλεπεται :tongue:

Πολύ ανεκτικός είσαι :smile

ringo
14-04-08, 14:03
λογω των διμετρων ποδιων της Καγια :roffl:

kimoula
14-04-08, 14:43
Το χθεσινό μου φανηκε καλύτερο απο τα προηγουμενα. Και οι χορευτες ηταν ελαφρά καλυτεροι.... και ο Μεταξ έκανε λίγο ριάλιτυ.
ΟΙ άλλοι κριτές ειναι βαρετοι. Ολο καλο ηταν, κακό ηταν, μόνο ο Μεταξ δινει το απαραιτητο ριαλιτζιδικο χαρακτηρα στη φαση

Μου αρεσε παρα πολύ αυτό το συγκροτημα οι Ματις που ειχαν.