apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 5 από 356 ΠρώτηΠρώτη 12345678910111555105 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 41 έως 50 από 3557
  1. #41
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη DORAKI
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΟ ΠΕΡΙΚΛΟΟΝΕΙΡΟ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.734
    ΤΙ ΑΚΟΥΝΕ ΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑΚΙΑ!!!ΜΑΡΚΟ ΝΑ ΡΘΩ ΝΑ Ε ΠΑΡΕΤΕ Ι ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ?ΠΩΠΩ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΑΙΒ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!
    ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΘΕΛΩ
    ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΘΕΛΩ
    ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ
    ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!

    13-8-2005,ΓΚΑΖΙ,ΚΟΜΟΤΗΝΗ



  2. #42
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DORAKI
    ΤΙ ΑΚΟΥΝΕ ΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑΚΙΑ!!!ΜΑΡΚΟ ΝΑ ΡΘΩ ΝΑ Ε ΠΑΡΕΤΕ Ι ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ?ΠΩΠΩ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΑΙΒ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!
    Ολο λόγια είσαι !!!Ελα ντε εσυ τουλάχιστον που δεν κολώνεις ντεεεεε(το πιασες το υπονοουμενο εσυ που απευθυνομαι ε? )Να σε περιμένω αυριο?: Τέλειο εείναι αλλά δυσκολο πραγματοποιησιμο,θα μου φαει χρόνο και ....διάβασμα αλλά είμαι πολυ πεισματαρης για να μπορώ να...κοκορευομαι μετά οπως λέει μιαψυχή!!πρεπει να βρω και μια καμερα τετοια σε καλή ευκαιρία γιατί τσουζουν οι τιμες τους!βεβαια πάντα ήθελα μια καλή webcam ναχω...: Πάντωςμου το είπε μονος του προχτες,Μαρκο,δεν γινεται να μπαινω μαεσα στο σαιτ να με βλεπουν ζωντανα και να τους μιλάω?Τι σόι ..καλλιτεχνης μαγος εισαι? Κι ετσι με πάτησε στο ευαίσθητο σημείο μου...
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  3. #43
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη DORAKI
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΟ ΠΕΡΙΚΛΟΟΝΕΙΡΟ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.734
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    Ολο λόγια είσαι !!!Ελα ντε εσυ τουλάχιστον που δεν κολώνεις ντεεεεε(το πιασες το υπονοουμενο εσυ που απευθυνομαι ε? )Να σε περιμένω αυριο?: Τέλειο εείναι αλλά δυσκολο πραγματοποιησιμο,θα μου φαει χρόνο και ....διάβασμα αλλά είμαι πολυ πεισματαρης για να μπορώ να...κοκορευομαι μετά οπως λέει μιαψυχή!!πρεπει να βρω και μια καμερα τετοια σε καλή ευκαιρία γιατί τσουζουν οι τιμες τους!βεβαια πάντα ήθελα μια καλή webcam ναχω...: Πάντωςμου το είπε μονος του προχτες,Μαρκο,δεν γινεται να μπαινω μαεσα στο σαιτ να με βλεπουν ζωντανα και να τους μιλάω?Τι σόι ..καλλιτεχνης μαγος εισαι? Κι ετσι με πάτησε στο ευαίσθητο σημείο μου...

    ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗ!!!ΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΥΠΟΝΟΥΜΕΝΑ,ΚΑΝΤΙ ΜΟΥ ΠΙΟ ΚΙΑΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

    ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΚΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ!!!!
    ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΘΕΛΩ
    ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΘΕΛΩ
    ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ
    ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!

    13-8-2005,ΓΚΑΖΙ,ΚΟΜΟΤΗΝΗ



  4. #44
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Μπράβο Μάρκο. Ακόμα εκεί είσαι? Αντε ξεκίνα τη δουλειά γρήγορα. Αφού έχεις χρόνο άφθονο μη κάθεσαι καθόλου.

  5. #45
    Thea
    Perifriend
    ΑΑΑ..εχει εξετασεις..ο παππούς μας αυτή την περιοδο!!μην τον χωνουμε πολύ Βουβουκα.. Πως τα πήγατε εχτες?δεν μας είπατε!κυριε Μάρκο ?

  6. #46
    Συντονίστρια Το avatar του χρήστη vivtory1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    N.Y
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.377
    kala lei h lenia marko...pos piges stis eksetasis?????? elpizo na eskises...

    lipon....avrio perimenoume neotera kai photos tou peri ........kai pestou pos stin tati fenotan poly koukli.....

  7. #47
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη piscesau2000
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    sydney-australia
    Μηνύματα
    2.979
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    Είστε αχόρταγοι τελικά,δεν σας φτάνουν όσα και να μαθετε!!Βεβαια η εμφανιση στην τηλεόραση ήταν σαν να σου δινουν το γλυκό να το γλείψεις στην άκρη και να στο τραβάνε πάλι!!! Τόσο γλύκας που ήτανε,αλλα τόσο λίγο που τον έδειξε....
    Λοιπον,μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία που ειχαμε σημερα να σας πω πως εγκαινίασε τον φορητό του!!Τωρα ,του εχω ρυθμίσει σαν Περικλής να είναι αόρατος οταν μπαινει μεσα,μέχρι να μαθει να κινείται άνετα γιατι μπορειτε να του την ΄...πεσετε και να τα χασει ο ανθρωπος!!Εγω ελειπα για να δω ,οποτε πότε και για πόσο μπηκε δεν ξερω ακριβως γιατι δεν ημουν πιεστικός!! Εχει λεει να μου πει παρελειπομενα από την συνέντευξη με την Τατι και αν μάθω κάτι άλλο στανταρ θα σας το πω...ΑΥΡΙΟ,θα είναι ο ΤΕΟ ,ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ,ο αδελφός του κι εγω και θα πάμε για ενα ποτάκι(οποτε αυριο δεν εχει αρνηση φωτογραφιών από τον ίδιο.):Οπότε κάτι θα τσιμπησετε κι αυριο!!Επίσης,Ετοιμάζω κι ενα ΠΟΛΥ δύσκολο τεχνολογικα εγχειρημα γιατί μου το ζήτησε ο ίδιος!!Εναν κώδικα που θα επιτρέψει αν τοποθετήσουμε καμερα (ειδική κάμερα ΙΤ)εκεί που βρισκόμαστε,σπίτι του,μαγαζί που τραγουδάει κλπ,να φαίνεται live εικόνα στο σαιτ μας επάνω δεξιά σε real time!!Οπότεμπορεί να μας μιλάει ζωντανα μεσα στο σαιτ,ηνα τον παρακολουθουμε να τραγουδαει κλπ!Ελπιζω να τα καταφερω!

    mipos tin rotise giati den tou ekane tin ekpombi pou tou eihe uposhethei ston aera? ean thimaste tou eihe pei tha tou afierosei mia olokliri ekpombi na parousiasei ta tragoudia tou!
    *~*Sometimes the Lord calms the storm. Sometimes He lets the storm rage and calms His child.*~*

  8. #48
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη pass1
    Εγγραφή
    08-12-2005
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Μηνύματα
    1.525
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    Είστε αχόρταγοι τελικά,δεν σας φτάνουν όσα και να μαθετε!!Βεβαια η εμφανιση στην τηλεόραση ήταν σαν να σου δινουν το γλυκό να το γλείψεις στην άκρη και να στο τραβάνε πάλι!!! Τόσο γλύκας που ήτανε,αλλα τόσο λίγο που τον έδειξε....
    Λοιπον,μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία που ειχαμε σημερα να σας πω πως εγκαινίασε τον φορητό του!!Τωρα ,του εχω ρυθμίσει σαν Περικλής να είναι αόρατος οταν μπαινει μεσα,μέχρι να μαθει να κινείται άνετα γιατι μπορειτε να του την ΄...πεσετε και να τα χασει ο ανθρωπος!!Εγω ελειπα για να δω ,οποτε πότε και για πόσο μπηκε δεν ξερω ακριβως γιατι δεν ημουν πιεστικός!! Εχει λεει να μου πει παρελειπομενα από την συνέντευξη με την Τατι και αν μάθω κάτι άλλο στανταρ θα σας το πω...ΑΥΡΙΟ,θα είναι ο ΤΕΟ ,ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ,ο αδελφός του κι εγω και θα πάμε για ενα ποτάκι(οποτε αυριο δεν εχει αρνηση φωτογραφιών από τον ίδιο.):Οπότε κάτι θα τσιμπησετε κι αυριο!!Επίσης,Ετοιμάζω κι ενα ΠΟΛΥ δύσκολο τεχνολογικα εγχειρημα γιατί μου το ζήτησε ο ίδιος!!Εναν κώδικα που θα επιτρέψει αν τοποθετήσουμε καμερα (ειδική κάμερα ΙΤ)εκεί που βρισκόμαστε,σπίτι του,μαγαζί που τραγουδάει κλπ,να φαίνεται live εικόνα στο σαιτ μας επάνω δεξιά σε real time!!Οπότεμπορεί να μας μιλάει ζωντανα μεσα στο σαιτ,ηνα τον παρακολουθουμε να τραγουδαει κλπ!Ελπιζω να τα καταφερω!
    Καλά να περάσετε αύριο και να μας φέρεις καλά νέα!!!Ρώτησέ τον και για τη χέβεν, τι θα γίνει με το συμβόλαιό του. Έγραψες καλά στις εξετάσεις; Καλή επιτυχία να έχεις!!!

  9. #49
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lenia
    ΑΑΑ..εχει εξετασεις..ο παππούς μας αυτή την περιοδο!!μην τον χωνουμε πολύ Βουβουκα.. Πως τα πήγατε εχτες?δεν μας είπατε!κυριε Μάρκο ?
    Δεν υπάρχει όσκαρ πειραχτηριού Δεσποινίς Λένια να σας το απονείμουμε παμψηφεί!!Δεν με ρωτήσατε γιαυτο και δεν σας είπα!!Η Ελένη που ενδιαφερθηκε της απάντησα!!Λοιπον η ύλη ήταν πάρα πολύ και εγώ αγχωμένος!!Τοχα πάρει απόφαση ότι θαδινα το μάθημα στις επαναληπτικές εξετάσεις και πηγαινα πιο κουλ!: Ελα όμως που ενα από τα τεσσερα θεματα που επεσαν <η αστική ευθυνη του Δημοσίου>τοχα διαβασει 3 ώρες νωρίτερα...Ετσι αυτό τογραψα αψογα ενώ τα αλλα τα απάντησα όλα ,όχι εκτεταμενα οπως ισως χρειαζοταν αλλα πιστευω το 5 και ίσως ελαστικά το 6 να το πάρω και να περασω...βεβαια ξερεις καλα πως Αν πέσεις σε καθηγητη στραβόξυλο διορθωτή και το 4 παίζει!!Θα δούμε!Η αίσθησή μου είναι πως ισως γλυτωσω τις επαναληπτικές!!Ευχαριστώ δε συνάδελφη φοιτήτρια για την κατανόηση και συναδελφική αλληλεγγύη!!Κρίμα που οπως φαίνεται εσεις θα την χασετε την εξεταστική.....

    Παιδιά όταν χαλαρωσω λιγο,θα βαλω τα δυνατά μου να γίνει!!Εκτός οτι ΚΑΝΕΝΑΣ αλλος καλλιτεχνης δεν τοχει κανει σε σαιτ του,χεχεχε,ετοιμαστείτε μετα να σας ζαλίσω τα αυτιά με περιαυτολογίες!Πατρίτσια ,είσαι ΦΟΒΕΡΗ!!Είχα ξεχασει αυτη την υπόσχεση!!θα της το γραψω σε γράμμα αυτό!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  10. #50
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη Efstratia
    Εγγραφή
    03-02-2006
    Περιοχή
    Oχάιο ,USA
    Ηλικία
    91
    Μηνύματα
    445
    Herome ki'ego Markouli, pou egrapses KALA!
    Ante ke se anotera!!
    Marko, opos ida, anaferis gia web-cam. Ine diadedomenes stin Ellada mas opos edo?
    An thelis grapse mou isos sto e-mail mou. Edo me peripou $60.oo pernis mia kali.
    Mou les lipon oti tha mporo ki'ego ap'edo na ton vlepo ton Peri? Giati eho k'ego mia web-cam ston computer mou.
    Thelis na mou grapsis ligo giafto, otan ehis kero, vevea? Tora eho tin sindesi me ton Gio mou stin NY, (Gia na vlepo to engonaki mou zontana) ke me kati ales files. Gia na eho tin sindesi me tin istoselida, tha prepi na valo tin diefthinsi tou Perriland? I tou Peri?
    Perimeno k'ego anipomona na akouso perisotera nea oson afora ton Peri!
    Elpizo ke efhome ola na pan KALA!
    Stin Tati, mou fanike oti ipirhe ligi ironia oson afora tis erotisis tis Tatis! Isos ke na kano lathos! Ti les k'esi? I kapios alos prosexe kati tetio?
    Afta.
    Filakia se olous sas,
    Me Agapi ke Fos pantote.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Παρόμοια Θέματα

  1. Οι Ηλικίες του periland
    By thodoris7 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-08, 01:29
  2. Periland - Διαφημιση
    By ringo in forum Υποστήριξη
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-08, 14:52
  3. to periland etsi opws tou a3izei.
    By teo in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-06, 11:48
  4. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-06, 15:43

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site