Periland

Επιστροφή   Periland > Γενικά > Γενική Συζήτηση
Παιχνίδια

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Εχετε Διαβασει Τους Κανονες Πρόσβασης-Λειτουργίας;
Ναι 15 60,00%
Οχι 3 12,00%
Δεν Ξερω Τι Ειναι Οι Κανονες Λειτουργίας 2 8,00%
Οχι Γιατι Θεωρω Οτι Ειναι Χασιμο Χρονου 5 20,00%
Ψήφισαν: 25. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 24-03-06, 23:38   #1
Hunter
Peri-FANOS

Το avatar του χρήστη Hunter

Περιοχή: Cape Town South Africa
Hunter θα γίνει σύντομα διάσημος!
Exclamation Εχετε διαβασει τους κανονες λειτουργειας;

Μια δημοσκόπηση λοιπον για να δουμε ακριβως ποσοι απο εμας εχουν διαβασει τους κανονες λειτουργιας αυτου του φορουμ και ποσοι τους τηρουμε εαν βεβαια τους εχουμε διαβασει.

Θα παρακαλεσω να προσπαθηστε να κρατησετε ενα επιπεδο στην οποια συζητηση κανουμε εδω. βεβαια οτι αποριες εχετε μπορουμε να της συζητησουμε εδω.

Ευχαριστω

Ο χρήστης Hunter δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 24-03-06, 23:39   #2
whiterose
Peri ΟΔΕΥΩΝ

whiterose θα γίνει σύντομα διάσημος!
ναι τους εχουμε διαβασει...
κ δυστυχως δεν μου φαινεται να ισχυουν παντα
τεσπα ειπα δεν θα λαβω θεση σημερα
Ο χρήστης whiterose δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-03-06, 00:42   #3
Hunter
Peri-FANOS

Το avatar του χρήστη Hunter

Περιοχή: Cape Town South Africa
Hunter θα γίνει σύντομα διάσημος!
τα ασχετα περι του θεματος μεταφερθηκαν εδω http://www.periland.gr/forum/showthread.php?t=580 , εαν θελετε συνεχιζετε εκει με το offtopic και ας προσπαθησουμε να κανουμε μια λογικη σηζητηση εδω.

ευχαριστω

Ο χρήστης Hunter δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-03-06, 15:09   #4
housewife
Peri friend

Το avatar του χρήστη housewife

Περιοχή: Κουζίνα
housewife is an unknown quantity at this point
Προσωπικά τους κανόνες τους διαβάζω αν και τελικά ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του κάνει... Στην περίπτωση του φόρουμ αυτού, φάνηκε ότι οι κανόνες ισχύουν για κάποια μέλη ενώ για άλλα όχι. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Αρώνης "έφαγε" μπαν γιατί απάντησε στα υβριστικά ποστς της Andu ενώ η ίδια δεν έπαθε τίποτα. Επίσης, μπήκαμε μερικά άτομα και μας αντιμετώπισαν οι περισσότεροι σαν παρείσακτους. Δεχτήκαμε επιθέσεις, μας διαγράφηκαν σχεδόν όλα τα αρχικά μας ποστς και κάθε φορά που μπαίνουμε περιμένουμε να δούμε τι θα έχει απομείνει ή αν κάποιος μας έχει κάνει μπαν.

Καλοί λοιπόν οι κανόνες αν ακολουθούνται κατά γράμμα για όλους και όχι για μερικούς.
Παλιά 25-03-06, 15:15   #5
Thea
Perifriend

ο Γιωργος Αρρωνης εφαγε Βαν ,(κακώς για εμένα) αλλα μονο για ενα 24ωρο.. μέχρι να πέσουν οι τόνοι..Ελπίζω να γίνει αυτό.
  Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-03-06, 16:32   #6
ANDU
Peri ΠΤΩΣΑΡΑ

Το avatar του χρήστη ANDU

ANDU ΟΥΣΙΩΔΗΣANDU ΟΥΣΙΩΔΗΣ
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο housewife
Προσωπικά τους κανόνες τους διαβάζω αν και τελικά ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του κάνει... Στην περίπτωση του φόρουμ αυτού, φάνηκε ότι οι κανόνες ισχύουν για κάποια μέλη ενώ για άλλα όχι. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Αρώνης "έφαγε" μπαν γιατί απάντησε στα υβριστικά ποστς της Andu ενώ η ίδια δεν έπαθε τίποτα. Επίσης, μπήκαμε μερικά άτομα και μας αντιμετώπισαν οι περισσότεροι σαν παρείσακτους. Δεχτήκαμε επιθέσεις, μας διαγράφηκαν σχεδόν όλα τα αρχικά μας ποστς και κάθε φορά που μπαίνουμε περιμένουμε να δούμε τι θα έχει απομείνει ή αν κάποιος μας έχει κάνει μπαν.

Καλοί λοιπόν οι κανόνες αν ακολουθούνται κατά γράμμα για όλους και όχι για μερικούς.
Eπειδη σας βρισκω πολυ διαβασμενους στο θεμα ''φορουμ'' οι κανονες λενε οτι μπορει στο φορουμ του περικλη να γραφονται σχολια το τυπου
<<και τι εγινε που καναμε χαβαλε στο φορουμ του Περικλη. Του Περικλη απ' το φειμ στορυ. του Περικλη.Λες και ειναι το φορουμ της Βουλης των Ελληνων>>
και σε αλλο ποστ<<ειναι σοβαρο ατομο ακουει Περικλη.Αφου......Περικλη>>
Αν αυτα δεν ειναι ειρωνικα σχολια τοτε τι ειναι;
Επιτρεπουν οι κανονες του οποιουδηποτε φορουμ να ειρωνευεσαι αυτον που στηριζει το φορουμ; γιατι αυτο εδω αν θυμαμαι καλα λεγεται periland και ειναι του Περικλη ετσι μου ειπαν τουλαχιστον!!
Ο χρήστης ANDU δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-03-06, 16:59   #7
Thea
Perifriend

Andy μουυ το καταλαβα ότι σε πείραξαν οι ειρωνίες τους..
Αλλά μπορούμε να τους το δώσουμε και με ποιον καλό τροπο να το καταλάβουν... Αν τους βρισουμε και αρχίσουμε να τους απειλούμε το αντίθετο θα πετύχουμε..
  Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-03-06, 19:48   #8
vivtory1
Συντονίστρια

Το avatar του χρήστη vivtory1

Περιοχή: N.Y
vivtory1 θα γίνει σύντομα διάσημος!
lenaki, exoun mpi pola kainourgia meloi sto forum tora teleftea kai pote den ixe kanenas tous h kanenas mas provlima, mexri pou mpikan oi sigekrimenoi kainourgioi. afto apo mono tou lei pola....
pistevo tous eginan poles paratirisis gia ton tropo pou simperiferontan mesa sto forum kai sta meloi aftou tou forum .... oi opies antimetopistikan me ironia kai koroidia.....
an iparxi kanena banner sto forum pou lei "mpate skiloi ki aleste" ego prosopika den to exo pari idisi...ala afto akrivos ekanan afta ta 2-3 kainourgia meloi. nomisan oti mporousan na prosvaloun, na koroidevoun, na prokaloun kai genika na kanoun oti theloun kai otan tous ginane paratiriseis na diamartironte gia fasismo kai ala tetia.
emena prosopika den mou arese afto to klima pou ipirxe edo mesa tis teleftees meres.....
Ο χρήστης vivtory1 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-03-06, 20:58   #9
ANDU
Peri ΠΤΩΣΑΡΑ

Το avatar του χρήστη ANDU

ANDU ΟΥΣΙΩΔΗΣANDU ΟΥΣΙΩΔΗΣ
Yπαρχει και μια αλλη διαφορα.τα περισσοτερα μελη του φορουμ γνωριζουν την πραγματικη μου ταυτοτητα γιατι δεν εχω να κρυψω κατι και φερω παντα την ευθυνη των πραξεων μου.Δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να κρυβομαι πισω απο το Μ. Μαυρογενους και να ειρωνευομαι τους αλλους γιατι αυτο δεν ειναι πραξη γενναιου ανθρωπου. Αυτο ηθελα να πω στο επιμαχο ποστ που θεωρηθεικε υβριστηκο και για το οποιο βεβαια πηρα κιτρινη καρτα!
Ο χρήστης ANDU δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 25-03-06, 21:33   #10
YPSILON
Περι-πλανεύτρα...

Το avatar του χρήστη YPSILON

Περιοχή: Διχονοίας 13 και Αναστάτωσης γωνία, Εξάρχεια
YPSILON θα γίνει σύντομα διάσημος!YPSILON θα γίνει σύντομα διάσημος!
Εγώ έριξα μια ματιά στους κανόνες λειτουργίας, για ορθογραφικά λάθη... Μερικά τα διόρθωσα κιόλας...

Γενικά δε συνηθίζω να διαβάζω τους κανόνες λειτουργίας στα φόρα όπου συμμετέχω, γιατί και πολιτισμένος άνθρωπος είμαι, και ξέρω να σέβομαι τους συνανθρώπους μου, και δε γεννήθηκα και χτες... Κυκλοφορώ αρκετά χρόνια στην κοινωνία, και την πραγματική και την ιντερνετική... Όπως λοιπόν κυκλοφορώ στην κοινωνία χωρίς να έχω διαβάσει το εγχειρίδιο του "Savoire vivre", και χωρίς να έχω μελετήσει τη νομοθεσία της χώρας, έτσι μπαίνω και στα φόρα χωρίς να έχω διαβάσει τους κανόνες λειτουργίας...
Μέχρι τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα...
χωρίς να πω μια λέξη, ούτε όχι, ούτε γιατί

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές
ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Προσπέραση φόρουμ

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Μαθε το ονομά σου kimoula Γενική Συζήτηση 9 25-01-08 20:01
EMO!!!! Nea moda einai.. eirinaki91 Γενική Συζήτηση 21 21-01-08 02:59
Τα αρνητικά των ζωδίων thodoris7 Γενική Συζήτηση 68 16-11-06 16:53
[Offtopic]Εχετε διαβασει τους κανονες λειτουργειας; Χαραμό Γενική Συζήτηση 10 25-03-06 21:26

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 03:04.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.7.1
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
All rights reserved
Copyright Periland ©2006 :: Υπεύθυνος κατά τον νόμο Μάρκος Μακρής