Periland

Επιστροφή   Periland > Περικλής > Ειδήσεις
Παιχνίδια

Ειδήσεις Οι επίσημες και επιβεβαιωμένες ειδήσεις του κλαμπ (μόνο από διαχειριστές)

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 06-08-06, 03:04   #1
boubouka
Μιζαδόρος

Το avatar του χρήστη boubouka

boubouka θα γίνει σύντομα διάσημος!boubouka θα γίνει σύντομα διάσημος!
Το Φειμ Στόρυ 3 Ξανά στον Αντ1 gold της ψηφιακής NOVA!!

Διάβασα στο φόρουμ του Αντέννα ότι το ΦΣ3 θα προβάλλετε από τον ΑΝΤ1 Γκολντ στη Νόβα κάθε μέρα περίπου στις 11.15. Δεν ξέρω αυτό αν αληθεύει, αλλά μάλλον θα αληθεύει γιατί εγώ εχτες έκοψα την Νοβα. Σπάω όλα τα ρεκόρ γκαντεμιάς. Τουλάχιστον να μου πείτε για να κάνω επανασύνδεση σε κανένα μήνα, να γλυτώσω και την καζούρα από τον άντρα μου.
Ο χρήστης boubouka δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-08-06, 04:38   #2
ΜΑΡΚΟΣ
Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ

Περιοχή: ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
ΜΑΡΚΟΣ έχει δεσπόζουσα θέση εδώΜΑΡΚΟΣ έχει δεσπόζουσα θέση εδώ
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο boubouka
Δεν ήξερα που να το βάλω. Αν δεν είναι για εδώ μετακινήστε το παρακαλώ.

Διάβασα στο φόρουμ του Αντέννα ότι το ΦΣ3 θα προβάλλετε από τον ΑΝΤ1 Γκολντ στη Νόβα κάθε μέρα περίπου στις 11.15. Δεν ξέρω αυτό αν αληθεύει, αλλά μάλλον θα αληθεύει γιατί εγώ εχτες έκοψα την Νοβα. Σπάω όλα τα ρεκόρ γκαντεμιάς. Τουλάχιστον να μου πείτε για να κάνω επανασύνδεση σε κανένα μήνα, να γλυτώσω και την καζούρα από τον άντρα μου.
Στον Γκολντ ε??Αν ειναι ετσι κατάλαβαν τα γκαφρα που θα εισπραξουν και την τηλεθεαση που θα εχουν!!!Να ενα καλό νεο που αξιζει διερευνησης!!!Μολις το διασταυρωσουμε θα το κανουμε νέο θεμα στις Ειδήσεις!! Αυτο θαναι ΠΟΛΥ καλό για τον Περι!Θα τον φρεσκαρει στην μνημη αρκετων!!

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
http://www.apiastos.gr
Ο χρήστης ΜΑΡΚΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-08-06, 04:41   #3
boubouka
Μιζαδόρος

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
Στον Γκολντ ε??Αν ειναι ετσι κατάλαβαν τα γκαφρα που θα εισπραξουν και την τηλεθεαση που θα εχουν!!!Να ενα καλό νεο που αξιζει διερευνησης!!!Μολις το διασταυρωσουμε θα το κανουμε νέο θεμα στις Ειδήσεις!! Αυτο θαναι ΠΟΛΥ καλό για τον Περι!Θα τον φρεσκαρει σε πολύ κοσμο!
Παρέλειψες να σημειώσεις όμως και το γεγονός ότι με δέρνει μεγάλη γκαντεμιά. Να μας ενημερώνεις που θα πηγαίνει ο Περικλής για συναυλίες, μη τύχει και κανονίσω να βρίσκομαι και εγώ εκεί εκείνες τις μέρες. Μη του χαλάω και το πρόγραμμα συνέχεια.
Παλιά 06-08-06, 07:04   #4
olga
Peri ΒΟΗΤΟΣ

Το avatar του χρήστη olga

Περιοχή: Βούλα
olga εχει καλό μελλον μπροστά του..
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο boubouka
Δεν ήξερα που να το βάλω. Αν δεν είναι για εδώ μετακινήστε το παρακαλώ.

Ειναι αληθεια. Προβαλλεται καθημερινα στις 11.25 περιπου. Δεν ξερω ποτε αρχισε, αλλα νομιζω πως πρεπει να ειναι στην αρχη γιατι αυτες τις μερες ειχε το πρωτο μαθημα με τους καθηγητες.
Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες
Ο χρήστης olga δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-08-06, 09:24   #5
piscesau2000
Peri ΦΗΜΟΣ

Το avatar του χρήστη piscesau2000

Περιοχή: sydney-australia
piscesau2000 θα γίνει σύντομα διάσημος!
efkairia na magnitofonisete ta lives pou den ehoume! ego poli tha eithela to proto live me tin kithara kai to diko tou tragoudi!
Παλιά 06-08-06, 12:47   #6
ringo
Super Moderator

Το avatar του χρήστη ringo

Περιοχή: Κομοτηνή
ringo εχει καλό μελλον μπροστά του..
βρε μπουμπουκα μου τωρα εκοψες το νοβα? ειναι η μοναδικη λυση το καλοκαιρι για εναν τηλεωρασακια.. ολα τα αλλα επαναληψεις εχουν..
εγω το καλοκαιρι βλεπω μονο νοβα απο ντοκιμαντερ και περιεργα σπορ μεχρι ταινιες και σειρες που δεν ειδα στο φιλμνετ...

σαν διαφημιση ακουστηκε, ουτε ο ταγματαρχης τοσο προμο

Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."
Ο χρήστης ringo δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-08-06, 12:58   #7
boubouka
Μιζαδόρος

Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ringoman
βρε μπουμπουκα μου τωρα εκοψες το νοβα? ειναι η μοναδικη λυση το καλοκαιρι για εναν τηλεωρασακια.. ολα τα αλλα επαναληψεις εχουν..
εγω το καλοκαιρι βλεπω μονο νοβα απο ντοκιμαντερ και περιεργα σπορ μεχρι ταινιες και σειρες που δεν ειδα στο φιλμνετ...

σαν διαφημιση ακουστηκε, ουτε ο ταγματαρχης τοσο προμο
Το έκοψα Ρίνγκο γιατί δεν παρακολουθούμε καθόλου τώρα το καλοκαίρι, και από τον χειμώνα θα βλέπουμε τον Ολυμπιακό στην ΝΕΤ, θέλω να πάω να παρω και τον αποκωδικοποιητή μου από τον Μάρκο. Είπαμε, γιατί να το πληρώνουμε άδικα? Για να βλέπουμε τους ιπποπόταμους του Νίγηρα με την ουρά στους 40 πόντους τσε βάλεεεεεεε. Που να ήξερα ότι θα βάζανε τώρα το ΦΣ3 οι άχρηστοι. Εμαθα όμως ότι η ΝΟΒΑ πήρε τους αγώνες Τσάμπιον Λιγκ από το ΜΕΓΚΑ και θα είναι μια καλή ευκαιρία να μη με πάρουν χαμπάρι και με δουλεύουν.
Παλιά 06-08-06, 17:10   #8
pass1
Peri ΒΟΗΤΟΣ

Το avatar του χρήστη pass1

Περιοχή: Καλαμάτα
pass1 εχει καλό μελλον μπροστά του..
Σούπερ νέο. Τρέχω να αγοράσω νόβα. Στο αντενοφόρουμ λένε ότι δείχνει ακόμα τα πρώτα επεισόδια πριν μπει ο Περικλής μέσα. Όσοι δεν είμαστε συνδρομητές προλαβαίνουμε να αγοράσουμε τη νόβα.
Ο χρήστης pass1 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-08-06, 18:41   #9
olga
Peri ΒΟΗΤΟΣ

Το avatar του χρήστη olga

Περιοχή: Βούλα
olga εχει καλό μελλον μπροστά του..
Ακομα προβαλλουν τα επεισοδια της πρωτης βδομαδας που ακομα δεν ειχε γινει η πρωτη αποχωρηση.
Τοτε δεν το παρακολουθουσα αλλα στο τελος που μετεδωσαν ολα τα κυριακατικα κρατησα σημειωσεις.
Διανυουν τη βδομαδα 10-17/10, ακολουθουν οι βδομαδες 18-24/10, 25-31/10, 1-7/11, 8-14/11. Ο Περι πρωτοεμφανιστηκε στις 14/11.
Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες
Ο χρήστης olga δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 06-08-06, 18:46   #10
erato
Peri ΠΤΩΣΑΡΑ

Το avatar του χρήστη erato

Περιοχή: ΠΑΤΡΑ
erato θα γίνει σύντομα διάσημος!
Όλγα θα μπορέσεις να γράψεις την΄πρώτη εμφάνιση; Αν και με βλέπω να πηγαίνω για νοβα αύριο.

Ο χρήστης erato δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές
ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Προσπέραση φόρουμ

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:15.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.7.1
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
All rights reserved
Copyright Periland ©2006 :: Υπεύθυνος κατά τον νόμο Μάρκος Μακρής