Periland

Επιστροφή   Periland > Γενικά > Γενική Συζήτηση
Παιχνίδια

Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Παλιά 11-06-06, 23:36   #41
DORAKI
Peri ΖΗΤΗΤΟΣ

Το avatar του χρήστη DORAKI

Περιοχή: ΣΤΟ ΠΕΡΙΚΛΟΟΝΕΙΡΟ
DORAKI εχει καλό μελλον μπροστά του..
ΤΙ ΑΚΟΥΝΕ ΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑΚΙΑ!!!ΜΑΡΚΟ ΝΑ ΡΘΩ ΝΑ Ε ΠΑΡΕΤΕ Ι ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ?ΠΩΠΩ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΑΙΒ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!
ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!

13-8-2005,ΓΚΑΖΙ,ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Ο χρήστης DORAKI δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-06, 23:42   #42
ΜΑΡΚΟΣ
Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ

Περιοχή: ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
ΜΑΡΚΟΣ έχει δεσπόζουσα θέση εδώΜΑΡΚΟΣ έχει δεσπόζουσα θέση εδώ
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο DORAKI
ΤΙ ΑΚΟΥΝΕ ΤΑ ΠΕΤΑΧΤΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑΚΙΑ!!!ΜΑΡΚΟ ΝΑ ΡΘΩ ΝΑ Ε ΠΑΡΕΤΕ Ι ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΠΟΤΑΚΙ?ΠΩΠΩ ΑΥΤΗ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΛΑΙΒ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ,ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!
Ολο λόγια είσαι !!!Ελα ντε εσυ τουλάχιστον που δεν κολώνεις ντεεεεε(το πιασες το υπονοουμενο εσυ που απευθυνομαι ε? )Να σε περιμένω αυριο?: Τέλειο εείναι αλλά δυσκολο πραγματοποιησιμο,θα μου φαει χρόνο και ....διάβασμα αλλά είμαι πολυ πεισματαρης για να μπορώ να...κοκορευομαι μετά οπως λέει μιαψυχή!!πρεπει να βρω και μια καμερα τετοια σε καλή ευκαιρία γιατί τσουζουν οι τιμες τους!βεβαια πάντα ήθελα μια καλή webcam ναχω...: Πάντωςμου το είπε μονος του προχτες,Μαρκο,δεν γινεται να μπαινω μαεσα στο σαιτ να με βλεπουν ζωντανα και να τους μιλάω?Τι σόι ..καλλιτεχνης μαγος εισαι? Κι ετσι με πάτησε στο ευαίσθητο σημείο μου...

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
http://www.apiastos.gr
Ο χρήστης ΜΑΡΚΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-06, 23:48   #43
DORAKI
Peri ΖΗΤΗΤΟΣ

Το avatar του χρήστη DORAKI

Περιοχή: ΣΤΟ ΠΕΡΙΚΛΟΟΝΕΙΡΟ
DORAKI εχει καλό μελλον μπροστά του..
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
Ολο λόγια είσαι !!!Ελα ντε εσυ τουλάχιστον που δεν κολώνεις ντεεεεε(το πιασες το υπονοουμενο εσυ που απευθυνομαι ε? )Να σε περιμένω αυριο?: Τέλειο εείναι αλλά δυσκολο πραγματοποιησιμο,θα μου φαει χρόνο και ....διάβασμα αλλά είμαι πολυ πεισματαρης για να μπορώ να...κοκορευομαι μετά οπως λέει μιαψυχή!!πρεπει να βρω και μια καμερα τετοια σε καλή ευκαιρία γιατί τσουζουν οι τιμες τους!βεβαια πάντα ήθελα μια καλή webcam ναχω...: Πάντωςμου το είπε μονος του προχτες,Μαρκο,δεν γινεται να μπαινω μαεσα στο σαιτ να με βλεπουν ζωντανα και να τους μιλάω?Τι σόι ..καλλιτεχνης μαγος εισαι? Κι ετσι με πάτησε στο ευαίσθητο σημείο μου...

ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗ!!!ΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟ ΥΠΟΝΟΥΜΕΝΑ,ΚΑΝΤΙ ΜΟΥ ΠΙΟ ΚΙΑΝΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΚΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ!!!!
ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!

13-8-2005,ΓΚΑΖΙ,ΚΟΜΟΤΗΝΗ

Ο χρήστης DORAKI δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 11-06-06, 23:49   #44
boubouka
Μιζαδόρος

Το avatar του χρήστη boubouka

boubouka θα γίνει σύντομα διάσημος!boubouka θα γίνει σύντομα διάσημος!
Μπράβο Μάρκο. Ακόμα εκεί είσαι? Αντε ξεκίνα τη δουλειά γρήγορα. Αφού έχεις χρόνο άφθονο μη κάθεσαι καθόλου.
Ο χρήστης boubouka δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-06-06, 00:08   #45
Thea
Perifriend

ΑΑΑ..εχει εξετασεις..ο παππούς μας αυτή την περιοδο!!μην τον χωνουμε πολύ Βουβουκα.. Πως τα πήγατε εχτες?δεν μας είπατε!κυριε Μάρκο ?
  Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-06-06, 01:04   #46
vivtory1
Συντονίστρια

Το avatar του χρήστη vivtory1

Περιοχή: N.Y
vivtory1 θα γίνει σύντομα διάσημος!
kala lei h lenia marko...pos piges stis eksetasis?????? elpizo na eskises...

lipon....avrio perimenoume neotera kai photos tou peri ........kai pestou pos stin tati fenotan poly koukli.....
Ο χρήστης vivtory1 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-06-06, 01:14   #47
piscesau2000
Peri ΦΗΜΟΣ

Το avatar του χρήστη piscesau2000

Περιοχή: sydney-australia
piscesau2000 θα γίνει σύντομα διάσημος!
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
Είστε αχόρταγοι τελικά,δεν σας φτάνουν όσα και να μαθετε!!Βεβαια η εμφανιση στην τηλεόραση ήταν σαν να σου δινουν το γλυκό να το γλείψεις στην άκρη και να στο τραβάνε πάλι!!! Τόσο γλύκας που ήτανε,αλλα τόσο λίγο που τον έδειξε....
Λοιπον,μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία που ειχαμε σημερα να σας πω πως εγκαινίασε τον φορητό του!!Τωρα ,του εχω ρυθμίσει σαν Περικλής να είναι αόρατος οταν μπαινει μεσα,μέχρι να μαθει να κινείται άνετα γιατι μπορειτε να του την ΄...πεσετε και να τα χασει ο ανθρωπος!!Εγω ελειπα για να δω ,οποτε πότε και για πόσο μπηκε δεν ξερω ακριβως γιατι δεν ημουν πιεστικός!! Εχει λεει να μου πει παρελειπομενα από την συνέντευξη με την Τατι και αν μάθω κάτι άλλο στανταρ θα σας το πω...ΑΥΡΙΟ,θα είναι ο ΤΕΟ ,ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ,ο αδελφός του κι εγω και θα πάμε για ενα ποτάκι(οποτε αυριο δεν εχει αρνηση φωτογραφιών από τον ίδιο.):Οπότε κάτι θα τσιμπησετε κι αυριο!!Επίσης,Ετοιμάζω κι ενα ΠΟΛΥ δύσκολο τεχνολογικα εγχειρημα γιατί μου το ζήτησε ο ίδιος!!Εναν κώδικα που θα επιτρέψει αν τοποθετήσουμε καμερα (ειδική κάμερα ΙΤ)εκεί που βρισκόμαστε,σπίτι του,μαγαζί που τραγουδάει κλπ,να φαίνεται live εικόνα στο σαιτ μας επάνω δεξιά σε real time!!Οπότεμπορεί να μας μιλάει ζωντανα μεσα στο σαιτ,ηνα τον παρακολουθουμε να τραγουδαει κλπ!Ελπιζω να τα καταφερω!

mipos tin rotise giati den tou ekane tin ekpombi pou tou eihe uposhethei ston aera? ean thimaste tou eihe pei tha tou afierosei mia olokliri ekpombi na parousiasei ta tragoudia tou!
Παλιά 12-06-06, 01:51   #48
pass1
Peri ΒΟΗΤΟΣ

Το avatar του χρήστη pass1

Περιοχή: Καλαμάτα
pass1 εχει καλό μελλον μπροστά του..
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
Είστε αχόρταγοι τελικά,δεν σας φτάνουν όσα και να μαθετε!!Βεβαια η εμφανιση στην τηλεόραση ήταν σαν να σου δινουν το γλυκό να το γλείψεις στην άκρη και να στο τραβάνε πάλι!!! Τόσο γλύκας που ήτανε,αλλα τόσο λίγο που τον έδειξε....
Λοιπον,μετά απο τηλεφωνική επικοινωνία που ειχαμε σημερα να σας πω πως εγκαινίασε τον φορητό του!!Τωρα ,του εχω ρυθμίσει σαν Περικλής να είναι αόρατος οταν μπαινει μεσα,μέχρι να μαθει να κινείται άνετα γιατι μπορειτε να του την ΄...πεσετε και να τα χασει ο ανθρωπος!!Εγω ελειπα για να δω ,οποτε πότε και για πόσο μπηκε δεν ξερω ακριβως γιατι δεν ημουν πιεστικός!! Εχει λεει να μου πει παρελειπομενα από την συνέντευξη με την Τατι και αν μάθω κάτι άλλο στανταρ θα σας το πω...ΑΥΡΙΟ,θα είναι ο ΤΕΟ ,ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ,ο αδελφός του κι εγω και θα πάμε για ενα ποτάκι(οποτε αυριο δεν εχει αρνηση φωτογραφιών από τον ίδιο.):Οπότε κάτι θα τσιμπησετε κι αυριο!!Επίσης,Ετοιμάζω κι ενα ΠΟΛΥ δύσκολο τεχνολογικα εγχειρημα γιατί μου το ζήτησε ο ίδιος!!Εναν κώδικα που θα επιτρέψει αν τοποθετήσουμε καμερα (ειδική κάμερα ΙΤ)εκεί που βρισκόμαστε,σπίτι του,μαγαζί που τραγουδάει κλπ,να φαίνεται live εικόνα στο σαιτ μας επάνω δεξιά σε real time!!Οπότεμπορεί να μας μιλάει ζωντανα μεσα στο σαιτ,ηνα τον παρακολουθουμε να τραγουδαει κλπ!Ελπιζω να τα καταφερω!
Καλά να περάσετε αύριο και να μας φέρεις καλά νέα!!!Ρώτησέ τον και για τη χέβεν, τι θα γίνει με το συμβόλαιό του. Έγραψες καλά στις εξετάσεις; Καλή επιτυχία να έχεις!!!
Ο χρήστης pass1 δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-06-06, 02:53   #49
ΜΑΡΚΟΣ
Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ

Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ

Περιοχή: ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
ΜΑΡΚΟΣ έχει δεσπόζουσα θέση εδώΜΑΡΚΟΣ έχει δεσπόζουσα θέση εδώ
Παράθεση:
Αρχικό μήνυμα απο lenia
ΑΑΑ..εχει εξετασεις..ο παππούς μας αυτή την περιοδο!!μην τον χωνουμε πολύ Βουβουκα.. Πως τα πήγατε εχτες?δεν μας είπατε!κυριε Μάρκο ?
Δεν υπάρχει όσκαρ πειραχτηριού Δεσποινίς Λένια να σας το απονείμουμε παμψηφεί!!Δεν με ρωτήσατε γιαυτο και δεν σας είπα!!Η Ελένη που ενδιαφερθηκε της απάντησα!!Λοιπον η ύλη ήταν πάρα πολύ και εγώ αγχωμένος!!Τοχα πάρει απόφαση ότι θαδινα το μάθημα στις επαναληπτικές εξετάσεις και πηγαινα πιο κουλ!: Ελα όμως που ενα από τα τεσσερα θεματα που επεσαν <η αστική ευθυνη του Δημοσίου>τοχα διαβασει 3 ώρες νωρίτερα...Ετσι αυτό τογραψα αψογα ενώ τα αλλα τα απάντησα όλα ,όχι εκτεταμενα οπως ισως χρειαζοταν αλλα πιστευω το 5 και ίσως ελαστικά το 6 να το πάρω και να περασω...βεβαια ξερεις καλα πως Αν πέσεις σε καθηγητη στραβόξυλο διορθωτή και το 4 παίζει!!Θα δούμε!Η αίσθησή μου είναι πως ισως γλυτωσω τις επαναληπτικές!!Ευχαριστώ δε συνάδελφη φοιτήτρια για την κατανόηση και συναδελφική αλληλεγγύη!!Κρίμα που οπως φαίνεται εσεις θα την χασετε την εξεταστική.....

Παιδιά όταν χαλαρωσω λιγο,θα βαλω τα δυνατά μου να γίνει!!Εκτός οτι ΚΑΝΕΝΑΣ αλλος καλλιτεχνης δεν τοχει κανει σε σαιτ του,χεχεχε,ετοιμαστείτε μετα να σας ζαλίσω τα αυτιά με περιαυτολογίες!Πατρίτσια ,είσαι ΦΟΒΕΡΗ!!Είχα ξεχασει αυτη την υπόσχεση!!θα της το γραψω σε γράμμα αυτό!

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
http://www.apiastos.gr
Ο χρήστης ΜΑΡΚΟΣ δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Παλιά 12-06-06, 04:25   #50
Efstratia
Peri ΟΔΕΥΩΝ

Το avatar του χρήστη Efstratia

Περιοχή: Oχάιο ,USA
Efstratia εχει καλό μελλον μπροστά του..
Herome ki'ego Markouli, pou egrapses KALA!
Ante ke se anotera!!
Marko, opos ida, anaferis gia web-cam. Ine diadedomenes stin Ellada mas opos edo?
An thelis grapse mou isos sto e-mail mou. Edo me peripou $60.oo pernis mia kali.
Mou les lipon oti tha mporo ki'ego ap'edo na ton vlepo ton Peri? Giati eho k'ego mia web-cam ston computer mou.
Thelis na mou grapsis ligo giafto, otan ehis kero, vevea? Tora eho tin sindesi me ton Gio mou stin NY, (Gia na vlepo to engonaki mou zontana) ke me kati ales files. Gia na eho tin sindesi me tin istoselida, tha prepi na valo tin diefthinsi tou Perriland? I tou Peri?
Perimeno k'ego anipomona na akouso perisotera nea oson afora ton Peri!
Elpizo ke efhome ola na pan KALA!
Stin Tati, mou fanike oti ipirhe ligi ironia oson afora tis erotisis tis Tatis! Isos ke na kano lathos! Ti les k'esi? I kapios alos prosexe kati tetio?
Afta.
Filakia se olous sas,
Me Agapi ke Fos pantote.
Ο χρήστης Efstratia δεν είναι συνδεδεμένος   Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Συνδεδεμένοι χρήστες που διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εργαλεία Θεμάτων

Δικαιώματα - Επιλογές
ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας

BB code is σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας
Προσπέραση φόρουμ

Παρόμοια Θέματα
Θέμα Δημιουργός Forum Απαντήσεις Τελευταίο Μήνυμα
Οι Ηλικίες του periland thodoris7 Γενική Συζήτηση 28 13-05-08 00:29
Periland - Διαφημιση ringo Υποστήριξη 11 26-02-08 13:52
to periland etsi opws tou a3izei. teo Γενική Συζήτηση 29 25-10-06 10:48
Θέλω ένα ωραίο ΜΕΓΑΛΟ μπάνερ για το PeriLand! YPSILON Υποστήριξη 24 11-03-06 14:43

Όλες οι ώρες είναι GMT +3. Η ώρα τώρα είναι 07:35.

Forum engine powered by : vBulletin Version 3.7.1
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
All rights reserved
Copyright Periland ©2006 :: Υπεύθυνος κατά τον νόμο Μάρκος Μακρής