apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 32 από 34 ΠρώτηΠρώτη ... 22262728293031323334 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 311 έως 320 από 337
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη erato
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Μάρκο μου χρωστάς ένα dvd!

Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο erato Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μάρκο μου χρωστάς ένα dvd!
    Οχι μόνο εσένα!!Μέχρι τώρα έχω γραψει ΠΕΝΤΕ!!Δεν σας ξεχνάω ,ΟΛΟΥΣ όσους μου ζητήσατε dvd(Μάρκος οπως λένε και στις δουλειές μου=εγγύηση )αλλά δεν θέλω να σας τα στελνω ενα,ενα,μόλις τα συγκεντρωσω θα σας τα κανω πακετάκι δώρου!!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Peri ΕΡΓΟΣ
    Mαρκο να ελπιζω και εγω σε ενα??????

Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    εεε .. και εγω θελω!

"Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Mάρκο, να σου κάνω μια πρόταση. Βάλε φούμο και κάνε τον νιγηριανό, και πούλα τα σιντί να κονομήσεις.

Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Χαχαχα!!ΚΑΛΗ ιδέα Μπουμπούκα!!Παιδιά όσοι θέλετε στείλτε μου με πμ τις διευθύνσεις σας και τα στοιχεία σας!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    οι ωραιοι εχουν χρεη! Καλα το χορεψαμε ολη τη βδομαδα , στο λαιφ τα παιξαμε, παρολιγο εγκεφαλικο, ομως το ειπε καλα οπως διαπιστωσα στην επαναληψη της νοβα, και συμφωνησε και η κυρια Μαρα οπως εδειξε το σημερινο επεισοδιο! Συγκεκριμενα ειπε οτι ''ειναι πολυ καλος'' (ειχε ενα μικρο προβλημα με το στοιχο αλλα το τραγουδι το ειπε πολυ καλα με φοβερη σκηνικη παρουσια)!η Μαρα ειπε οτι ο Περικλης εχει φωνη και συμφωνησε και ο Γουναρης οτι ειδικα εχει φοβερο βιμπρατο και στις καταληξεις φαινεται οτι εχει ταλεντο! και τωρα αναρωτιεμαι εγω το ''αφωνος ποιος του το κολλησε''; ο Βαγγελης τραγουδησε χαλια και ευτυχως που συμφωνησε η Μαρα και σιωπηρα και οι υπολοιποι, (ετσι βεβαιωθηκα οτι δεν εχω καποιο προβλημα στα αυτια μου), πηρε χιλια μπραβο απο τους Ροκκο-Μπενετο, περιεργα πραγματα συμβαινουν σ' αυτο το κυκλωμα!!!!
    Με τον Ανδρεα δεν τρελαθηκα αλλα ειχε καλο βισμα οπως φανηκε σε ολο το φεημ! ΓΕΝΙΚΑ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ πολλες φορες ειχα ακουσει τη φραση αυτον τον εφαγε το κυκλωμα αλλα τωρα καταλαβα τί θα πει!!!Ο Μεταξ και καποιοι της επιτροπης δεν ηθελαν τον Περι νικητη με τιποτα, κατι που φαινεται φανερα απο δω και περα.Γενικα βλεποντας μονο τα επεισοδια δεν εχεις ολοκληρωμενη αποψη ή και καθολου γιατι ολα φαινονται ωραια και φυσιολογικα οι νοβιτες επαθαν το ψυχολογικο τραλαλα γιατι ολες αυτες οι αντιφασεις και τα παιχνιδια που παιχτηκαν εις βαρος του Περι τοσο απο τους συμμαθητες του οσο και απο αλλους καρεκλοκενταυρους του συγκεκριμενου φεημ εβγαζαν ματι! ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ πηραν αυτα ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ η χρυσα και βαγγελης και ''κατασυμπαθησαν '' τους μπολεκ και λολεκ ακομη και αυτοι που δεν ηταν φαν του Περι.
    Ακομη ψηφισαν οι καθηγητες τον καλυτερο του λαιφ. Ο Μαρκελλος ψηφισε Περι και το αιτιολογησε πολυ σωστα, η Μαρα και η Τζουλη τον Ανδρεα και ο Γουναρης με τον Μεταξοπουλο,που ειχε βλοσυρο υφος συνεχως,την Χρυσανθη.

💢 🌙 💜 💢 Το avatar του χρήστη Phaedra
    Περιοχή
    ..always somewhere..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANDU Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι ωραιοι εχουν χρεη! Καλα το χορεψαμε ολη τη βδομαδα , στο λαιφ τα παιξαμε, παρολιγο εγκεφαλικο, ομως το ειπε καλα οπως διαπιστωσα στην επαναληψη της νοβα, και συμφωνησε και η κυρια Μαρα οπως εδειξε το σημερινο επεισοδιο! Συγκεκριμενα ειπε οτι ''ειναι πολυ καλος'' (ειχε ενα μικρο προβλημα με το στοιχο αλλα το τραγουδι το ειπε πολυ καλα με φοβερη σκηνικη παρουσια)!η Μαρα ειπε οτι ο Περικλης εχει φωνη και συμφωνησε και ο Γουναρης οτι ειδικα εχει φοβερο βιμπρατο και στις καταληξεις φαινεται οτι εχει ταλεντο! και τωρα αναρωτιεμαι εγω το ''αφωνος ποιος του το κολλησε''; ο Βαγγελης τραγουδησε χαλια και ευτυχως που συμφωνησε η Μαρα και σιωπηρα και οι υπολοιποι, (ετσι βεβαιωθηκα οτι δεν εχω καποιο προβλημα στα αυτια μου), πηρε χιλια μπραβο απο τους Ροκκο-Μπενετο, περιεργα πραγματα συμβαινουν σ' αυτο το κυκλωμα!!!!
    Με τον Ανδρεα δεν τρελαθηκα αλλα ειχε καλο βισμα οπως φανηκε σε ολο το φεημ! ΓΕΝΙΚΑ Η ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΟΣ πολλες φορες ειχα ακουσει τη φραση αυτον τον εφαγε το κυκλωμα αλλα τωρα καταλαβα τί θα πει!!!Ο Μεταξ και καποιοι της επιτροπης δεν ηθελαν τον Περι νικητη με τιποτα, κατι που φαινεται φανερα απο δω και περα.Γενικα βλεποντας μονο τα επεισοδια δεν εχεις ολοκληρωμενη αποψη ή και καθολου γιατι ολα φαινονται ωραια και φυσιολογικα οι νοβιτες επαθαν το ψυχολογικο τραλαλα γιατι ολες αυτες οι αντιφασεις και τα παιχνιδια που παιχτηκαν εις βαρος του Περι τοσο απο τους συμμαθητες του οσο και απο αλλους καρεκλοκενταυρους του συγκεκριμενου φεημ εβγαζαν ματι! ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ πηραν αυτα ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ η χρυσα και βαγγελης και ''κατασυμπαθησαν '' τους μπολεκ και λολεκ ακομη και αυτοι που δεν ηταν φαν του Περι.
    Ακομη ψηφισαν οι καθηγητες τον καλυτερο του λαιφ. Ο Μαρκελλος ψηφισε Περι και το αιτιολογησε πολυ σωστα, η Μαρα και η Τζουλη τον Ανδρεα και ο Γουναρης με τον Μεταξοπουλο,που ειχε βλοσυρο υφος συνεχως,την Χρυσανθη.

Έτσι ακριβώς, όλο ξεχνάω να το αναφέρω... Το βιμπράτο του στις καταλήξεις είναι άπαιχτο.. Και συνήθως δύσκολα δουλεύεται αυτό αν δεν το`χεις..

Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη J.Aniston
    Περιοχή
    Aφρική
    Καλα εγω ελεγα σημερα θα εχει ισως τον τελικο,και βλεπω φεημ 4.Ξενερωσα.Ειδοποιηστε ρε παιδια.Αφρικη ειναι εδω.Ποτε εδειξε τον τελικο;

Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη olga
    Περιοχή
    Βούλα
    Χθες προβληθηκε επεισοδιο του fs3 για τελευταια φορα..... τελικο δεν προεβαλαν.....αντε με χρονια με καιρους παλι κοντα μας θα 'ναι

......και απο σημερα fs4
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο λυνει τους καβους κι ανοιγει πανια αφηνει πισω στραβα + παραλογα σηκωνει αγκυρα για μακρυα
    Αντε να λυσουμε να ξεκινησουμε και τους βαρεθηκα δεν τους μπορω να ξενυχτησουμε + να μεθυσουμε να τους ξεχασουμε ολους εδω
    Θα ξημερωνουμε πανω θαλασσα θα βγαινει ο ηλιος να κανει βουτιες ο παπαγαλος θα λεει "τους ξεφυγαμε" κ εμεις θα ψαχνουμε γι αλλες στεριες
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

• ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu