apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 1 από 34 123456711 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 337
  1. #1
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438

    Το Φειμ Στόρυ 3 Ξανά στον Αντ1 gold της ψηφιακής NOVA!!

    Διάβασα στο φόρουμ του Αντέννα ότι το ΦΣ3 θα προβάλλετε από τον ΑΝΤ1 Γκολντ στη Νόβα κάθε μέρα περίπου στις 11.15. Δεν ξέρω αυτό αν αληθεύει, αλλά μάλλον θα αληθεύει γιατί εγώ εχτες έκοψα την Νοβα. Σπάω όλα τα ρεκόρ γκαντεμιάς. Τουλάχιστον να μου πείτε για να κάνω επανασύνδεση σε κανένα μήνα, να γλυτώσω και την καζούρα από τον άντρα μου.

  2. #2
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boubouka
    Δεν ήξερα που να το βάλω. Αν δεν είναι για εδώ μετακινήστε το παρακαλώ.

    Διάβασα στο φόρουμ του Αντέννα ότι το ΦΣ3 θα προβάλλετε από τον ΑΝΤ1 Γκολντ στη Νόβα κάθε μέρα περίπου στις 11.15. Δεν ξέρω αυτό αν αληθεύει, αλλά μάλλον θα αληθεύει γιατί εγώ εχτες έκοψα την Νοβα. Σπάω όλα τα ρεκόρ γκαντεμιάς. Τουλάχιστον να μου πείτε για να κάνω επανασύνδεση σε κανένα μήνα, να γλυτώσω και την καζούρα από τον άντρα μου.
    Στον Γκολντ ε??Αν ειναι ετσι κατάλαβαν τα γκαφρα που θα εισπραξουν και την τηλεθεαση που θα εχουν!!!Να ενα καλό νεο που αξιζει διερευνησης!!!Μολις το διασταυρωσουμε θα το κανουμε νέο θεμα στις Ειδήσεις!! Αυτο θαναι ΠΟΛΥ καλό για τον Περι!Θα τον φρεσκαρει στην μνημη αρκετων!!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  3. #3
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    Στον Γκολντ ε??Αν ειναι ετσι κατάλαβαν τα γκαφρα που θα εισπραξουν και την τηλεθεαση που θα εχουν!!!Να ενα καλό νεο που αξιζει διερευνησης!!!Μολις το διασταυρωσουμε θα το κανουμε νέο θεμα στις Ειδήσεις!! Αυτο θαναι ΠΟΛΥ καλό για τον Περι!Θα τον φρεσκαρει σε πολύ κοσμο!
    Παρέλειψες να σημειώσεις όμως και το γεγονός ότι με δέρνει μεγάλη γκαντεμιά. Να μας ενημερώνεις που θα πηγαίνει ο Περικλής για συναυλίες, μη τύχει και κανονίσω να βρίσκομαι και εγώ εκεί εκείνες τις μέρες. Μη του χαλάω και το πρόγραμμα συνέχεια.

  4. #4
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη olga
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Βούλα
    Μηνύματα
    1.590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boubouka
    Δεν ήξερα που να το βάλω. Αν δεν είναι για εδώ μετακινήστε το παρακαλώ.

    Διάβασα στο φόρουμ του Αντέννα ότι το ΦΣ3 θα προβάλλετε από τον ΑΝΤ1 Γκολντ στη Νόβα κάθε μέρα περίπου στις 11.15. Δεν ξέρω αυτό αν αληθεύει, αλλά μάλλον θα αληθεύει γιατί εγώ εχτες έκοψα την Νοβα. Σπάω όλα τα ρεκόρ γκαντεμιάς. Τουλάχιστον να μου πείτε για να κάνω επανασύνδεση σε κανένα μήνα, να γλυτώσω και την καζούρα από τον άντρα μου.
    Ειναι αληθεια. Προβαλλεται καθημερινα στις 11.25 περιπου. Δεν ξερω ποτε αρχισε, αλλα νομιζω πως πρεπει να ειναι στην αρχη γιατι αυτες τις μερες ειχε το πρωτο μαθημα με τους καθηγητες.
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο λυνει τους καβους κι ανοιγει πανια αφηνει πισω στραβα + παραλογα σηκωνει αγκυρα για μακρυα
    Αντε να λυσουμε να ξεκινησουμε και τους βαρεθηκα δεν τους μπορω να ξενυχτησουμε + να μεθυσουμε να τους ξεχασουμε ολους εδω
    Θα ξημερωνουμε πανω θαλασσα θα βγαινει ο ηλιος να κανει βουτιες ο παπαγαλος θα λεει "τους ξεφυγαμε" κ εμεις θα ψαχνουμε γι αλλες στεριες
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες

  5. #5
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη piscesau2000
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    sydney-australia
    Μηνύματα
    2.979
    efkairia na magnitofonisete ta lives pou den ehoume! ego poli tha eithela to proto live me tin kithara kai to diko tou tragoudi!
    *~*Sometimes the Lord calms the storm. Sometimes He lets the storm rage and calms His child.*~*

  6. #6
    Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.995
    βρε μπουμπουκα μου τωρα εκοψες το νοβα? ειναι η μοναδικη λυση το καλοκαιρι για εναν τηλεωρασακια.. ολα τα αλλα επαναληψεις εχουν..
    εγω το καλοκαιρι βλεπω μονο νοβα απο ντοκιμαντερ και περιεργα σπορ μεχρι ταινιες και σειρες που δεν ειδα στο φιλμνετ...

    σαν διαφημιση ακουστηκε, ουτε ο ταγματαρχης τοσο προμο
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

    Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

  7. #7
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ringoman
    βρε μπουμπουκα μου τωρα εκοψες το νοβα? ειναι η μοναδικη λυση το καλοκαιρι για εναν τηλεωρασακια.. ολα τα αλλα επαναληψεις εχουν..
    εγω το καλοκαιρι βλεπω μονο νοβα απο ντοκιμαντερ και περιεργα σπορ μεχρι ταινιες και σειρες που δεν ειδα στο φιλμνετ...

    σαν διαφημιση ακουστηκε, ουτε ο ταγματαρχης τοσο προμο
    Το έκοψα Ρίνγκο γιατί δεν παρακολουθούμε καθόλου τώρα το καλοκαίρι, και από τον χειμώνα θα βλέπουμε τον Ολυμπιακό στην ΝΕΤ, θέλω να πάω να παρω και τον αποκωδικοποιητή μου από τον Μάρκο. Είπαμε, γιατί να το πληρώνουμε άδικα? Για να βλέπουμε τους ιπποπόταμους του Νίγηρα με την ουρά στους 40 πόντους τσε βάλεεεεεεε. Που να ήξερα ότι θα βάζανε τώρα το ΦΣ3 οι άχρηστοι. Εμαθα όμως ότι η ΝΟΒΑ πήρε τους αγώνες Τσάμπιον Λιγκ από το ΜΕΓΚΑ και θα είναι μια καλή ευκαιρία να μη με πάρουν χαμπάρι και με δουλεύουν.

  8. #8
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη pass1
    Εγγραφή
    08-12-2005
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Μηνύματα
    1.525
    Σούπερ νέο. Τρέχω να αγοράσω νόβα. Στο αντενοφόρουμ λένε ότι δείχνει ακόμα τα πρώτα επεισόδια πριν μπει ο Περικλής μέσα. Όσοι δεν είμαστε συνδρομητές προλαβαίνουμε να αγοράσουμε τη νόβα.

  9. #9
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη olga
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Βούλα
    Μηνύματα
    1.590
    Ακομα προβαλλουν τα επεισοδια της πρωτης βδομαδας που ακομα δεν ειχε γινει η πρωτη αποχωρηση.
    Τοτε δεν το παρακολουθουσα αλλα στο τελος που μετεδωσαν ολα τα κυριακατικα κρατησα σημειωσεις.
    Διανυουν τη βδομαδα 10-17/10, ακολουθουν οι βδομαδες 18-24/10, 25-31/10, 1-7/11, 8-14/11. Ο Περι πρωτοεμφανιστηκε στις 14/11.
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο λυνει τους καβους κι ανοιγει πανια αφηνει πισω στραβα + παραλογα σηκωνει αγκυρα για μακρυα
    Αντε να λυσουμε να ξεκινησουμε και τους βαρεθηκα δεν τους μπορω να ξενυχτησουμε + να μεθυσουμε να τους ξεχασουμε ολους εδω
    Θα ξημερωνουμε πανω θαλασσα θα βγαινει ο ηλιος να κανει βουτιες ο παπαγαλος θα λεει "τους ξεφυγαμε" κ εμεις θα ψαχνουμε γι αλλες στεριες
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες

  10. #10
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη erato
    Εγγραφή
    09-12-2005
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    4.167
    Όλγα θα μπορέσεις να γράψεις την΄πρώτη εμφάνιση; Αν και με βλέπω να πηγαίνω για νοβα αύριο.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site