apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 9 από 34 ΠρώτηΠρώτη ... 345678910111213141519 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 81 έως 90 από 337
  1. #81
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο piscesau2000
    mipos kata kali mou tihi ginete na eho kai ego copy apo to dvd? plirono osa osa! PLEEEEEASE!

    Kai ego ftiahno kalo kafe den erhese kai apo edo marko?
    Να πεταχτώ λες από εκεί ε??? Δεν ξερεις πόσο θα το ηθελα!!!Εχω και συγγενεις Αδελαιδα και Μελβουρνη να πήγαινα να τους δω,ΙΔΙΩΣ την αδελφη της γιαγιας μου από την μανα μου,που είναι ΤΟΣΟ καλος ανθρωπος ειναι και την λατρευω!!Μακάρι να μπορεσω!!Ντιβιντι παντως θα παρεις και συ!!Κι εγω δεν χρεωνω τίποτα!!!
    Σήμερα που πετάχτηκα σπίτι για να δω το recorder αν γραφει(μιας και ειχα βεβαιωσει την Ολγα ,δεν ηθελα ναμαι ασυνεπης)όλα απο θεμα εγγραφης πήγαιναν καλά,όμως διαπίστωσα αυτα που λέγατε κι εσεις!!μια Συλβια ειρωνικότατη,τον Περικλή να κανει πρόβα με τον οδοντιατρο το μην μου θυμώνεις μάτια μου(το οποιο το εχω βαλει και χτυπαει το κινητό μου).Σε καποια στιγμη μαλιστα ψυθιριζοντας στον λιανό τον είπε και βλάκα και εβαλε και ενα πλαστικό ποτηρι στο αυτι της να μην τον ακουει και καλά... Τι να πω βρε παιδια ετσι κι αλλιως εγω αργησα να αρχισω να το βλέπω,αλλά φανταζομαι ψυχολογία!!Βεβαια αυτο μου δυναμωνει την πεποίθησή μου πως είναι σκληρό καρύδι ο Περικλής και δεν θα τα παρατησει γενικά τόσο εύκολα!!
    Κατα τα αλλα από όσο είδα δεν εδειξε πολύΠερικλή αλλά Αντζελα Δημητρίου που μπήκε στο σπίτι και τραγουδουσε και χορευαν με πολύ κουνημα η αδυνατη ακόμα Χρυσανθη με την γεμάτη..πυροβόλα Αννέτ!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  2. #82
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη piscesau2000
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    sydney-australia
    Μηνύματα
    2.979
    ah ti anamniseis mou erhontai sto mualo tora! poli psihofthoro eitan afto to fame! tetoia aganaktisi koitontas tileorasi den to eho xanapathei! haras tin upomoni tou peri pos antexe mehri to telos!
    *~*Sometimes the Lord calms the storm. Sometimes He lets the storm rage and calms His child.*~*

  3. #83
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη andandjo
    Εγγραφή
    06-04-2006
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Ηλικία
    59
    Μηνύματα
    1.328
    Το ότι θέλω και γω dvd πως σας φαίνεται;καθόλου πρωτότυπο,αλλά τι να κάνουμε που θέλω κι εγώ;Μάρκο εγώ δεν κερνάω καφέ (γιατί δεν τον πετυχαίνω και τον δικό μου ο άντρας μου,μου τον φτιάχνει)μήπως κερνάς εσύ,να περάσω καμιά μέρα απ'το μαγαζί;

  4. #84
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη DORAKI
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΟ ΠΕΡΙΚΛΟΟΝΕΙΡΟ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.734
    ΕΛΑ ΜΟΥ ΝΤΕ ΠΩΣ ΑΝΤΕΞΕ?ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!ΘΥΜΑΜΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΧΕ Ο ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ:ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ ΟΛΑ ΕΦΤΥΣΑ ΑΙΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΛΟΤΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΝΟΥΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙΣ!!!ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ!!ΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΤΑ LIVE, ΤΙ TA ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ Ο ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΑΝΕ!!!

    ΜΠΡΑΒΟ ΠΕΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΟΥ!!ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ!!!
    ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΘΕΛΩ
    ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΘΕΛΩ
    ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ
    ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!

    13-8-2005,ΓΚΑΖΙ,ΚΟΜΟΤΗΝΗ



  5. #85
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andandjo
    Το ότι θέλω και γω dvd πως σας φαίνεται;καθόλου πρωτότυπο,αλλά τι να κάνουμε που θέλω κι εγώ;Μάρκο εγώ δεν κερνάω καφέ (γιατί δεν τον πετυχαίνω και τον δικό μου ο άντρας μου,μου τον φτιάχνει)μήπως κερνάς εσύ,να περάσω καμιά μέρα απ'το μαγαζί;
    Ααααα,ώστε έτσι ε?Δεν φτιάχνεις καφέ και θες και ντιβιντί??Κάτι θα πρεπει να κερασεις και συ!!! Βρε μήπως να αλλάξω γνωμη και να αρχίσω να τα χρεωνω αυτα τα ντιβιντί?Θα τα κονομήσω χοντρά μου φαίνεται!!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  6. #86
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    και βεβαια θα τα πουλησεις και μαλιστα με καπελο! Ευκαιρια ειναι να βγαλεις και εσυ κατι! Μαγκες το τσαμπα πεθανε!
    Ακου βρε να δεις το σκεφτεται ακομη!

  7. #87
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη olga
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Βούλα
    Μηνύματα
    1.590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    .........
    Σήμερα που πετάχτηκα σπίτι για να δω το recorder αν γραφει(μιας και ειχα βεβαιωσει την Ολγα ,δεν ηθελα ναμαι ασυνεπης)όλα απο θεμα εγγραφης πήγαιναν καλά,όμως διαπίστωσα αυτα που λέγατε κι εσεις!!.......
    Τι να πω βρε παιδια ετσι κι αλλιως εγω αργησα να αρχισω να το βλέπω,αλλά φανταζομαι ψυχολογία!!Βεβαια αυτο μου δυναμωνει την πεποίθησή μου πως είναι σκληρό καρύδι ο Περικλής και δεν θα τα παρατησει γενικά τόσο εύκολα!! ..........
    Ευχαριστω Μαρκο.
    Δεν θελω να χασω με τιποτα ολα αυτα που εκαναν τα καλοπαιδα και γενικα τις συμπεριφορες τους.....
    Ευχομαι να αντεχει σε καθε δοκιμασια ο Περι και να ειναι παντα νικητης!!!!!
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο λυνει τους καβους κι ανοιγει πανια αφηνει πισω στραβα + παραλογα σηκωνει αγκυρα για μακρυα
    Αντε να λυσουμε να ξεκινησουμε και τους βαρεθηκα δεν τους μπορω να ξενυχτησουμε + να μεθυσουμε να τους ξεχασουμε ολους εδω
    Θα ξημερωνουμε πανω θαλασσα θα βγαινει ο ηλιος να κανει βουτιες ο παπαγαλος θα λεει "τους ξεφυγαμε" κ εμεις θα ψαχνουμε γι αλλες στεριες
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες

  8. #88
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Ολγα μηπως ξερεις αν η Νανσυ εχει ξαναβγει στην τετραδα στα προηγουμενα λαιφ;

  9. #89
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη olga
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Βούλα
    Μηνύματα
    1.590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANDU
    Ολγα μηπως ξερεις αν η Νανσυ εχει ξαναβγει στην τετραδα στα προηγουμενα λαιφ;
    Ναι, και ο κ. Μεταξοπουλος της τη χαρισε.
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο λυνει τους καβους κι ανοιγει πανια αφηνει πισω στραβα + παραλογα σηκωνει αγκυρα για μακρυα
    Αντε να λυσουμε να ξεκινησουμε και τους βαρεθηκα δεν τους μπορω να ξενυχτησουμε + να μεθυσουμε να τους ξεχασουμε ολους εδω
    Θα ξημερωνουμε πανω θαλασσα θα βγαινει ο ηλιος να κανει βουτιες ο παπαγαλος θα λεει "τους ξεφυγαμε" κ εμεις θα ψαχνουμε γι αλλες στεριες
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες

  10. #90
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη olga
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Βούλα
    Μηνύματα
    1.590
    Καημενε Σταυρο που πηγες να τα βαλεις με το συστημα......
    και σεις λοιποι με τους πτυχιουχους καλλιτεχνες, τις ομορφοτερες γυναικες, τις θεες, την "Καλομοιρα" του fs3........
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο λυνει τους καβους κι ανοιγει πανια αφηνει πισω στραβα + παραλογα σηκωνει αγκυρα για μακρυα
    Αντε να λυσουμε να ξεκινησουμε και τους βαρεθηκα δεν τους μπορω να ξενυχτησουμε + να μεθυσουμε να τους ξεχασουμε ολους εδω
    Θα ξημερωνουμε πανω θαλασσα θα βγαινει ο ηλιος να κανει βουτιες ο παπαγαλος θα λεει "τους ξεφυγαμε" κ εμεις θα ψαχνουμε γι αλλες στεριες
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site