apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 378910111213
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 121 έως 128 από 128
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    παντα ελεγα ότι ο περικλης είναι φωναρα….
    Σαν τραγουδιστη τον ψήφιζα στο fame3 και σαν τραγουδιστη τον θελω πανω από όλα…..
    Οι ερμηνείες του σε τραγουδια όπως το «δεν εχω βγαλει το σχολειο» η το «με ανεστησες καρδια μου» για μενα είναι αξεχαστες….
    Δεν ξερω γιατι αλλα πιστευω ότι ο περικλης θα συνεχίσει να τραγουδαει…..
    Νομιζω ότι αυτό γουσταρει πανω από όλα…..

Peri ΕΡΓΟΣ
    Jia na min pareksigitho ego den eipa oti emena den mou aresei o PEriklis san tragoudistis, apla to prosopo tou kanei jia mena perissotero jia tileorasi, alloste tragoudistes yparxoun para polloi eidika stin Ellada. Freddara sigoura goustarei to tragoudi, apla den to deixnei ston kosmo kai stous anthropous pou ton rotane oti ithele na jinei tragoudistis. Tha ithela poly na do ton Peri na milaei san tin Aspa as poume. H kopela edose ola tis ta lefta jia na bgalei to CD tis. O Peri einai ntropalo paidi kai apo tin arxi den iksere pos leitourgei to olo sistima, an thelei pragmati na sinexisei tha ta kataferei alla xreiazetai pisma.

Thea
    Perifriend
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gr2005
    Jia na min pareksigitho ego den eipa oti emena den mou aresei o PEriklis san tragoudistis, apla to prosopo tou kanei jia mena perissotero jia tileorasi, alloste tragoudistes yparxoun para polloi eidika stin Ellada. Freddara sigoura goustarei to tragoudi, apla den to deixnei ston kosmo kai stous anthropous pou ton rotane oti ithele na jinei tragoudistis. Tha ithela poly na do ton Peri na milaei san tin Aspa as poume. H kopela edose ola tis ta lefta jia na bgalei to CD tis. O Peri einai ntropalo paidi kai apo tin arxi den iksere pos leitourgei to olo sistima, an thelei pragmati na sinexisei tha ta kataferei alla xreiazetai pisma.
    Δεν παρεξηγείσαι gr!!Το ότι έχει τηλεοπτικό προσωπο έχει!!! :-D :-D
    Η Άσπα τα χει gr!!μου!!! και λέει ,εγω πρόβλημα επιβιωσης δεν εχω ,θα κάνω το κέφι μου και δεν πουλιέμαι!!αν και πιστευω και να μην ειχε χρηματα..θα προτιμουσε να βγαζει 3.60 παρα να πουληθει!!ΕΙΝΑΙ ΘΕΑ!! :lol:

Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    γώ πάντως την Ασπα σαν χαρακτήρα δεν την παω ΚΑΘΟΛΟΥ,ασχετο όι μου αρεσε που τα εχωσε!!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Συντονίστρια Το avatar του χρήστη vivtory1
    Περιοχή
    N.Y
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    γώ πάντως την Ασπα σαν χαρακτήρα δεν την παω ΚΑΘΟΛΟΥ,ασχετο όι μου αρεσε που τα εχωσε!!
    oute ki ego. pote den mou arese afti h kopela...panta tin theorousa ziliara, griniara, ksipasmeni kai strimeno antero...tora, an kapies fores lei kai sostes kouventes... :shock: :shock: e, afto to pathenoume oloi pou kai pou....

Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    εγω παλι επιμενω ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΕΙ Η ΑΣΠΑ....
    αν το ψαξετε καλα τα ιδια πανω κατω λεμε ολοι μας εδω μεσα.......
    τα βρόντηξε σηκωθηκε και εφυγε εβγαλε το cd της με δικη της παραγωγη και αυτο την δινει το δικαιωμα να εχει αποψη και να λεει οτι γουσταρει....
    κλαίγονται οι οπαδοι της καλομοιρας οτι η βανδη χαντακωσε την καλομοιρα....
    κλαιγονται οι περικοι οτι το σχημα κουρκουλης δαντης χαντακώνει τον περι....
    κλαιγονται οι λιανο-φανς οτι ο λιανος τραγουδαει πολυ λιγο....
    τα ιδια παραπονα ειχαν και τα μαρουλια για την μαρω κτλ κτλ κτλ...
    βγαινει η ασπα και λεει δημοσια οτι το σχημα που της εδωσε η heaven την χαντακωσε και μας την δινει που λεει την αληθεια....??(ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.....)
    τι θελουμε άλλο δηλαδη…?
    Δεν ειπα ποτε ότι η ασπα είναι ο καλύτερος χαρακτηρας…αλλα χρειαζεται και αυτή η πλευρα σε αυτό το σύστημα που εχουνε ΦΤΙΑΞΕΙ ολοι αυτοι οι σταρς στην ελλαδα….
    Φυσικα και δεν προκειται η ασπα να παει μπροστα…μακαρι να πήγαινε…..

Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΤΙ ΕΙΠΕ!!ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΩΛΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΙΜΕΝΟ ΑΝΤΕΡΟ ΠΟΥΠΕ Η ΒΙΒ ΚΑΠΑΚΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΣΑ ΤΙ ΕΙΠΕ!!ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΩΛΟΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΡΙΜΕΝΟ ΑΝΤΕΡΟ ΠΟΥΠΕ Η ΒΙΒ ΚΑΠΑΚΙ ΠΕΦΤΕΙ ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ
    ναι βρε η απαντηση μου ηταν copy απο αλλα φορουμς που σκυλοβριζουν την ασπα.......
    κωλοχαρακτηρας ειναι αλλα το δειχνει........
    ολοι οι αλλοι μοιραζονται πλατινες και βραβεια και απο πισω σφαζονται........
    η ασπα οπως και τα περισσοτερα realitoπαιδα καταλαβε οτι ηταν της μιας χρησης στην Heaven.......
    το προσπαθησε......αλλα στο τελος τα βροντηξε και εφυγε....
    και συνεχιζει μονη της......φυσικα δεν την κανω ηρωιδα...αλλα αρ...ια εχει......
    και ολα αυτα που λεει ακομη και για την παπαριζου....ειναι αληθειες........και πραγματα που λιγο πολυ τα χουμε κουβεντιασει ολοι.......

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

• ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu