apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 3 από 8 ΠρώτηΠρώτη 12345678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 72
  1. #21
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη theo
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    434
    Δεν υπάρχει κανένας γύρω του να τον συμβουλέψει εκτίθεται και άμα εκτεθείς τελείωσες κάνε ότι θες μετά καλύτερα να σου βγει το ματι παρα το ονομα

  2. #22
    Thea
    Perifriend
    Το αρνητικό σε όλο το βιντεάκι πιο ήταν??έγιναν αρνητικα σχόλια??

  3. #23
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη theo
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    434
    Λενια και ο ΡΟΥΒΑΣ άμα κάνει τέτοιο βίντεο την άλλη μέρα κατέρρευσε σαν χάρτινος πύργος

  4. #24
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη theo
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    434
    Να σου πω εγώ λενια πιο ήταν το αρνητικό και οποίος θέλει ας καταλάβει ότι παρουσίασαν ένα Περικλή μίζερο λιγούρη τσιγκούνη που το μόνο που σκέφτεται είναι πως θα εξοικονομήσει κανένα ευρω παραπάνω επιτέλους κάποιος πρέπει να δώσει τέλος σε αυτόν τον κατήφορο του πέρι

  5. #25
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη erato
    Εγγραφή
    09-12-2005
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    4.167
    Προς όλους η εκπομπή αυτή φέρεται ανάλογα. Αλλά γιατί να τους δώσει χέρι ο Περικλής;

  6. #26
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη theo
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    434
    Δεν γίνεται ρε παιδία όλοι να στρουθοκαμηλίζουμε και να μην βλέπουμε τα λάθη
    Όποιος πηγαίνει ας του λέει κάποια πράματα ως συμβουλευτικά με το να καθόμαστε να βρίζουμε όποιον μιλάει άσχημα για τον πέρι δεν βγάζουμε τίποτα πρέπει να καταλάβει πως έχουν οι καταστάσεις αλλιώς θα δεχτούμε ότι ο πέρι δεν μπορεί να σταδιοδρομήσει στο χώρο της σοουμπιζ κατι το πολυ δυσαρεστο για τους περικους

  7. #27
    Περι-πλανεύτρα... Το avatar του χρήστη YPSILON
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Διχονοίας 13 και Αναστάτωσης γωνία, Εξάρχεια
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.819
    Τι γκρινιάζετε βρε? Ένα χιουμοριστικό βιντεάκι ήταν, πώς κάνετε έτσι?

    Πιστεύετε σοβαρά δηλαδή ότι αν ο Περικλής δεν εμφάνιζόταν σε τέτοιες εκπομπές και πήγαινε μόνο σε σοβαρές, μιλώντας για σοβαρά θέματα, θα πήγαινε καλύτερα το cd του? Επιτρέψτε μου να αμφιβάλλω.

    Πείτε αν θέλετε ότι στρουθοκαμηλίζω αλλά εμένα μια χαρά μου φάνηκε και χάρηκα που τον είδα. Επίσης το γεγονός ότι έχει το θάρρος να αυτοσαρκάζεται το γουστάρω πολύ!

    Σα μουσική υπόκρουση είχαν το"Μένα με λένε Περικλή" και το "Beautiful" του Δάντη (το οποίο ακουγόταν πιο δυνατά - αυτό μπορώ να τους το καταλογίσω).

    Κατά τα άλλα δε διέκρινα πρόθεση να θέλουν να τον εξευτελίσουν. Χαλαρώστε λίγο βρε παιδιά, νομίζω ότι χάνουμε το στόχο...
    Για σένανε μπορώ στ' απόσπασμα να πάω
    και να χαμογελάω σαν να 'τανε γιορτή,
    ν' αφήσω σαν νερό το αίμα μου να τρέξει,
    χωρίς να πω μια λέξη, ούτε όχι, ούτε γιατί


    _______________________________________
    e-mail me at: LEMONPIE_30@yahoo.gr

  8. #28
    Περι-πλανεύτρα... Το avatar του χρήστη YPSILON
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Διχονοίας 13 και Αναστάτωσης γωνία, Εξάρχεια
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.819
    Α, τώρα θυμήθηκα και τη γκρίνια που έιχε πέσει όταν εμφανίστηκε στο "Ραντεβού στα φανερά", κάποιοι έλεγαν ότι κανείς σοβαρός άνθρωπος δεν πρόκειται να πάει σε τέτοια εκπομπή, και κακώς κάνει που πηγαίνει, και τον χρησιμοποιούν σαν γελωτοποιό, κλπ.,κλπ... Από τότε όμως έχω δει κι άλλους που πήγαν εκεί.

    ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!
    Για σένανε μπορώ στ' απόσπασμα να πάω
    και να χαμογελάω σαν να 'τανε γιορτή,
    ν' αφήσω σαν νερό το αίμα μου να τρέξει,
    χωρίς να πω μια λέξη, ούτε όχι, ούτε γιατί


    _______________________________________
    e-mail me at: LEMONPIE_30@yahoo.gr

  9. #29
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη theo
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    434
    Ypsilon δεν συμφωνώ μαζί σου
    Καθόμαστε και λέμε που πήγε ο κόσμος που θαύμαζε τον Περικλή. Απογοητεύθηκε παιδία και σε αυτό βοήθησε και το σύστημα αλλά το ομόλογο παρόλη την συμπάθεια που τον έχω ότι και αυτός έκανε τραγικά λάθη και συνεχίζει να κάνει πέστε το απειρία πέστε το αφέλεια πέστε το άγνοια πέστε το όπως θέλετε σημασία έχει τι έγραψε και ότι γράφει δεν ξεγράφει . Ο Περικλής έδωσε βούτυρο στο ψωμί αυτών που του την είχαν στημένη μόλις βγει απ το παιχνίδι να αρχίσει το σταδιακό έργο της αποκαθήλωσης της γελοιοποίησης και αμετάκλητης απομυθοποίησης ενός προσώπου (χωρίς μύθο δεν υπάρχει σταρ )που λατρεύτηκε τόσο πολύ που άρχιζαν να ανησυχούν οι ιθύνοντες του σταρ συστεμ μην χάσουν το θρόνο τους. Τα χιουμοριστικά βιντεακια δεν είναι για όλες τις ώρες και δεν συνάγουν σε ένα άτομο που πάνε να του βάλουν την ταμπέλα( να μην πω ότι του την έβαλαν κιόλας) του χαβαλέ του αχαΐρευτου κ.τ.λ δηλ του ότι φάμε ότι πιούμε και ότι γ……… .Με λύπη διαπιστώνω ότι όσο περνάει ο καιρός τα όρνια μπορούν να πανηγυρίζουν πέτυχαν το σκοπό τους ο πέρι έχασε πολύ σε εκτίμηση σε σεβασμό σε απεριόριστη και άδουλη αγάπη που του είχε ο κόσμος φταίει μόνο το σύστημα όχι παιδία δεν φταίει μόνο αυτό και δεν μπορώ να εξακολουθώ να τον καλύπτω γιατί η αγάπη που τον έχουμε εδώ μέσα θα γίνει καταστρεπτική χωρίς να αποκομίζει οφέλη και να βελτιώνεται με αποτέλεσμα την αναστρέψιμη πορεία του στο γκρεμό. Πρώτα ο θεός αν όλα πάνε καλά και κατέβω Αθηνά θα πάω να δω τον Περικλή θα του θέσω όλες τις σκέψεις μου για το πρόσωπο του θα τον γνωρίσω καλύτερα θα τον ψυχολογήσω καλύτερα και θα του τα πω έξω από τα δόντια άμα μπορέσει να καταλάβει καλώς άμα δεν μπορέσει

  10. #30
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη theo
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    Λάρισα
    Μηνύματα
    434
    Στο ραντεβού στα τυφλά ήταν καλός πολύ καλός αλλά σήμερα όλο το σκηνικό ήταν απαράδεκτο

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site