apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 18 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 8121314151617181920212223 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 171 έως 180 από 228
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ringo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσουν τα αφης ναι, κοιτα παλια επαιρνα οσο πιο μεγαλο κινητο με μεγαλη οθονη γινοταν, τωρα θελω κατι πιο μαζεμενο και λεπτο. Α, και τα σονι εριξον μου αρεσουν πολυ

Εχω το K800i
    n82!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

απλα κορυφη!!!!!!!!!!!!!!!!!
    σε ολα του......

💢 🌙 💜 💢 Το avatar του χρήστη Phaedra
    Περιοχή
    ..always somewhere..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ringo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου αρεσουν τα αφης ναι, κοιτα παλια επαιρνα οσο πιο μεγαλο κινητο με μεγαλη οθονη γινοταν, τωρα θελω κατι πιο μαζεμενο και λεπτο. Α, και τα σονι εριξον μου αρεσουν πολυ

Εχω το K800i
    Φαν των Σόνυ ενωθείτε.....!!!!!

Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Mαρκοοοο η επιδοτηση ειναι 360 ευρω τελικα, και επειδη θελω να παρει και ο καημενος ο πατερας μου κανα κινητο (ολο δινει τις επιδοτησεις σε μενα και στην αδερφη μου) λεω να παρω κατι γυρω στο 200αρικο και να του παρω κανα νοκια με 150 ευρω (το να του παρω μαρεσει αχαχαχα) και επειδη το εφε στο κινητο ειναι δευτερη φυση μου... λεω να δοκιμασω το LG VIEWTY http://www.myphone.gr/devices/review-90.html

Για δωσε καμια γνωμη, και αν ειναι θετικη το παιρνω.
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Mia χαρά έκανς και πήρε ςτο Viewty αν και οι απατεώνες τελικά αφαίρεσαν την γραφίδα και την κάρτα μνημης από το πακέτο!ΓΕΝΙΚΑ η LG εχει πολλά κινητά σε πολύ καλή τιμή γιαυτά που προσφέρουν!ΠΟΛΥ καλό επίσης είναι το Σονy ericsson c-902!
    Eπιτελους βγήκαν και Ελληνικά για το Xperia θα πεσει και η τιμή του!

Τη διάθεση ελληνικού μενού για το Xperia X1 ανακοίνωσε η Sony Ericsson. Όπως επισημαίνεται στη σχετική ανακοίνωση, οι κάτοχοι του Xperia X1 μπορούν να επικοινωνήσουν με εκπρόσωπο της Sony Ericsson στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών και να ενημερωθούν άμεσα για το εξουσιοδοτημένο κέντρο επισκευών που τους εξυπηρετεί καλύτερα, να το επισκεφθούν και να παραλάβουν το τηλέφωνό τους με ελληνικό μενού σε περίπου 2 ώρες. Αλλά και για όσους δεν προλαβαίνουν να πάνε σε κάποιο κέντρο, η Sony Ericsson έχει προβλέψει την εξυπηρέτησή τους και μέσω courier και τους επιστρέφει το κινητό έτοιμο μέσα σε 3 ημέρες. Και στις δυο περιπτώσεις δεν υπάρχει καμία οικονομική επιβάρυνση για το χρήστη, ενώ θα πρέπει να έχει προηγουμένως αποθηκεύσει τα αρχεία και τα προσωπικά δεδομένα που υπάρχουν στη συσκευή του σε εξωτερική μονάδα (π.χ. κάρτα μνήμης, υπολογιστή).
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Εναν εξαιρετικά ενδιαφέρον όσο και επιθετικό τρόπο πώλησης ακολουθεί τους τελευταίους μήνες ο Ο.Τ.Ε. για να επανακτήσει τις γραμμές σταθερής τηλεφωνίας που έχει απολέσει τα τελευταία χρόνια από τους υπόλοιπους εναλλακτικούς παρόχους. Παραβιάζοντας κάθε έννοια των συναλλακτικών ηθών αλλά και κινούμενος στα όρια της παραβίασης των προσωπικών δεδομένων του κάθε καταναλωτή ο Ο.Τ.Ε. μέσω ενός γιγαντιαίου call center που έχει στήσει επικοινωνεί με πελάτες σταθερής τηλεφωνίας άλλων εναλλακτικών παροχών, και κυρίως αυτών που έχουν πρόσφατα αντιμετωπίσει οικονομικά προβλήματα, και προσπαθεί με ευγενικό τρόπο να ανακτήσει τις γραμμές σταθερής τηλεφωνίας από τους εναλλακτικούς αυτούς παρόχους.

Κατά τη διάρκεια της συνομιλίας με τους πελάτες των εναλλακτικών δικτύων ο Ο.Τ.Ε. κάνοντας προφανώς κατάχρηση της εμπιστευτικής πληροφόρησης που κατέχει λόγω της δεσπόζουσας θέσης του στην αγορά των τηλεπικοινωνιών ανακοινώνει στον πελάτη ακόμα και σε ποια εταιρεία ανήκει γραμμή του σε περίπτωση που αυτός το έχει ξεχάσει.

Αν αυτή η εταιρεία είναι κάποια από αυτές που αντιμετωπίζουν οικονομικό πρόβλημα η κατά τα λοιπά ευγενέστατη τηλεφωνήτρια ενημερώνει πλήρως τον καταναλωτή για το γεγονός ότι η συγκεκριμένη εταιρεία δεν θα είναι πια σε θέση να τον εξυπηρετήσει και γι' αυτό καλό θα ήταν να επιστρέψει στον Ο.Τ.Ε.

Στη συνέχεια η τηλεφωνήτρια τον ρωτάει αν θέλει να επιστρέψει στο δίκτυο του Ο.Τ.Ε. και αν εκείνος συμφωνήσει του ανακοινώνει ότι σε δέκα λεπτά θα τον καλέσει κάποια άλλη κοπέλα για μια « τυπική επιβεβαίωση» όπου ο καταναλωτής θα πρέπει να πει ότι θέλει να επιστρέψει στο δίκτυο του Ο.Τ.Ε. επιστροφή η οποία θα λάβει χώρα μέσα σε δέκα εργάσιμες ημέρες.

Δεν είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε πόσες διατάξεις της κείμενης νομοθεσίας παραβιάζει συγκεκριμένη τακτική καθώς αυτό είναι ένα θέμα με το οποίο θα πρέπει να ασχοληθεί η Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων. Το μόνο σίγουρο πάντως είναι ότι τέτοιου είδους πρακτικές δεν αρμόζουν σε μια από τις μεγαλύτερες αν όχι την μεγαλύτερη εταιρία της χώρας μας.

Υπενθυμίζεται ότι πρόσφατα ο ΟΤΕ συνελήφθη… στα πράσα από την ΕΕΤΤ για τα υψηλά τέλη παρακράτησης που επέβαλε στις κλήσεις από συνδρομητές του δικτύου του προς δίκτυα κινητής τηλεφωνίας.Όπως εξηγεί σε σχετική ανακοίνωση η ΕΕΤΤ, ο ΟΤΕ έχει υποχρέωση, ως εταιρεία με σημαντική ισχύ στην αγορά, να τηρεί πλαφόν στο συγκεκριμένο τέλος, το οποίο όμως δεν έγινε σεβαστό από τον Οργανισμό για διάστημα 18 μηνών (28-2-2007 έως 13-8-2008). Αποτέλεσμα αυτή της καταχρηστικής πρακτικής ήταν να αποκομίσει ο Οργανισμός παράνομο όφελος (μεγαλύτερα έσοδα από τα νομίμως προβλεπόμενα) που υπολογίζεται ότι ξεπερνά τα 3,1 εκατ. ευρώ.

Συνεπής στη στρατηγική του για εγκαθίδρυση σκληρού τηλεπικοινωνιακού μονοπωλίου στην αγορά, την οποία «ευλογούν», αν δεν υπαγορεύουν, οι Γερμανοί της Deutsche Telekom, ο ΟΤΕ ανακοίνωσε ότι θα προσβάλει ενώπιον των διοικητικών δικαστηρίων και αυτή την απόφαση της Επιτροπής Τηλεπικοινωνιών.

Πέραν της μάλλον «άτσαλης» προσπάθειας αμφισβήτησης της βασιμότητας της συγκεκριμένης απόφασης της ΕΕΤΤ, η διοίκηση του ΟΤΕ δεν αποφεύγει, στην ανακοίνωσή της, τον πειρασμό να μπει στην ουσία της αντιπαράθεσης των δύο πλευρών: «Θα ήταν προτιμότερο βέβαια η ΕΕΤΤ, αν στόχος της ήταν η προστασία του καταναλωτή και όχι η δυσφήμιση του ΟΤΕ, να άφηνε τον ΟΤΕ να κάνει εμπορική πολιτική», τονίζεται στην ανακοίνωση και προστίθεται ότι «ο ΟΤΕ προτείνει διαρκώς οικονομικά προγράμματα για μείωση τιμών, μεταξύ των οποίων και προγράμματα για κλήσεις προς κινητά, και κατά το επίμαχο χρονικό διάστημα, τα οποία καθυστερούν αδικαιολόγητα επί μήνες να εγκριθούν ή απορρίπτονται από την ΕΕΤΤ».

Ακολούθως, ο ΟΤΕ επισημαίνει ότι «από το Μάιο του 2008 έως και σήμερα, ο ΟΤΕ έχει καταθέσει στην ΕΕΤΤ οκτώ προγράμματα που αφορούν σε μειώσεις τιμών για τα οποία δεν έχει λάβει ακόμα έγκριση, μεταξύ των οποίων και προγράμματα για δωρεάν χρόνο ομιλίας για κλήσεις προς κινητά» και διαβεβαιώνει το καταναλωτικό κοινό ότι «διαρκής πρόθεσή του είναι η ορθή εξυπηρέτηση των συνδρομητών του και η συνεχής μείωση των τιμών προς όφελος των χρηστών ηλεκτρονικών επικοινωνιών στη χώρα μας».

Στελέχη της ΕΕΤΤ τονίζουν, όμως, ότι πίσω από το υπερβολικό «ενδιαφέρον» του ΟΤΕ για τη «συνεχή μείωση τιμών» κρύβονται οι τυπικές μεθοδεύσεις μιας εταιρείας με δεσπόζουσα θέση στην αγορά, που αποσκοπεί στην εξόντωση των ανταγωνιστών, με τελικό στόχο την περαιτέρω ενίσχυση της δεσπόζουσας θέσης της και, τελικά, τη διαμόρφωση του κατάλληλου περιβάλλοντος που θα επιτρέπει στον ΟΤΕ τη μονομερή διαμόρφωση των τιμών και την επιβολή νέων επιβαρύνσεων στους καταναλωτές.

Οι ίδιες πηγές τονίζουν , ότι ο ΟΤΕ, έχοντας αποσβέσει εδώ και χρόνια το κόστος ανάπτυξης του δικτύου του, είναι σε θέση να ακολουθήσει σήμερα τιμολογιακή πολιτική που θα οδηγήσει στην εξόντωση των εταιρειών που έχουν εισέλθει τα τελευταία χρόνια στην αγορά. ΓιΆ αυτό και η ΕΕΤΤ περνά πάντα από «κόσκινο» όλα τα τιμολόγια που υποβάλλονται προς έγκριση από τον ΟΤΕ, γνωρίζοντας ότι όποιο και αν είναι το όφελος που θα αποκομίσουν πρόσκαιρα οι καταναλωτές από τις μειωμένες χρεώσεις, οι συνέπειες στο μέλλον θα είναι δυσβάστακτες, αν ο ΟΤΕ επιτύχει το στόχο του, να εξοβελίσει τον ανταγωνισμό από την αγορά.

Δεν είναι τυχαία, άλλωστε, η πρόσφατη επίθεση του προέδρου της ΕΕΤΤ Νικήτα Αλεξανδρίδη, ο οποίος δεν δίστασε να επιτεθεί ανοικτά στην Telekom και τον… συνήθη αντίπαλό του, κ. Π. Βουρλούμη, επισημαίνοντας ότι η πολιτική τους οδηγεί στην εγκαθίδρυση σκληρού τηλεπικοινωνιακού μονοπωλίου. Με αφορμή τα προσκόμματα από πλευράς ΟΤΕ στη δημιουργία εθνικού δικτύου οπτικών ινών, ο κ. Αλεξανδρίδης είχε τονίσει ότι δεν είναι δυνατόν μία ξένη ιδιωτική επιχείρηση να εκβιάζει την κυβέρνηση μιας χώρας, επιδιώκοντας να ματαιώσει τη δημιουργία του δικτύου οπτικών ινών, γιατί αν αυτό δεν αναπτυχθεί, τότε ΟΤΕ και Telekom θα είναι ο μόνος όμιλος που θα διαθέτει βασικό δίκτυο.

Ο κ. Αλεξανδρίδης, στις ίδιες δηλώσεις του, είχε επισημάνει τους κινδύνους που δημιουργεί η πολιτική ΟΤΕ-Γερμανών, η οποία αποσκοπεί ευθέως στο κλείσιμο μικρότερων εταιρειών. «Είναι φυσικό να τον αγαπάνε οι υπεύθυνοι της D.T.», είπε ο κ. Αλεξανδρίδης χαρακτηριστικά για τον κ. Βουρλούμη, «και θα του στήσουν ανδριάντα στη μεγαλύτερη πλατεία της Βόννης, αν καταφέρει να κλείσει και τις υπόλοιπες εταιρείες»...
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Περιοχή
    ..always somewhere..
    Βρε ουσττττ!!! Στα διάλα πια με τον %&*$ ΠΟΤΕ .....

Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Παιδια πρεπει να πω καπου τον πονο μου και να με ακουσετε οσο εχω ιντερνετ!!!!!!!!!
    ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Σ Ο Κ με τον οτε!
    Και να φανταστείτε ότι εφυγα από την φορθνετ για παρόμοιους λογους….!!!!!!
    Λοιπον μετακόμισα και ειπα να βαλω κονεξ να φαω δηλαδη στην μαπα το παγιο του οτε…αλλα δοξα το θεο θα εχω ιντερνετ παντα…..ετσι ελεγα……..
    Από την πρωτη στιγμη ειχα καποια προβληματα αλλα με την 4αρα…..ολα σε γενικες γραμμες πήγαιναν καλα…
    Μολις εγινε η αναβαθμιση(1 Ιουνίου) το απολυτο Χ Α Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!
    Συνέχεια αποσυνδέσεις το 90% της ημερας και απιστευτο θορυβο…..
    Από εκεινη την μερα…παιδευομαι από το πρωι μεχρι το βραδυ!!!!!!
    Τι 121 τι 134 τι τεχνικος στο σπιτι τι 122 για αλεξανδρουπολη τι δεν ξερω εγω τι άλλο….!!!!!!!
    Ακούστε λοιπον….!
    Ο τεχνικος όταν ηρθε χθες εκανε τσεκ την γραμμη μου και μου ειπε ότι εχω θορυβο και να ζητησω υποβάθμιση…….
    Του ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΖΗΤΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ????!!!!
    ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΚΑΝΩ Η ΤΙΜΗ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ…
    Εεεε μου λεει η ιδια θα είναι…….!!!!(αν είναι δυνατον….)…..
    Τελος πάντων ειπε θα κοιταξει την γραμμη(και σιγουρα το εκανε ναι ναι καλα) παλι όμως ιντερνετ παπαλα….
    Παιρνω παλι το 122 με λενε να παρω το 121….
    Παιρνω το 121 μου λενε να παρω το 134…
    Παιρνω το 134 μου λενε θα το κοιταξουμε και φυσικα αν γινει υποβαθμιση Η ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ……
    Και παλι ιντερνετ παπαλα!!!
    Σημερα 6 η ωρα με παίρνει ο τεχνικος από θεσσαλονικη!!!!(ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ 121 Ε Λ Ε Ο Σ )!!!!!!!!!
    Ο ανθρωπος κοιταει την γραμμη μου μου λεει ότι είναι ένα χαλι και μισο…και ότι ο τεχνικος επρεπε να κανει αλλαγη πορτας και κατι τετοια και ότι δεν φταιει η αναβαθμιση σε 8αρα!!!!!!
    Του λεω αν είναι δυνατον κανε κατι ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Χ Ρ Υ Σ Ο Υ Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Μου λεει θα σας το κανουμε 1 MB ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ 3ΗΜΕΡΟ(Ε Λ Ε Ο Σ !!!!!) ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ 134 ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ 8 ΩΣΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΠΟ (ΜΑΛΛΟΝ) ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΜΗΜΕΝΗ ΠΟΡΤΑ…
    ΤΙ ΝΑ ΠΩ και εγω ο φουκαρας λεω οκ….
    Ελα όμως που μου το κανε 1mb και ολη την μερα παλι ιντερνετ ΠΑΠΑΛΑ……

Τωρα πριν από λιγο ηρθε και αυτό με διακοπες…παλι!!!!!!!!!!!!!!!
    ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ….
    ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ…..!!!!!!!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ Σ Ι Χ Α Θ Η Κ Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !
    περιμενω να τελειωσει το συμβολαιο μου το αλλο μηνα και να την κανω χαλαρα!!!!!!!!

Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη AnnaMaria85
    Περιοχή
    Χανιά
    Εγώ πάντως έβαλα ΗOL μέσω Vodafone κι είμαι απόλυτα ικανοποιημένη,άκουσα Μάρκο και Περικλή

Περιοχή
    ..always somewhere..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο freddaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια πρεπει να πω καπου τον πονο μου και να με ακουσετε οσο εχω ιντερνετ!!!!!!!!!
    ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ Σ Ο Κ με τον οτε!
    Και να φανταστείτε ότι εφυγα από την φορθνετ για παρόμοιους λογους….!!!!!!
    Λοιπον μετακόμισα και ειπα να βαλω κονεξ να φαω δηλαδη στην μαπα το παγιο του οτε…αλλα δοξα το θεο θα εχω ιντερνετ παντα…..ετσι ελεγα……..
    Από την πρωτη στιγμη ειχα καποια προβληματα αλλα με την 4αρα…..ολα σε γενικες γραμμες πήγαιναν καλα…
    Μολις εγινε η αναβαθμιση(1 Ιουνίου) το απολυτο Χ Α Ο Σ !!!!!!!!!!!!!!!
    Συνέχεια αποσυνδέσεις το 90% της ημερας και απιστευτο θορυβο…..
    Από εκεινη την μερα…παιδευομαι από το πρωι μεχρι το βραδυ!!!!!!
    Τι 121 τι 134 τι τεχνικος στο σπιτι τι 122 για αλεξανδρουπολη τι δεν ξερω εγω τι άλλο….!!!!!!!
    Ακούστε λοιπον….!
    Ο τεχνικος όταν ηρθε χθες εκανε τσεκ την γραμμη μου και μου ειπε ότι εχω θορυβο και να ζητησω υποβάθμιση…….
    Του ΛΕΩ ΚΑΛΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΕ ΖΗΤΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ????!!!!
    ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΤΗΝ ΚΑΝΩ Η ΤΙΜΗ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ…
    Εεεε μου λεει η ιδια θα είναι…….!!!!(αν είναι δυνατον….)…..
    Τελος πάντων ειπε θα κοιταξει την γραμμη(και σιγουρα το εκανε ναι ναι καλα) παλι όμως ιντερνετ παπαλα….
    Παιρνω παλι το 122 με λενε να παρω το 121….
    Παιρνω το 121 μου λενε να παρω το 134…
    Παιρνω το 134 μου λενε θα το κοιταξουμε και φυσικα αν γινει υποβαθμιση Η ΤΙΜΗ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ……
    Και παλι ιντερνετ παπαλα!!!
    Σημερα 6 η ωρα με παίρνει ο τεχνικος από θεσσαλονικη!!!!(ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ 121 Ε Λ Ε Ο Σ )!!!!!!!!!
    Ο ανθρωπος κοιταει την γραμμη μου μου λεει ότι είναι ένα χαλι και μισο…και ότι ο τεχνικος επρεπε να κανει αλλαγη πορτας και κατι τετοια και ότι δεν φταιει η αναβαθμιση σε 8αρα!!!!!!
    Του λεω αν είναι δυνατον κανε κατι ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΔΩ ΚΑΙ 5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΧΩ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Χ Ρ Υ Σ Ο Υ Σ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Μου λεει θα σας το κανουμε 1 MB ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΡΙΤΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ 3ΗΜΕΡΟ(Ε Λ Ε Ο Σ !!!!!) ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΟ 134 ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ 8 ΩΣΤΕ ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΑΠΟ (ΜΑΛΛΟΝ) ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΠΕΜΠΤΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΜΑΜΗΜΕΝΗ ΠΟΡΤΑ…
    ΤΙ ΝΑ ΠΩ και εγω ο φουκαρας λεω οκ….
    Ελα όμως που μου το κανε 1mb και ολη την μερα παλι ιντερνετ ΠΑΠΑΛΑ……

Τωρα πριν από λιγο ηρθε και αυτό με διακοπες…παλι!!!!!!!!!!!!!!!
    ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΩΤΑΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ….
    ΕΓΩ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΩ…..!!!!!!!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥΣ Σ Ι Χ Α Θ Η Κ Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! !
    περιμενω να τελειωσει το συμβολαιο μου το αλλο μηνα και να την κανω χαλαρα!!!!!!!!
    Φρεντ εγώ σχεδόν από την αρχή της σύνδεσης έχω προβλήματα με μικροδιακοπές (όσο είμαι ον λάιν) και κολλήματα... Κι επίσης τις τελευταίες μέρες έχω και τον θόρυβο που περιγράφεις (και όχι, δεν είναι από τον υπολογιστή). Επειδή όμως έχω περάσει πολλές φορές αυτή τη διαδικασία με τα τηλεφωνήματα, ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΩ να την ξεκινήσω πάλι, τρέμω στην ιδέα για τό τί θα τραβήξω πάλι...! Μέχρι να μου τη βιδώσει εντελώς βέβαια και να τους πάρω να τους ξεχέ!!!

Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Eγω εχω μια σχεση ζωης με την οτενετ, ειμαι "παικτης" της απο τα "τσικο"
    Και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος, τρεχει σφαιρα η πρωην χιλιαρα μου και νυν 2000αρα.
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

• ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu