apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 22 από 23 ΠρώτηΠρώτη ... 121617181920212223 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 220 από 228
  1. #211
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Το iPhone 5 θα είναι δια χειρός Steve Jobs















    Η επόμενη γενιά του iPhone «θα αποτελεί το τελευταίο έργο του Steve Jobs στο οποίο συμμετείχε στενά από την … αρχική ιδέα έως την τελική σχεδίαση. Για το λόγο αυτό … το προϊόν θα ανεβάσει τον πήχη στη σειρά τηλεφώνων στο υψηλότερό τους σημείο μέχρι τώρα», δήλωσε ο Ashok Kumar, αναλυτής της Rodman & Renshaw. Συγκεκριμένα αναμένει πως το iPhone 5 θα αποτελέσει ένα κλασικό ορόσημο στην ιστορία των κινητών τηλεφώνων, από την εμπλοκή του Jobs και μόνο.
    Στην έκθεσή του ο Kumar, αναφέρει ότι το τηλέφωνο θα έχει ένα ακόμα πιο λεπτό προφίλ και μεγαλύτερο μέγεθος οθόνης, ωστόσο με τις ίδιες διαστάσεις με το iPhone 4S, στο οποίο η σχετικά μικρή-3.5-ιντσών οθόνη δεν είναι ένα από τα καλύτερα χαρακτηριστικά του. Το iPhone 5 αναμένεται επίσης να υποστηρίζει LTE, ή Long Term Evolution, αυτό που πολλές φορές αναφέρουμε ως 4G.
    Από την άλλη, υπάρχουν άλλες πληροφορίες που θέλουν το νέο μοντέλο, να διαθέτει ένα παντελώς διαφορετικό σχεδιασμό, και για αυτό ο Jobs, διέθεσε πολύ χρόνο πάνω σε αυτό. Στο 4S δεν συμμετείχε καθόλου, ακριβώς γιατί δεν είχε πολύ χρόνο μπροστά του και πίστευε περισσότερο στην μεγάλη ανατροπή της νέας συσκευής.
    Αυτό έχει μια βάση, καθώς το iPhone 4S εξωτερικά είναι πανομοιότυπο με το προκάτοχό του, και παρόλο που εσωτερικά έχει κάποιες βελτιώσεις είναι σχεδόν πια σίγουρο ότι πρόκειται για μία «πρόχειρη» λύση.
    Το πιο πιθανό είναι, το επόμενο νούμερο της έκδοσης της συσκευής, να διαθέτει ένα πλήρη επανασχεδιασμό τόσο εξωτερικά, όσο και εσωτερικά, με τις μεγαλύτερες διαφορές να εντοπίζονται στον εξωτερικό σχεδιασμό του.
    Το iPhone 5 θα κάνει την εμφάνιση του λογικά κοντά στο συνέδριο προγραμματιστών της Apple το καλοκαίρι του 2012, σύμφωνα με την έκθεση του Kumar.
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  2. #212
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335



    Την ανάπτυξη νέων ασυρμάτων τεχνολογιών, την ενίσχυση των υπηρεσιών που προσφέρονται μέσω των δικτύων τρίτης γενιάς και την διάδοση της κινητής ευρυζωνικότητας (4G, LTE) μέσω επενδύσεων που θα πραγματοποιήσουν οι τρεις μεγάλες εταιρείες κινητής τηλεφωνίας της χώρας, φέρνει η ολοκλήρωση της διαγωνιστικής διαδικασίας φάσματος συχνοτήτων κινητής τηλεφωνίας που συντόνισε η Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων (ΕΕΤΤ).
    Cosmote, Vodafone και Wind κατοχύρωσαν όλο το διαθέσιμο φάσμα στην περιοχή των 900 MHz και στην περιοχή των 1800 MHz, καταβάλλοντας συνολικά το ποσό των 380,5 εκατ. ευρώ, δηλαδή συνολικά 110 εκατ. ευρώ περισσότερα από τις αρχικές εκτιμήσεις ύψους 270 εκατ. ευρώ. Πέραν της 15ετούς παραχώρησης των δικαιωμάτων, στα κεφάλαια αυτά περιλαμβάνεται και το αντίτιμο για την ανανέωση συνολικά των αδειών της κινητής τηλεφωνίας 2ης γενιάς. Πρόκειται όχι μόνο για άδειες που έληγαν το 2012, αλλά και για εκείνες της Vodafone που λήγει το 2016 και της Cosmote το 2017, με την ΕΕΤΤ να παρέχει ουσιαστικά ένα μίνιμουμ εγγυημένο φάσμα σε κάθε πάροχο, αναγνωρίζοντας το σημαντικό ύψος των επενδύσεων –πάνω από 6 δισ. ευρώ ίδια κεφάλαια συνολικά– που έχουν πραγματοποιήσει οι τρεις όμιλοι από το άνοιγμα της αγοράς κινητής τηλεφωνίας.
    Αυτό, βέβαια, δεν άμβλυνε τις αντιδράσεις των εταιρειών για το ύψος του τιμήματος. Υψηλόβαθμα στελέχη της αγοράς ανέφεραν πως, χωρίς αμφιβολία, πρόκειται για τις ακριβότερες άδειες στην Ευρώπη, εξαιτίας της αδήριτης ανάγκης του Δημοσίου να αυξήσει τα έσοδά του. «Αυτό ήταν ξεκάθαρο από τον τρόπο που υπολογίστηκαν τα φάσματα, χωρίς να ληφθεί υπόψη ο ευρωπαϊκός μέσος όρος, ενώ δεν μας έγινε γνωστό το μοντέλο που ακολούθησε ο σύμβουλος στη λεπτομέρειά του». Οι ίδιοι συμπληρώνουν το οξύμωρο η πολιτεία να εισπράττει 380 εκατ. ευρώ από έναν κλάδο, το σύνολο των υποδομών του οποίου βρίσκεται σε ομηρία και χωρίς να προστατεύονται οι επενδύσεις του. «Οι υποδομές μας τελούν ουσιαστικά υπό καθεστώς «παρανομίας», έχουμε την υψηλότερη φορολογία παγκοσμίως σε επίπεδο τελικού χρήστη, η διείσδυση της ευρυζωνικότητας υποχωρεί αντί να ενισχύεται, ούτε η ευρωπαϊκή νομοθεσία δεν έχει υιοθετηθεί από την ελληνική», τονίζουν.
    Από την πλευρά της η ΕΕΤΤ υποστηρίζει πως η αποτίμηση του φάσματος έγινε από ανεξάρτητο εξωτερικό σύμβουλο, που είχε υποστηρίξει, μεταξύ άλλων, τη Γερμανική Ρυθμιστική Αρχή, κατά την πρόσφατη δημοπρασία εκχώρησης φάσματος στη Γερμανία. Στην πρόσφατη δημοπρασία, η ΕΕΤΤ έλαβε υπόψη το γεγονός ότι το ραδιοηλεκτρικό φάσμα αποτελεί ένα σπάνιο εθνικό πόρο, συγκριτικά στοιχεία από δημοπρασίες άλλων χωρών, προσαρμοσμένα στα ελληνικά δεδομένα και τις εκτιμήσεις για την πορεία και την πιθανή ανάκαμψη του κλάδου, σε βάθος 15ετίας.
    Νέες επενδύσεις
    Τι ακολουθεί της δημοπράτησης; Οι τρεις «παίκτες» της αγοράς θα είναι σε θέση να αναπτύξουν υπηρεσίες, μέσω δικτύων κινητής τηλεφωνίας τρίτης γενιάς με χρήση τεχνολογίας UMTS, με υψηλότερους ρυθμούς μετάδοσης όπως είναι η περιήγηση στο διαδίκτυο, η κινητή τηλεόραση, το «κατέβασμα» μεγάλων αρχείων. Αντίστοιχα, θα είναι σε θέση να επιλέξουν τεχνολογία, εγκαθιστώντας συστήματα GSM/DCS, UMTS, LTE και WiMax. Επιπλέον, στη ζώνη των 900 MHz θα μπορέσουν να προσφέρουν ακόμη καλύτερες υπηρεσίες καθώς διαθέτει χαρακτηριστικά καλύτερης διάδοσης, καλύπτει μεγαλύτερες αποστάσεις συγκριτικά με τις ζώνες υψηλότερων συχνοτήτων και διευκολύνει την επέκταση σύγχρονων υπηρεσιών φωνής, δεδομένων και πολυμέσων σε αραιοκατοικημένες περιοχές.
    Ειδικότερα, η Wind είχε ανακοινώσει το περασμένο καλοκαίρι επενδύσεις 300 εκατ. ευρώ σε βάθος τριετίας, με το μεγαλύτερο μέρος του προγράμματος να αφορά τον εκσυγχρονισμό του δικτύου, μέσω της συμφωνίας που ανακοινώθηκε με τη Huawei. Το πλάνο βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη, ανεξαρτήτως των εξελίξεων και συζητήσεων με τη Vodafone. Η τελευταία διαθέτει εν εξελίξει επενδύσεις στο δίκτυο της και σχεδιάζει να αξιοποιήσει περαιτέρω τις νέες δυνατότητες που προκύπτουν από την ανανέωση και ενίσχυση του φάσματος συχνοτήτων. Τέλος, από την Cosmote αναφέρουν πως η εταιρεία θα επενδύσει περαιτέρω στη βελτιστοποίηση του τηλεπικοινωνιακού της δικτύου, έχοντας επεκτείνει τον τελευταίο χρόνο το 3G δίκτυό της κατά 30% σε επίπεδο νέων σταθμών βάσης και αυξάνοντας τη μέση ταχύτητα χρήστη του δικτύου της κατά 45%.
    Σημειώνεται πως τα δικαιώματα του Δημοσίου επί των εσόδων από τη δημοπράτηση περιέρχονται στο Ταμείο Αξιοποίησης Ιδιωτικής Περιουσίας του Δημοσίου (ΤΑΙΠΕΔ) και τα σχετικά έσοδα συνυπολογίζονται στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα Αξιοποίησης που έχει καταρτίσει το ΤΑΙΠΕΔ.
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  3. #213
    Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.995
    Πηρα πριν περιπου 1 μηνα το iphone 4... πρωτη φορα πηρα κινητο του.. συγχωρεμενου...

    οτι και να πω ειναι λιγο για το κινητο... θα πω μονο οτι δεν το εχω κλεισει απο την στιγμη που το πηρα... δεν κρασαρει, δεν κολαει, νταξ απο apps κτλ υπεροχο.

    το "εσπασα" κιολας αμεσως... δεν χαμπαριαζει τιποτα... η σταθεροτητα του ειναι απιστευτη....

    ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΙΙΙΙ

    Θα παρω και το 5, θα δωσω αυτο στην αδερφη μου
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

    Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

  4. #214
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ringo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηρα πριν περιπου 1 μηνα το iphone 4... πρωτη φορα πηρα κινητο του.. συγχωρεμενου...

    οτι και να πω ειναι λιγο για το κινητο... θα πω μονο οτι δεν το εχω κλεισει απο την στιγμη που το πηρα... δεν κρασαρει, δεν κολαει, νταξ απο apps κτλ υπεροχο.

    το "εσπασα" κιολας αμεσως... δεν χαμπαριαζει τιποτα... η σταθεροτητα του ειναι απιστευτη....

    ΝΑΙ ΝΑΙΙΙΙ ΤΟ ΕΧΩ ΕΡΩΤΕΥΤΕΙΙΙΙΙ

    Θα παρω και το 5, θα δωσω αυτο στην αδερφη μου
    Είδες που τα έλεγα εγώ αυτά??ΔΕΝ παίζεται λέμε!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  5. #215
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335

    ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΣΜΣ

    Πριν λίγες ημέρες, το SMS, το γνωστό γραπτό μήνυμα των κινητών τηλεφώνων, έκλεισε 19 χρόνια! Στις 3 Δεκεμβρίου, 1992 … είχε αποσταλεί το πρώτο μήνυμα. Ο Neil Papworth, ένας 20χρονος δοκιμαστής μηχανικός για την Sema Group, μέσω ενός προσωπικού υπολογιστή στέλνει μήνυμα κειμένου στον Richard Jarvis. Του γράφει απλά «Καλά Χριστούγεννα»! Αυτό ήταν, σύμφωνα με τα όσα αναφέρει η Wikipedia το πρώτο μήνυμα που στάλθηκε.



    Για να γίνει δημοφιλής όμως η υπηρεσία ανταλλαγής γραπτών μηνυμάτων, έπρεπε να περάσουν 6 χρόνια, όταν και το 1998 στις Φιλιππίνες η χρήση τους διαδόθηκε ευρύτερα. Σταδιακά από τότε η δημοτικότητα της υπηρεσίας αυξήθηκε. Το 2009, στις ΗΠΑ οι χρήστες κινητής τηλεφωνίας έστελναν περίπου 4,1 δισ. SMS κάθε μέρα. Αυτό ισοδυναμεί με 17 μηνύματα την ημέρα για κάθε άτομο το οποίο διαθέτει ένα κινητό.
    Σήμερα, τα γραπτά μηνύματα είναι μία από τις πιο ευρέως χρησιμοποιούμενες υπηρεσίες κινητών τηλεφώνων, με πάνω από το 74% του συνόλου των χρηστών κινητών τηλεφώνων σε όλο τον κόσμο.
    Από τους 3,3 δισ. συνδρομητές, οι 2,4 επικοινωνούν καθημερινά με μηνύματα κειμένου. Σύμφωνα με τη Wikipedia, το μεγαλύτερο μέσο όρο διαθέτουν οι χρήστες στις Φιλιππίνες, με μέσο όρο 27 SMS κάθε μέρα ανά συνδρομητή, ενώ οι Αμερικάνοι στέλνουν περίπου 357 γραπτά μηνύματα το μήνα κατά μέσο όρο.
    H υπηρεσία SMS είναι μία από τις κυρίαρχες τεχνολογίες στο σημερινό κόσμο. Τα μηνύματα κειμένου απέφεραν 585 δισεκατομμύρια δολάρια για τις επιχειρήσεις σε όλο τον κόσμο το 2011, και αναμένεται να αποφέρουν περισσότερα από 1 τρισεκατομμύρια δολάρια τα επόμενα χρόνια.
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  6. #216
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είδες που τα έλεγα εγώ αυτά??ΔΕΝ παίζεται λέμε!
    καλα ας πιασει ενα samsung galaxy 2 στα χερια του και τα ξαναλεμε

  7. #217
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο freddaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα ας πιασει ενα samsung galaxy 2 στα χερια του και τα ξαναλεμε
    Φίλε καλό,αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ i-phone!!Εχεις πιάσει εσύ το 4s??

    Εντωμεταξύ ΣΦΑΓΗ στην Κίνα!
    Ανεστάλη λόγω επεισοδίων η πώληση του iPhone 4S στην Κίνα










    Στην αναστολή των πωλήσεων του iPhone 4S από τα καταστήματά της στην Κίνα προχώρησε η Apple, ύστερα από συμπλοκές …που σημειώθηκαν μεταξύ ατόμων που συγκεντρώθηκαν για να αγοράσουν το τηλέφωνο, κατά τη σημερινή πρώτη ημέρα διάθεσής του στη χώρα.

    Σε σχετική ανακοίνωσή της η εταιρεία αναφέρει ότι προχώρησε σε αυτήν την κίνηση για να διασφαλίσει την ασφάλεια των πελατών και των εργαζομένων της. «Η ζήτηση ήταν απίστευτη και τα αποθέματα των καταστημάτων μας στην Κίνα έχουν εξαντληθεί», σημειώνει η εταιρεία.
    «Δυστυχώς δεν καταφέραμε να ανοίξουμε το κατάστημά μας στο Σανλιτούν εξαιτίας του μεγάλου πλήθους», αναφέρεται ακόμη στην ανακοίνωση, στην οποία διευκρινίζεται ότι το iPhone εξακολουθεί να διατίθεται online και από την εταιρεία China Unicom, εταίρο της Apple στην Κίνα.
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  8. #218
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη kimoula
    Εγγραφή
    16-12-2005
    Μηνύματα
    2.513
    Μπα εγκατελειψες τη ΝΟΚΙΑ Φρεντυ? Καλό λενε ότι ειναι το samsung, αλλά ότι δεν εχει δωρεάν GPS , oυτε LAtitude και πρέπει να πληρωνεις τον παροχο γιαυτά. Ετσι ειναι?

    Ουτε συζητηση βεβαια για τα iphone, εκει τα πληρωνεις όλα

    Λεω να δοκιμασω το νεο ΝΟΚΙΑ 800 με τα windows..... μηπως βγει μαπα?? δνε εχει ερθει ακομη, ερχεται απο μερα σε μερα

  9. #219
    Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.995
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kimoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπα εγκατελειψες τη ΝΟΚΙΑ Φρεντυ? Καλό λενε ότι ειναι το samsung, αλλά ότι δεν εχει δωρεάν GPS , oυτε LAtitude και πρέπει να πληρωνεις τον παροχο γιαυτά. Ετσι ειναι?

    Ουτε συζητηση βεβαια για τα iphone, εκει τα πληρωνεις όλα

    Λεω να δοκιμασω το νεο ΝΟΚΙΑ 800 με τα windows..... μηπως βγει μαπα?? δνε εχει ερθει ακομη, ερχεται απο μερα σε μερα
    Νομιζεις κιμουλα μου, πηρα το iPhone και το "εσπασα" απο την πρωτη μερα, τρεχοντας απλα μονο ενα προγραμμα. Τα κατεβαζω ολα τσαμπα, οσο για την σταθεροτητα?? το εχω 4 μηνες και δεν το εχω κλεισει ουτε μια φορα... πειτε μου μια συσκευη που να μην κρασαρει η να κολησει ουτε μια φορα σε 4 μηνες...

    Πραγματικα κοροιδευα οσους ειχαν iphone οτι .. και καλα υπερβαλουν, απο την στιγμη ομως που πηρα το 4 (με επιδοτηση) καταλαβα οτι υπαρχουν 2 κατηγοριες...
    τα κινητα... και τα iphones
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

    Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

  10. #220
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ringo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομιζεις κιμουλα μου, πηρα το iPhone και το "εσπασα" απο την πρωτη μερα, τρεχοντας απλα μονο ενα προγραμμα. Τα κατεβαζω ολα τσαμπα, οσο για την σταθεροτητα?? το εχω 4 μηνες και δεν το εχω κλεισει ουτε μια φορα... πειτε μου μια συσκευη που να μην κρασαρει η να κολησει ουτε μια φορα σε 4 μηνες...

    Πραγματικα κοροιδευα οσους ειχαν iphone οτι .. και καλα υπερβαλουν, απο την στιγμη ομως που πηρα το 4 (με επιδοτηση) καταλαβα οτι υπαρχουν 2 κατηγοριες...
    τα κινητα... και τα iphones
    μαλλον δεν εχεις πιασει ακομη android στα χερια σου φιλε μου

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site