apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. #1
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315

    ΜΑΡΙΑ ΣΟΛΩΜΟΥ



    Mε αφορμή τα 14 χρόνια του Downtown η Μαρία Σολωμού θυμάται:

    1995: «Ήμουν στον κόσμο μου, δεν ήξερα τι θα έκανα στη ζωή μου. Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν, ένα party animal ήμουν. Ήταν οι τελευταίες μου έντονες διακοπές, τρελά ξενύχτια, χοροί σε Μύκονο και Σαντορίνη».
    1996: «Είμαι ήδη αεροσυνοδός σε μια εταιρία τσάρτερ, ξεκινάω εκπαίδευση στην Ολυμπιακή και ξαφνικά τα παρατάω όλα. Λίγο πριν μπω στην Ολυμπιακή και ξεκινήσω να εργάζομαι κανονικά, τα βρόντηξα όλα και πήγα να κάνω θέατρο».
    1997: «Μπήκα στη σχολή του Ίασμου. Άλλαξε η ζωή μου».
    1998: «Έκανα την πρώτη μου δουλειά, την ταινία Πίσω Πόρτα. Συνέχισα τις σπουδές μου και, μέχρι το τέλος της σχολής, είχα κάνει άλλες δύο ταινίες, τη Φούσκα και τον Αιώνιο Φοιτητή».
    2005: «Γεννήθηκε ο γιος μου, ο Αλέξανδρος. Πριν από τη γέννηση του γιου μου ήμουν ανέμελη, έβγαινα, έκανα ό,τι ήθελα, δούλευα, δεν είχα καμία έγνοια για οτιδήποτε και ξαφνικά όλο αυτό ανατράπηκε. Ξαφνικά, απέκτησα μία πολύ μεγάλη έγνοια, η οποία δεν μου επέτρεπε να πάω για καφέ με τους φίλους μου ή να κάνω οτιδήποτε άλλο και σκεφτόμουν πριν από όλους και από όλα το μωρό».
    2008: «Η μετακόμισή μου. Γεννήθηκα στο Κέντρο, εκεί έμενα μια ζωή και από εκεί πήγα στο Χαλάνδρι. Πάντα ήμουν άνθρωπος του Κέντρου, τα είχα συνηθίσει όλα δίπλα μου και ξαφνικά βρέθηκα ανάμεσα στα φυτά. Σε άλλη γειτονιά, δύσκολη προσαρμογή. Σαν να γέρασα, ένα πράγμα. Από το 1995 μέχρι σήμερα είναι σαν να έχουν περάσει σαράντα χρόνια».

    yupi

  2. #2
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη maria_melenia
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Περιοχή
    ΘεσσαΛΛονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    384
    τι θεα ρε παιδια αυτη η γυναικα!!!!!!!!!!!!
    Πριν σε γνωρίσω ήμουνα ανικανοποιήτος,σχεδόν αμείλικτος,θρασύς και λιγομίλητος...Κοίτα τι έπαθα τώρα μου 'χεις γλυκάνει το στόμα κι όταν δεν είσαι πλάι μου γίνομαι ένα με το χώμα....!

  3. #3
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη AnnaMaria85
    Εγγραφή
    28-11-2006
    Περιοχή
    Χανιά
    Ηλικία
    38
    Μηνύματα
    326
    Οπου και να γυρίσω την βλέπω παντού μπροστά μου,νεες σειρές,επαναλήψεις...και λεει πως έχει πρόβλημα οικονομικό

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site