apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 308 από 322 ΠρώτηΠρώτη ... 208258298302303304305306307308309310311312313314318 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 3.071 έως 3.080 από 3211
  1. #3071
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  2. #3072
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη J.Aniston
    Εγγραφή
    18-12-2005
    Περιοχή
    Aφρική
    Μηνύματα
    1.324
    bubuka,gia na do an tha sinexisti etsi ke stus olimpiakus o keros.stin germania,to 2006 ixe 3 mines,apo tin mera pu ksekinise to mudial pano apo 30 vathmus.os ke mia mera prin evrexe.oloi lene oti xtipisane ximikos ta sinnefa gia na mi xalasti i giorti.an isxii kati tetio,ena parapano na to kanun ke oi xlomoi egglezoi.gia na dume ti tha dume lipon:)

  3. #3073
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PERIKLIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ime germania, oreo kero exi edo! Ute krio ute zesta! Marko enjoy tin zesta tora giati ton oktovri tha plironete 1,60 to litro petreleo ara tha krionete!
    So enjoy the summer as long as it lasts!!!
    ΜΙΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ βρε που μας εγινες Αυστραλοελληνάκι......
    Ποτε θα κατηφορίσεις Ελλάδα?Δεν σου λειψαμε να μας δεις??
    Εγω δεν πληρωνω ΜΙΑ γιατι ΑΠΛΑ δεν εχω φραγκο....Παρασκευή μεσα στην απόγνωσή μου,μου κανει ασφαλιστικα μετρα η πρωην μου και ....ζηταει απο 450 ευρώ διατροφή του μήνα ,*που της βαζω τωρα απο το επιδομα 230)1200 ευρώ
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  4. #3074
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη thlon_et_temnon
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Περιοχή
    Στα περι-χωρα Περι-στεριου
    Μηνύματα
    1.569
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ....Παρασκευή μεσα στην απόγνωσή μου,μου κανει ασφαλιστικα μετρα η πρωην μου και ....ζηταει απο 450 ευρώ διατροφή του μήνα ,*που της βαζω τωρα απο το επιδομα 230)1200 ευρώ
    εμ μου'θελες να εχεις και πρωην!
    (δηλαδη απο 450 ευρω τωρα σου ζηταει 230 επιπλεον?)

  5. #3075
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη kimoula
    Εγγραφή
    16-12-2005
    Μηνύματα
    2.513
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boubouka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας,

    Μια χαρά είσαι Περικλή εκει στην Γερμανία. Ουτε κρύο ούτε ζέστη. Απόλαυσέ το.

    Εδω βροχή με το τουλούμι και σήμερα, βατράχια δεν είδα πουθενά, μάλλον όλα πήγανε στην Επίδαυρο που ήταν ο Μάρκος.

    Τώρα κάθομαι μπροστά στο παράθυρο, ακουω στον real fm την εκπομπή του Γιώργου Τράγκα, και χαζεύω τους Εγγλέζους που τρέχουν με τις ομπρέλες τους πέρα δώθε. Εγώ απτόητη, βγήκα χωρίς ομπρέλα σήμερα και έγινα σούπα στο πεντάλεπτο.

    Να περνάτε οσο μπορείτε καλύτερα, άλλωστε 21 Δεκεμβρίου έρχονται οι Ανουνάκοι, οπότε τα προβλήματά μας θα τελειώσουν ή θα τα έχουμε ξεχάσει.
    Γεια σας

    Τυχερη τυχερη τυχερη και εσυ και ο Περικλής

    Κοντευουμε ενα μηνα που ψηνομαστε διαρκως. βαρεθηκα, δεν θελω θαλασσα, δεν θελω ηλιο, δεν θέλω παραλία, θέλω μονο κρυο και βροχη συνεχεια.... γιατι γεννηθηκα σε λάθος χωρα γιατι?

    Καλά και εκει Τραγκα ακους?

  6. #3076
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη olga
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Βούλα
    Μηνύματα
    1.590
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kimoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας

    Τυχερη τυχερη τυχερη και εσυ και ο Περικλής

    Κοντευουμε ενα μηνα που ψηνομαστε διαρκως. βαρεθηκα, δεν θελω θαλασσα, δεν θελω ηλιο, δεν θέλω παραλία, θέλω μονο κρυο και βροχη συνεχεια.... γιατι γεννηθηκα σε λάθος χωρα γιατι?

    Καλά και εκει Τραγκα ακους?

    .....και 'γωωωωωωωω........
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο λυνει τους καβους κι ανοιγει πανια αφηνει πισω στραβα + παραλογα σηκωνει αγκυρα για μακρυα
    Αντε να λυσουμε να ξεκινησουμε και τους βαρεθηκα δεν τους μπορω να ξενυχτησουμε + να μεθυσουμε να τους ξεχασουμε ολους εδω
    Θα ξημερωνουμε πανω θαλασσα θα βγαινει ο ηλιος να κανει βουτιες ο παπαγαλος θα λεει "τους ξεφυγαμε" κ εμεις θα ψαχνουμε γι αλλες στεριες
    Ενα καραβι παλιο σαπιοκαραβο με κατι ναυτες τρελους πειρατες σηκωνει αγκυρα αγριο χαραμα υπαρχουν θεσεις αν θελεις κενες

  7. #3077
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο J.Aniston Εμφάνιση μηνυμάτων
    bubuka,gia na do an tha sinexisti etsi ke stus olimpiakus o keros.stin germania,to 2006 ixe 3 mines,apo tin mera pu ksekinise to mudial pano apo 30 vathmus.os ke mia mera prin evrexe.oloi lene oti xtipisane ximikos ta sinnefa gia na mi xalasti i giorti.an isxii kati tetio,ena parapano na to kanun ke oi xlomoi egglezoi.gia na dume ti tha dume lipon:)

    Πρέπει να είσαι μάντης. Τέλος οι βροχές απο την Κυριακή, έχει αρχίσει η ζέστη, την Πέμπτη περιμένουν να φτάσει η θερμοκρασία στους 35 βαθμους, θα βράσουμε. Περιμένουν ζέστες στα νότια, αλλα στα βόρεια θα έχει βροχές. Μόλις τελειωσουν οι Ολυμπιακοι θα κατεβουν οι βροχές προς τα κάτω. Οχι απλώς ψεκάζουν, με τα βαρέλια τα πετάνε τα χημικά. Γι αυτο κυκλοφορουν ολοι σαν ζόμπι.

  8. #3078
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kimoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας

    Τυχερη τυχερη τυχερη και εσυ και ο Περικλής

    Κοντευουμε ενα μηνα που ψηνομαστε διαρκως. βαρεθηκα, δεν θελω θαλασσα, δεν θελω ηλιο, δεν θέλω παραλία, θέλω μονο κρυο και βροχη συνεχεια.... γιατι γεννηθηκα σε λάθος χωρα γιατι?

    Καλά και εκει Τραγκα ακους?
    Βροχές τέλος, ζέστη απο αύριο και καθε μερα περισσοτερο. Αν πιασει και 35 οπως λενε, κλάψε μας γιατι η υγρασία κανει την κατάσταση δραματική. Μας μάτιασες.

    Ο Τράγκας είναι σε διακοπές, απο τον Σεπτέμβριο παλι.

    Το καλό είναι ότι εχουμε επισκέψεις αφρικάνικες και κάθε μέρα είμαστε στα μαγαζιά. Εχουμε οργώσει τα shopping centers. Κάνω εντατικές προπονήσεις λόγω Ολυμπιακών στο άθλημα αγορές με τις εκπτώσεις. Καλα Κιμούλα, οταν κάνουν εκπτώσεις οι Εγγλέζοι δεν κανουν βλακείες. Μέχρι και 70% κατω. Σήμερα πήρα μασαζομαξιλαροκάθισμα homedics. Θεικοοοοοο.

  9. #3079
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Κιμούλα, χτες πήγαμε στο Portobello. Διάσημη μαρκέτα με αντίκες στην μία άκρη και με ζαρζαβατικά στην άλλη. Πως ταιριάζουν αυτά μην με ρωτάτε. Τόσα χρόνια έρχομαι στο Λονδίνο, ποτέ δεν είχα πάει. Και καλα είχα κάνει. Σκυλοβαρέθηκα. Στα ζαρζαβατικά δεν πήγαμε φυσικά. Ξεποδαριάστηκα στις αντίκες, σιγά μην περπάταγα πανω κάτω να δω και κολοκύθες εγγλέζικες.

    Υπήρχαν διάφοροι πάγκοι, όπως στα πανηγύρια μας, με ασφυξιογόνες μάσκες και είδη πρώτου παγκοσμιου πολέμου. Είχε και πορσελάνες και ασημικά μπλιαχ.

    Κάτσαμε να πιουμε καφέ, νερο δεν σερβίρουν, ζήτησα ένα μπουκαλάκι, μου βγάλανε ένα γυαλινο μπουκάλι του λίτρου, λεω δεν θελω, ενα ποτήρι νερο. Μας φέρανε 2 καφέδες καπουτσινο 6 λίρες, το ποτήρι με το νερο της βρύσης 1,20. αχαχαα τρελλάθηκα. Είχε πολλους πάγκους που πουλάγανε φαγητά, όπως πουλάνε στα πανηγύρια σουβλάκια, μόνο που αυτοι φτιάχνανε παέλιες, χυμους, χάμπουργκερ. Εβγαλα κάτι φωτογραφίες τις οποίες δεν τις είδα ακομη, φαντάσου ποσο με εντυπωσίασε η μαρκέτα.

    Μετά πήγαμε μέχρι το Harrods, αλλά δεν μπήκα μέσα, προτίμησα το παγκάκι για να καπνίσω. Ο κακός χαμός απο τουρίστες. Είπα να πάω να πάρω και γω ένα κορδόνι για τις κουρτίνες οπως η βλαχάρα του Ακη με 3-4 χιλιάδες λίρες, αλλα με τόσο κόσμο το απεφυγα. χιχιχιχι

  10. #3080
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ~!!Αν πάρεις κορδόνι στείλε μου και μενα ενα....να κρεμαστώ!Ολο ψωνια είσαι καλοπερνας...
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site