apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 64
  1. #11
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην κανεις πλακιτσες στον Αρχοντα μας Μαρια.

    Ξερω καλα οτι εσυ δεν τα πιστευεις αυτα.
    Αλλα αντε και τα πιστευεις.
    καπου διαβασα αν θυμαμαι απο σενα η τη φιλη σου τη Μαρια οτι οι γυναικες εχουν αναγκη απο μαστιγιο και σφηνα.
    Αυτο ΣΩΣΤΟ!

    Για αναλογησου ομως το αγορι σου να μαγειρευει και να φοραει και ποδιτσα....πως τον σκεφτεσαι να κραταει και τα ανω εργαλεια που εχω γραψει.
    Δεν θα φαινεται λιγακι οπτικα αφυσικο και αντιαισθητικο ενας αντρας με ποδια και λαδιακαι ντοματοζουμο στα χερια ...και να κραταει αυτα τα ευγενη εργαλεια?
    Εεεεεε?
    Εχω αδικο?
    συμφωνω σε ολα παζ.....
    τα εχουμε ισοπεδώσει ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ σημερα.....!!!!!!!!!

    οι γυναικες εχουν ξεφύγει τελειως...
    εχουν γινει ανεξάρτητες βγαζουν λεφτα.....και γενικα δεν "μαζεύονται"...και δεν το λεω με κακια αυτο.....μην πέσετε να με φατε.....ζωντανο.....

    ειχα σχεση μερικα χρονια πριν με μια κοπελα..η οποια εκανε 2 ωρες να βαφτεί για να βγουμε εξω μια ωρα για να διαλεξει το κατάλληλο φορεμα και 2 ώρες για να ξεβαφτεί......μετα...
    αν την ελεγα ομως να βρασει ενα αυγο ξεχνουσε να βαλει το νερο μεσα στο μπρικι.......
    με θες ωραια μεγαλε...κατσε και φαε ολα αυτα στην μαπα......
    το θεμα ειναι οταν την ειπα μια μερα οτι αυτο που μαγειρεψες σημερα δεν το τρωει ουτε το αδεσποτο σκυλι της γειτονιας πηρε τα μπογαλάκια της και εφυγε......

    το πα και το ξαναλεω φιλε μου παζ.....
    τα πραγματα αλλάξανε σημερα...η γυναικα αλλαξε...κανει καριέρα...βγαζει λεφτα εγινε ανεξάρτητη........
    στα 90s μια 30αρα αν δεν παντρευόταν τραβουσε τα μαλλια της...σημερα ειναι με τις φιλεναδες της πρωτο τραπεζι στον κουρκουλη.....

  2. #12
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης για οσους εχουν την απορια για το μεγεθος της ερωτικης αγαπης της καλομοιρας και τις ζηλιες της για το Γιωργο….θα σας το λυσω ευθυς αμεσως.

    Σας ενημερωνω ότι αυτή τη στιγμη βρισκεται στο Φισκαρδο της κεφαλονιας….και τρωει αστακομακαροναδα με τον Τζορτζ.

    Την αστακομακαροναδα ερωτευθηκε αγαπητοι μου φιλοι για του λογου το αληθες.
    Μην ψαχνεστε.
    Άλλο να φτιαχνεις πιτσες στη Νεα Υορκη και να σερβιρεις στους μαυρους και στους παμφτωχους φουκαραδες μεροκαματιαρηδες Ιταλοους ……και άλλο σαν πριγκιπεσσα της καλλιτεχνικης σοου μπιζ να τρως αστακομακαροναδα.που τρωει η Λατσενα ο Κοντομηνας…και τα μεγαλα χουλιγουντιανα αστερια του Αμερικανικου τζετ-σετ.

    Σας λυθηκε τωρα η απορια?

    Ας είναι καλα ο πεθερος.

    Κατι ηξερε ο Περικλης όταν ελεγε ότι πρωτα θα ερωτευθει την πεθερα και μετα τη νυφη.

  3. #13
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη thlon_et_temnon
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Περιοχή
    Στα περι-χωρα Περι-στεριου
    Μηνύματα
    1.569
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria_dilitirio Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο πρεπει να συμβαινει μονο σε 'σενα απ'οτι αντιλαμβανομαι!
    ή τουλαχιστον ετσι τις εχω μαθει να μου φερονται...

  4. #14
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη maria_melenia
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Περιοχή
    ΘεσσαΛΛονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    384
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο freddaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω σε ολα παζ.....
    τα εχουμε ισοπεδώσει ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ σημερα.....!!!!!!!!!

    οι γυναικες εχουν ξεφύγει τελειως...
    εχουν γινει ανεξάρτητες βγαζουν λεφτα.....και γενικα δεν "μαζεύονται"...και δεν το λεω με κακια αυτο.....μην πέσετε να με φατε.....ζωντανο.....

    ειχα σχεση μερικα χρονια πριν με μια κοπελα..η οποια εκανε 2 ωρες να βαφτεί για να βγουμε εξω μια ωρα για να διαλεξει το κατάλληλο φορεμα και 2 ώρες για να ξεβαφτεί......μετα...
    αν την ελεγα ομως να βρασει ενα αυγο ξεχνουσε να βαλει το νερο μεσα στο μπρικι.......
    με θες ωραια μεγαλε...κατσε και φαε ολα αυτα στην μαπα......
    το θεμα ειναι οταν την ειπα μια μερα οτι αυτο που μαγειρεψες σημερα δεν το τρωει ουτε το αδεσποτο σκυλι της γειτονιας πηρε τα μπογαλάκια της και εφυγε......

    το πα και το ξαναλεω φιλε μου παζ.....
    τα πραγματα αλλάξανε σημερα...η γυναικα αλλαξε...κανει καριέρα...βγαζει λεφτα εγινε ανεξάρτητη........
    στα 90s μια 30αρα αν δεν παντρευόταν τραβουσε τα μαλλια της...σημερα ειναι με τις φιλεναδες της πρωτο τραπεζι στον κουρκουλη.....


    εννοουνται αυτα freddara!διαφορετικα μολις βγεις εξω εσυ και ο καθε εσυ (δεν εχω κατι προσωπικο ετσι?) θα σας τρεχουν τα σαλια μολις δειτε καμια αψογα μκιγιαρισμενη και ντυμενη στην πενα!και μην μου πεις οτι εχω αδικο!το πρωτο πραγμα που θα σκεφτητε δεν ειναι ''πωπω παω στοιχημα οτι το μωρο μου ξερει να κανει σιγουρα καλυτερο μουσακα απο αυτη!'' αλλα θα πειτε ''οταν τη γνωρισα ηταν μια κουκλα και τωρα εγινε πανουκλα!μα καλα γτ δε περιποιειτε λιγο τον εαυτο της???''και εννοειτε η κοπελα καλα εκανε και σπαστηκε! αποφασισε να μπει στη κουζινα για να ευχαριστησει ΕΣΕΝΑ και συ αντι να της πεις ''αγαπη μου ειναι πολυ ωραιο αυτο που εφτιαξες...απλα την επομενη φορα πιστευω οτι μπορεις να το φτιαξεις ακομα καλυτερο'' της την ειπες κανονικα!!!α και για τον κουρκουλη που ειπες!πιστευω οτι περισσοτερες μαζευονται στον ρεμο!
    Πριν σε γνωρίσω ήμουνα ανικανοποιήτος,σχεδόν αμείλικτος,θρασύς και λιγομίλητος...Κοίτα τι έπαθα τώρα μου 'χεις γλυκάνει το στόμα κι όταν δεν είσαι πλάι μου γίνομαι ένα με το χώμα....!

  5. #15
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη maria_melenia
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Περιοχή
    ΘεσσαΛΛονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    384
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Υπερ-σωστη!
    Σε θαυμαζω.

    Η φαντασια σου ειναι σαν τη φαντασια μιας γνησιας Αρχαιας ελληνιδας!

    Αλλα ποσα κοπελες και δη εργαζομενες τα βλεπουν τα πραγματα οπως εσυ?
    Πολυ λιγες.

    Γιαυτο και το αντρικο φυλο εχει εκφυλιστει στο επακρο.
    Η ισοτητα, ο φεμινισμος και αλλα τοιαυτα...θα κανουν τις γυναικες μετα απο λιγα χρονακια να ψαχνουν αντρα με το μακαρονι.


    παζ δεν φταιει ουτε ο φεμινισμος ουτε η ισοτητα που το φυλλο σας εχει εκφυλιστει (οπως πιστευεις)!!!!!!!!!!!!δεν καταλαβαινω δηλαδη γιατι οταν θα τα φορεσει καποιος σε μια θα πουνε μπραβο του και αν βοηθησει την γυναικα στις δουλειες του σπιτιου θα πουνε ''α τον λαλακα''!γιατι δεν ζειτε στο ιδιο σπιτι??μονοι σας εχετε ''εκφυλιστει''!καλως η κακως η γυναικα εχει βγει πλεον στην κοινωνια και εχουν ανοιξει τα ματια της!απο κει και υστερα φταιτε καθαρα εσεις οι αντρες (γενικοτερα)που δεν αναγνωριζετε την ισοτητα της και το γεγονος πως μια γυναικα μπορει να κανει τα ιδια πραγματα αν οχι περισσοτερα!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria_melenia : 12-08-09 στις 02:52
    Πριν σε γνωρίσω ήμουνα ανικανοποιήτος,σχεδόν αμείλικτος,θρασύς και λιγομίλητος...Κοίτα τι έπαθα τώρα μου 'χεις γλυκάνει το στόμα κι όταν δεν είσαι πλάι μου γίνομαι ένα με το χώμα....!

  6. #16
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    ??
    Μηνύματα
    1.791
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria_dilitirio Εμφάνιση μηνυμάτων
    παζ δεν φταιει ουτε ο φεμινισμος ουτε η ισοτητα που το φυλλο σας εχει εκφυλιστει (οπως πιστευεις)!!!!!!!!!!!!δεν καταλαβαινω δηλαδη γιατι οταν θα τα φορεσει καποιος σε μια θα πουνε μπραβο του και αν βοηθησει την γυναικα στις δουλειες του σπιτιου θα πουνε ''α τον λαλακα''!γιατι δεν ζειτε στο ιδιο σπιτι??μονοι σας εχετε ''εκφυλιστει''!καλως η κακως η γυναικα εχει βγει πλεον στην κοινωνια και εχουν ανοιξει τα ματια της!απο κει και υστερα φταιτε καθαρα εσεις οι αντρες (γενικοτερα)που δεν αναγνωριζετε την ισοτητα της και το γεγονος πως μια γυναικα μπορει να κανει τα ιδια πραγματα αν οχι περισσοτερα!
    Ο φεμινισμος και η ισοτητα της γυναικας καλη μου Μαρια δεν είναι φρεσκο προιον της δικης μας εποχης.
    Είναι τοσο παλιο που ιστορικα φημολογειται ότι υπηρχε από τις αμαζόνες και τις πολεμοχαρεις Σπαρτιατισσες.
    Μονο που το φρουτο αυτό απετυχε παταγωδος.
    Σημερα οι συγχρονες γυναικες αν εχεις προσεξει απαρνιουνται μετα βδελυγμίας το φεμινισμο και την ισοτητα (την ισοτητα μεχρι ενός σημειου).
    Οι ως επι το πλειστον γυναικες φεμινιστριες και αυτές που επιζητουν μετα μανιας την ισοτητα είναι συνηθως γυναικες ελαττωματικές εμφανισιακα τους λειπει η θηλυκοτητα και το μεγαλυτερος μερος των γυναικων αυτων αντροφερνουν και ρεπουν στην ομοφυλοφιλια.
    Και είναι φυσικο να συμβαινει αυτό…γιατι είναι εναντια στη φυση.

    Οσο για το μοιρασμα των εργασιων στο σπιτι σου απαντησε η Φαιδρα με τον πλεον ευγενικο και κατατοπιστικο τροπο.Καλυτερα δεν γινοταν να σου απαντησει άλλος.
    Και είναι και κοριτσι.
    Αρα δεν εχω να προσθεσω κατι.

    Για τη γυναικα που λες ότι ανοιξαν τα ματια της και βγηκε στην κοινωνια….σε ενημερωνω ότι παντα ηταν η γυναικα στην κοινωνια. Ισως με διαφορετικο τροπο.
    Τωρα για τα ματια της που λες ότι ανοιξαν …συμφωνω.
    Μονο που ανοιξαν αλλήθωρα κατ εμενα.

    Δεν νομιζω ότι μια γυναικα μπορει να κανει τα ιδια πραγματα με τον αντρα.
    Παραβιαζει τη φυση.
    Ακομη και επαγγελματικα.
    Αναλογησου μια γυναικα νταλικιερισσα με ροζιασμενα χερια και βαμμενα νυχια.
    Είναι τοσο αντιαισθητικο και μακαβριο….οσο είναι ο αντρας να φοραει την ποδιτσα του και να πλενει τα πιατα ενώ η κοπελα του να βαφεται και να μακιγιαρεται.

    Στα παντα καλη μου Μαρια χρειαζεται μετρο.
    Και μη προς Θεου πολλες κοπελες παραβιαζετει τη φυση!
    Καποια στιγμη θα σας τιμωρησει η φυση ανελεητα και θα σας ριξει στην ισοβεια μοναξια....χωρις αντρα χωρις αρσενικο χωρις επιβητορα.
    Ελεος!

  7. #17
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    ??
    Μηνύματα
    1.791
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο freddaras Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω σε ολα παζ.....
    τα εχουμε ισοπεδώσει ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ σημερα.....!!!!!!!!!

    οι γυναικες εχουν ξεφύγει τελειως...
    εχουν γινει ανεξάρτητες βγαζουν λεφτα.....και γενικα δεν "μαζεύονται"...και δεν το λεω με κακια αυτο.....μην πέσετε να με φατε.....ζωντανο.....

    ειχα σχεση μερικα χρονια πριν με μια κοπελα..η οποια εκανε 2 ωρες να βαφτεί για να βγουμε εξω μια ωρα για να διαλεξει το κατάλληλο φορεμα και 2 ώρες για να ξεβαφτεί......μετα...
    αν την ελεγα ομως να βρασει ενα αυγο ξεχνουσε να βαλει το νερο μεσα στο μπρικι.......
    με θες ωραια μεγαλε...κατσε και φαε ολα αυτα στην μαπα......
    το θεμα ειναι οταν την ειπα μια μερα οτι αυτο που μαγειρεψες σημερα δεν το τρωει ουτε το αδεσποτο σκυλι της γειτονιας πηρε τα μπογαλάκια της και εφυγε......

    το πα και το ξαναλεω φιλε μου παζ.....
    τα πραγματα αλλάξανε σημερα...η γυναικα αλλαξε...κανει καριέρα...βγαζει λεφτα εγινε ανεξάρτητη........
    στα 90s μια 30αρα αν δεν παντρευόταν τραβουσε τα μαλλια της...σημερα ειναι με τις φιλεναδες της πρωτο τραπεζι στον κουρκουλη.....
    Ω καλε μου φιλε Φρεντ τι σουλαχε να παθεις.
    Τι λαχειο κοπελα ηταν κι αυτή.
    Καλυτερα που εφυγε και ησυχασες.
    Τυχερος ησουν
    Σκεψου και να την παντρευοσουν.

    Βεβαια και η συμπεριφορα σου δεν ηταν και ότι το καλυτερο.
    Αλλα για να της μιλησεις ετσι εσυ που εισαι το πλεον ευγενικο παιδι
    (ανευ κολακιας ) σκεψου σε τι σημειο σε ειχε φτασει!
    Να ευλογεις τη θεα τυχη που εξαφανιστηκε.

  8. #18
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    ??
    Μηνύματα
    1.791
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria_dilitirio Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοουνται αυτα freddara!διαφορετικα μολις βγεις εξω εσυ και ο καθε εσυ (δεν εχω κατι προσωπικο ετσι?) θα σας τρεχουν τα σαλια μολις δειτε καμια αψογα μκιγιαρισμενη και ντυμενη στην πενα!και μην μου πεις οτι εχω αδικο!το πρωτο πραγμα που θα σκεφτητε δεν ειναι ''πωπω παω στοιχημα οτι το μωρο μου ξερει να κανει σιγουρα καλυτερο μουσακα απο αυτη!'' αλλα θα πειτε ''οταν τη γνωρισα ηταν μια κουκλα και τωρα εγινε πανουκλα!μα καλα γτ δε περιποιειτε λιγο τον εαυτο της???''και εννοειτε η κοπελα καλα εκανε και σπαστηκε! αποφασισε να μπει στη κουζινα για να ευχαριστησει ΕΣΕΝΑ και συ αντι να της πεις ''αγαπη μου ειναι πολυ ωραιο αυτο που εφτιαξες...απλα την επομενη φορα πιστευω οτι μπορεις να το φτιαξεις ακομα καλυτερο'' της την ειπες κανονικα!!!α και για τον κουρκουλη που ειπες!πιστευω οτι περισσοτερες μαζευονται στον ρεμο!
    Αχ Μαρια μου ,μου στενοχωρησες (αθελα σου προφανως) τον καλο μου φιλο το Φρεντ…

    Μαρια μου δυο απλα πραγματακια θα σου πω με το συμπαθειο αφου σε δικαιολογησω πρωτα με το νεαρο της ηλικιας σου γιαυτα που γραφεις…και εσυ κρατησε οσα θες από αυτά η απέρριψε τα.

    Πρωτον.Οντως αρεσουν στους αντρες οι μακιγιαρισμενες γυναικες. Πλην όμως μεχρι εκει. Δεν τις παντρευονται ομως.

    Μαρια καλο είναι το μακιγιαρισμα και το ντυσιμο στην πεννα για μια γυναικα.
    Φτανει όμως αυτό?
    Τι να την κανει ενας αντρας μια μακιγιαρισμενη γυναικα και με υπεροχο ντυσιμο όταν της λειπει το τακτ το σεξ απιλ η ευγενεια η θυλυκοτητα η μορφωση η καλλιεργεια και η επικοινωνια με τους αλλους?
    Είναι σαν να εχει ένα γυναικειο αγαλμα κουρδιστο…το οποιο σε ένα μπαρακι θα κουναει μονο τους πισινους της…..και μεχρις εκει.
    Αυτή η γυναικα είναι αποκλειστικα ιδανικη μονο για τους αντρες ματακηδες.
    Οι ματακηδες ηδονιζονται και η μακιγιαρισμενη γυναικα το ευχαριστιεται.
    Κοινως ηδονικη οπτικη ανταλλαγη και από τα δυο μερη.

    Παμε τωρα στην κοπελια του φιλου μας του Φρεντ που τη μιση μερα την ετρωγε να βαφεται και να ξεβαφεται.
    Μαρια μου ο χρονος για μια φυσιολογικη γυναικα να μακιγιαρεται και να ντυνεται δεν χρειαζεται να είναι πανω από δεκα λεπτα. Αντε το πολύ ένα τεταρτο.
    Οοοοοοοσες πιο περισσοτερες ωρες δεινει στο μακιγιαρισμα και στο ντυσιμο…τοοοοσο πιο περισσοτερες ατελειες εχει που θελει να τις καλυψει.
    Αυτό είναι ΝΟΜΟΣ!

    Και αντεεεεε.
    Και βαφτηκε η κοπελα. Και αλλαξε όψη. Και εγινε μια κουκλαρα και μια θεογκομενα.
    Και την κυκλοφορησε το αγορι της στο μπαρακι.Και αφηνιαστηκαν οι αλλοι αντρες από την ομορφια της.
    Το αγορι της τι εχει να κερδισει που να χαρει?
    Μπορει να την αγγιξει στο προσωπο?
    Μα θα γεμισει η παλαμη του με πουδρες.
    Μπορει να την φιλησει?
    Θα γεμισει κραγιον τα χειλη του.
    Μπορει να της σφιξει τα δαχτυλα?
    Μα θα της σπασει τα τεχνικα της νυχια.

    Και αντεεεεε.
    Τελειωσε η βραδια στη διασκεδαση και περασαν καλα.
    Επιστρεφουν τις 3 η ωρα τη νυχτα στο σπιτι.
    Αυτή τη μοιραια ωρα.
    Η πανεμορφη κοπελια ξεντύνεται , ξεβαφεται ,βγαζει τους πρασινους φακους απο τα ματια της και όλα τα συναφη…και γινεται μια αγνωριστη.
    Μια άλλη γυναικα.
    Από θεογκομενα που ηταν μακιγιαρισμενη στα φωτα της νυχτας που την χαιροταν και την ποθουσε το αγορι της……τωρα δειχνει ένα άλλο προσωπειο.
    Μια άλλη οψη κοπελας.
    Κοινως…εξω λιλ και μεσα κακα.

    Σιγουρα δημιουργειται οπτικη και χρωματικη δυσλειτουργία στο αγορι της αλλα και σε κάθε αντρα…που το επηρεαζει σεξουαλικα.

    Τι να δει…τι να πιασει…τι να αγγιξει ο δυστυχης επιβητορας!
    Να δει τα μαυρισια της ματια που πριν λιγο ηταν πρασινα?
    Να χαιδεψει τα λιγδιασμενα και κολλημενα ξανθα με τις μαυρες ριζες μαλλια της?
    Να φιλησει το γεματο τρυπουλε προσωπο της?
    Να ακουμπησει το κεφαλι του στα στηθη της μπας και βρει χαλαρωση….με το φοβο μηπως σπασει η σιλικονι?
    Να αγγιξει από αφελεια τους γλοτους της τωρα που εβγαλλε τον κορσε?
    Και όμως.
    Μονο ένα βιαγκρα τον σωζει….ανακατεμενο με μερικα χαπακια της χαρας.
    Διαφορετικα στυση ΝΟ!

    Δεν είναι η εμφανιση και το μακιζιζ που χαριζει θηλυκοτητα σε μια γυναικα
    Υπαρχουν αλλα στοιχεια πιο δυνατα.
    Ο τροπος το τακτ η συμπεριφορα η φαντασια της το ερωτικο της παθος οι κινησεις της το αγγιγμα της ο σεξουαλισμος της η εξυπναδα της το χαμογελο της η ευγενεια της η πονοψυχια της η μορφωση και η επισημονικη της καταρτιση….και ένα καρρο αλλα στοιχεια που εξουδετερωνουν την ομορφια και το ψευτικο μακιγιαρισμενο προσωπο και σωμα.....κατα φερνουν τελευταια.
    Αυτά τα στοιχεια κανουν τις γυναικες πιο ομορφες και πιο θηλυκες….απο τις στημμενες ομορφες.
    Γιαυτο πολλες φορες όταν βρισκουμε ασχημουλες γυναικες στο δρομο ρωταμε ολοι…αυτή πως καταφερε να παντρευτει η να εχει φιλο αυτό το ωραιο αγορι και η άλλη η ομορφη εμεινε στραφι.


    Γιαυτο οι Ελληνες αντρες σημερα προτιμουν τη γνησια ομορφια.Ψαχουν γυναικες από τα μερη του Μαρκου τα Τζουμερκα η τα δικα μου το Μετσοβο. Βλαχοπουλες μεν αλλα με γνησια ομορφια. Χωριατισσες μεν αλλα μορφωμενες.Και αν δεν βρουν και τετοιες που αρχισαν να σπανιζουν..τοτε δικαιως προτιμουν τις Ρωσιδες και τις Ουκρανεζες…..απο τις κατοικουντες στην Αθηνα και τη Θεσσαλονικη και αλλες μεγαλουπολεις.

    Ελπιζω να σε κατατόπισα Μαρια.
    Αποψη εξεφρασα προσωπικη.
    Δεν μιλαω συγκεκριμμενα για καμμια γυναικα. Αοριστα γραφω για πασα Ελληνιδα γυναικα.
    Με την ελπιδα πως δεν ενοχλησα καμμια θηλυκη υπαρξη του Περιλαντ επειδη ειπα μερικες αντρικες αληθειες.

  9. #19
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη piscesau2000
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    sydney-australia
    Μηνύματα
    2.979
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αχ Μαρια μου ,μου στενοχωρησες (αθελα σου προφανως) τον καλο μου φιλο το Φρεντ…

    Μαρια μου δυο απλα πραγματακια θα σου πω με το συμπαθειο αφου σε δικαιολογησω πρωτα με το νεαρο της ηλικιας σου γιαυτα που γραφεις…και εσυ κρατησε οσα θες από αυτά η απέρριψε τα.

    Πρωτον.Οντως αρεσουν στους αντρες οι μακιγιαρισμενες γυναικες. Πλην όμως μεχρι εκει. Δεν τις παντρευονται ομως.

    Μαρια καλο είναι το μακιγιαρισμα και το ντυσιμο στην πεννα για μια γυναικα.
    Φτανει όμως αυτό?
    Τι να την κανει ενας αντρας μια μακιγιαρισμενη γυναικα και με υπεροχο ντυσιμο όταν της λειπει το τακτ το σεξ απιλ η ευγενεια η θυλυκοτητα η μορφωση η καλλιεργεια και η επικοινωνια με τους αλλους?
    Είναι σαν να εχει ένα γυναικειο αγαλμα κουρδιστο…το οποιο σε ένα μπαρακι θα κουναει μονο τους πισινους της…..και μεχρις εκει.
    Αυτή η γυναικα είναι αποκλειστικα ιδανικη μονο για τους αντρες ματακηδες.
    Οι ματακηδες ηδονιζονται και η μακιγιαρισμενη γυναικα το ευχαριστιεται.
    Κοινως ηδονικη οπτικη ανταλλαγη και από τα δυο μερη.

    Παμε τωρα στην κοπελια του φιλου μας του Φρεντ που τη μιση μερα την ετρωγε να βαφεται και να ξεβαφεται.
    Μαρια μου ο χρονος για μια φυσιολογικη γυναικα να μακιγιαρεται και να ντυνεται δεν χρειαζεται να είναι πανω από δεκα λεπτα. Αντε το πολύ ένα τεταρτο.
    Οοοοοοοσες πιο περισσοτερες ωρες δεινει στο μακιγιαρισμα και στο ντυσιμο…τοοοοσο πιο περισσοτερες ατελειες εχει που θελει να τις καλυψει.
    Αυτό είναι ΝΟΜΟΣ!

    Και αντεεεεε.
    Και βαφτηκε η κοπελα. Και αλλαξε όψη. Και εγινε μια κουκλαρα και μια θεογκομενα.
    Και την κυκλοφορησε το αγορι της στο μπαρακι.Και αφηνιαστηκαν οι αλλοι αντρες από την ομορφια της.
    Το αγορι της τι εχει να κερδισει που να χαρει?
    Μπορει να την αγγιξει στο προσωπο?
    Μα θα γεμισει η παλαμη του με πουδρες.
    Μπορει να την φιλησει?
    Θα γεμισει κραγιον τα χειλη του.
    Μπορει να της σφιξει τα δαχτυλα?
    Μα θα της σπασει τα τεχνικα της νυχια.

    Και αντεεεεε.
    Τελειωσε η βραδια στη διασκεδαση και περασαν καλα.
    Επιστρεφουν τις 3 η ωρα τη νυχτα στο σπιτι.
    Αυτή τη μοιραια ωρα.
    Η πανεμορφη κοπελια ξεντύνεται , ξεβαφεται ,βγαζει τους πρασινους φακους απο τα ματια της και όλα τα συναφη…και γινεται μια αγνωριστη.
    Μια άλλη γυναικα.
    Από θεογκομενα που ηταν μακιγιαρισμενη στα φωτα της νυχτας που την χαιροταν και την ποθουσε το αγορι της……τωρα δειχνει ένα άλλο προσωπειο.
    Μια άλλη οψη κοπελας.
    Κοινως…εξω λιλ και μεσα κακα.

    Σιγουρα δημιουργειται οπτικη και χρωματικη δυσλειτουργία στο αγορι της αλλα και σε κάθε αντρα…που το επηρεαζει σεξουαλικα.

    Τι να δει…τι να πιασει…τι να αγγιξει ο δυστυχης επιβητορας!
    Να δει τα μαυρισια της ματια που πριν λιγο ηταν πρασινα?
    Να χαιδεψει τα λιγδιασμενα και κολλημενα ξανθα με τις μαυρες ριζες μαλλια της?
    Να φιλησει το γεματο τρυπουλε προσωπο της?
    Να ακουμπησει το κεφαλι του στα στηθη της μπας και βρει χαλαρωση….με το φοβο μηπως σπασει η σιλικονι?
    Να αγγιξει από αφελεια τους γλοτους της τωρα που εβγαλλε τον κορσε?
    Και όμως.
    Μονο ένα βιαγκρα τον σωζει….ανακατεμενο με μερικα χαπακια της χαρας.
    Διαφορετικα στυση ΝΟ!

    Δεν είναι η εμφανιση και το μακιζιζ που χαριζει θηλυκοτητα σε μια γυναικα
    Υπαρχουν αλλα στοιχεια πιο δυνατα.
    Ο τροπος το τακτ η συμπεριφορα η φαντασια της το ερωτικο της παθος οι κινησεις της το αγγιγμα της ο σεξουαλισμος της η εξυπναδα της το χαμογελο της η ευγενεια της η πονοψυχια της η μορφωση και η επισημονικη της καταρτιση….και ένα καρρο αλλα στοιχεια που εξουδετερωνουν την ομορφια και το ψευτικο μακιγιαρισμενο προσωπο και σωμα.....κατα φερνουν τελευταια.
    Αυτά τα στοιχεια κανουν τις γυναικες πιο ομορφες και πιο θηλυκες….απο τις στημμενες ομορφες.
    Γιαυτο πολλες φορες όταν βρισκουμε ασχημουλες γυναικες στο δρομο ρωταμε ολοι…αυτή πως καταφερε να παντρευτει η να εχει φιλο αυτό το ωραιο αγορι και η άλλη η ομορφη εμεινε στραφι.


    Γιαυτο οι Ελληνες αντρες σημερα προτιμουν τη γνησια ομορφια.Ψαχουν γυναικες από τα μερη του Μαρκου τα Τζουμερκα η τα δικα μου το Μετσοβο. Βλαχοπουλες μεν αλλα με γνησια ομορφια. Χωριατισσες μεν αλλα μορφωμενες.Και αν δεν βρουν και τετοιες που αρχισαν να σπανιζουν..τοτε δικαιως προτιμουν τις Ρωσιδες και τις Ουκρανεζες…..απο τις κατοικουντες στην Αθηνα και τη Θεσσαλονικη και αλλες μεγαλουπολεις.

    Ελπιζω να σε κατατόπισα Μαρια.
    Αποψη εξεφρασα προσωπικη.
    Δεν μιλαω συγκεκριμμενα για καμμια γυναικα. Αοριστα γραφω για πασα Ελληνιδα γυναικα.
    Με την ελπιδα πως δεν ενοχλησα καμμια θηλυκη υπαρξη του Περιλαντ επειδη ειπα μερικες αντρικες αληθειες.
    BRAVO PAZ!!!!!! simfono apoluta tipota pio oraio apo tin gnisia omorfia. i omorfia tis gunaikas alla kai tou antra prepei na einai i esoteriki. kai auto prepei na koitane ola ta neara paidia ston/stin suntrofo tous.
    *~*Sometimes the Lord calms the storm. Sometimes He lets the storm rage and calms His child.*~*

  10. #20
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Paz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με λεπτα αισθηματα ψαχνεις.


    (Μονο μερικες Πασοκες εχουν απομεινει ακομη.....απο 20 μεχρι 30 χρονων. Εκει να το ψαξεις και μην δινεις και τοσο σημασια στις ιδεολογιες)

    Nαι, αμε, εχουν και ειδικοτητα να οδηγουν τους υπεργηρους ψηφοφορους της ΝΔ ή κατω απο τα μπαλκονια, ή να τους τελειωνουν με τα κινητο στο δοξα πατρι. Με τετοιες ενεργειες βρε πατε να βγαλετε το ΠΑΣΟΚ στην κυβερνηση?

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό ΔΥΣΤΥΧΩΣ είναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ αλήθεια!Και ντροπή για τις κοπέλες σήμερα,που ναι μεν θέλουν ανοίξουν σπιτικό αλλά δεν εχουν καμια όρεξη να στρώσουν κώλο κάτω να μάθουν κανα δυό φαγητά να μαγειρεύουν!
    Γι αυτο αν πας σε εκκλησια πια, θα δεις δεν αναβουν κερια στους αγιους, στον Μπαρμπα Σταθη με τα κατεψυγμενα αναβουν κερια. Μεχρι και ρεβυθια κατεψυγμενα και μαγειρεμενα εχει βγαλει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria_dilitirio Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπα!και σεις τι θα κανετε????αντε και τον στρωσαμε εμεις και μαθαμε!εσεις τι θα κανετε???πασαδες στα γιαννενα θα σας εχουμε?????οι δουλειες του σπιτιου πρεπει να μοιραζονται Μαρκο!ειδικα οταν και οι δυο ειναι εργαζομενοι οπως συμβαινει σημερα!
    Μα αυτο ειναι το θεμα Μαρια μου, να αισθανετε ο αντρας πασας στα Γιαννενα, ή να νομιζει οτι ειναι. Και αυτο ειναι πανευκολο σε διαβεβαιω. Και αμα αισθανετε πως ειναι ο Πασας σου, θα γινει και ο σκλαβος σου. :wink:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site