apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Τι ομάδα υποστηρίζεται

Ψήφισαν
50. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ολυμπιακός

    18 36,00%
  • ΑΕΚ

    4 8,00%
  • Παναθηναικός

    17 34,00%
  • Πανιώνιος

    0 0%
  • ΠΑΟΚ

    7 14,00%
  • Ηρακλής

    1 2,00%
  • Λάρισα

    1 2,00%
  • Ατρόμητος

    0 0%
  • SKODA Ξάνθη

    0 0%
  • Άλλη ομάδα

    2 4,00%
Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123456789101112 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 51 έως 60 από 154
  1. #51
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη J.Aniston
    Εγγραφή
    18-12-2005
    Περιοχή
    Aφρική
    Μηνύματα
    1.324
    Σημερα σιχαθηκα το ελληνικο ποδοσφαιρο.Θοδωρη ενταξει,επισημα νικησες.Αν μου το επιτρεψει ο χρονος μου Τεταρτη κερναω.Αν οχι μην πεις οτι κανω τον χαζο,ειχα εξηγηθει πιο μπροστα ετσι;Ως Τριτη θα σου πω λοιπον.Τωρα το πως νικησατε αστο.Στο 75 τελειωσε ο αγωνας.Σε ενα τεταρτο πολλα γινοταν.Αλλα καποιοι ηλιθιοι φροντισαν η ομαδα τους να μην μπορει να αντιδρασει.Τωρα τα οφσαιντ που δηθεν ηταν οταν καναμε επιθεση,εντεκαμετρο 100% που δεν δωθηκε,πανε να διαβασεις το αναλογο με την λαμπαδα.
    Α αν ειχαμε τοσους αγωνες στην τσαμπιονς λιγκ οσο και εσεις,παραπανω νικες θα ειχαμε.Ως και εσυ το πιστευεις αυτο ετσι δεν ειναι;

  2. #52
    Περι-πλανητικός Το avatar του χρήστη thodoris7
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα και Λαύριο
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    5.080
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο J.Aniston
    Σημερα σιχαθηκα το ελληνικο ποδοσφαιρο.Θοδωρη ενταξει,επισημα νικησες.Αν μου το επιτρεψει ο χρονος μου Τεταρτη κερναω.Αν οχι μην πεις οτι κανω τον χαζο,ειχα εξηγηθει πιο μπροστα ετσι;Ως Τριτη θα σου πω λοιπον.Τωρα το πως νικησατε αστο.Στο 75 τελειωσε ο αγωνας.Σε ενα τεταρτο πολλα γινοταν.Αλλα καποιοι ηλιθιοι φροντισαν η ομαδα τους να μην μπορει να αντιδρασει.Τωρα τα οφσαιντ που δηθεν ηταν οταν καναμε επιθεση,εντεκαμετρο 100% που δεν δωθηκε,πανε να διαβασεις το αναλογο με την λαμπαδα.
    Α αν ειχαμε τοσους αγωνες στην τσαμπιονς λιγκ οσο και εσεις,παραπανω νικες θα ειχαμε.Ως και εσυ το πιστευεις αυτο ετσι δεν ειναι;
    Θα σου απαντήσω με ύφος σοβαρό και με τίποτε δεν θα ήθελα να παρεξηγηθείς.Μόλις έκατσα και είδα τις φάσεις...
    1η φάση) Στο 1-0 ο Σαλπιγγίδης πατά το πόδι του Μπουλούτ κάτι που είναι φάουλ
    2η φάση) Σφυρίχτηκε ένα off-side στο Σικαμπάλα κάτι που δεν ήταν
    3η φάση) Το χέρι του Τουρέ είναι ακούσιο διότι είναι κολλημένο στο σώμα του .
    Όλα αυτά έχουν συμφωνηθεί από τις αθλητικές ειδήσεις του Alpha και της ΕΤ1

    Από εκεί και πέρα όσο και αν κάποια ομάδα θεωρεί ότι αδικείται , οι οπαδοί πρέπει να "κάθονται στα αυγά τους" και όχι να καίνε τα καθίσματα και να κάνουν βανδαλισμούς . Αυτό ισχύει για όλων των οπαδών/φιλάθλων των ομάδων.
    Ο διαιτητής έπρεπε να διακόψει το παιχνίδι και δεν έκανε και αυτό είναι υπέρ του ΠΑΟΚ .
    Τώρα από εκεί και πέρα πως να συνεχίσει με τόσους "καννίβαλους"? Όπως λέει και η online εφημερίδα του sportime Οι αλλεπάλληλες διακοπές μετά το 1-2 υποχρέωσαν τον Μπριάκο να παραβεί τους κανονισμούς και να σφυρίξει τη λήξη 10 λεπτά νωρίτερα. Ο ΠΑΟΚ στάθηκε ισάξια στο γήπεδο, αλλά την προσπάθειά του "ακύρωσε" ο Κωνσταντίνου με το εξαιρετικό γκολ και κυρίως οι οπαδοί του που έκαψαν και διέλυσαν ό,τι έβρισκαν μπροστά τους.

    Για μένα ο Ολυμπιακός είναι άξια καλύτερη ομάδα στην Ελλάδα και με περισσότερη ποιότητα από κάθε άλλη ελληνική ομάδα.Κατέχει στο ρόστερ της ποδοσφαιριστές σαν τον Τζόρτζεβιτς,Στολτίδη,Rivaldo,Τουρέ,Γεωργάτο που είναι καταξιωμένοι ποδοσφαιριστές και "μηχανάκια" για την ομάδα του Ολυμπιακού κάτι όμως που δεν φτάνει για το Champions league και φυσικά είναι ηθικός αυτουργός.
    H φετινή αδυναμία των Ελληνικών ομάδων φάνηκε και στο champions league και στο uefa cup με τους ελάχιστους βαθμούς που πήραμε σαν Ελλάδα.

    Ο ΠΑΟΚ τώρα στηρίζεται σε διάφορα ταλέντα που μένουν στάσιμα και φυσικά στον παιχταρά τον Θοδωρή Ζαγωράκη αλλά ένας κούκος δεν φέρνει την άνοιξη.

    Έτσι είναι τα πράγματα ... ο Ολυμπιακός έχει πιο σταθερή διοίκηση και φέρνει "ονόματα" στον Ολυμπιακό και ο ΠΑΟΚ έχει μία ασταθές διοίκηση και με πολλά προβλήματα και στηρίζεται σε ταλέντα,οι οποίοι δεν έχουν και διάρκεια απόδοσης.

    Δυστυχώς το παράδειγμα το Euro 2004 δεν μας έφτανε ώστε να κάνουμε ένα βήμα μπροστά αλλά δύο βήματα πίσω .

    Τώρα από εκεί και πέρα , δεν με πειράζει αν δεν μπορείς να συναντηθούμε :,έτσι κι αλλιώς εγώ θα ήθελα να συναντηθούμε και ανεξαρτήτως αυτού του στοιχήματος και δεν πειράζει :,έναν αγώνα έχασες ... την επόμενη φορά μπορεί να είσαι ποιο τυχερός
    «Η ψυχή που μπορεί να μιλήσει με τα μάτια, μπορεί και να φιλήσει με το βλέμμα»
    Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ώρη αναμονή για να πάω σπίτι με σκοτώνει .
    Mofeu Ανανεωμένο : http://www.mofeu.eu/forum/forum.php

    Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό :

  3. #53
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Eιλικρινά αυτούς τους ΑΛΗΤΕΣ δεν μπορεί να τους μαζέψει κανείς??Ακόμα κι εγώ σαν Ολυμπιακος πιστευω ότι στα 12 λεπτα που μεναν πολλά μπορούσαν να γίνουν!!Πάντως πρέπει να ανάψετε ΛΑΜΠΑΔΑ στον Τζόρτζεβιτς από την πλευρά του Ολυμπιακού που δεν ηθελε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να διακοπεί ο αγώνας που σήμαινε ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ για τον ΠΑΟΚ ,με μηδενισμό της ομάδας και στον Ζαγοράκη που ΚΑΙ προσπάθησε να μαζεψει τα τσογλ*νια της συγκεκριμένης κερκίδας και που προτεινε στον διατητή να κάνει αυτό που έκανε δηλαδή αλλα δυο λεπτα παιχνίδι και να το λήξει χωρις καθυστερησεις ουσιαστικές(ξανάρχισε στο 90 και τελειωσε στο 93)για να μην γραφτεί διακοπή από το 80!!Ηθος ο Τζόρτζεβιτς και αλληλεγγύη καθως και ο Νικοπολίδης που άλλοι με τετοιες κοτρωνες και καθισματα δεν θα δεχόντουσαν κουβέντα να πανε πίσω.Φερθηκαν στον ΠΑΟΚ συναδελφικά.
    κατά τα άλλα αγωνιστικά για άλλη μια φορά δικαίωσε την πορεία του τελευταία σαν μια ομάδα με σταθερή απόδοση εως το τελευταίο λεπτό.Το ότι μπορει και γυρνάει αγώνα λέει πολλά.Τα άλλα λεπτομέρειες.Το πάτημα στην πίσω φτέρνα του Μπουλούτ φανηκε μετα από διακοσια replay και το οφσάιντ στην περίπτωση Σιακαμπάλα ΔΕΝ ήταν αλλά και αυτο οριακά και οι διαιτητες
    δεν εχουν βιντεο μαζί τους οπότε για μενα δεν μπορω να τους καταλογίσω δόλο.!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  4. #54
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη J.Aniston
    Εγγραφή
    18-12-2005
    Περιοχή
    Aφρική
    Μηνύματα
    1.324
    Θοδωρη συμφωνω απολυτα μετα την πρωτη σου παραγραφο.Σε ολα.Τωρα εγω πατημα στον τουρκο δεν ειδα,και αν ηταν ακουσιο,ειδες το πεναλτυ που δωθηκε στην μιλαν με την μπαγερν;Τι να πει ο Ισμαελ;Αλλα δωθηκε.Και αλλος θα το εδινε και εδω.Και με 0-2 στην τουμπα ...Αλλα οταν οι ιδιοι οι φιλαθλοι κρεμανε την ομαδα τους,τι μου φταιει ο διαιτητης;Αν μπορεις ελα στο γκαζι στις 3.3.Αλλα μαλλον λειπεις ε;Και εγω πολυ θα ηθελα να σε γνωριζα και ετσι.Που θα παει...

  5. #55
    Περι-πλανητικός Το avatar του χρήστη thodoris7
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα και Λαύριο
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    5.080
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο J.Aniston
    Θοδωρη συμφωνω απολυτα μετα την πρωτη σου παραγραφο.Σε ολα.Τωρα εγω πατημα στον τουρκο δεν ειδα,και αν ηταν ακουσιο,ειδες το πεναλτυ που δωθηκε στην μιλαν με την μπαγερν;Τι να πει ο Ισμαελ;Αλλα δωθηκε.Και αλλος θα το εδινε και εδω.Και με 0-2 στην τουμπα ...Αλλα οταν οι ιδιοι οι φιλαθλοι κρεμανε την ομαδα τους,τι μου φταιει ο διαιτητης;Αν μπορεις ελα στο γκαζι στις 3.3.Αλλα μαλλον λειπεις ε;Και εγω πολυ θα ηθελα να σε γνωριζα και ετσι.Που θα παει...
    Δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω ... αυτή την φορά θα έχω απουσία αφού τις προηγούμενες 2 φορές πήγα στο Γκάζι με τα παιδιά από το periland,τα οποία είναι όλα καταπληκτικά.
    Τώρα στα αθλητικά δεν είδα το παιχνίδι Μίλαν-Μπάγερν αλλά μην ξεχνάς στο εξωτερικό δεν κάνουν τόσες ανακοινώσεις για την διαιτησία και δεν αρμόζει σε ομάδα με ιστορία σαν τον ΠΑΟΚ,την ΑΕΚ,τον Ολυμπιακό,το Παναθηναικό με τα DVD : να βγάζουν ανακοινώσεις για την διαιτησία και να "πυροδοτούν" την ατμόσφαιρα και τους οπαδούς ...

    Εγώ θα έλεγα να βρεθεί ο σωστός επιχειρηματίας και να δωθούν χρήματα για να φέρουν ποιοτικούς παίχτες από το εξωτερικό αλλά που???Όλο να "κοροιδεύουν" εμάς τους φιλάθλους με ουτοπίες.
    Πρωταθλητές Ευρώπης είμαστε και μας "δουλεύει" όλη η Ευρώπη...γιατί δημιουργούμε ένα κόσμο με φαντασία ... για να συνεχίσουμε να είμαστε πρωταθλητές πρέπει να το κάνουμε με κόπο και προπόνηση και όχι με ποτό,μπουζούκια και διάφορες τέτοιες απολαύσεις,ώστε το ποδοσφαιρό μας να γίνει ποιότικο όπως κάνει η SKODA Ξάνθη με τις καταπληκτικές αθλητικές εγκαταστάσεις...το come back της Α.Ε.Λάρισας στην Α Εθνική...το "ανοιχτό" ποδόσφαιρο που παίζει ο Ατρόμητος Αθηνών κτλ.κτλ.
    Πρέπει για να δυναμώσει το Ελληνικό ποδόσφαιρο και οι υπόλοιπες ομάδες να δυναμώσουν ... όπως ο λαοφιλής σύλλογος Άρης Θεσ/νίκης , ο Ηρακλής που έχει ένα σωρό ταλέντα , ο Πανιώνιος που έχει βγάλει ποδοσφαιριστές με ιστορία όπως ο Σαραβάκος,ο Μαύρος και ο Αναστόπουλος , ο ΠΑΟΚ που για την ιστορία του πρέπει να έρθει ένας σοβαρός επιχειρηματίας και άλλα διάφορα που οι οπαδοί των διάφορων συλλόγων δεν μπορούν να τα κατανοήσουν.
    «Η ψυχή που μπορεί να μιλήσει με τα μάτια, μπορεί και να φιλήσει με το βλέμμα»
    Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ώρη αναμονή για να πάω σπίτι με σκοτώνει .
    Mofeu Ανανεωμένο : http://www.mofeu.eu/forum/forum.php

    Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό :

  6. #56
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη akis
    Εγγραφή
    30-12-2005
    Περιοχή
    THESSALONIKI
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    589
    ego eho xerasei me afta pou ginontai..eleos pia..mia omada aliton(kai ohi anegkefalon giati aftoi einai horis dolo) dialiei kai kaiei ta panta kai stelnei stin kremala tis ellinikes omades...Kai os sinithos i astinomia ta xinei..Ston Udeze opos akousate kapoioi "filathloi" epitethikan me mahairi kai ton apeilisan..o anthropos tapaixe kai thelei na figei..oi idioi apeilisan Salpiggidi kai Zagoraki ...Afti einai i anavathmisi tou ellinikou podosfairou meta to Euro 2004 kai ta mathimata pou tha pairnan oi ellines filatlhoi apo tous portogallous? AISHOS
    eimai aidiasmenos kai exorgismenos...aftoi oi 20-30 kafroi pou kathe fora dimiopurgoun provlimata diohnoun ton kosmo apo ta gipeda..poioi einai telos panton kai pote den tous vriskei i astinomia? X-Men einai?...aisto koraka pia tosa hronia varethika na vlepo tin ellada heirotera ki apo Uganda
    Addicted to pleasure

  7. #57
    Σερίφης-Πολυεργαλείο Το avatar του χρήστη Kostakis
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Μικρή περιοχή στο ύψος του πέναλτι...
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5.448
    και εγω μετα απο ολα αυτα δεν εχω ορεξη πλεον να ξαναδω ελληνικο ποδοσφαιρο...χιλιες φορες ερασιτεχνικο να βλεπω...τς τς τς ντροπη
    ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ.....ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ.....
    dont click HERE

    Ό,τι δεν έχεις είναι αυτό που δε χρειάζεσαι
    ό,τι δεν έχεις δεν αξίζει ν΄αγαπάς
    ...

  8. #58
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη DORAKI
    Εγγραφή
    19-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΟ ΠΕΡΙΚΛΟΟΝΕΙΡΟ
    Ηλικία
    40
    Μηνύματα
    1.734
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hunter
    χαρηκες πολυ βλεπω, ισοπαλια εχουμε και παλι
    ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΟΥΜΕΕΕΕ!!!ΜΗ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ!!
    ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΘΕΛΩ
    ΤΑ ΧΕΙΛΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΘΕΛΩ
    ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΘΕΛΩ
    ΠΕΣ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!!

    13-8-2005,ΓΚΑΖΙ,ΚΟΜΟΤΗΝΗ



  9. #59
    Junior Member Το avatar του χρήστη Fakies
    Εγγραφή
    10-12-2005
    Μηνύματα
    17
    Ma ti allo ???.....Mia eine h omada


  10. #60
    Περι-πλανητικός Το avatar του χρήστη thodoris7
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα και Λαύριο
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    5.080
    Ολυμπι-Ολυμπι ... Ολύμπιακε ... ομάδα,ομαδάρα μου,μεγάλη μου αγάπη ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ ΜΟΥ
    «Η ψυχή που μπορεί να μιλήσει με τα μάτια, μπορεί και να φιλήσει με το βλέμμα»
    Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ώρη αναμονή για να πάω σπίτι με σκοτώνει .
    Mofeu Ανανεωμένο : http://www.mofeu.eu/forum/forum.php

    Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό :

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

  1. Ποδοσφαιρο: Μεταγραφικα 2007
    By ringo in forum Αθλητικές συζητήσεις
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-07, 12:50

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site