apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 1 από 43 123456711 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 430
  1. #1
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335

    Smile Αυτό το ξέρατε?

    ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΡΕΥΝΕΣ ΜΑΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ:
    αν τσιρίζετε για 8 χρόνια, 7 μήνες και 6 μέρες, θα δημιουργούσατε ηχητική ενέργεια που θα αρκούσε για να ζεστάνετε μία κούπα καφέ! (Δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο!)…
    ΑΚΟΜΑ:

    Ο οργασμός από ένα γουρούνι κρατάει 30 λεπτά !! (Στην επόμενη ζωή μου, θέλω να είμαι γουρούνι! Πως όμως το κατάλαβαν αυτό, και γιατί το έψαξαν;; )

    Αν χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο, χρησιμοποιείς 150 θερμίδες την ώρα. (Μην το δοκιμάσετε στο σπίτι.... Στην δουλειά ίσως; Εν τω μεταξύ, ακόμα δεν μπορώ να χωνέψω το θέμα με το γουρούνι...)

    Οι άνθρωποι και τα δελφίνια είναι τα μοναδικά όντα στην γη που κάνουν σεξ όχι μόνο για την αναπαραγωγή, αλλά και για ευχαρίστηση. (θεωρητικά μιλώντας. Γι αυτό ο Φλίπερ το δελφίνι στην γνωστή σειρά της τηλεόρασης, συνεχώς χαμογελούσε; Και τα γουρούνια έχουν 30 λεπτά οργασμό; Δεν μου φαίνεται δίκαιο αυτό!)

    Το μυρμήγκι μπορεί να σηκώσει 50 φορές το βάρος του, και να τραβήξει 30φορές το βάρος του, και πέφτει πάντα στην δεξιά πλευρά όταν ζαλιστεί. (Το μυρμήγκι από τι ζαλίζεται; Πίνει μπύρα BUD; Πλήρωσαν οι φορολογούμενοι πολίτες για αυτήν την έρευνα;, θα ήθελα κάποιος να μου δώσει μια υπεύθυνη απάντηση σε αυτό το θέμα!)

    Οι ψύλλοι μπορούν πηδήξουν 350 φορές το μήκος του σώματός τους. Είναι σαν να πηδάει ένας άνθρωπος ένα ολόκληρο γήπεδο ποδοσφαίρου! (30 λεπτά οργασμός.... Το φαντάζεστε? Και γιατί μόνο τα γουρούνια?)

    Μια κατσαρίδα ζει για 9 μέρες χωρίς το κεφάλι της πριν πεθάνει από ασιτία.(Τρομακτικό! Μπρρρρ....)

    Το αρσενικό "αλογάκι της Παναγιάς" δεν μπορεί να εκσπερματώσει όσο το κεφάλι του είναι συνδεμένο ακόμα με το σώμα του.. Έτσι το θηλυκό, τον Βοηθάει την κατάλληλη στιγμή, αποκεφαλίζοντάς τον. ("-Αγάπη μου, τελειώνω τώρα, ναι, ναι, ναι... Τι κάνεις αγάπη μου?...Μη το κεφάλι μου.... πονάει..ΑΑΑΑΑΑΑΑ". Τουλάχιστον τα γουρούνια περνάνε Καλύτερα!)

    Το μάτι της στρουθοκαμήλου είναι μεγαλύτερο από τον εγκέφαλό της. (Ξέρω κάποιους γνωστούς που έχουν το ίδιο πρόβλημα! )

    Τα χρυσόψαρα δεν έχουν εγκέφαλο.

    Μετά από όλες αυτές τις έρευνες, ένα πράγμα έχω να πω: ΤΥΧΕΡΑ ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ !!!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  2. #2
    Peri ΧΑΡΗΣ Το avatar του χρήστη simongreece
    Εγγραφή
    23-12-2005
    Περιοχή
    Stuttgart
    Ηλικία
    34
    Μηνύματα
    823
    axxx auta ta gourounakia
    Have a nice day, every day

    ..::Myspace Peri klick it::..

  3. #3
    Σερίφης-Πολυεργαλείο Το avatar του χρήστη Kostakis
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Μικρή περιοχή στο ύψος του πέναλτι...
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5.448
    τα τρια γουρουνακια.....το γνωστο παραμυθι.....
    μηπως εχει αλλο ηθικο διδαγμα...?!?!
    ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ.....ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ.....
    dont click HERE

    Ό,τι δεν έχεις είναι αυτό που δε χρειάζεσαι
    ό,τι δεν έχεις δεν αξίζει ν΄αγαπάς
    ...

  4. #4
    Σερίφης-Πολυεργαλείο Το avatar του χρήστη Kostakis
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Μικρή περιοχή στο ύψος του πέναλτι...
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5.448
    αρα οταν μας λενε οι γυναικες γουρουνια....θα λεμε....
    μπα...που τετοια τυχη...!!!
    ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ.....ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ.....
    dont click HERE

    Ό,τι δεν έχεις είναι αυτό που δε χρειάζεσαι
    ό,τι δεν έχεις δεν αξίζει ν΄αγαπάς
    ...

  5. #5
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα οταν μας λενε οι γυναικες γουρουνια....θα λεμε....
    μπα...που τετοια τυχη...!!!
    Xaxaxa!! Μου αρέσει που βλέπεις την ΑΛΛΗ διάσταση των πραγμάτων!!!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  6. #6
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335

    «Αυτός, αυτή και οι δύο Αφρικανοί!» Δεν είναι ο παραλλαγμένος τίτλος της γνωστής τηλεοπτικής σειράς, αλλά απεικονίζει ακριβώς το «πικάντικο» γεγονός που συνέβη σε συνοικία των Τρικάλων και είχε ως αποτέλεσμα τη λιποθυμία του 20χρονου γιου ενός ζευγαριού μπροστά στο θέαμα που αντίκρισε! Τελικά, η οργή και η αγανάκτηση περίσσεψαν , αλλά δεν έλειψαν και τα κρυφά γέλια των κατοίκων στα Τρίκαλα για τις ερωτικές προτιμήσεις ενός ζευγαριού, που πιάστηκε στα πράσα από το μονάκριβο γιο του. Τις τελευταίες μέρες η μικρή συνοικία της Αγίας Μονής των Τρικάλων έχει γίνει πρώτο θέμα συζήτησης των κατοίκων. Αιτία είναι το σεξουαλικό όργιο που έλαβε χώρα σε μια μονοκατοικία, με πρωταγωνιστές δυο άντρες αφρικανικής καταγωγής και ένα παντρεμένο ζευγάρι. Σύμφωνα με τον τοπικό Τύπο, αλλά και μαρτυρίες κατοίκων, όλα ξεκίνησαν πριν από περίπου 2 εβδομάδες, όταν ο 20χρονος γιος του ζευγαριού, που υπηρετεί την πατρίδα, επέστρεψε με άδεια στο σπίτι του. Για κακή του τύχη, όμως δεν ενημέρωσε τους γονείς του.

    Γύρω στις 9 το βράδυ όταν ο νεαρός έφτανε με ταξί σπίτι του, ούτε στους χειρότερους εφιάλτες του δεν μπορούσε να φανταστεί αυτό που του επιφύλασσε η μοίρα. Ανοίγοντας την πόρτα της οικίας του άκουσε φωνές που προέρχονταν από την κρεβατοκάμαρα των γονιών του. Έντρομος, έτρεξε να δει τι συμβαίνει και τότε υπέστη σοκ. Η μητέρα του έκανε σεξ με τους δυο μαύρους άνδρες, ενώ ο πατέρας του βρισκόταν γυμνός σε μια καρέκλα και παρακολουθούσε το θέαμα. Ο 20χρονοις έχασε τις αισθήσεις του, ενώ οι γονείς του άρχισαν να καλούν σε βοήθεια. Στη συνέχεια μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο ο νεαρός, ο οποίος παρακολουθείται από ψυχίατρο και δε θέλει να δει τους γονείς του.
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  7. #7
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Σιγά τα λάχανα. Πως κάνει έτσι ο 20χρονος. Δεν λέει πάλι καλά που δεν ήταν αντίστροφα τα πράγματα και στην καρέκλα να καθόταν η μαμά?

  8. #8
    💢 🌙 💜 💢 Το avatar του χρήστη Phaedra
    Εγγραφή
    23-01-2006
    Περιοχή
    ..always somewhere..
    Μηνύματα
    6.676
    Βρε δεν πάμε ΚΑΘΟΛΟΥ καλά. . . . . . . Ο Χριστός κι η Παναγιά κι οι Άγιοι Απόστολοι

  9. #9
    Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.995
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boubouka Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγά τα λάχανα. Πως κάνει έτσι ο 20χρονος. Δεν λέει πάλι καλά που δεν ήταν αντίστροφα τα πράγματα και στην καρέκλα να καθόταν η μαμά?
    Μεσα στο μυαλο μου εισαι, ακριβως το ιδιο σκεφτηκα
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

    Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

  10. #10
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ
    Εγγραφή
    10-02-2006
    Μηνύματα
    307
    ΠΙΠΕΡΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...ΤΙ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ???

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site