apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 20
  1. #11
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη ioannis
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    ...Όπου Πέρι ο Άνεμος...
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.558
    Δεν ισχύει αυτό...Ο Καιάδας έχει αποσυρθεί.....εδώ και πολλά χρόνια...

    Τώρα όπως λέει και ο φίλος μου o Ringo αν υπάρχει και κάνα λοξός δεν σημαίνει ότι γίνεται και συνέχεια...

    Λοξοί υπάρχουν σε όλες τις χώρες του κόσμου...
    ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΑ
    ΜΕ ΤΟ 4ο ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ

  2. #12
    Peri ΧΑΡΗΣ Το avatar του χρήστη kotsos20
    Εγγραφή
    18-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    974
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marilenaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αλήθεια είναι πάντως πως τα μέσα μαζικής ενημέρωσης έχουν επηρεάσει πολύ ασχημα και τα δύο φύλα.Από δική μου πλευρά δεν ζητάω τέτοια από εναν άνθρωπο,αλλά το έχω ξαναγράψει,να με αγαπάει,ναχει χιούμορ και να με κάνει να γελάω και νάναι καλό παιδί.Ομως έχω κάτι φίλες(2 συγκεκριμένα)που ζητάνε τα πρότυπα ακριβώς όπως τα περιγράφει ο συγγραφέας του αρθρου.Μα ακριβώς όμως,και έχουμε ψιλοτσακωθεί γιαυτό.Η μια μάλιστα μου λεει πως τον εαυτό μου θα τον ...πουλήσω ακριβά,όποιος θα με έχει απαραίτητα θα πρέπει ναχει την δυνατότητα να με κάνει να περναω καλά (δηλαδή να μην δουλευει,να ψωνίζει,ναχει λεφτα ο τύπος)και να είναι κι όμορφος.Αποτέλεσμα?Ναναι μόνες τους και να βγαινουμε μπακουρογυναικοπαρέα μερικές φορές.Η μια αρχίζει και καταλαβαινει πως πρέπει να χαμηλώσει τα στάνταρ της,η αλλη όμως απτόητη.Ειλικρινά εχω μιλήσει πολλες φορες,26 ετών κοπέλα τι περιμένει?Αλλα και τους αντρες αν και λιγότερο εχουν επηρεάσει τα ΜΜΕ.
    pesta pesta ak ki na xi lefta o tipos ki poy na ta bri na ta kleci

  3. #13
    Peri ΧΑΡΗΣ Το avatar του χρήστη kotsos20
    Εγγραφή
    18-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    974
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vivtory1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    marilenaz, exis dikio na tsantizese me tetiou idous apetiseis...den ine realistikes......ala den ine kai toso poli diaforetikes apo tis apetiseis pou ixan oi andres mexri prin liga xronia...diladi na ine emfanisimi h nifi, kai na exi kai prika kinita kai akinita....pazaria ekane o andras kai o pateras gia tin kopela kai tin periousia, to idio opos tha ekanan gia mia gida.. giati an h gineka den ixe prika, asta, emene sto rafi.
    ase pou exo akousi kai kati perierges istories, oti sta xoria, poles fores an h gineka genouse koritsa, poloi ta epnigan kai elegan pos genithikan nekra h pos pethanan molis genithikan, gia na min exoun tin ipoxreosi na ta prikisoun argotera. .kratousan mono ta agoria......apanthropo ala alithino....
    gia afto apantisa apo pano.
    sto xorio na agoria ta len pidia ki ta korirsia koritsia ela ini ki meriki gonis poy exn adinamia ts kores mia gitonsa ido ixi dio pidia ena agori ki iena koritsi meta ap xronia peuani ki ta grapsi ola sti kori ki tora ayti i dio skotononti

  4. #14
    Peri ΧΑΡΗΣ Το avatar του χρήστη kotsos20
    Εγγραφή
    18-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    974
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hunter Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διευκρίνηση: Το άρθρο είναι 3-4 ετών old,αλλά νομίζω ότι δεν έχουν αλλάξει και πολλά...η έχουν?
    Εσείς θα μου πείτε!;):)
    Και προς Θεού μην το πάρετε "πατριωτικά" και με αρχίσετε στα "στολίδια" δεν θα το αντέξω!:(
    Συζήτηση να κάνουμε...:)

    Πόσες φορές έχουμε αναρωτηθεί αν ισχύει το "κάθε πέρσι και καλύτερα"; Ιδίως όταν το κάθε πέρσι ισοδυναμεί με δεκαετία και κυριότερα όταν έχει να κάνει με την αλλαγή της συμπεριφοράς του "αδύνατου φύλου" που κάθε άλλο παρά αδύνατο είναι σήμερα. Της γυναίκας! Θού κύριε.

    Τέλη δεκαετίας 90 έρχεται το φεμινιστικό κίνημα της Βίσσης Βανδογαρμπή με το μήνυμα "Είμαστε γυναίκες, εμείς επιλέγουμε, είμαστε το ανώτερο φύλο, χωρίς εμάς είστε ένα τίποτα, για μας ζείτε, είμαστε ανεβασμένες και οποίος μπορεί ας έρθει να μας την πέσει..." κτλ κτλ.

    Τα μέσα μαζικής εξημέρωσης (TV και περιοδικά του τύπου "έτσι πρέπει να ζείτε, έτσι πρέπει να είναι ο γκόμενός σας" κτλ), φουσκώνουν τα θηλυκά μυαλά που πλέον φτάνουν σε οργασμό όταν χυλοπιτώνουν υποψήφιο καμάκι που "δεν τηρούσε προδιαγραφές" του τύπου αμάξι, γυμναστήριο, φράγκα, δημόσιες σχέσεις, εμφάνιση τοπ μοτέλ...

    Άμεσο αποτέλεσμα ο νεοέλληνας machoποιείται, ρόδα, κουστούμι, γυαλί, γυμναστήριο, πουλ-μουρ*, κλαμπ, μπουζούκια και ας μην φτάνουν τα φράγκα για καφέ την επαύριον...και να από πάνω οι φυλλάδες πως κάνει sex ο σύγχρονος MEN, τα μυστικά της επιτυχίας για να ρίξετε γκόμενα και αλλά πολλά που στην τελική μόνο ψυχολογικά προβλήματα φέρνουν και όχι το... μύδι στο πιάτο.

    Μεγάλος αριθμός νέων αρχίζει να κολλάει με αυτή την συμπεριφορά των θηλυκών, το ξεσέλωμα του προκαλεί σοκ και δέος, έπειτα από Χ αριθμό χυλοπιτών (όπου χ κοντεύει τριψήφιο νούμερο) αρχίζει τα "δε γαμ*****αι οι καρ**λες", την πέφτει μόνο σε λιγότερο ευπαρουσίαστες γυναίκες (διότι λιγότερο καλή εμφάνιση = λιγότερες πιθανότητες πίτας) και τρώει και τα κραξίματα των κολλητών του στυλ "γεια σου ήρωα". Αποτέλεσμα τις αφήνουν να κουνάνε τα κάλλη τους επί της μπάρας, το παίζουνε αδιάφοροι, και γ****ναι με τα μάτια, ενώ τα ξέκωλα χτυπιούνται και κοιτάνε γύρω τους αν τις χαζεύει πολύς κόσμος...

    Η ελληνιδαρα μας όμως έχει αρχίσει να φρικάρει με την όλη φάση διότι "ναι μεν μας βλέπουν αλλά δεν μας την πέφτουν" και το χειροκίνητο πάει να γίνει θεσμός... και δώσε να παίζουν με τα μάτια ,να τραβάνε το μίνι μέχρι να γίνει σουτιέν, χωστού στρινγκ, δωστου see through, να τατουάζ, πάρε παπαγαλέ ανταύγειες στο μαλλι, αποτελεσμα... γιοκ!

    Αφού πλέον δεν έφτανε το ξεσέλωμα στις μπάρες για να επιβεβαιωθουν, αρχίσανε να πετάνε και γυμνές Φώτο τους στο internet, με e-mail από κάτω για να στέλνουν βαθμολογία τα "λιγουρια", και να τους φεύγουν οι ανησυχίες του στυλ "μήπως δεν είμαι όμορφη"

    Και αρχίζουν οι δηλώσεις τόσο από τις ανώνυμες όσο και από τις επώνυμες της TV και του κινήματος Βανδογαρμπη:
    -Χαλάσανε οι άντρες, και που να βρεις άντρα, όλοι φλωρέψανε, δεν έχουν αρχ....,μαμούχαλοι όλοι τους κτλ κτλ...

    Μα εκεί που τον φτάσατε τον αμανέ κυρίες μου μόνο ένα γερό χέρι ξύλο με βρεγμένη σανιδά είναι ικανό να σας επαναφέρει στη γη, και δεν σκεφτήκατε ποτέ ότι ίσως δεν φταίει το αντρικό φύλο για την μούχλα που επικρατεί αλλά εσείς, η συμπεριφορά σας, και τα media που σας φουσκώνουν τα μυαλά με φύκια και μεταξωτές κορδέλες.... ( ναι ξέρω τώρα θα με πείτε και μισογύνη, ότι μας συμφέρει...)

    Και βγαίνει στις αρχές του 21ου αιώνα (ΝΑΙ! Τώρα και στην Ελλάδα!) το στυλ του Cool νεοέλληνα το λεγόμενο εν ολίγοις ΠΟΥΣΤΡΕ. Και να τα αγοράκια με τα κολλητά μπλουζάκια, το αδερφίστικο μαλλάκι, αποτριχωμένα στήθη, φούστες, κοκαλάκια και τα συναφή. Και γίνεται μόδα και βγαίνει και ο ξεσκι-Σάκης κουβάς, τα ντεμι-boy-group, ο τσουλίκης με το αδερφιζέ χαμόγελο, και τρελαίνονται τα ξέκωλα, να σου λένε το νέο είδος άντρα, δεν έχει ντα ι λικι, ούτε πολύ τσαγανό, τον κάνεις ότι θες, και αισθάνεσαι και ασφάλεια...Σακηηηηηηηηηη... (ουστ γιου πουστ)

    Το κακό είναι ότι ο κλασσικός ο μαλ****ας έλληνας προσαρμόζεται σε ότι μαλ***ια του πασάρουν αρκεί νά'ναι στη μόδα...
    Συμπέρασμα: Για να συγκινηθεί η νεοελληνιδα σήμερα θέλει φράγκα, γυαλισμένη ρόδα, πουλ-μουρ, μποντι μπιλντινγκ, ψιλοπουστρέ συμπεριφορά (όχι αντρικό ντα ι λικι αυτό πάει) και ας τες να λένε τις γνωστές μαλ***ες ότι "στον άντρα προσέχω τα πνευματικά χαρίσματα, το χιούμορ, την τρυφερότητα, θέλω στοργή και προδερμ..."

    Κοιτάζω και γω προς τα πάνω και λέω: κατέβα να δεις κατάντια... Αλλά αυτός έχει αλλά πράγματα να κάνει... Με τα εγγόνια της Εύας θα ασχολείται τώρα;

    Υ.Γ.
    Μετά λύπης μου λέω ότι έτσι που έγινε η κατάσταση με την νεοελληνιδα σήμερα καλύτερα να ζούσαμε στην εποχή του Νεαντερταλ όπου άμα γούσταρες γκομενα, επαιρνες ένα ρομαντικό... ρόπαλο, καπατανγκ στο κεφάλι, και η δικιά σου ξυπνούσε στο νέο της σπιτικό (καμία φορά και γκαστρωμένη).
    ets ini pos ta les an ki di katalaba ki pola ini etsi idios xrima ueln dostes xrima ki partis ti cixi to m... oti ues emfanisi di kitan toso afoy blepo igo kati gerontia na exn kati gomenares deka matra

  5. #15
    Peri ΧΑΡΗΣ Το avatar του χρήστη kotsos20
    Εγγραφή
    18-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    974
    ki gia to kitagma ini aliuia piga ti kiriaki si iena klamp ki kitioymastan oli san alimono mas ala tipta mnaxa kitami na si kito aytes xoreyan san elegan gami mas ki mis ta gabalia kitoysami telka piga si mia nati peso kimoli tin edosa to xeri ki tin ipa xero poli kotsos aytin jinsi t moyri ki medosi to xeri san imoyn skata ki afoy di mi ues mari ti jekotsiastkis oli tin ora na xorebs ki na mi kitas xilopita ki apo ki ala iexo uaros ki di mi niazi eno o alos di pai gia na mi fai xilopta katsi ki kita malaka toti ala ti na ts kans apiri ki abgalti

  6. #16
    Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.995
    Ετσιιιι κωτσοοο, μην μασας!!!!
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

    Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

  7. #17
    Peri ΧΑΡΗΣ Το avatar του χρήστη kotsos20
    Εγγραφή
    18-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    974
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ringoman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσιιιι κωτσοοο, μην μασας!!!!
    more igo di maso aytes mi masoyn

  8. #18
    Συντονίστρια Το avatar του χρήστη vivtory1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    N.Y
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.377
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ισχύει αυτό...Ο Καιάδας έχει αποσυρθεί.....εδώ και πολλά χρόνια...

    Τώρα όπως λέει και ο φίλος μου o Ringo αν υπάρχει και κάνα λοξός δεν σημαίνει ότι γίνεται και συνέχεια...

    Λοξοί υπάρχουν σε όλες τις χώρες του κόσμου...
    ma den milao gia tin simerini imera gianni, exoun alaksi ta pragmata tora, ala palia , ton kairo pou tin gineka tin theorousan antikimeno. tote pou h kathe kopela ipiretouse ton patera kai ta adelfia tis mexri na tis vroun gampro na tin pazarepsoun, kai meta empene stin ipiresia tou andra tis. afti logo den ixe, opou tin estelnan pigene, ithele den ithele.

  9. #19
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη ioannis
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    ...Όπου Πέρι ο Άνεμος...
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.558
    Όλες οι εποχές έχουν τα μεταβατικά τους στάδια...Εδώ στην Αγγλία παντρευαν με το ζόρι γόνους πλούσιων οικογενειών ή τσιφλικάδων για να επεκτείνουν τις φατρίες τους...

    Παντού γίνονταν αυτά...Ανάλογα με την εποχή...Εδώ στις Η.Π.Α. το έτος 2007 έχουν τους μαύρους σαν παιδιά ενός κατώτερου Θεού..Και υπάρχουν "λευκές" συνοικίες στο Νότο που δεν επιτρέπουν σε μαύρους να κατοικήσουν εκεί...Και ας είναι πιό ευκατάστατοι και πιό μορφωμένοι από τους ίδιους...

    Τι να πεις...
    ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΑ
    ΜΕ ΤΟ 4ο ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ

  10. #20
    Περι-πλανητικός Το avatar του χρήστη thodoris7
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα και Λαύριο
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    5.080
    Μοντέλα και πρότυπα δυστυχίας!

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thalitsa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από : Μυρτώ

    Μοντέλα και πρότυπα δυστυχίας!

    Είσαι 1.80 και 60 κιλά; Είσαι εκθαμβωτικά σέξι και όλοι οι άντρες σέρνονται στα πόδια σου ; Eχεις το τέλειο στήθος ; Τους πιο στρογγυλούς γλουτούς; Μήπως οι γάμπες σου θυμίζουν την Σκλεναρίκοβα; Είσαι αρκετά ξανθιά ; Όχι ; Tότε σίγουρα είσαι δυστυχισμένη!!!

    Ναι, κοπέλα μου πρέπει να είσαι εντελώς δυστυχισμένη! Που βαδίζεις χωρίς να έχει το ανάλογο μπόι; Δεν ντρέπεσαι να σέρνεις το ατελές κορμάκι σου από δω και από κει χωρίς να βγάζεις αυτόν τον αέρα της πανέμορφης τέλειας γυναίκας που αποτελεί ο όνειρο του κάθε άντρα; Θα έπρεπε να ντρέπεσαι! Τα βράδια δεν πρέπει να κοιμάσαι ήσυχη γιατί πολύ απλά είσαι λίγη και δεν σου πέτυχαν και οι ανταύγειες! Με τι μούτρα θα αντικρίσεις την αυριανή μέρα μετά από το ένα κιλό που πήρες το Σαββατοκύριακο; Ήσουν ανίκανη να πεις όχι σε εκείνο το παγωτό σοκολάτα και τώρα πρέπει να πληρώσεις! Αύριο το καλό που σου θέλω,πρωί - πρωί με την αυγουλά, τράβα σε κανένα γυμναστήριο γιατί καταστράφηκες! Δυστυχώς δεν ταιριάζεις με τα πρότυπα αυτής της κοινωνίας που ζεις. Δεν είσαι αρκετά όμορφη, δεν είσαι αρκετά αδύνατη, δεν είσαι αρκετά μοδάτη! (εκτός αν τελικά τα κατάφερες επιτέλους να πάρεις εκείνο το Gucci φόρεμα από τις εκπτώσεις, το οποίο θα πληρώσεις με 45 άτοκες συν την υποθήκη που έβαλες για το σπίτι!)

    Γελάτε; Δεν θα έπρεπε! Δυστυχώς οι τραγικές αυτές σκέψεις περνάνε καθημερινά από το μυαλό κάθε σύγχρονης Ελληνίδας που εδώ και καιρό ζει και λειτουργεί με το άγχος της απόλυτης ομορφιάς και της απόλυτης τελειότητας! Κοπέλες μου καλημέρα! Ξυπνήστε επιτέλους! Κάθε φορά που συγκρίνετε το κορμάκι σας με αυτό της φωτογραφίας της κάθε μοντέλα (!) στο Cosmo, αναλογιστείτε ότι εκείνη η φωτογραφία έχει περάσει από ψηφιακή ανάλυση και ρετούς! Μπορεί μια πραγματική, καθημερινή γυναίκα να νικήσει την πρόοδο στην ψηφιακή τεχνολογία! Όχι! Μην ξεχνάτε επίσης ότι το συγκεκριμένο μοντέλο ζει από την ομορφιά του. Ο απόλυτος στόχος του καθημερινά είναι να γυμνάζεται, να τρέχει σε ινστιτούτα αισθητικής και όχι να πηγαίνει στο γραφείο, να μαγειρεύει, να νταντεύει τα παιδιά και να ψωνίζει στο σουπερμάρκετ!


    Έχετε γεμίσει ενοχές! Σας έχουνε γεμίσει ενοχές και τύψεις! Χάσε βάρος, πρέπει να έχει τις ιδανικές αναλογίες! Πήγαινε στο γυμναστήριο, πρέπει να έχεις το ιδανικό σώμα! Άλλαξε τα μαλλιά σου και βρες το ιδανικό σου στυλ! Βρες το ιδανικό το τέλειο ρούχο. Γίνε η τέλεια γυναίκα. Γίνε σέξι, γίνε θηλυκή, γίνε σαν τα πρότυπα του μάρκετινγκ που είναι ειδικά σχεδιασμένα για να σε τρελάνουν , να σε κάνουν να νιώσεις ανεπαρκής και να σπεύσεις να ψωνίσεις οτιδήποτε έχουν να σου πλασάρουν. Μα τι θα πει τέλειο; Ποια είναι αυτή η τελειότητα που αναζητούμε συνεχώς για να αρέσουμε στους άντρες; Τους άντρες...τους ρωτήσαμε ποτέ; Ενώ εσύ πεθαίνεις από ανασφάλεια γατί δεν μοιάζεις με κανένα από τα μοντέλα που βλέπεις (έστω και λιγάκι...) μήπως για τον σύντροφο σου, για τον άντρα σου αποτελείς πραγματικά την τέλεια γυναίκα και δεν το έχεις καταλάβει; Mήπως έχεις γίνει κουραστική με τις εμμονές σου, με την ανορεξία σου, με την γκρίνια σου για το αν είσαι χοντρή ή κοντή ή αγύμναστη; Μήπως τελικά αυτό που θέλει και τον κάνει ευτυχισμένο είσαι εσύ; Εσύ...χωρίς τις ανασφάλειες και τις εμφανισιακές υστερίες;

    Oλες είμαστε όμορφες! Η κάθε μια με τον τρόπο της και με τον τύπο της. Πρέπει να μάθουμε να είμαστε αντικειμενικές με την εμφάνιση μας και να εκτιμούμε ποια είναι τα δυνατά και ποια τα αδύνατα μας σημεία. Ακόμα και τα μοντέλα έχουν αδύνατα σημεία! Ναι ,ναι έχουν. Και ξέρετε τι κάνουν; Απλά υπερτονίζουν τα θετικά και καλύπτουν έξυπνα τα αρνητικά! Το ίδιο και εμείς. Αν είσαι 1.50 σαφώς ότι και αν κάνεις δεν θα αποκτήσεις ποτέ δύο μέτρα πόδια! Μπορείς όμως να προσέχεις το βάρος σου και να γίνεσαι όσο το δυνατό πιο όμορφη με τις δικές σου δυνατότητες. Αν είσαι 90 κιλά, δεν είναι απαραίτητο να βάλεις ο μπλουζάκι που αφήνει την κοιλιά σου σε δημόσια θέα απλά για να είσαι μέσα στις προσταγές της μόδας! Μπορεί να φορέσεις κάτι άλλο που σε κολακεύει και σιγά-σιγά και με έναν υγιεινό τρόπο προσπάθησε να χάσεις τα περιττά κιλά χωρίς άγχος και χωρίς αίσθημα κατωτερότητας.

    Πρέπει να αγαπάμε τον εαυτό μας , πρέπει να σεβόμαστε το σώμα μας που είναι ο ναός μας και να ο φροντίζουμε! Είναι ωραίο να νιώθουμε όμορφες και επιθυμητές , η κάθε μια με τις δυνατότητες της όμως. Δεν μπορούμε να γίνουμε κάτι που δεν είμαστε, μπορούμε όμως να φροντίζουμε να γινόμαστε όσο το δυνατό πιο όμορφες. Αγαπήστε το σώμα και τις ατέλειες σας. Αντί να λέτε -Έχω στραβή μύτη! , πείτε - Έχω υπέροχα μάτια! Αντί όταν παίρνετε ένα κιλό να λέτε - Είμαι χοντρή , πείτε -Έφαγα λιγάκι περισσότερο και από αύριο θα κάνω κάτι για να χάσω το επιπλέον κιλά μου!
    Μην τιμωρείτε τον εαυτό σας γιατί δεν είναι τέλειος σύμφωνα με τα πρότυπα της διαφήμισης. Είσαστε τέλειες γιατί είσαστε οι μοναδικές στον κόσμο Σταματήστε να βασανίζεστε , σταματήστε πάντα να προσπαθείτε να γίνετε κάτι που δεν είσαστε , να φτάσετε το άφταστο, το εξωπραγματικό , το τέλειο! Το τέλειο για την κάθε μια από εμάς είναι διαφορετικό και μοναδικό. Βρείτε τον δικό σας τέλειο εαυτό και μην μπαίνετε σε καλούπια που σας κάνουν δυστυχισμένες και συνεχώς αγχωμένες για το τι φοράτε τι τρώτε, πως φαίνεστε!


    Η εμφάνιση δεν είναι το πάν, αλλά μια καλή εμφάνιση είναι το εισιτήριο σου παντού. Φτιάξτε τον δικό σου πιο όμορφο εαυτό και προχώρα πάντα με το κεφάλι ψηλά! Είσαι όμορφη, πίστεψε το και τότε θα το δουν και όλοι οι άλλοι γύρω σου!
    «Η ψυχή που μπορεί να μιλήσει με τα μάτια, μπορεί και να φιλήσει με το βλέμμα»
    Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ώρη αναμονή για να πάω σπίτι με σκοτώνει .
    Mofeu Ανανεωμένο : http://www.mofeu.eu/forum/forum.php

    Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό :

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site