apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 37
  1. #1
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376

    Απορω Volume 2

    Δια Ποιον Λογον Εχουν Κλεισει Ολα Τα Τοπικ Στα Οποια Καναμε Πλακα???? Υβρεις Δ Ε Ν Ειχαν!!!!!!!
    Περιμενω Απαντηση Γιατι Η Δικαιολογια Του Χαντερ Κ Το Υφος Του Ηταν Ακρως Δικτατορικα!!!!

    Ωραιος Τροπος Παιδια Να Κανετε Συμπαθητικο Το Φορουμ Κ Σε Νεους!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη whiterose : 22-03-06 στις 22:52

  2. #2
    Περι-πλανητικός Το avatar του χρήστη thodoris7
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα και Λαύριο
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    5.080
    Αγαπητή whiterose,

    επέτρεψε μου σε παρακαλώ να σου απαντήσω ...
    Το θέμα Geia Haradan! θα μπορούσε κάλλιστα το μέλος ΤSAKOS να συστηθεί στο topic To know each other - Ποιοι είμαστε .Συγκεντρωτικά υπάρχει σε αυτό το topic .
    Το επόμενο θέμα Ωδή στο Ρόδο είχε off topic θέματα και έγινε Παιδική χαρά με άσχετα ποστ.
    Η Παιδική χαρά υπάρχει και μπορείται να κάνει ο καθένας την πλάκα του εκεί.
    «Η ψυχή που μπορεί να μιλήσει με τα μάτια, μπορεί και να φιλήσει με το βλέμμα»
    Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ώρη αναμονή για να πάω σπίτι με σκοτώνει .
    Mofeu Ανανεωμένο : http://www.mofeu.eu/forum/forum.php

    Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό :

  3. #3
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376
    δλδ εδω μεσα στη γενικη συζητηση ΔΕΝ εχουμε το δικαιωμα να ανοιγουμε τοπικ για χαβαλε κ με δικο μας θεμα (ΝΑΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝΟΥΣΙΟ) γιατι ειναι το φορουμ τουλαχιστον της βουλης....!!!!

    τι να πω ρε παιδια... ελεος!!!!

  4. #4
    Thea
    Perifriend
    Ροδούλα ..στους στελνουμε αποκεί... χαχαχαχα ...
    www.marolitra.net

  5. #5
    Περι-πλανεύτρα... Το avatar του χρήστη YPSILON
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Διχονοίας 13 και Αναστάτωσης γωνία, Εξάρχεια
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.819
    Ναι ρε παιδιά, το έχετε το δικαίωμα, αλλά με κάποιο μέτρο.
    Πρέπει ας πούμε να έχουμε 20 τόπικ με "Γεια χαραντάν"?
    Δε θα μας μπερδεύει αυτό?
    Δεν είναι καλύτερα να βλέπουμε αν αυτό που θέλουμε να πούμε συζητείται ήδη σε κάποιο τόπικ? Διαφορετικά θα χάσουμε τ'αυγά και τα πασχάλια, δε θα ξέρουμε τι να πρωτοκοιτάξουμε εδώ μέσα...
    Για τη διευκόλυνση των μελών προσπαθούμε να υπάρχει μια τάξη εδώ...
    Για σένανε μπορώ στ' απόσπασμα να πάω
    και να χαμογελάω σαν να 'τανε γιορτή,
    ν' αφήσω σαν νερό το αίμα μου να τρέξει,
    χωρίς να πω μια λέξη, ούτε όχι, ούτε γιατί


    _______________________________________
    e-mail me at: LEMONPIE_30@yahoo.gr

  6. #6
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376
    lenia stilte tous aneta
    sou estila pm des to
    oso gi auto to thema apla aisxos den exo na po tpt allo!!!

    fasistiko forum tha katantisei i katastasi edo pera

  7. #7
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376
    fantasou na eixate kanena forum me 1000 k 2000 atoma ti tha ginotan... den to perimena oti tha eixa k dejavu edo mesa me allo forum pou eklise!!!

    lipame para poli gi auta ta fainomena teleuteos!!!!
    k den milao san atomo pou den kserei pos litourgei ena forum giati ksero poli kala opote min mou peite kan oti eimai ekso ap to xoro... !!!

  8. #8
    Peri-FANOS Το avatar του χρήστη Hunter
    Εγγραφή
    05-01-2006
    Περιοχή
    Cape Town South Africa
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.333.340
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο whiterose
    fantasou na eixate kanena forum me 1000 k 2000 atoma ti tha ginotan... den to perimena oti tha eixa k dejavu edo mesa me allo forum pou eklise!!!

    lipame para poli gi auta ta fainomena teleuteos!!!!
    k den milao san atomo pou den kserei pos litourgei ena forum giati ksero poli kala opote min mou peite kan oti eimai ekso ap to xoro... !!!
    αντιγραφω.....

    μακαρι αγαπητη μου να φτασουμε και τα 100000 μελη, μελη που αγαπανε τον Περικλη και τον στηριζουν.

    εγω δεν διαγραφω posts, ναι κλεινω θεματα που θεωρω οτι ειναι ανουσια και τα βαζουν ατομα μονο και μονο για να αυξησουν τον μετρητη. απο εκει και περα δεν ειμαι δικτατορας, αλλος μου εχει φαει την τιμη ηδη εδω μεσα, εαν προσεξεις στο δικο μου το φορουμ που εδωσε το λινκ ο Μαρκος, εκει μεσα γινεται το ελα να δεις, οτι θες γραφεις, για τον αλπουστατο λογο οτι ειναι κλειστο σε οσους ειναι κατω τον 13, εδω δεν εχουμε τετοιους περιορισμους, μπαινουν μικρα παιδια και διαβαζουν και στο κατω κατω το θεμα μας εδω ειναι ο Περικλης και οτι τον αφορα. το να θελει ο ενας να βρει γκομενα εδω μεσα το θεωρω απαραδεκτο, εαν θελει γκομενα υπαρχουν μαγαζια σε ολη την επικρατεια που "προμηθευουν" οτι θελει ο καθενας.

    εαν δεν σε καλυψα μπορουμε να συνεχισουμε με PM
    Το χειρότερο δεν είναι να μην έχεις κάποιον που αγαπάς, αλλά να στέκεσαι δίπλα του και να ξέρεις ότι δεν ειναι δικός σου


  9. #9
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376
    απαντηση: βλ. παιδικη χαρα τελευταιο ποστ μου!

  10. #10
    Περι-πλανητικός Το avatar του χρήστη thodoris7
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα και Λαύριο
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    5.080
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο whiterose
    δλδ εδω μεσα στη γενικη συζητηση ΔΕΝ εχουμε το δικαιωμα να ανοιγουμε τοπικ για χαβαλε κ με δικο μας θεμα (ΝΑΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝΟΥΣΙΟ) γιατι ειναι το φορουμ τουλαχιστον της βουλης....!!!!

    τι να πω ρε παιδια... ελεος!!!!
    Θα σου επαναλάβω και αυτά που είπα το μεσημέρι ... και ας γίνομαι κουραστικός για τι ρωτάς στην ουσία τα ίδια πράγματα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο whiterose
    δλδ εδω μεσα στη γενικη συζητηση ΔΕΝ εχουμε το δικαιωμα να ανοιγουμε τοπικ για χαβαλε κ με δικο μας θεμα (ΝΑΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝΟΥΣΙΟ)
    αλλά όχι off topic,υπάρχει ελαστικότητα αλλά ως ένα όριο.

    Γενικοί κανόνες για τα μηνύματα:

    Τα μηνύματά θα πρέπει να δημοσιεύονται σε forum, του οποίου η θεματολογία (τίτλος - περιγραφή) σχετίζεται με το περιεχόμενο των μηνυμάτων.

    Λειτουργία του φόρουμ

    H ομάδα διαχείρισης, έχει στη διάθεσή της τα κατάλληλα εργαλεία διαχείρισης (μετακίνηση, αντιγραφή, διαγραφή, τροποποίηση περιεχομένου κ.α.) που θα τους επιτρέψουν να φέρουν εις πέρας την
    αποστολή τους.

    Και νομίζω ότι κάποια μηνύματα που έγιναν διαγραφή,ξέφυγαν εκτός ελέγχου...Εδώ είμαστε μία διαδυκτιακή κοινότητα στην οποία υπάρχουν κανόνες...
    Σε ένα δημοκρατικό κράτος,δημοκρατία δεν σημαίνει ότι θα πάω να καταστρέψω ένα αυτοκίνητο επειδή είμαι ελεύθερος άνθρωπος αλλά σημαίνει ότι είμαι ελεύθερος γιατί τηρώ τους κανόνες.


    «Η ψυχή που μπορεί να μιλήσει με τα μάτια, μπορεί και να φιλήσει με το βλέμμα»
    Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ώρη αναμονή για να πάω σπίτι με σκοτώνει .
    Mofeu Ανανεωμένο : http://www.mofeu.eu/forum/forum.php

    Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό :

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site