apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Εχετε Διαβασει Τους Κανονες Πρόσβασης-Λειτουργίας;

Ψήφισαν
25. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ναι

    15 60,00%
  • Οχι

    3 12,00%
  • Δεν Ξερω Τι Ειναι Οι Κανονες Λειτουργίας

    2 8,00%
  • Οχι Γιατι Θεωρω Οτι Ειναι Χασιμο Χρονου

    5 20,00%
Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 19
  1. #1
    Peri-FANOS Το avatar του χρήστη Hunter
    Εγγραφή
    05-01-2006
    Περιοχή
    Cape Town South Africa
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.333.340

    Exclamation Εχετε διαβασει τους κανονες λειτουργειας;

    Μια δημοσκόπηση λοιπον για να δουμε ακριβως ποσοι απο εμας εχουν διαβασει τους κανονες λειτουργιας αυτου του φορουμ και ποσοι τους τηρουμε εαν βεβαια τους εχουμε διαβασει.

    Θα παρακαλεσω να προσπαθηστε να κρατησετε ενα επιπεδο στην οποια συζητηση κανουμε εδω. βεβαια οτι αποριες εχετε μπορουμε να της συζητησουμε εδω.

    Ευχαριστω
    Το χειρότερο δεν είναι να μην έχεις κάποιον που αγαπάς, αλλά να στέκεσαι δίπλα του και να ξέρεις ότι δεν ειναι δικός σου


  2. #2
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376
    ναι τους εχουμε διαβασει...
    κ δυστυχως δεν μου φαινεται να ισχυουν παντα
    τεσπα ειπα δεν θα λαβω θεση σημερα

  3. #3
    Peri-FANOS Το avatar του χρήστη Hunter
    Εγγραφή
    05-01-2006
    Περιοχή
    Cape Town South Africa
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    3.333.340
    τα ασχετα περι του θεματος μεταφερθηκαν εδω http://www.periland.gr/forum/showthread.php?t=580 , εαν θελετε συνεχιζετε εκει με το offtopic και ας προσπαθησουμε να κανουμε μια λογικη σηζητηση εδω.

    ευχαριστω
    Το χειρότερο δεν είναι να μην έχεις κάποιον που αγαπάς, αλλά να στέκεσαι δίπλα του και να ξέρεις ότι δεν ειναι δικός σου


  4. #4
    Peri friend Το avatar του χρήστη housewife
    Εγγραφή
    21-03-2006
    Περιοχή
    Κουζίνα
    Μηνύματα
    48
    Προσωπικά τους κανόνες τους διαβάζω αν και τελικά ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του κάνει... Στην περίπτωση του φόρουμ αυτού, φάνηκε ότι οι κανόνες ισχύουν για κάποια μέλη ενώ για άλλα όχι. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Αρώνης "έφαγε" μπαν γιατί απάντησε στα υβριστικά ποστς της Andu ενώ η ίδια δεν έπαθε τίποτα. Επίσης, μπήκαμε μερικά άτομα και μας αντιμετώπισαν οι περισσότεροι σαν παρείσακτους. Δεχτήκαμε επιθέσεις, μας διαγράφηκαν σχεδόν όλα τα αρχικά μας ποστς και κάθε φορά που μπαίνουμε περιμένουμε να δούμε τι θα έχει απομείνει ή αν κάποιος μας έχει κάνει μπαν.

    Καλοί λοιπόν οι κανόνες αν ακολουθούνται κατά γράμμα για όλους και όχι για μερικούς.
    For quick and tasty solutions visit
    http://www.marthastewart.com/

  5. #5
    Thea
    Perifriend
    ο Γιωργος Αρρωνης εφαγε Βαν ,(κακώς για εμένα) αλλα μονο για ενα 24ωρο.. μέχρι να πέσουν οι τόνοι..Ελπίζω να γίνει αυτό.

  6. #6
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο housewife
    Προσωπικά τους κανόνες τους διαβάζω αν και τελικά ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του κάνει... Στην περίπτωση του φόρουμ αυτού, φάνηκε ότι οι κανόνες ισχύουν για κάποια μέλη ενώ για άλλα όχι. Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Αρώνης "έφαγε" μπαν γιατί απάντησε στα υβριστικά ποστς της Andu ενώ η ίδια δεν έπαθε τίποτα. Επίσης, μπήκαμε μερικά άτομα και μας αντιμετώπισαν οι περισσότεροι σαν παρείσακτους. Δεχτήκαμε επιθέσεις, μας διαγράφηκαν σχεδόν όλα τα αρχικά μας ποστς και κάθε φορά που μπαίνουμε περιμένουμε να δούμε τι θα έχει απομείνει ή αν κάποιος μας έχει κάνει μπαν.

    Καλοί λοιπόν οι κανόνες αν ακολουθούνται κατά γράμμα για όλους και όχι για μερικούς.
    Eπειδη σας βρισκω πολυ διαβασμενους στο θεμα ''φορουμ'' οι κανονες λενε οτι μπορει στο φορουμ του περικλη να γραφονται σχολια το τυπου
    <<και τι εγινε που καναμε χαβαλε στο φορουμ του Περικλη. Του Περικλη απ' το φειμ στορυ. του Περικλη.Λες και ειναι το φορουμ της Βουλης των Ελληνων>>
    και σε αλλο ποστ<<ειναι σοβαρο ατομο ακουει Περικλη.Αφου......Περικλη>>
    Αν αυτα δεν ειναι ειρωνικα σχολια τοτε τι ειναι;
    Επιτρεπουν οι κανονες του οποιουδηποτε φορουμ να ειρωνευεσαι αυτον που στηριζει το φορουμ; γιατι αυτο εδω αν θυμαμαι καλα λεγεται periland και ειναι του Περικλη ετσι μου ειπαν τουλαχιστον!!

  7. #7
    Thea
    Perifriend
    Andy μουυ το καταλαβα ότι σε πείραξαν οι ειρωνίες τους..
    Αλλά μπορούμε να τους το δώσουμε και με ποιον καλό τροπο να το καταλάβουν... Αν τους βρισουμε και αρχίσουμε να τους απειλούμε το αντίθετο θα πετύχουμε..

  8. #8
    Συντονίστρια Το avatar του χρήστη vivtory1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    N.Y
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.377
    lenaki, exoun mpi pola kainourgia meloi sto forum tora teleftea kai pote den ixe kanenas tous h kanenas mas provlima, mexri pou mpikan oi sigekrimenoi kainourgioi. afto apo mono tou lei pola....
    pistevo tous eginan poles paratirisis gia ton tropo pou simperiferontan mesa sto forum kai sta meloi aftou tou forum .... oi opies antimetopistikan me ironia kai koroidia.....
    an iparxi kanena banner sto forum pou lei "mpate skiloi ki aleste" ego prosopika den to exo pari idisi...ala afto akrivos ekanan afta ta 2-3 kainourgia meloi. nomisan oti mporousan na prosvaloun, na koroidevoun, na prokaloun kai genika na kanoun oti theloun kai otan tous ginane paratiriseis na diamartironte gia fasismo kai ala tetia.
    emena prosopika den mou arese afto to klima pou ipirxe edo mesa tis teleftees meres.....

  9. #9
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Yπαρχει και μια αλλη διαφορα.τα περισσοτερα μελη του φορουμ γνωριζουν την πραγματικη μου ταυτοτητα γιατι δεν εχω να κρυψω κατι και φερω παντα την ευθυνη των πραξεων μου.Δεν νομιζω οτι ειναι σωστο να κρυβομαι πισω απο το Μ. Μαυρογενους και να ειρωνευομαι τους αλλους γιατι αυτο δεν ειναι πραξη γενναιου ανθρωπου. Αυτο ηθελα να πω στο επιμαχο ποστ που θεωρηθεικε υβριστηκο και για το οποιο βεβαια πηρα κιτρινη καρτα!

  10. #10
    Περι-πλανεύτρα... Το avatar του χρήστη YPSILON
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Διχονοίας 13 και Αναστάτωσης γωνία, Εξάρχεια
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.819
    Εγώ έριξα μια ματιά στους κανόνες λειτουργίας, για ορθογραφικά λάθη... Μερικά τα διόρθωσα κιόλας...

    Γενικά δε συνηθίζω να διαβάζω τους κανόνες λειτουργίας στα φόρα όπου συμμετέχω, γιατί και πολιτισμένος άνθρωπος είμαι, και ξέρω να σέβομαι τους συνανθρώπους μου, και δε γεννήθηκα και χτες... Κυκλοφορώ αρκετά χρόνια στην κοινωνία, και την πραγματική και την ιντερνετική... Όπως λοιπόν κυκλοφορώ στην κοινωνία χωρίς να έχω διαβάσει το εγχειρίδιο του "Savoire vivre", και χωρίς να έχω μελετήσει τη νομοθεσία της χώρας, έτσι μπαίνω και στα φόρα χωρίς να έχω διαβάσει τους κανόνες λειτουργίας...
    Μέχρι τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα...
    Για σένανε μπορώ στ' απόσπασμα να πάω
    και να χαμογελάω σαν να 'τανε γιορτή,
    ν' αφήσω σαν νερό το αίμα μου να τρέξει,
    χωρίς να πω μια λέξη, ούτε όχι, ούτε γιατί


    _______________________________________
    e-mail me at: LEMONPIE_30@yahoo.gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

  1. Μαθε το ονομά σου
    By kimoula in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-01-08, 20:01
  2. EMO!!!! Nea moda einai..
    By eirinaki91 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-08, 02:59
  3. Τα αρνητικά των ζωδίων
    By thodoris7 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-06, 16:53
  4. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-03-06, 21:26

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site