apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 28
  1. #1
    Thea
    Perifriend
    και που πανε?
    ************************************************** ****
    και να σου απαντήσω σε αυτό που Μάρκαρες!!!!
    Αν ήθελες ενα δυναμικό και ενεργό κλαμπ!! πρωτος εσύ θα εβρισκες καλή την ιδεα μου κα θα αναλάμβανες δράση για την επιστροφή των πάντων!!! Σου ζητάω και μαλιστα την γνώμη σου ως ο παρέχων του χώρου που ειμαστε ολοι...και αγνοείς το θεμα επιδεικτικά!!! Ολοι εχουμε κάνει λάθη και ολοι εχουμε και εγωισμό ,όμως πρεπει να βρούμε το οριο ώστε να μην θιγεται ο Περικλής..

    ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΚΛΗ--ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΦΑΝΟΥΣ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thea : 05-05-07 στις 22:50

  2. #2
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lenia Εμφάνιση μηνυμάτων
    και που πανε?
    ************************************************** ****
    και να σου απαντήσω σε αυτό που Μάρκαρες!!!!
    Αν ήθελες ενα δυναμικό και ενεργό κλαμπ!! πρωτος εσύ θα εβρισκες καλή την ιδεα μου κα θα αναλάμβανες δράση για την επιστροφή των πάντων!!! Σου ζητάω και μαλιστα την γνώμη σου ως ο παρέχων του χώρου που ειμαστε ολοι...και αγνοείς το θεμα επιδεικτικά!!! Ολοι εχουμε κάνει λάθη και ολοι εχουμε και εγωισμό ,όμως πρεπει να βρούμε το οριο ώστε να μην θιγεται ο Περικλής..

    ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΚΛΗ--ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΡΧΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΦΑΝΟΥΣ
    Αγαπητή Λένια,

    όταν εσύ εγραψες αυτό που λες σαν πρόταση(το οποίο το θεωρώ λόγια σαν πυροτέχνημα ,από την στιγμή που εγω εχω δείξει ΤΗΝ ανοχή και ΤΗΝ υπομονή για να μην φευγουν άτομα και με πμ αλλά και με την σιωπή μου εκεί που θαθελα να τα κανω λίμπα)εγώ για 2 μέρες δεν είχα μπει.ΟΤΑΝ μπήκα και το είδα επειδή δεν μου αρέσουν τα λόγια αλλά τα έργα έστειλα το ΜΕΙΛ που είδες αμέσως σε όλα τα μέλη(ενα -ενα και σε αυτά που είχαν βαλει σαν επιλογή την μη αποδοχή μειλ από τον αντμίν),όπου τους ενημέρωνα για την επιστροφή,τους ενθαρρυνα να μπουν,ζητουσα την συμμετοχή τους σε κρίσιμα και καίρια θέματα όπως αυτό με την στάση μας ως φαν που εσύ ξεκίνησες,δίνοντας ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ λίνκ για να μην μπουν καν στο κόπο να ψαξουν.Βέβαια εσύ σαν γυναίκα(και ας μου επιτεθειτε όλες τωρα,αυτο το πιστευω ακράδαντα)θες ΓΡΑΠΤΗ δήλωση ,και λόγια .Κάτι που εγώ το θεωρώ ειρωνικό γιατί μπορει να πω οκ,και να μην κανω τίποτα.Εγω ΠΡΟΤΙΜΩ ΠΡΑΞΕΙΣ και ΜΟΝΟ πράξεις.Στα πλαισια αυτων των πραξεων εχωστειλει προσωπικα πμ και μειλ σε πολλά ατομα οπως fairies,leda,vanessav,span,gr2005,pass1,Agapo ton Peri κλπ κλπ,που τους ενθάρυννα είτε να συμμετέχουν ,είτε και να μαθω αν ενοχλήθηκαν από κάτι και δεν μιλάνε,και μάλιστα αν αυτό το κάτι είναι από μενα ,τους το εγραψα κιόλας ,δεν είχα πρόβλημα, να τους ζητήσω συγνώμη.Αλλα ανταποκρίθηκαν όπως η επί χρόνο σιωπηλή pass, η leda,η βανεσσα ξαναμπήκε,άλλοι επιδεικτικά με αγνόησαν οπως η fairies που με ειρωνευτηκε κι απο πανω στο αντενοφορουμ που της εστειλα το πμ,η σπαν ουτε ΚΑΝ απάντησε ομως μπαινει και αυτό είναι σημαντικά,o akis απάντησε,alla μέλη αγνοουνται τελειως,ουτε καν απαντησαν. Αυτή είναι η ουσία.Στα λόγια εξάλλου ανέκαθεν ημουν καλός και εκφραστικά και γραπτά.Οι πράξεις όμως μετρανε.Από κει και πέρα βέβαια ΓΙΑ ΑΛΛΗ μια φορά θα σας πω την θέση μου,πως οποιος ενδιαφέρεται,ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ κυνηγι και παρακάλια.ΔΕΝ ΔΙΩΞΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΔΕΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ σε κανέναν!Αν λοιπον παρεξηγήσεις ,φατρίες,κιακίες κλπ,στάθηκαν ΠΙΟ πα΄νω από το ενδιαφέρον για τον καλλιτέχνη ώστε κάποιος να τις ξεπεράσει,λυπάμαι αλλά δεν φταιω εγώ,δεν είμαι ΘΕΟΣ κιόλας,και φυσικά ευθυνεται ο καθενας ξεχωριστα.ΚΑΙ ΠΑΛΙ όμως ετοιμος δήλωσα σε καποια μελη να ζητησω συγνωμη αν μου πουν που τους πειραξε η συμπεριφορά μου και θα το κάνω!Ο καθένας είναι υπευθυνος των πράξεων του,ουτε φυσικά θα μπω στην διαδικασία της αναρχίας.Οπως και στον έξω κόσμο αποδέχονται κάποιους κανόνες για να λειτουργήσουν και να συνυπάρχουν με άλλους στην κοινωνία ετσι πρέπει να γίνεται στον μικρόκοσμο αυτό.Επίσης ΠΡΟΣΠΑΘΩ να κρατήσω ισσοροπία όσο είναι δυνατόν και με όσες ΦΥΣΙΚΑ ανθρωπινες αδυναμίες εχω.Ομως η κάθε πλευρά θεωρεί τον εαυτο της αδικημενο.
    ΤΕΛΟΣ πάντων,το θέμα αυτό εχει ξανασυζητηθεί εκτενώς και ΔΕΝ θα επανέλθω.ΦΥΣΙΚΑ όμως να σου πω ,ότι αν εσύ είχες στο μυαλό σου ΑΛΛΗ δράση από αυτή που εγω τωρα καιρό τηρώ ,ας την αναλάμβανες.Δεν νομίζω να χρειαζόσουν άδεια για κάτι τέτοιο.Και φυσικά δεν μπορω να σκεφτώ κάποια αλλη δράση στο να ερθει καποιος εδώ.
    ΤΕΛΟΣ να πω πως φαντάζει ειρωνία για να μην πω ΟΥΤΟΠΙΑ να λέμε ότισ τηρίζουμε τον Περικλή από ένα απρόσωπο μέρος όπως είναι το ίντερνετ και να μην έχουμε τελικό αποτέλεσμα.Και το τελικό αποτέλεσμα είναι η ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ!!Οσα άτομα να εχει ενα σαιτ ,δεν μπορεί να προσφέρει ΤΙΠΟΤΑ όσο η φυσική παρουσία των ατόμων στο χώρο που εμφανίζεται ένας καλλιτέχνης,ή στην αγορά ας πούμε των σιντί που τελικά μετρανε.Το σαιτ μπορεί να είναι υποστηρικτικό, να είναι στέκι συγκέντρωσης και ανταλλαγων ιδεών,σχεδιασμού κι οργάνωσης,(ραντεβου για κάπου που θα εμφανιστεί ο καλλιτεχνης ,από ράδιοφωνική συνέντευξη,event,μέχρι του κέντρου που τραγουδάει,αποστολή μειλ διαμαρτυρίας ή και συμπαραστασης όσον αφορα τον καλλιτεχνη)ΟΜΩΣ αυτές πρέπει να βρουν εφαρμογή και ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ στην ΦΥΣΙΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ.Να μας προσκαλεί ας πουμε σε φαγητο για γνωριμία ο Περικλής και ναμαστε 10 ατομα,εως και να τον στηρίξουμε με την παρουσία μας κι ας μην εχουμε λουλουδια να πετάξουμε λόγω της τσέπης μας που μετρανε οι μαγαζάτορες.Το ΜΠΡΑΒΟ ,το χειροκρότημα,είναι η μεγαλύτερη αμοιβή για έναν καλλιτέχνη και φυσικά βλέπουν και οι παραβρισκόμενοι,μαγαζάτορες,κόσμος,πως ο καλλιτεχνης αυτό εχει ρεύμα,ΜΕΤΡΑΕΙ στις ψυχές μας.ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ είναι λόγια να αγαπιόμαστε.
    Επίσης ας κάνουν κι άλλοι την αυτοκριτική τους,μην ζητατε μόνο από μενα που την έχω κανει εκατό φορές.Και ΤΕΛΕΙΟΣ να ημουν στα ματια σας,σας βεβαιώ πως θαμουν και πάλι λίγος,όπως τωρα,ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΟΣ ΔΕΝ ΦΕΡΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  3. #3
    Thea
    Perifriend
    ΓΙΑ ΑΛΛΗ μια φορά θα σας πω την θέση μου,πως οποιος ενδιαφέρεται,ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ κυνηγι και παρακάλια.ΔΕΝ ΔΙΩΞΑΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,ΔΕΝ ΚΛΕΙΣΑΜΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ σε κανέναν!Αν λοιπον παρεξηγήσεις ,φατρίες,κιακίες κλπ,στάθηκαν ΠΙΟ πα΄νω από το ενδιαφέρον για τον καλλιτέχνη ώστε κάποιος να τις ξεπεράσει,λυπάμαι αλλά δεν φταιω εγώ,δεν είμαι ΘΕΟΣ κιόλας,και φυσικά ευθυνεται ο καθενας ξεχωριστα.Ο καθένας είναι υπευθυνος των πράξεων του,ουτε φυσικά θα μπω στην διαδικασία της αναρχίας.Οπως και στον έξω κόσμο αποδέχονται κάποιους κανόνες για να λειτουργήσουν και να συνυπάρχουν με άλλους στην κοινωνία ετσι πρέπει να γίνεται στον μικρόκοσμο αυτό.Επίσης ΠΡΟΣΠΑΘΩ να κρατήσω ισσοροπία όσο είναι δυνατόν και με όσες ΦΥΣΙΚΑ ανθρωπινες αδυναμίες εχω.Ομως η κάθε πλευρά θεωρεί τον εαυτο της αδικημενο.

    Δηλαδή ,μου λές τώρα...
    Οτι όταν εφυγες απο το ΠΕΡΙΣΤΟΡΥ με το μεγαλοεπίβολο ποστ για χαρη του καλλιτέχνη θα επέστρεφες !!!ωστε να δειξεις παρόν στο φορουμ του!

    ΠΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ ΕΚΑΝΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ !!!!!θα το ξαναπω ....!!! Συγνώμη Φιλτερ

    -------------------

    Αυτή ηταν η τελευταία σου απάντηση Μάρκο??
    Δεν νιωθεις εσύ το αισθημα να αναγνωρίσεις οτι καποιοι ανθρωποι ,οκ βοηθησαν κατα καιρους τον Περικλή και οτι θα ήταν χαρα σου όλοι αυτοί ακομα και αυτούς που δεν προλαβες να γνωρίσεις ενωνονταν με το Περιλαλαντ?για μια καινουρια Αρχή..
    Αλήθεια εσυ μεσα σου ,δεν νιώθεις ενα συγνωμη?? οτι καποιοι αδικήθηκαν με τους αμφοτερους καυγάδες μας...Αλλά πέρα απο τους καυγάδες (για τους διαφορους λογους καθε φορα) προσφεραν πολλά ???

    Πες μου ειναι η τελευταια σου απαντηση???Για να σου δωσω και εγω την τελευταία μου απάντηση

  4. #4
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Οταν τους καυγάδες όχι απλά δεν τους ενθάρρυνα ,αλλά εκανα το ΠΑΝ να τους αποτρέψω δεν αισθανομαι ενοχος.Ενοχος ΜΟΝΟ αν μπορουσα να κανω κάτι παραπάνω και δεν το έκανα.Εσύ ας πουμε που πρωτοστάτησες σε πολλούς από αυτούς έχεις κάνει αυτοκριτική?
    Τα τελευταια μου λόγια εμένα είναι τα εξής:Ολοι είναι ευπρόσδεκτοι από την στιγμή που ενδιαφερονται πραγματικα για τον καλλιτεχνη.Εστω και στο νυχάκι τους.Επίσης ,αν κάποιος από αυτούς που έχεις στο μυαλό σου γυρίσει και μου πει ,αυτη η συμπεριφορά σου με πέιραξε,ναι και συγνώμη θα του ζητήσω.ΤΕΛΟΣ και κυριότερο,όποιος νομίζει ότι έχει τρόπο να προσεγγίσει και να καλέσει ατομα πίσω ας το κάνει.Αλλά να μην γελιόμαστε.Κάποιος που ενδιαφερεται ,κάποια στιγμή ξεπερναει κάποια πράγματα και περνάει ΕΣΤΩ να διαβασει.Οπως κι εσύ εκανες κάποια στιγμή.Το κομάτι αυτό <κάποιοι άνθρωποι,βοηθησαν κατα καιρους τον Περικλή και οτι θα ήταν χαρα σου όλοι αυτοί ακομα και αυτούς που δεν προλαβες να γνωρίσεις να ενωνονταν με το Περιλαντ?για μια καινουρια Αρχή..>το υιοθετώ ΑΠΟΛΥΤΑ.Χαρά μου θαναι να ερχόντουσαν κι άτομα που δεν γνώρισα.Αλλά αυτά ΑΝ ηθελαν πραγματικά να το κάνουν θα το έκαναν.Θέλουν ιδιαίτερη πρόσκληση?Χαλί?
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  5. #5
    Thea
    Perifriend
    Οχι χαλί ,απλά να νιωσουν ευπροσδεκτοι εδώ θα θελουν!!!!!
    Εγώ δεν ειμαι εδώ γιατι νιώθω ευπρόσδεκτη ,αλλά επειδή θεωρω οτι τα έκανα όλα θαλασσα ..και κατα καποιο τροπο εγώ ευθυνομαι που διαλύθηκε ενα φορουμ με 1000 μέλη και αυτό εδώ σιγά σιγά νεκρώνει...
    Μετάνιωσα ,που εφυγα απο το Περιστορυ..
    Αλλά, ήδη ειχαν φυγει ατομα που γουσταρα να διαβάζω και πριν φύγω εγώ,είχες δηλώσει την αποχωρηση σου εσυ ΝΤΑΑ ....μετά η Βου.
    Επίσης είχα απογοητευτεί με την απραξία των Αδμιν ,που θελαμε να στελνουμε οργανωμένα ως κλαμπ εμαιλ διαμαρτυρίας και να ξεκινήσουμε εκστρατείες στα ραδιοφωνα κτλ..Την ειχα δει πιο επαναστατικα ίσως απο ότι επρεπε!!!
    και γι αυτό έφυγα...
    και μετά με την Υ τον Φρεντ Εσένα και τον Τεο ήρθαμε στο Περιλαλαντ, Όπου μαζευτήκαμε όλοι οι αποχωρούντες και βρήκαμε ενα σπίτι!!Ενα σπιτι των περιφανων έλεγα τότε,που κανεις δεν θα μπαναριστεί ,είναι όλοι ελεύθεροι και υπεύθυνοι των γραφόμενών τους...και σαφώς που θα αναλάβει μαχητική σταση ...
    οταν έκλεισε το Περιστορυ ,αμεσως καταλαβα οτι αυτό ειναι λάθος, ..Οτι οκ βρήκαν σπίτι καποιοι που ειχαν αποχωρήσει,αλλά για καποιους θα ήταν αδύνατον να κατεβάσουν τον εγωισμό και να ερθουν στο Περιλαντ! :

    Μετά είδα οτι το Περιλαλαντ ,ίσως δεν είναι τοσο αναρχοελευθερο όσο ηθελα!!Καποιοι πιστεψαν οτι πρεπει να βγει ενας μπροστά από την ομάδα μας,καθώς ετσι ειναι τα μεγάλα φορουμ!!καποιος πρεπει να ηγείται...
    Τοτε ήρθαν οι κρουσεις της αναρχοελευθερης Υ και εγώ εκεί δειλιασα και δεν την υπερασπίστηκα ,ώστε να αλλάξει η κατάσταση...Ειχα βρεθει στην μέση και νόμιζα οτι πισω απο μια μεγάλη εχθρα υπάρχει ενας μεγάλος ερωτας και η Υ προσπαθουσε να μου ανοιξει τα ματια και εγώ προσπαθουσα να το παιξω ο θεός έρωτας με τα βελάκια του Και οσο να νομιζες οτι έπαιρνα το μερος της η Υ νόμιζε οτι έπαιρνα το δικος σου μερος (που να ξερει οτι ημουν τελειως χαζο?)

    Τελικά , εγινε έξω ο καυγάς Σα να εγινε σεισμος 10 ριχτερ και τελικά θύμωσα και απογοητεύτηκα που αναγκάστηκε σε ολο αυτό το χαος να αποχωρησει η Υ..
    Αυτά ήταν τα λαθη μου, Χρωστώ συγνώμη στην Υ και στον Φιλτερ και στον Χρήστο...
    Εσύ θα παρεις την συγνώμη μου τελευταίως ξερω οτι σε εχω εκνευρισει πολύ... Αλλά οχι οσο εκνευρίστηκα εγώ με τον εγωισμό σου


    Αυτή ηταν η αυτοκριτική μου ....\περιμένω την δική σου

  6. #6
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Την αυτοκριτική μου την έχω κάνει πολλές φορές στο παρελθόν,μπορείς να ανατρέξεις και στα πόστ μου τα τελευταία,τότε που μου είχες ζητήσει πάλι να δηλώσω την ευθύνη μου.
    Μιας και το κυρίαρχο λοιπό θέμα και η ουσία είναι να γίνει το Περιλαντ όσο δυναμικό πρέπει και ΑΚΟΜΑ παραπάνω(βέβαια δεν μίλησες για την φυσική παρουσία που τόνισα ότι πρέπει ναχουμε),και ναρθουν άτομα παλιά ακόμα και άτομα που δεν είχα γνωρίσει και λες το ζητούμενο είναι να αισθάνονται ανετα,ΔΗΛΩΝΩ χωρίς προσωπεία και μούσια ότι είναι ευπρόσδεκτοι και θα κάνω ότι είναι δυνατόν να νιώθουν ετσι.Οσο για κάποια παλιά που ίσως έπαιξε ρόλο η στάση μου και τους απογοήτευσε,τσάντισε,εκανε να αισθανθούν άβολα κλπ,εδώ είμαι.Με ενα πμ,μειλ κλπ,αν μου πουν τι ήταν αυτό που τους χάλασε τόσο πολύ(για να ξέρω γιατί πράγμα θα ζητήσω συγνώμη,να μην είναι ψεύτικη και φυσικά να εντοπιοστεί και να μην ξαναγίνει),κανένα πρόβλημα,η συγνώμη μου στην διάθεσή τους.Παρόλα αυτά θα ξαναπώ,οπως και στο παρελθόν.Το να κρατας ισσοροπίες και να είναι ΟΛΟΙ ευχαριστημένοι,είναι πάρα μα πάρα ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ,αν όχι αδύνατον,ιδίως σε μας που βράζει το αίμα μας τους Ελληνες.ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ πρέπει να καταλαβαίνουν,οτι εδώ δεν ειμαστε να χαλιόμαστε,αλλά να ανταλάσσουμε απόψεις,να στηρίζουμε τον καλλιτεχνη που αγαπάμε,να περναμε ευχάριστα και γιατί όχι δημιουργικά οξύνοντας με την κριτική και τον διάλογο την σκέψη μας.Μην πετάμε σκούφια για καυγά.Οι διαφωνίες είναι σημάδι υγείας και δημοκρατίας,όταν γίνονται όμως κόσμια και δεν προσβαλλουν με ειρωνίες και υπονοούμενα (που πολλές φορές κι εγω δεν πιάνω )τους άλλους.Ουτε να χωρίσουμε τίποτα έχουμε,ουτε να κερδίσουμε.Ισα,ισα που αν μη τι αλλο,διαθετουμε καποιο χρόνο που κάποιοι από μας θα μποορούσαν να κανουν κατι πιο σημαντικό.(Οσο για την Υ,μια χαρά τα πάμε και τα λέμε έξω,και της εχω πει να μπει και έχουμε συζητήσει.Δεν μπορεί λέει σε μερικά πράγματα να κρατηθεί και θα μπαινει όταν βρίσκει λόγο,(πχ τώρα περίμενε τον αρχηγό να γυρίσει)ή να γραφει ανταποκρίσεις.Αλλιώς προτιμά επειδή δεν κρατιέται να μην μπαινει.Σεβαστή η θέση της και λογική)
    Λένια το ζήτημα αυτό απαιτεί ΑΤΟΜΙΚΗ ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ και ευθύνη.Χωρις αυτην δεν γίνονται πολλά πραγματα.
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  7. #7
    Thea
    Perifriend
    Για την Εμπρακτη Υποστήριξη ....τι να απαντήσω???
    Δεν το καταλαβαίνεις απο μόνος σου, ότι δεν ειναι ευγενικό να ζητάμε απο όλους εμπρακτη υποστήριξη ??? Μπορεί ο άλλος να μην τα χει τα λεφτά ακόμα και αυτά τα 20 ευρώ να δώσει για cd..Ειναι επίσης δύσκολο για γερους ανθρώπους να τρέχουν πίσω από τον Περικλή σε καθε του παρουσία!!! Αυτά ειναι για 15 χρονα να πανε με τα πανώ να κανουν σαματά !!!

    Γι αυτό σου λεω,όταν μαζευτούν τα μελη τα παλια /τα νεα /τα καινούρια και ο Περικλής κανει μια καλή νεα αρχή ...θα βρεθούν και άτομα που θα θελήσουν να συμμετέχουν σε οργανωμενες κινήσεις!!

  8. #8
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη piscesau2000
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    sydney-australia
    Μηνύματα
    2.979
    ligo duskolo na mazeftoun ta palia meli pali. afto mono o periklis borei na to kataferei! me tis emfaniseis tou kai me to cd tou!
    *~*Sometimes the Lord calms the storm. Sometimes He lets the storm rage and calms His child.*~*

  9. #9
    Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.995
    Το παιχνιδι της συγνωμης παιζουμε???

    Εγω εχω να πω πως στηριξα τον φιλτερ και τον γκοστ μεχρι το τελος, σας εβλεπα ολους να αποχωρειτε αλλα εγω (μαζι με τον Γιαννη και την Κουλα μεναμε πισω). Δεν μετανοιωσα που δεν εφυγα πιο νωρις γιατι εξαντλησα ολες τις πιθανοτητες να εχουν ολοι αδικο και οι φιλτερ/γκοστ το δικιο, οπως και δεν μετανοιωσα που τελικα εφυγα βλεπωντας πως τα παιδια ειχαν κουραστει πολυ με το φορουμ και δεν μπορουσαν να κρατησουν ουτε ισσοροπιες αλλα ουτε και να κρατησουν μια τακτικη επαφη με τον Περι, που φυσικα αυτος ειναι ο κυριοτερος λογος για εναν φαν κλαμπ.

    Απο την αλλη τωρα δεν νομιζω πως ειναι τοσα πολλα τα ατομα που λες Λενια που δεν μπαινουν και οι περισσοτεροι απο αυτους δεν θελουν συγνωμη... θελουν απλα χρονο και θεληση...

    Αν εξαιρεσω τους 2 αντμιν του περιστορυ που φευγοντας τοτε ολοι μαζι ηταν φυσικο επομενο να μην ερθουν ποτε εδω, οι υπολοιποι απλα δεν μπαινουν... Η Κουλα δεν εχει χρονο, η βανεσσα το ιδιο, η Υ μιλαει με τον Μαρκο και του εχει δωσει την εξηγηση της, η σπαν μπαινει διαβαζει δεν γραφει...

    Ποιοι ειναι λοιπον οι τοοοοσοι πολλοι Λενια? Αναρηθμησε τους τουλαχιστον να μαθουμε και να τους δουμε 1-1 ξεχωριστα.
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

    Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

  10. #10
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    βρε λενια μου ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ.......

    λες οτι το φορουμ κοντευει να νεκρώσει....
    εγω πιστευω ακριβώς το αντιθετο......
    για φαν κλαμπ ενος τραγουδιστή.....ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ CD ΚΟΝΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΑ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ....!!!!!
    ισα ισα εχει πολυ κοσμο που καθε μερα το επισκέπτεται...εστω και μονο για να το διαβασει...

    απο κει και περα ναι καλα να ερθουν πισω τα παλια μελη.....ΑΛΛΑ Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΣΤΟΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.....νεοι φανς...και αυτο θα γινει ΜΟΝΟ αν κανουν επιτυχία τα νεα τραγουδια του περικλη.....διαφορετικα δεν βλεπω αλλο τροπο....
    οσο για τις συγνωμες κτλ εγω προσωπικά δεν εχω να ζητησω συγνώμη ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑΝ.......
    στο περιστορι περασα καλα.....αλλα απο ενα σημειο και μετα...δεν περνουσα καλα...
    γουστο μου και καπελο μου.....
    στο θεμα του περικλη και την ενημέρωση που δινει το φορουμ στους φανς του(εστω και σε αυτους τους λιγους που λες) δεν υπαρχει σύγκριση με το περιστορι...
    ο μαρκος ειναι συνεχεια σε επαφη με τον περι...και οτιδήποτε συμβει ειμαστε οι πρωτοι που το μαθαίνουμε.....
    για την Υ και μενα μου κανει εντυπωση που δεν μπαινει απο την στιγμη ομως που ΠΟΤΕ ΞΕΚΑΘΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΤΟΝ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ εγω δεν εχω να πω τιποτα...δικαιωμα της στην τελικη.....
    οσο για τα αλλα μελη ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΑΡΕΘΗΚΑΝ....ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΣΥΓΚΙΝΕΙ ΠΛΕΟΝ Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ........και παλι δικαιωμα τους...
    μπααααα με το ζορι ρε παιδια φαν δεν γινεσαι.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΜΠΟΡΕΙΤΕ να τροποποιήσετε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site