apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 28 από 28
  1. #21
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANDU Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ενα φορουμ εκλεισε! Τωρα θα κλεισει και το αλλο γιατι καποιοι αυτο θελουν! Απεναντιας η καριερα του Περικλη μια χαρα θα παει! Δηλαδη ολη αυτη η μανουρα εγινε γιατι η καριερα του Περι δεν παει καλα και επειδη δεν παει καλα πρεπει να βγαζουμε τα ματια του και στη συνεχεια τα δικα μας!
    ΩΡΑΙΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!!
    οχι ολα αυτα γινονται γιατι δεν γίνεται να συμφωνουμε ολοι με ολα......
    αντου οσο και αν το ψαχνεις ακρη δεν προκειται να βγει...
    εδω με τα φιλαρακια σου "πιάνεσαι" για ενα ασημαντο θεμα και μπορει να διαφωνείς με τις ωρες.....
    ο καθενας μπορει να διαβαζει και να βγαζει τα δικα του συμπεράσματα...
    εγω συμφωνω με την pass πως το φορουμ θα κερδισει νεα μελη ΜΟΝΟ αν ο περικλης κανει σουξε με το νεο του cd....
    ολα τα αλλα ειναι για να λεμε....

  2. #22
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη pass1
    Εγγραφή
    08-12-2005
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Μηνύματα
    1.525
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANDU Εμφάνιση μηνυμάτων
    το ενα φορουμ εκλεισε! Τωρα θα κλεισει και το αλλο γιατι καποιοι αυτο θελουν! Απεναντιας η καριερα του Περικλη μια χαρα θα παει! Δηλαδη ολη αυτη η μανουρα εγινε γιατι η καριερα του Περι δεν παει καλα και επειδη δεν παει καλα πρεπει να βγαζουμε τα ματια του και στη συνεχεια τα δικα μας!
    ΩΡΑΙΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ!!!!
    Αυτοί που πιστεύεις ότι θέλουν να κλείσει το φόρουμ είναι κάθε μέρα μέσα, γράφουν και γενικά στηρίζουν όσο μπορούν αυτό το φόρουμ. Άν ήθελαν να κλείσει θα είχαν αποχωρήσει εδώ και καιρό. Πράγμα που δεν έγινε και δεν πρόκειται να γίνει. Το ότι έφυγαν πολλά μέλη και γίνονται πολλοί καυγάδες εξαιτίας και της μη καλής πορείας του Περικλή είναι η προσωπική μου άποψη. Και νομίζω ότι μπορώ να την εκφράζω ελεύθερα. Φιλιά Άντυ.

  3. #23
    Σερίφης-Πολυεργαλείο Το avatar του χρήστη Kostakis
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Μικρή περιοχή στο ύψος του πέναλτι...
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    5.448
    καπου το εχω δει αυτο το εργο.....
    ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΟΝΟ ΕΣΥ.....ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙΣ.....
    dont click HERE

    Ό,τι δεν έχεις είναι αυτό που δε χρειάζεσαι
    ό,τι δεν έχεις δεν αξίζει ν΄αγαπάς
    ...

  4. #24
    Συντονίστρια Το avatar του χρήστη vivtory1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    N.Y
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.377
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pass1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι το φόρουμ να μεγάλωνε, να γράφονταν συνέχεια νέα μέλη και να γύριζαν πίσω όσοι το επιθυμούσαν. Αυτό πιστεύω ότι θα γίνει αν ο Περικλής καταφέρει να κάνει κάτι καλό στα επαγγελμάτικά του. Αλλιώς όλα θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολα. Στο φόρουμ της Μάρως μπαίνουν κάθε μέρα πάνω από 120 μέλη και είναι κάτι που το ζηλεύω. Λίγο πολύ όλοι μας έχουμε κουραστεί από την απραξία και την αναμονή. Είναι φυσικό να μην υπάρχει τις περισσότερες φορές καλή διάθεση και να γίνονται τσακωμοί και καυγάδες. Εξάλλου είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες και δεν είναι υποχρεωτικό να ταιριάζουμε όλοι και να έχουμε τις ίδιες απόψεις. Θα είμασταν και πολύ βαρετοί τότε.
    pass, simfono pos imaste oloi diaforetikoi kai den mporoume na exoume oloi tis idies apopseis, ala alo ine na diafonoume ki alo na trogomaste kai na kanoume epitheseis o enas ston alo.......megali diafora.......
    an emena gia paradigma den mou aresi afto pou egrapses edo, den mporo na sou to po me oreo tropo? na sou po diafono gia ton tade logo kai etsi na gini mia sizitisi?......ine anagi na se prosvalo kai na se eironefto kai na epimeno pos ego ksero kalitera ki esi les vlakies, ???....afto ine pou me pirazi kai me kourazi emena......

  5. #25
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη ioannis
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    ...Όπου Πέρι ο Άνεμος...
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.558
    Ρε παιδιά έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο οι admin του peristory να κουράστηκαν?

    Και το λέω εγώ που έφυγα από τους τελευταίους εκεί μέσα...

    Από εκεί και πέρα...Άλλοι κουράζονται, άλλοι βαριούνται, άλλοι έχουν πιό πολλές υποχρεώσεις, άλλοι μπορεί να ξενερώνουν, άλλοι βρίσκουν κάτι καλύτερο να ασχοληθούνε....Απλά πράγματα...

    Μην τραγικοποιούμε καταστάσεις...Η ζωή είναι απλή...Χαρείτε την....
    ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΑ
    ΜΕ ΤΟ 4ο ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ

  6. #26
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη marilenaz
    Εγγραφή
    17-02-2006
    Περιοχή
    Χαλκηδόνα
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    524
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδιά έχετε σκεφτεί το ενδεχόμενο οι admin του peristory να κουράστηκαν?

    Και το λέω εγώ που έφυγα από τους τελευταίους εκεί μέσα...

    Από εκεί και πέρα...Άλλοι κουράζονται, άλλοι βαριούνται, άλλοι έχουν πιό πολλές υποχρεώσεις, άλλοι μπορεί να ξενερώνουν, άλλοι βρίσκουν κάτι καλύτερο να ασχοληθούνε....Απλά πράγματα...

    Μην τραγικοποιούμε καταστάσεις...Η ζωή είναι απλή...Χαρείτε την....
    Iωάννη μου συμφωνώ μαζί σου.Κούραση,βαρεμάρα,δουλειά,υποχρεώσεις..Φυσικά το ευτυχέστερο για ένα site καλλιτέχνη είναι νάχει πολλά μέλη,αλλά αυτό δεν γίνετε αν και οι ίδιοι δεν θέλουν,αλλιώς θαντουσαν εδώ.Αν ο Περικλής κάνει μπαμ με το νέο σιντί που το εύχομαι,και παλιοί θα ξαναθυμηθούν-περασουν και νέοι θα έρθουν.

  7. #27
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marilenaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Iωάννη μου συμφωνώ μαζί σου.Κούραση,βαρεμάρα,δουλειά,υποχρεώσεις..Φυσικά το ευτυχέστερο για ένα site καλλιτέχνη είναι νάχει πολλά μέλη,αλλά αυτό δεν γίνετε αν και οι ίδιοι δεν θέλουν,αλλιώς θαντουσαν εδώ.Αν ο Περικλής κάνει μπαμ με το νέο σιντί που το εύχομαι,και παλιοί θα ξαναθυμηθούν-περασουν και νέοι θα έρθουν.
    ακριβως.....

  8. #28
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Εγω παντως θελω την ΤΖΕΝΙΦΕΡ.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΜΠΟΡΕΙΤΕ να τροποποιήσετε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site