apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
+ Απάντηση στο θέμα
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 28
  1. #11
    Thea
    Perifriend
    Eγώ πάντως ένιωσα οτι πρεπει να το κάνω...
    Ίσως να έχω πολυ ευκολη την συγνωμη ΛΟΛ αντι να προσεχω απο πρίν τι κάνω..
    Οι υπολοιποι οπως νιώθετε πράξτε...δεν ειπα να κανουμε ομαδική θεραπεια ολοι μαζί,αλλα αν θελετε κάνουμε

  2. #12
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lenia Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγώ πάντως ένιωσα οτι πρεπει να το κάνω...
    Ίσως να έχω πολυ ευκολη την συγνωμη ΛΟΛ αντι να προσεχω απο πρίν τι κάνω..
    Οι υπολοιποι οπως νιώθετε πράξτε...δεν ειπα να κανουμε ομαδική θεραπεια ολοι μαζί,αλλα αν θελετε κάνουμε
    βρε λενια καλα κανε.....και εκφρασου οπως εσυ νομιζεις....
    εγω απλα συγνωμη δεν εχω να ζητησω απο κανεναν....και δεν θελω να μου ζητησει κανενας...
    οποιος θελει φευγει οποιος θελει μενει.....

  3. #13
    Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.995
    Eγω περιμενω να μου πεις τους χρηστες που εννοεις...
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

    Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

  4. #14
    Συντονίστρια Το avatar του χρήστη vivtory1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    N.Y
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.377
    vre paidia.....ti simasia exi tora pios efige kai pios emine????
    h porta ine anixti se olous....aftoi pou efigan ixan tous logous tous, kai exoun panta tin efkeria na epistrepsoun..xoris na xriazonte signomes kai parakalia.....an theloun pragmatika na ypostiriksoun ton perikli.. ....to zitima tora ine oti..me afta pou ginonte edo sinexia...diladi me to na trogomaste anametaksi mas kai na rixnoume tis enoxes o enas ston alo.......xalame to perivalon tou forum.....pos theloume na ertoun kainourgia meloi kai na minoun otan ta vlepoun afta???.....edo emeis pou imaste apo tin arxi meloi xaliomaste otan vlepoume na arxizoun pali oi kontres, oi ironies kai ta karfia....pistevete pos ena neo melos tha mini kai tha postari???

    afto pou den mporo na katalavo (isos giati megalosa ekso apo tin ellada) ine to giati prepi na pianoume tin kathe kouventa, pou lei kapios alos kai den mas aresi, kai na tin kanoume vomva kai efkeria gia epithesi??...........kserete tin parimia pou lei pos "mazevis perisoteres miges me to meli para me to ksidi"?......emeis pos perimenoume na mazepsoume ki ala meloi afou mono ksidi petame aristera kai deksia???.....
    tora....isos orismena meloi den mporesoun na katalavoun tin skepsi mou kai poun .....ante pali....."irthe to amerikanaki na mas mathi pos na feromaste".......ala emena den me pirazi... ....ta liga meloi pou me to anixto tous mialo mporesoun na katalavoun ti enoo giati ki aftoi skeftonte to idio, mou ftanoun..

  5. #15
    💢 🌙 💜 💢 Το avatar του χρήστη Phaedra
    Εγγραφή
    23-01-2006
    Περιοχή
    ..always somewhere..
    Μηνύματα
    6.676
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vivtory1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    vre paidia.....ti simasia exi tora pios efige kai pios emine????
    h porta ine anixti se olous....aftoi pou efigan ixan tous logous tous, kai exoun panta tin efkeria na epistrepsoun..xoris na xriazonte signomes kai parakalia.....an theloun pragmatika na ypostiriksoun ton perikli.. ....to zitima tora ine oti..me afta pou ginonte edo sinexia...diladi me to na trogomaste anametaksi mas kai na rixnoume tis enoxes o enas ston alo.......xalame to perivalon tou forum.....pos theloume na ertoun kainourgia meloi kai na minoun otan ta vlepoun afta???.....edo emeis pou imaste apo tin arxi meloi xaliomaste otan vlepoume na arxizoun pali oi kontres, oi ironies kai ta karfia....pistevete pos ena neo melos tha mini kai tha postari???

    afto pou den mporo na katalavo (isos giati megalosa ekso apo tin ellada) ine to giati prepi na pianoume tin kathe kouventa, pou lei kapios alos kai den mas aresi, kai na tin kanoume vomva kai efkeria gia epithesi??...........kserete tin parimia pou lei pos "mazevis perisoteres miges me to meli para me to ksidi"?......emeis pos perimenoume na mazepsoume ki ala meloi afou mono ksidi petame aristera kai deksia???.....
    tora....isos orismena meloi den mporesoun na katalavoun tin skepsi mou kai poun .....ante pali....."irthe to amerikanaki na mas mathi pos na feromaste".......ala emena den me pirazi... ....ta liga meloi pou me to anixto tous mialo mporesoun na katalavoun ti enoo giati ki aftoi skeftonte to idio, mou ftanoun..
    Βίκυ μου, Βίκυ μου.. Πόσο συμφωνώ.. Σήμερα μπήκα με όρεξη, με χαρά που σε λίγες ώρες θα είναι πάλι κοντά μας ο Περικλής, και έκανα απότομη προσγείωση... Μέχρι που σκέφτηκα κι εγώ να μην ξαναμπώ για κάποιο καιρό... και νιώθω να υπερβαίνω τα όρια της υπομονής και της ψυχραιμίας μου τώρα που βρίσκομαι ακόμα εδώ.

    Κουράστηκα, πώς το λένε... ΚΟΥ - ΡΑ - ΣΤΗ - ΚΑ . . . . . .

    Δε με νοιάζει
    ποιός και αν και πού έφταιξε, ποιός έκανε την τρίχα τριχιά, ποιός υπερέβαλλε, ποιός δεν έκανε πίσω, ποιός είπε τί και γιατί και και και και και και και ....... Είδαμε πως δε βγαίνει τίποτα τελικά με την αιώνια ανάλυση και βάζοντας το μόριο του γράμματος της κάθε κουβέντας στο μικροσκόπιο... Όποιος θέλει να συνεχίσει οποιαδήποτε τυχόν παρεξήγηση, θα μπορούσε κάλλιστα να το κάνει πριβέ και όχι σαπουνόπερα σε επανάληψη... Αλλά φαίνεται πως τελικά ο εγωϊσμός και το "τί εικόνα θα βγάλουμε" ο καθένας προσωπικά είναι μεγαλύτερα από το πραγματικό ενδιαφέρον... Μ`αυτόν τον τρόπο όμως χαλάμε το κλίμα και το περιβάλλον καταλήγει να είναι αφιλόξενο.. Δεν ξέρω τί άλλο να πω πια.. Αν δεν περίμενα την άφιξη του Πέρι και το νέο σιντί, δεν ξέρω αν θα ήμουν εδώ ούτε κι εγώ..

  6. #16
    Thea
    Perifriend
    Συμφωνώ και εγώ κορίτσια,πολύ κουραστηκά ολα αυτά...
    Και όλα τα ποστ να ξεχειλίζουν απο ειρωνία και δηλητήριο και παρατηρήσεις...
    Τόσο δηλητήριο και φίδια να ήταν μερικοί θα είχε τελειώσει!!!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Thea : 06-05-07 στις 23:25

  7. #17
    Thea
    Perifriend
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ringoman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Eγω περιμενω να μου πεις τους χρηστες που εννοεις...

    Δεν ασχολούμαι πλεον με το θέμα, τους έχω αναφέρει και στο τοπικ Περικλομαχοι-Περικλολάτρες... Απο εκεί και πέρα ειναι δικό σας θεμα τι θα κάνετε και αν θελετε να κανετε κάτι!!! είδα το ενδιαφέρον σας και καλύφθηκα!!

  8. #18
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη pass1
    Εγγραφή
    08-12-2005
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Μηνύματα
    1.525
    Μακάρι το φόρουμ να μεγάλωνε, να γράφονταν συνέχεια νέα μέλη και να γύριζαν πίσω όσοι το επιθυμούσαν. Αυτό πιστεύω ότι θα γίνει αν ο Περικλής καταφέρει να κάνει κάτι καλό στα επαγγελμάτικά του. Αλλιώς όλα θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολα. Στο φόρουμ της Μάρως μπαίνουν κάθε μέρα πάνω από 120 μέλη και είναι κάτι που το ζηλεύω. Λίγο πολύ όλοι μας έχουμε κουραστεί από την απραξία και την αναμονή. Είναι φυσικό να μην υπάρχει τις περισσότερες φορές καλή διάθεση και να γίνονται τσακωμοί και καυγάδες. Εξάλλου είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες και δεν είναι υποχρεωτικό να ταιριάζουμε όλοι και να έχουμε τις ίδιες απόψεις. Θα είμασταν και πολύ βαρετοί τότε.

  9. #19
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pass1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι το φόρουμ να μεγάλωνε, να γράφονταν συνέχεια νέα μέλη και να γύριζαν πίσω όσοι το επιθυμούσαν. Αυτό πιστεύω ότι θα γίνει αν ο Περικλής καταφέρει να κάνει κάτι καλό στα επαγγελμάτικά του. Αλλιώς όλα θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολα. Στο φόρουμ της Μάρως μπαίνουν κάθε μέρα πάνω από 120 μέλη και είναι κάτι που το ζηλεύω. Λίγο πολύ όλοι μας έχουμε κουραστεί από την απραξία και την αναμονή. Είναι φυσικό να μην υπάρχει τις περισσότερες φορές καλή διάθεση και να γίνονται τσακωμοί και καυγάδες. Εξάλλου είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες και δεν είναι υποχρεωτικό να ταιριάζουμε όλοι και να έχουμε τις ίδιες απόψεις. Θα είμασταν και πολύ βαρετοί τότε.
    συμφωνω σε Ο Λ Α .....

  10. #20
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pass1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μακάρι το φόρουμ να μεγάλωνε, να γράφονταν συνέχεια νέα μέλη και να γύριζαν πίσω όσοι το επιθυμούσαν. Αυτό πιστεύω ότι θα γίνει αν ο Περικλής καταφέρει να κάνει κάτι καλό στα επαγγελμάτικά του. Αλλιώς όλα θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολα. Στο φόρουμ της Μάρως μπαίνουν κάθε μέρα πάνω από 120 μέλη και είναι κάτι που το ζηλεύω. Λίγο πολύ όλοι μας έχουμε κουραστεί από την απραξία και την αναμονή. Είναι φυσικό να μην υπάρχει τις περισσότερες φορές καλή διάθεση και να γίνονται τσακωμοί και καυγάδες. Εξάλλου είμαστε διαφορετικοί χαρακτήρες και δεν είναι υποχρεωτικό να ταιριάζουμε όλοι και να έχουμε τις ίδιες απόψεις. Θα είμασταν και πολύ βαρετοί τότε.
    το ενα φορουμ εκλεισε! Τωρα θα κλεισει και το αλλο γιατι καποιοι αυτο θελουν! Απεναντιας η καριερα του Περικλη μια χαρα θα παει! Δηλαδη ολη αυτη η μανουρα εγινε γιατι η καριερα του Περι δεν παει καλα και επειδη δεν παει καλα πρεπει να βγαζουμε τα ματια του και στη συνεχεια τα δικα μας!
    ΩΡΑΙΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ???

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • Μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΜΠΟΡΕΙΤΕ να τροποποιήσετε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site