apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 8 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 23456789101112 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 71 έως 80 από 114
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kimoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    με συγχωρειτε αλλά δεν αντεχω ουτε ένα λεπτό να ακουω τη φωνή της Αρβανιτάκη. Μου τρυπάει το αυτί

Και μένα Κιμούλα μου, αλλά είδες που έχει το μικρόφωνο όταν τραγουδάει? Πολύ μακρυά. Για φέρε μου κανέναν από τους νεους να τραγουδήσουν έτσι. Λάιβ στο τσαντήρι.

Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη thlon_et_temnon
    Περιοχή
    Στα περι-χωρα Περι-στεριου
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kimoula Εμφάνιση μηνυμάτων
    με συγχωρειτε αλλά δεν αντεχω ουτε ένα λεπτό να ακουω τη φωνή της Αρβανιτάκη. Μου τρυπάει το αυτί
    Σαν... προβατινα ειναι φωνη της!

Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη kimoula
    Δεν διαφωνω Μπουμπουκα μου, αλλά δεν μπορω να την ακουω, τι να κανω η ερμη , ενω πολλους απο τους καινουργιους, εστω και χωρίς φωνή, διασκεδάζω όταν τους βλεπωακουω

💢 🌙 💜 💢 Το avatar του χρήστη Phaedra
    Περιοχή
    ..always somewhere..
    Αρβανιτάκη ROCKS

Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Phaedra Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρβανιτάκη ROCKS
    η αρβανιτακη ειναι Θ Ε Α !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

οτι και να λεμε ρε παιδια ειναι λιγο.....

την ειδα πριν μερικα χρονια LIVE στον αρδα ......και η γυναικα ειναι απίστευτη.........

ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ CD ΤΗΣ LIVE.......

ας το αφησουμε καλυτερα......

Περιοχή
    Την Αρβανιτακη να τη βλεπουμε...
    Τον λαζοπουλο να μη βλεπουμε και μας γυριζουν τ'αντερα!

Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thlon_et_temnon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την Αρβανιτακη να τη βλεπουμε...
    Τον λαζοπουλο να μη βλεπουμε και μας γυριζουν τ'αντερα!
    δεν τον πας μια φιλε ετσι......?????

τι ειναι αυτο που σου την δινει πιο πολυ απο ολα στον λαζοπουλο.....????

θα θελα να ακουσω.......

Περιοχή
    οταν κανει πολιτικη... δεν το'χει το ατομο αφηνει να του βγουν οι ιδεοληψιες του
    Και επισης δεν μπορω να διανοηθω να γινεται ινδαλμα ενος λαου ενας ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ!

Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thlon_et_temnon Εμφάνιση μηνυμάτων
    οταν κανει πολιτικη... δεν το'χει το ατομο αφηνει να του βγουν οι ιδεοληψιες του
    Και επισης δεν μπορω να διανοηθω να γινεται ινδαλμα ενος λαου ενας ΠΡΕΖΑΚΙΑΣ!
    μηπως ο καρβελας ειναι καλυτερος.....??
    αυτο που εγινε την προηγουμενη βδομαδα δεν εχει προηγουμενο για μενα.....

βγηκε ο λαζοπουλος και εκραζε τον καρβελα για ηθικη και ο καρβελας εκραζε τον λαζοπουλο και ελεγε οτι θα του ανοιξει τα ραμματα που εχει για την γουνα του....

παρε τον ενα και βαρα τον αλλο στην κυριολεξία.......
    το απολυτο αισχος.....
    και το θεμα ειναι οτι αυτα τα σουργελα βαρανε 60αρια......και πανε νο1 στα singles......
    τι να πεις......

Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Σήμερα επέστρεψε ο Λάκης. Ανάσταση. Επιτέλους κάποιος έβαλε τα πράγματα σε μια σωστή βάση.

Ηταν αρκετά τρακαρισμένος, σιγά σιγά λύθηκε, αλλά όπως είπε και μόνος του, ήταν η πρώτη εκπομπή την άλλη Τρίτη θα είναι καλύτερος.

Δεν θα έχει πολλά βιντεάκια να παίξει αύριο η Μενεγάκη γιατί αναλώθηκε περισσότερο με τα θέματα της επικαιρότητας. Μάχη Θέμου/Μάκη και Ζαχόπουλο.

Ξεκίνησε με ένα καταπληκτικό κράξιμο στον Μάκη*. Το τι του καταλόγισε, δεν περιγράφεται. Πρώτα απ'όλα, τέτοιος ρεπόρτερ, πως δεν πήρε χαμπάρι τι γινότανε, για το ντιβιντί και την υπόθεση του Θέμου, οταν το ξέρανε όλοι οι δημοσιογράφοι και το συζητάγανε μήνες τώρα. Μεγαλύτερη ξεφτύλα από αυτό δεν μπορούσε να του κάνει. Τον παρομοίασε με λιοντάρι που βρυχάται και έβαλε την φωτογραφία του δίπλα στου Βενιζέλου, με εκείνο το κακό βλέμμα όταν έφαγε τον καφέ ο Βενιζέλος έξω από τα γραφεία του Πασόκ. Είπε, ότι έπρεπε να κάτσει στην άκρη, να πει εγώ δεν συμφωνώ και αποσύρομαι, αλλά δεν μπορώ να πολεμήσω τον φίλο μου. Αυτό θα του το συγχωρούσε ο κόσμος.

Για τον Θέμο είπε ότι σαφώς τα έχει πάρει τα μαύρα. Και τον έδειξε όταν μίλαγε στις ειδήσεις του Αντέννα που τρεμόπαιζε όλο του το πρόσωπο. Είχε τικ σαν αυτά που έχει κάποιος όταν είναι έτοιμος να βάλει τα κλάμματα. Είπε ότι φαίνεται καθαρά ότι είναι ένοχος. Εγώ είχα προσέξει τα τικ του Θέμου και μου είχαν κάνει εντύπωση, αλλά έτσι ζουμαρισμένο το πρόσωπό του με τέτοια απόγνωση και πανικό, συγκλονίστηκα.

Για την κυβέρνηση είπε ότι κακώς πήρε το ντιβιντί. Ας του λέγανε να το πάει στον εισαγγελέα, τι δουλειά είχαν να το πάρουν, και μετά να λένε ότι δεν το είδανε κιόλας.

Καταδίκασε τις φωτογραφίες που δημοσίευσε το ΘΕΜΑ, και είπε, αφού βάζετε τσόντες, βάλτε και κανένα οχι τόσο χοντρό να φτιαχτούμε κιόλας.

Είπε για τον Ζαχόπουλο ότι πιέστηκε και πήδηξε από τον τέταρτο, γιατί ενώ νόμιζε ότι θα έληγε το πράγμα με την αποπομπή του από την κυβέρνηση, όταν έμαθε ότι το ντιβιντί το έχει ο ΘΕΜΟΣ υπέθεσε ότι θα το βγάλει ο Μάκης το βράδυ στην εκπομπή, που νά΄ξερε ότι εκείνη την ώρα είχε ο Μάκης τον Καρβέλα και έβριζε εμένα.

Είπε ότι ξέρει ότι τώρα θα τον περιλάβει ο Μάκης και θα στείλει την μάνα του σε άλλη χώρα για κανά δυό μήνες.

Επίσης είπε ότι επειδή πηδηξε ένας κυβερνητικός, φτάσαμε να μάθουμε αλήθειες. Ε, ας πηδάνε να ενημερωνόμαστε.

* Ο Μάκης αυτή την ώρα κλαίγεται σαν την Βροχοπούλου στον Χαρδαβέλα. Ολόκληρη εκπομπή με τραπεζικούς κάνανε για να αποδείξουνε ότι ο Θέμος πήρε μαύρα χρήματα.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

• ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu