apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 2 από 12 ΠρώτηΠρώτη 12345678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 114
  1. #11
    Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ηλικία
    41
    Μηνύματα
    4.995
    egw na sas pw thn alh8eia ton pigena ton lakh alla twra teleutea me ksenerwnei... ka8e mhna briskei kai ena neo 8yma kai to katasparazei me monadiko skopo ta noumera ta opia koroideuei...
    eidika h epi8esh ston grigorh thn stigmh pou htan tabla se ena krebati enos nosokomiou htan epiikos aparadekth....

    leei polla kala alla merikes fores emfanizei akseperastes emmones...
    an einai oloi oi alloi skoupidia tote einai kai autos giati to 80% tis ekpomphs tou basizete se ayta...

  2. #12
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη kouma
    Εγγραφή
    09-12-2005
    Περιοχή
    Κύπρος
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.685
    εγώ δεν συμπαθώ τον λαζόπουλο και ειδικά τώρα που κατηγορεί τον γρηγόρη δεν κατάλαβα τι έχει η εκπομπή του γρηγόρη και την κατηγοράει το πολύ την κυριακή όσο για τον όμορφο κόσμο είναι το καλύτερο πρωινάδικο. αλλά βλέπετε πονάνε τα νούμερα και οι πρωτιές συγγνώμη με το να σχολιάζει και εκείνος δεν θέλει να κάνει νούμερα???? εκείνος είναι ο σωστός και οι άλλοι οι λάθος?????? για τους περισσότερους έχει να πει μια κακή κουβέντα κάνε πρώτα μια αυτοκριτική και μετά να μιλάς.
    ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ
    ΑΓΑΠΗΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ

  3. #13
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη erato
    Εγγραφή
    09-12-2005
    Περιοχή
    ΠΑΤΡΑ
    Ηλικία
    73
    Μηνύματα
    4.167
    Eμένα δεν μου άρεσε ο Λαζόπουλος ανέκαθεν. Όμως αυτή η εκπομπή του μου αρέσει. Είναι καλή σάτιρα εμπλουτισμένη και με ωραία μηνύματα μερικές φορές. Όμως αν παρατραβήξει η διάρκειά της εκπομπής θα γίνει βαρετός.

  4. #14
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis
    Μεγάλη προσωπικότητα ο Λάκης. Τεράστια. Καλό είναι ενώ μιλάει για σκουπίδια με τόση σιγουριά, και δίκιο έχει να κάνει και μία στάση στον πλησιέστερο καθρέπτη του σπιτιού του. Ο βασιλοκομμουνιστής. Το παληκαράκι του συστήματος.
    Έλεος πιά με όλες αυτές τις κουλτουροσαντιγύ προσωπικότητες.
    Η σάτιρα είναι απαραίτητη!!!Να υπάρχουν τετοιοι!!!Κι αυτον τον σατηρίζει ο Μητσικώστας και νουμερα επιθεώρησης παιδιά!!!Ολοι κρίνονται αλλά όταν καποιος εχει εμπνευση να του το αναγνωρίζουμε και όταν σολάρει αλά καλάμι style πάλι να τον μέμφουμε!!!Οχι ΓΕΝΙΚΕΣ απαξιωτικές εκφρασεις!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  5. #15
    Περι-πλανητικός Το avatar του χρήστη thodoris7
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Αθήνα και Λαύριο
    Ηλικία
    46
    Μηνύματα
    5.080
    Για μένα ο Λαζόπουλος από την στιγμή που έχει πάρει Ι5 δεν έχει το δικαίωμα να σατυρίζει κανέναν .
    Για εμένα είναι πολύ κρύος .
    «Η ψυχή που μπορεί να μιλήσει με τα μάτια, μπορεί και να φιλήσει με το βλέμμα»
    Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ώρη αναμονή για να πάω σπίτι με σκοτώνει .
    Mofeu Ανανεωμένο : http://www.mofeu.eu/forum/forum.php

    Είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό :

  6. #16
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ
    Εγγραφή
    10-02-2006
    Μηνύματα
    307
    Μεγάλη προσωπικότητα ο Λάκης. Τεράστια. Καλό είναι ενώ μιλάει για σκουπίδια με τόση σιγουριά, και δίκιο έχει να κάνει και μία στάση στον πλησιέστερο καθρέπτη του σπιτιού του. Ο βασιλοκομμουνιστής. Το παληκαράκι του συστήματος.
    Έλεος πιά με όλες αυτές τις κουλτουροσαντιγύ προσωπικότητες


    ΝΑ ΑΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ

    ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΥΡΙΟΣ .................ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΥΡΙΑ...................ΚΑΙ ΤΙ ΚΥΡΙΑ

  7. #17
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη Della
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    Βούλα (Μεταξύ Γλυφάδας και Βάρης)
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    233
    Το παράκανε ο Λαζόπουλος. Στους 10 μικρούς μήτσους τον έβλεπα αλλά τώρα τελευταία με έχει κουράσει.


    ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΟΥΔΗΣ
    μια σελίδα με πολλά άρθρα και λοιπές πληροφορίες αφιερωμένες στον Περικλή. Κάντε μια βόλτα και αφήστε και κάνα μύνημα, να ξέρω οτι περάσατε.

  8. #18
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Είναι γεγονός ότι το έχει παρατραβήξει με την κλάψα ο Λαζόπουλος, και θα συμφωνήσω μαζί σας, αλλά χτες το βράδυ έδωσε ρέστα. Ισως γιατί αυτά που είπε για τα τηλεκαημένα τα λέμε όλοι μας. Μας ταϊζουν σκουπίδια και έχουν την απαίτηση να λέμε και ευχαριστώ.

    Εμένα οι εκπομπές τύπου Γρηγόρη δεν μου αρέσουν και δεν τις βλέπω, αλλά καλύτερες είναι από εκπομπες τύπου Λαμπίρη και Ρακιντζή. Απόψε άκουγα τον Λιάτσο, τον σοβαρό δημοσιογράφο να κοροϊδεύει τον Λαζόπουλο σαν Χίτλερ, και μετά να ασχολείτε στο μισό του δελτίο για το ΦΣ και τον έρωτα της Φιδέ και του Στάθη και ότι ο πατέρας της Φιδέ είναι στρατιωτικός και θα έρθει στην Ελλάδα να την μαλώσει. Ε, ήμαρτον. Και αν η Τζούλια η Β'Σταρ Ελλάς τα έχει με τον Σόμμερ ή όχι, και να λένε οι ενδιαφερόμενοι ότι δεν τα έχουν και να λένε στο δελτίο, άλλα λένε τα μάτια τους. Αμάν, όλοι οφθαλμίατροι γίνανε.

  9. #19
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    ΜΟΝΑΧΟ
    Ηλικία
    58
    Μηνύματα
    242
    Λαζόπουλε χώσε έτσι γερά με τσαμπουκά.............
    Και μην μασάς που δεν μασάς αλλά μπράβο Λάκη και γω μαζί σου που πληρώνουμε χρύση την συνδρομή και βλέπουμε από το πρωί με το βράδυ το βρακί της τάδε το γκόμενο της δείνα τα ανεγκέφαλα του fs4 ποιός έστειλε λαμπάδες στην Αντιγόνη πόσο καλή ήταν για άλλη μια φορά η Όλγα τι θεός ο Τζάνης αν φίλησε την Τουρκάλα ο Στάθης αν πιάσανε τον Καλαφάτη-καλά να πάθεις ρε μ....και συ που πήγαινες ξ.......στα αγγούρια και να σουνα καμμιά Στέλλα Μπεζαντάκου ή κανάς Χατζηστεφάνου να πω- αν ε...... ή κλάρα αν αν αν .................
    Και χίλιες φορές Ι5 με α......παρά Ι1 και τσαμπουκάless...........
    Παιδιά συγνώμη που μιλάω έτσι δεν είναι του επιπέδου μου ούτε της ηλικίας μου ούτε της μορφώσής μου αλλά το μόνο που βλέπω φέτος και εννοώ 2006 είναι το Ντρήμ και αιτία τα άλλα σκουπίδια αφορμή ο Καλαφάς...........
    Και είδα και το παραλήρημα Μικρούτσικου σήμερα και ήρθα και έδεσα σαν βύσσινο γλύκο........
    Ρε Αντρίκο εντάξει έχεις δίκιο αλλά μια αναφορά στα παιδιά που είναι κλεισμένα μέσα στα κλουβιά της Παιανίας της Παλλήνης της......που γίνονται σκόνη και θρύψαλα και θυσία στο βωμό της τηλεθεάσης του κέρδους της Τατιάνας της Λαμπίρη και του.........Ρακιντζή των όποιων κρατούντων βλέπουν στα παιδιά αυτά ότι βλέπουν δεν φτάνει θέλει κάθε μέρα σύντροφε..........Και ένας κύριος λόγος που γουστάρω Περίκλα είναι αυτός γιατί τους διέλυσε το καταραμένο το σταρ σύστεμ ρε.....
    Και έχεις και τους <<ΜΠΟΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΚΕΚ>> ήτοι τους ερείτιμους κ.κ. Αναστασιάδη και Τριανταφυλλόπουλο και έρχομαι και τα παίρνω στην κράνα χονδρά και αυτό μουτζώνομαι η ξενητεμένη και λέω να ρε!!!!!!!!!που ήθελες και συνδρομιτική..............
    Ρε ΤΗΕΟ που είσαι ρε??Όχι μόνο ΑΕΛ αλλά και Λάκης ρε κι αυτός πατριώτης σου είναι........
    Και επιτρέψτε μου και κάτι άλλο Το τι κάνει στο κρεββάτι του ο καθείς δεν με ενδιαφέρει αλλά όταν βλέπω να έχει το θάρρος την παιδεία την αξιοπρέπεια να τα βάζει με το όποιο σύστημα τότε όποιος και αν είναι τον ΠΡΟΣΚΥΝΩ......και λέω και άφεριμ και τον ακολουθώ είτε λέγεται ΠΕΡΙΚΛΗΣ είτε ΛΑΚΗΣ είτε ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ..............
    Και να στε καλά που μου κρατάτε την όποια συντροφιά ειλικρινά την έχω ανάγκη και να λέμε και τα ωραία μας και τις πλάκες μας και και και.......
    ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΩΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΑΞΙΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΝ ΠΑΙΖΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΝΝΟΩ ΑΝΤ1 ΦΟΡΟΥΝ Ή ΟΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΕΝΑ ΑΝΤΙΠΟΛΕΜΙΚΟ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ............
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη maria1565 : 04-05-06 στις 00:02
    ΑΠ΄ΤΟΝ ΠΟΝΤΟ Η ΦΑΜΙΛΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΜΕΝΗ
    ΕΨΑΧΝΕ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΛΥΚΟ ΨΩΜΙ
    ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΖΕΙ ΚΑΤΑΤΡΕΓΜΕΝΗ
    ΜΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ!!!!!!!!!!!!!

  10. #20
    Peri ΟΔΕΥΩΝ Το avatar του χρήστη akis
    Εγγραφή
    30-12-2005
    Περιοχή
    THESSALONIKI
    Ηλικία
    48
    Μηνύματα
    589
    kie go den simfono panta me ton laki giati ehei emmones,an kai stin periptosi tou Kougia ehei dikio-pali rentikolo egine me tis sfaliares pou erixe-alla afti ti fora me ta koukousopaida kai tis a-Meletites etc eihe dikio..ti tha pei poios einai o Lakis pou tha krinei tin Vera Lamprou..Dil. na katsoume mouggoi otan epi poso kairo ena olokliro sistima prospathei namas pasarei tin Lamprou kai tin opoiadipote Lamprou san..kati,san tragoudistries?e min

    Kai oi Lampirides kai ta kouskoussopaida apo ti mia kanoun parousiasi kai apo tin alli tis koroidevoun pisoplata-oles aftes tipou lamprou,bezentakou etc..

    Ki oti eipe in kleopatra tope gia tiletheasi..min mou peite oti tin epiase xafnika na uperaspistei afti tin.."fonara" tou ellinikou tragoudiou:-& :-&
    Addicted to pleasure

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site