apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 12 από 12 ΠρώτηΠρώτη ... 26789101112
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 111 έως 114 από 114
  1. #111
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη kimoula
    Εγγραφή
    16-12-2005
    Μηνύματα
    2.513
    Συμφωνω και εγω και όντως το έκανε.
    Φερεφωνο του Τσιπρα είναι μόνιμα

  2. #112
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Χαϊκάλης VS Λαζόπουλου
    «Είναι πολύ εύκολο να ζεις από το "ανόητο" των άλλων. Ποιος λέει ότι ο Λάκης είναι καλύτερος ηθοποιός από την Ντενίση;».



    Στην εκπομπή της Φαίης Σκορδά μίλησε ο Παύλος Χαϊκάλης για τις γυναίκες που έχουν περάσει από τη ζωή του και πώς τους συμπεριφέρθηκε, αλλά και για τον Λάκη Λαζόπουλο προκαλώντας έκπληξη με την άποψή του.



    «Ξέρω πολύ καλά αν είμαι ωραίος άντρας. Έχω παντρευτεί δύο φορές και θα πάω για τρίτη. Έχω πάει με πολλές γυναίκες αλλά δεν έχω απατήσει καμία. Είναι άδικο να κοροϊδεύεις μια γυναίκα επειδή έχεις βολευτεί και παράλληλα να έχεις μια γκόμενα» δήλωσε.



    Για το συνάδελφό του Λάκη Λαζόπουλο η γνώμη του δεν είναι η καλύτερη. «Όχι, δεν μου αρέσει. Δεν τον βλέπω. Είναι πολύ εύκολο να ζεις από το "ανόητο" των άλλων ανθρώπων. Κατά τη γνώμη μου, η σάτιρα έχει όρια. Αν υποθέσουμε ότι η κυρία Ντενίση δεν είναι καλή ηθοποιός, ποιος λέει στον Λάκη ότι είναι εκείνος ο καλύτερος;».



    Σχολιάζοντας τη Βίκυ Καγιά με την οποία έχει συνεργαστεί για δύο χρονιές στη θεατρική παράσταση «Δυο Τρελοί Τρελοί Παραγωγοί» αλλά και την Ελένη Μενεγάκη, ο Παύλος Χαϊκάλης είπε :«Η Βίκυ προσπαθεί να κάνει καλά τη δουλειά της και δίνει τον εαυτό της γιΆ αυτό. Φοβήθηκαν ότι θα 'ναι κάτι καλό και πάνε να το χτυπήσουν για να μην υπάρξει. Αν η Μενεγάκη, η Καγιά ή οποιοδήποτε άτομο είναι κακό το λέμε μεταξύ μας αλλά όχι δημόσια και να βγάζουμε τα σπλάχνα μας».



    Τέλος, όταν του ζητήθηκε η γνώμη του για την Ευγενία Μανωλίδου και την εκπομπή που παρουσίαζε στον ANT1, «Η Στιγμή της Αλήθειας», ο δημοφιλής ηθοποιός εξέφρασε την έντονη αντίδρασή του απέναντι στο αμφιλεγόμενο κόνσεπτ: «Είναι εμετικό και απαράδεκτο. Δεν με αφορά, γιατί νιώθω ότι με υποβιβάζει» δήλωσε.

  3. #113
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
















    Ο Λάκης Λαζόπουλος έδωσε παράσταση στο Ντίσελντορφ της Γερμανίας την προηγούμενο βδομάδα, με την υπεύθυνη του χώρου να... τραβάει τα μαλλιά της όταν άρχισαν οι «αιχμές» για τη Μέρκελ!






    Η παράσταση «Sorry I am Greek» προκάλεσε... πανικό στους Γερμανούς, με την υπεύθυνη του χώρου να ζητά της διακοπή της μετάφρασης στα γερμανικά των όσων έλεγε ο Λαζόπουλος! Ο ίδιος ο Έλληνας περφόρμερ τόνισε στο Πρώτο Θέμα ότι ενημερώθηκε για τις προθέσεις της στα καμαρίνια αλλά:

    «Δεν της κάναμε τη χάρη, αλλά αυτό που έγινε το θεωρώ πολύ καλό σημάδι, όχι γιατί θέλω "να την πω" σε κανέναν, αλλά γιατί πρέπει να υπάρχει και ένας λόγος δικός τους που να μην τον αντέχουν», ενώ πρόσθεσε:

    «Αντέχουμε δυόμιση χρόνια τον παρανοϊκό λόγο μελών της Κυβερνησής τους, την οποία δε συνδέω με το λαό της Γερμανίας».
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  4. #114
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Ο Λάκης Λαζόπουλος δεν πρόλαβε να κάνει πρεμιέρα και χθες το βράδυ κατά τη διάρκεια της ζωντανής εκπομπής του "Αλ Τσαντίρι Νιουζ" ανακοίνωσε το τέλος της!

    Ο ηθοποιός και παρουσιαστής ενώ μιλούσε στο κοινό που βρισκόταν στο στούντιο της εκπομπής ανακοίνωσε ότι η επόμενη Τρίτη θα είναι και η τελευταία του! «Εμείς την άλλη Τρίτη κλείνουμε γι' αυτόν τον χρόνο. Έχουμε κι άλλες υποχρεώσεις κυρία μου... Του χρόνου πάλι. Θα τα πούμε την τελευταία εκπομπή πώς θα γίνει...», είπε ο Λάκης, ξεκαθαρίζοντας ότι δεν θα δοθεί άλλο ραντεβού για το 2012.

    Αυτό, όμως που δεν είπε είναι το πότε θα ξεκινήσουν τα νέα επεισόδια του "Τσαντιριού" ,ετά τον ερχομό του 2013.

    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site