apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 3 από 12 ΠρώτηΠρώτη 123456789 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 114
  1. #21
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη pass1
    Εγγραφή
    08-12-2005
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Μηνύματα
    1.525
    Ο Λαζόπουλος χθες <<έδωσε ρέστα>>. Τα έβαλε με όλες τις κατινοεκπομπές, Βαμπίρη - Ρακιντζή - Κους-Κους, που νομίζουν ότι μπορούν να κρίνουν τα πάντα ενώ ο Λαζόπουλος δεν έχει το δικαίωμα. Μάλιστα ο βλάκας ο Ρακιντζής θύμωσε με την κριτική. Όταν γίνεται σε αυτόν κριτική πονάει και τσούζει όταν αυτός κράζει τους πάντες δεν τρέχει τίποτα για τον Ρακιντζή. Πώς είναι δυνατόν άνθρωποι που κρίνουν και κατακρεουργούν τους πάντες να μην δέχονται κριτική.

  2. #22
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Η βαμπιρη και ο θοδωρος επρεπε απο καιρο να να τους ειχαν μαζεψει αυτοι με τα ασπρα. Οσο για τον Λακη καλα τους τα εσειρε ''μη ξεχνατε οτι τα κουσκουσακια ειπαν τα λογακια τους για Περι ακομα δεν βγαλανε τίς πανες'' και η ΒΑΜΠΙΡΗ ξεσκισε ενα καλοκαιρι τον Περι και δεν βρεθηκε κανεις να της βουλωσει το στομα ή και το ματι μαζι γιατι ''οπου δεν πιανει λογος πιπτει ραβδος'' ας ηταν και ο Κουγιας!Στο κατω κατω ο κουγιας ΤΟΛΜΑ και βαζει το κεφαλι του στον τρουβα. Τολμη δεν ειναι να σπας μπαλονια και να κοροιδευεις ανθρωπους οπως κανουν οι εξυπνοι χωριατες σε ατομα με ειδικες αναγκες!Ο Γρηγορης εκανε ενα λαθος που πειραχτηκε απ' τη σατυρα και μιλησε για τηλεθεασεις΄ για ποιον για το Λαζοπουλο που γεμισε θεατρα και εχει κανει τηλεθεασεις με του Μητσους για χρονια.Χωρις να σημαινει οτι ειμαι φαν ουτε του Λαζοπουλου , ουτε του Κουγια αλλα το σωστο να λεγεται. Τολμη ειναι να τα λες χυμα και να τολμας να βαζεις το κεφαλι στον τρουβα και οχι να καθεσαι στον καναπε και εκ του ασφαλους να καταστρεφεις καριερες.

  3. #23
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    ''Θελει αρετη και τολμη η ελευθερια'' Προτιμω δε τον επαναστατη χωρις αιτια απο τον χε..μπιπ!!!!

  4. #24
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANDU
    ''Θελει αρετη και τολμη η ελευθερια'' Προτιμω δε τον επαναστατη χωρις αιτια απο τον χε..μπιπ!!!!
    Γιατί μου θύμισες τον Θέμο Αναστασιάδη και τον Τριανταφυλλόπουλο με αυτά που είπες? Γιατί άραγε? Ο οποίος Θέμος χθες χόρεψε με τον Μετάξ στην εκπομπή του και έπεσε και κάτω το ζώον, του άνοιξε και το παντελόνι.

  5. #25
    Συντονίστρια Το avatar του χρήστη vivtory1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    N.Y
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.377
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boubouka
    Γιατί μου θύμισες τον Θέμο Αναστασιάδη και τον Τριανταφυλλόπουλο με αυτά που είπες? Γιατί άραγε? Ο οποίος Θέμος χθες χόρεψε με τον Μετάξ στην εκπομπή του και έπεσε και κάτω το ζώον, του άνοιξε και το παντελόνι.
    to ida ki ego afto ....poly gelios o typos....
    oso gia ton metax....ase na min arxiso....

  6. #26
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη pass1
    Εγγραφή
    08-12-2005
    Περιοχή
    Καλαμάτα
    Μηνύματα
    1.525
    Έχει το θράσος ο Ρακιντζής να μη δέχεται κριτική!!! Αν είναι δύνατον!!!! Τόσο καιρό δεν τον κριτίκαρε κανένας στα mme, γιατί τον θεωρούσαν βλάκα, αδιάφορο και ανάξιο να ασχοληθεί κάποιος μαζί του. Ενώ αυτός άνοιγε το στόμα του και <<όποιον πάρει ο χάρος>>. Αλλά τελικά η βλακεία είναι επικίνδυνη, ειδικά όταν την αφήνεις να γιγαντώνεται. Επιτέλους άργησε αλλά τον έκραξε κάποιος κι αυτόν. Ελπίζω ο Λάκης να συνεχίσει να <<τα χώνει>>, ώστε κάποια από αυτά τα ηλίθια κατασκευάσματα να εξαφανιστούν από την οθόνη μας. Όχι άλλη Μπεζαντάκου, Λάμπρου, Ρακιντζήδες, Βαμπίρηδες και άλλα ερπετά. Κάτω η δικτακτορία της ηλιθιότητας!!!! Σε αυτό είχε δίκαιο ο Χατζηστεφάνου!!

  7. #27
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boubouka
    Γιατί μου θύμισες τον Θέμο Αναστασιάδη και τον Τριανταφυλλόπουλο με αυτά που είπες? Γιατί άραγε? Ο οποίος Θέμος χθες χόρεψε με τον Μετάξ στην εκπομπή του και έπεσε και κάτω το ζώον, του άνοιξε και το παντελόνι.
    Μηπως εχουν καποια σχεση με τους χ....και οι δυο; ο οποιος τριανταφυλλοπουλος αλλα ελεγε και αλλα εκανε. που αφησε επιτηδες τον Κουγια να περιμενει στην γραμμη 2 ωρες για να χασει την ψυχραιμια του και να ρεζιλευτει;

  8. #28
    💢 🌙 💜 💢 Το avatar του χρήστη Phaedra
    Εγγραφή
    23-01-2006
    Περιοχή
    ..always somewhere..
    Μηνύματα
    6.676
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANDU
    ''Θελει αρετη και τολμη η ελευθερια'' Προτιμω δε τον επαναστατη χωρις αιτια απο τον χε..μπιπ!!!!
    Πες τα Αντυ μου, μαζί σου!!!!!!!

  9. #29
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Πάντως βλέπω πως ο λαζόπουλος προκαλεί ανάμικτα αισθηματα!!!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  10. #30
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη ioannis
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    ...Όπου Πέρι ο Άνεμος...
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.558
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    Η σάτιρα είναι απαραίτητη!!!Να υπάρχουν τετοιοι!!!Κι αυτον τον σατηρίζει ο Μητσικώστας και νουμερα επιθεώρησης παιδιά!!!Ολοι κρίνονται αλλά όταν καποιος εχει εμπνευση να του το αναγνωρίζουμε και όταν σολάρει αλά καλάμι style πάλι να τον μέμφουμε!!!Οχι ΓΕΝΙΚΕΣ απαξιωτικές εκφρασεις!
    Λυπάμαι φίλε μου αλλά δεν γίνεται να μην απαξιώνεις τα παλληκαράκια που το παίζουν δήθεν και συντηρούνται από το σύστημα.
    Ας κοιτάξει πρώτα από όλα την καμπούρα του, τις γκάφες και τις αντιγραφές που έχει κάνει και μετά ας το παίξει "Μητσικώστας".
    Όταν πέρσι στο "I love TV" τον σατηρίσανε ο Σεργουλόπουλος και η Μπακοδήμου μαζεύοντας όλα τα σαρδάμ που έκανε και τις κατά καιρούς δηλώσεις παρεξηγήθηκε ο Λάκης μας. Και ρωτάω εγώ. Γιατί ρε άρχοντα παρεξηγήθηκες? Δεν σου αρέσει η σάτιρα?
    Και Λαζόπουλος - Μητσικώστας μοιάζουν φίλε μου όσο ο αφρός της θάλασσας με τη στέπα της ερήμου. :
    ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΑ
    ΜΕ ΤΟ 4ο ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site