apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 30 από 43
  1. #21
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kouma
    η σπαν είναι θηλυκό:
    Εχει φαει κωλλυμα με την Χριστινα. Τωρα τρωει, τωρα ξυνεται, τωρα γελαει, ε που να βρει χρονο να ερθει και να πει ενα γεια και στους χθες αγαπημενους!
    Παει με το ασμα αλλαξες χρωμα στο μαλλι και στα μπουζουκια τρεχεις και το χριστινιο με το γυαλι ποιο ειναι τί το εχεις!

  2. #22
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη kouma
    Εγγραφή
    09-12-2005
    Περιοχή
    Κύπρος
    Ηλικία
    45
    Μηνύματα
    2.685
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANDU
    Εχει φαει κωλλυμα με την Χριστινα. Τωρα τρωει, τωρα ξυνεται, τωρα γελαει, ε που να βρει χρονο να ερθει και να πει ενα γεια και στους χθες αγαπημενους!
    Παει με το ασμα αλλαξες χρωμα στο μαλλι και στα μπουζουκια τρεχεις και το χριστινιο με το γυαλι ποιο ειναι τί το εχεις!
    το άσμα θεικό

    δεν μου λέτε είναι σιγουρα η δικιά μας η σπαν?
    ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΣ
    ΑΓΑΠΗΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ

  3. #23
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παιδιά πολύ περίεργα πραγματα συμβαίνουν.Είδα χτες στο Αντ1φόρουμ να ποσταρει ενα μελος ΜΑρια1565 στο γκάλοπ της ΤιναςΝΥ ,λέγοντας Λεωνίδας φορ εβερ!! Δεν μπορει ναναι συνωνυμία.Απαντησε μεσα λέγοντας πως είναι μια ξαδελφη της!Τότε γιατι δεν κανει δικό της Νικ?Μαρία επειδη μπορεις να μας διαβαζεις σου λέω οτι αυτα είναι σοβαρα πραγματα!Οχι μόνο για μας που αισθανόμαστε ότι μέλη εδω μέσα που τα αισθανόμασταν δικά μας,φίλους,περικούς στον αγωνα και βλέποντας τα ετσι χάνουμε τη γη κατω από τα ποδια μας κι αρχιζουμε να αμφιβάλλουμε ποιος ειναι ποιός,αλλά και για τους εξω ΠΟΥ πάντα τους περισσότερους καλοθελητες τους εχει ο Περι ,και οι οποιοι αρπάζουν την ευκαιρία και λένε,να ο Περικλής χάνει ενα ενα τους οπαδούς του!!Φεύγουν ο ενας μετά τον άλλο!!!Είναι όπου φυσάει ο άνεμος!
    Επειτα 2 μελη για τα οποια ειχα κατηγορηθεί εγώ ότι εφταιγα (και θα αποφύγω να γκρινιάξω πάλι πως γίνεται πάντα εγω να ευθυνομαι για τα κακως κειμενα) που εχουν καιρό να μπουν.η gr2005 που ηταν καλό μέλος,και αρκετά αντικειμενική και η σπαν που μεχρι το Πασχα ήταν καθημερινή.Και στις 2 εστειλα πμ και μετα από τα πμ τους εστειλα και μειλ.Οπως θαχετε ΙΣΩΣ καταλάβει παρακολουθω τα παντα και προσπαθω να μην φευγουν χρηστες ή να τους ξανατσιγκλάω!!!!Και να μπαινουν και να συμμετεχουν.Οπως εγινε με την Πασσ,με την leda,την Βανέσσα(που ΠΑΛΙ χάθηκε ενω ειχε απειλησει την Κουμα πως θα φτασει τα πόστ της και δεν απαντησε σε νεο μειλ μου)κλπ κλπ!Καταλαβαινω πως ο κόσμος οπως όλοι μας εχουμε δουλειες,αλλά μια απαντηση δεν ειναι σωστο να δωσουν?Εστειλα και μειλ στα μειλ που ειχαν γραφτει στο φόρουμ.Και να ειχαν πειραχτει από μενα πραγμα που ευγενικά τους ρωτουσα,δεν επρεπε να μου απαντησουν κάπου?Ούτε σε πμ απαντησαν,ουτε σε μειλ.Το ίδιο και η Agapo ton peri που μπαινει καθημερινά αλλα δεν μπηκε στον κοπο να μου απαντησει ΚΑΝ.Ενω σε αντίθεση 2 άλλα μελη,h angel,kai i forget me not ,απαντησαν τουλάχιστον στα προσωπικά μου μυνηματα και ας μην εγραψαν ποτέ.
    Με όλα αυτα καπου αρχίζω κάποιες στιγμες να αναρωτιέμαι για πολλά πραγματα.Σας τα εγραψα αυτα εδω γιατι οπως ολοι πιστευω,σας θεωρω παρεα μου και η θελα να μοιραστω τις σκέψεις μου μαζι σας και τις ανησυχίες μου αλλά ταυτόχρονα να σας ενημερωσω .Επίσης μηπως τα δουν και οι εμπλεκόμενοι και μου απαντησουν.
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  4. #24
    Thea
    Perifriend
    Πάντως διαφωνώ με την πιεσή σου να μιλήσουν ,τα μέλη που απλά παρακολουθούν.. Αν δεν θέλουν δεν θα τους αναγκάσουμε!!!!
    όπως διαφωνω νατα βαζεις με την Μαρία αν θελει να μοιράζεται το νικ της Εδώ εγώ μοιράζομαι το νικ μου με τον Ακούλη σε αλλα φορουμ.. Αφου δεν εχει προβλημα αυτή τι εχεις εσύ?

    Οσο για το Σπανάκι και την gr,ελπίζω να μην εριξαν πέτρα πίσω τους..και να μας εγκατέλειψαν..μας λείπουν!!


    ##ΑΑΑ..και βγάλε την γκουμούτσα την υπογραφή σου!! ωραία ηταν η παραλία την είδαμε!!καντην πιο διακριτική..

  5. #25
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376
    ρε συ μαρκο μπορει εσυ να εχεις καθε καλη προθεση κανοντας αυτα που λες
    αλλα δεν μπορεις ν αναγκασεις κ κανενα να συνεχισει να γραφει εδω η να ειναι περικος, ειναι ψιλοκαταπιεστικο αυτο που κανεις
    κ αν η μαρια ειναι η μαρια η περικια κ τι εγινε? ισως της αρεσει ο λεω πιο πολυ πλεον ισως αλλαξε η αποψη της για καποια πραγματα κ τι εγινε? ο καθενας εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει, δεν ειναι κανενας αρρηκτα δεμενος με το περιλαντ η τους περικους η τον ιδιο τον περι

  6. #26
    Peri ΧΑΡΗΣ Το avatar του χρήστη kotsos20
    Εγγραφή
    18-04-2006
    Ηλικία
    44
    Μηνύματα
    974
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο whiterose
    ρε συ μαρκο μπορει εσυ να εχεις καθε καλη προθεση κανοντας αυτα που λες
    αλλα δεν μπορεις ν αναγκασεις κ κανενα να συνεχισει να γραφει εδω η να ειναι περικος, ειναι ψιλοκαταπιεστικο αυτο που κανεις
    κ αν η μαρια ειναι η μαρια η περικια κ τι εγινε? ισως της αρεσει ο λεω πιο πολυ πλεον ισως αλλαξε η αποψη της για καποια πραγματα κ τι εγινε? ο καθενας εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει, δεν ειναι κανενας αρρηκτα δεμενος με το περιλαντ η τους περικους η τον ιδιο τον περι
    ayto to arikta poli marese ti simeni ?

  7. #27
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lenia
    Πάντως διαφωνώ με την πιεσή σου να μιλήσουν ,τα μέλη που απλά παρακολουθούν.. Αν δεν θέλουν δεν θα τους αναγκάσουμε!!!!
    όπως διαφωνω νατα βαζεις με την Μαρία αν θελει να μοιράζεται το νικ της Εδώ εγώ μοιράζομαι το νικ μου με τον Ακούλη σε αλλα φορουμ.. Αφου δεν εχει προβλημα αυτή τι εχεις εσύ?

    Οσο για το Σπανάκι και την gr,ελπίζω να μην εριξαν πέτρα πίσω τους..και να μας εγκατέλειψαν..μας λείπουν!!


    ##ΑΑΑ..και βγάλε την γκουμούτσα την υπογραφή σου!! ωραία ηταν η παραλία την είδαμε!!καντην πιο διακριτική..
    ΔΕΝ πιέζω!!ΠΡΟΤΡΕΠΩ!!!Μήπως καταλαβαίνεις την διαφορά σε αυτα τα ρηματα?Τα 2 ατομα παραπανω που ανεφερα ,μου απαντησαν στο πμ μου,εξηγησαν οτι δεν θελουν να μιλάνε προς το παρόν,και δεν ενοχλήθηκαν ξανά με κανένα τρόπο!!ΜΗΝ περιμένεις τωρα να μου την πεις με την πρωτη!!Οσο για το πρόβλημά μου με το νικ στο εξήγησα ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ!!!Το να φτιάξεις ενα νικ ειναι ΓΕΛΟΙΟ!!!ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ!!!!Ο καθενας εχει την βαρυτητα των γραφομενων του ,οπότε πρέπει να ειναι το άτομο που ποσταρει!Αν δηλαδή ο Ακουλης πάει με το νικ σου και γραψει χοντραδες αλλού για παραδειγμα,αυτά που θα γραψει δεν βαρυνουν εσένα?
    Δεν ηξερα επίσης το ότι να γραφω την γνώμη μου σημαινει ότι τα βαζω με κάποιον.Μήπως να μου δίνεις εγκριση τι να ποσταρω?
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  8. #28
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο whiterose
    ρε συ μαρκο μπορει εσυ να εχεις καθε καλη προθεση κανοντας αυτα που λες
    αλλα δεν μπορεις ν αναγκασεις κ κανενα να συνεχισει να γραφει εδω η να ειναι περικος, ειναι ψιλοκαταπιεστικο αυτο που κανεις
    κ αν η μαρια ειναι η μαρια η περικια κ τι εγινε? ισως της αρεσει ο λεω πιο πολυ πλεον ισως αλλαξε η αποψη της για καποια πραγματα κ τι εγινε? ο καθενας εχει δικαιωμα να κανει οτι θελει, δεν ειναι κανενας αρρηκτα δεμενος με το περιλαντ η τους περικους η τον ιδιο τον περι
    Φυσικά κι εχω καλή πρόθεση,ΠΑΝΤΑ με γνωμονα το σάιτ!Πιστευω ομως πως οταν ειμαστε τόσο καιρό παρεα με καποιον εδω μεσα και τον λογίζουμε Περικό,καλο θα ήταν να μας έλεγε εδώ πως της αρεσει πλεον ο Λεωνίδας πιο πολύ οπότε να ξερουμε ποιοι παραμενουμε αυτοί που τους αρεσει ο Περικλής και να μην πεφτουμε από τα σύννεφα.Ετσι το βλέπω εγω και ΦΥΣΙΚΑ μπορει να μην ειναι η σωστη οπτική γωνία,ειναι ομως η δικιά μου.
    Γιατί εμενα μπροστα μου ηρθε νταμπλας!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  9. #29
    Thea
    Perifriend
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    ΔΕΝ πιέζω!!ΠΡΟΤΡΕΠΩ!!!Μήπως καταλαβαίνεις την διαφορά σε αυτα τα ρηματα?Τα 2 ατομα παραπανω που ανεφερα ,μου απαντησαν στο πμ μου,εξηγησαν οτι δεν θελουν να μιλάνε προς το παρόν,και δεν ενοχλήθηκαν ξανά με κανένα τρόπο!!ΜΗΝ περιμένεις τωρα να μου την πεις με την πρωτη!!Οσο για το πρόβλημά μου με το νικ στο εξήγησα ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΑ!!!Το να φτιάξεις ενα νικ ειναι ΓΕΛΟΙΟ!!!ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ!!!!Ο καθενας εχει την βαρυτητα των γραφομενων του ,οπότε πρέπει να ειναι το άτομο που ποσταρει!Αν δηλαδή ο Ακουλης πάει με το νικ σου και γραψει χοντραδες αλλού για παραδειγμα,αυτά που θα γραψει δεν βαρυνουν εσένα?
    Δεν ηξερα επίσης το ότι να γραφω την γνώμη μου σημαινει ότι τα βαζω με κάποιον.Μήπως να μου δίνεις εγκριση τι να ποσταρω?
    Δεν σου ειπα να μην γραφεις ,είπα ότι διαφωνώ με το σκεπτικό σου
    να τους ενοχλήσεις και με πμ ακόμα!!.Αν λές ότι τους προτρέπεις καλώς ..απλά εγώ σε θεωρώ ικανό να τους λές θα σε μπανάρω αν δεν γραψεις..
    όσο για τα νικ.. αν εμπιστευεται το ατομο που του το εχει δώσει και είναι ανετη η κοπέλα με όσα γράφει..ή ακόμα και να τα γράφει η ιδια δεν μας ενδιαφέρει..
    και χαλάρωσε.. δεν σε αποπήρα ...

  10. #30
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    ειναι αδικο στα δυσκολα να τρωνε το παλουκι 5 ατομα και αν οταν τα πραγματα στρωσουν να εμφανιζονται χιλιαδες φανς. Αυτο μου θυμιζει την χλωροφυλλη στο Π.Α.Σ.Ο.Κ! ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΟΛΟΙ ΠΑΣΟΚ ΨΗΦΙΣΑΝ! Και τωρα οταν βγηκε πρωτος ο Περι ολοι τον ψηφισαν! Και αν επανακαμψει στην καριερα του σιγουρα θα ξαναγυρισουν αυτοι που τον εγκατελειψαν!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site