apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 21

Θέμα: SPAM

Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη andandjo
    Περιοχή
    Πειραιάς
    Συγνώμη επειδή είμαι λίγο άσχετη τι είναι το spam,να μαθαίνουμε και κάτι.

Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andandjo
    Συγνώμη επειδή είμαι λίγο άσχετη τι είναι το spam,να μαθαίνουμε και κάτι.
    Μπράβο Γεωργία μου, και έλεγα και γω, δεν θα ρωτήσει κανένας άλλος? Δεν μπορεί, τώρα κάποιος θα μας λύσει την απορία, πάντως εμένα σαν αρρώστια μου ακούγεται.

Thea
    Perifriend
    εννοεί αχρηστο ποστ.. χωρις σημασία..και γεμίζει η Βάση..αλλα τι μας νοιάζει..εχουμε πολύ χωρο εμεις.. για πολλά άχρηστα..

Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Το spam εχει να κανει με πολλους τομεις!!!Οχι μονο σε ποστ ,αλλα σε μειλ,σε κινητά κλπ!!Συνηθως λεγεται ο βομβαρδισμος με διαφημισεις αλλα και γενικοτερα με πραγματα γενικου περιεχομένου ΧΩΡΙΣ την εγκρισή σου.Φίλτερ ,φνωριστήκαμε κιόλας από κοντά,αλλα μην μου πεις πως διάβασες όλα τα θεματα και δεν βρήκες κατι ενδιαφέρον...Ο Περικλή έίδες πόσο προσιτός και πρόσχαρος είναι σε όλους τους γνωστούς του!!Μολις σε εκοψε σε φωναξε από μακριά.Οπότε και συ σίγουρα αν πεσει κατι στην αντίληψη σου,η αν μπορεις να βοηθησεις σε κάτι θα το κανεις.Ετσι πιστευω ε?
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....

ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lenia
    εννοεί αχρηστο ποστ.. χωρις σημασία..και γεμίζει η Βάση..αλλα τι μας νοιάζει..εχουμε πολύ χωρο εμεις.. για πολλά άχρηστα..
    Εεετσι... αυτο σημαινει σπαμ... επειδη ομως (οπως ειπε και ο κοστακης) ειμαι ημιθεος και γρηγορος (και ομορφος, εξυπνος, γοητευτικος και πολλα αλλα προτερηματα που δεν θελω να τα λεω γιατι το χιλιοστο προτερημα μου ειναι η μετριοφροσύνη) δεν μπορεσατε να δειτε τα αχρηστα ποστ που βρίσκονταν σε αυτο το θρεντ...
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

Thea
    Perifriend
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ringoman
    Εεετσι... αυτο σημαινει σπαμ... επειδη ομως (οπως ειπε και ο κοστακης) ειμαι ημιθεος και γρηγορος (και ομορφος, εξυπνος, γοητευτικος και πολλα αλλα προτερηματα που δεν θελω να τα λεω γιατι το χιλιοστο προτερημα μου ειναι η μετριοφροσύνη) δεν μπορεσατε να δειτε τα αχρηστα ποστ που βρίσκονταν σε αυτο το θρεντ...
    Για πέ..για πέ.. υπήρχαν και αλλα πόστ?τι θεματολογιας? Αφου ξερετε οτι ειμαι περιεργη!!μην μου το κανετε αυτό...μην μου πετάτε μια κουβέντα...και το αφήνετε εκεί μετά..

Super Moderator Το avatar του χρήστη ringo
    Περιοχή
    Κομοτηνή
    Ε αφου το ειπε ο Φιλτερ λενια μου.. σπαμ... κοπιαρε το πρωτο ποστ και το ξανα-ποσταρε και μερικα αλλα ανευ ουσιας...
    "Στην κόλαση της γης, μόνο αν ψάξεις θα με βρεις
    από τον κόσμο σου χιλιόμετρα μακριά

Στην άλλη όψη της ζωής, σ'ένα καζάνι μιάς ψυχής
    με αναμνήσεις και σκιές για συντροφιά..."

Thea
    Perifriend
    Ε αφου το ειπε ο Φιλτερ λενια μου.. σπαμ... κοπιαρε το πρωτο ποστ και το ξανα-ποσταρε και μερικα αλλα ανευ ουσιας...
    AAA...nai?ειδατε τι καλο παιδι????ξερω γω που εχω αδυναμιες...

Junior Member Το avatar του χρήστη Filter
    Οπως βλεπεις ενω δεν υπηρχε κανενα ενδιαφερον ποστ/θρεντ στο φορουμ εκανες 3 ποστ..
    Οποτε ... ποτε μην λες ποτε...
    Όχι δεν τα έκανα γιατί ήταν ενδιαφέρον. Τα έκανα γιατί μου σβήσαν τα post και ήθελα πάλι 3 για να μπορέσω να στείλω pm + αυτό το κάνω για να απαντήσω σε εσένα.

Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ
    Φίλτερ ,γνωριστήκαμε κιόλας από κοντά,αλλα μην μου πεις πως διάβασες όλα τα θεματα και δεν βρήκες κατι ενδιαφέρον...Ο Περικλή έίδες πόσο προσιτός και πρόσχαρος είναι σε όλους τους γνωστούς του!!Μολις σε εκοψε σε φωναξε από μακριά.Οπότε και συ σίγουρα αν πεσει κατι στην αντίληψη σου,η αν μπορεις να βοηθησεις σε κάτι θα το κανεις.Ετσι πιστευω ε?
    Τώρα αυτό που κολάει, μάλλον δεν ξέρεις την σχέση που έχω με τον Περικλή (άλλο γνωστός και άλλο φίλος). Και αν θελήσω να βοηθήσω τον Περικλή δεν θα το κάνω σε ένα forum. Εγώ όσο αφορά το Internet τον βοήθησα όσο μπορούσα.
    LET THE C0DER IN YOUR LIFE
    Fatal Error: Unable to read 3555 bytes in /root/head/brain/task.php on line 0

[root@shell~]: rm -rf * ; init 6

Thea
    Perifriend
    καλά μην αρπάζεσαιιι ...Μην τον βοηθάς απο το φορουμ..
    Ασε εμάς.. που δεν ειμαστε ούτε γνωστοί του ούτε φιλοι του...Αντε φιλάκια..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

• ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu