apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 44
  1. #1
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    ??
    Μηνύματα
    1.791

    ΕΙΡΗΝΗ ΥΜΙΝ για τους απανταχουθεν ΠΕΡΙΚΟΥΣ

    Τα μαυρα συννεφα και οι καπνοι που σκεπαζαν τη σχεση των ΠΕΡΙΚΩΝ εφυγαν.
    Τα τειχη της διχονοιας και της μιζεριας επεσαν( οχι τα τειχη του Βερολινου.Αυτο το γραφω μπας και το διαβασει ο Περικλης το σχετικο θρεντ και πει οπ τι γινεται….)

    Τωρα ενας καινουργιος δρομος αγαπης και κατανοησης ανοιγεται για τους Περικους.
    Προς τι το μισος και οι αλληλοσπαραγμοι αδερφια?

    Τον τελευταιο λιθο του διχασμου τον πεταξε ο φιλτατος Filter που ριχνοντας τον εγωισμο του εφερε με τον ερχομο του στο Periland την μεγαλη ΠΙΠΑ ΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ.

    Μετα τον Χρυσου αιωνα του Περικλεους στο ΦΣ ηρθε μια παρακμη και η μοναρχια σκεπασε αποπνικτικα τους φιλους του Περικλη με μοναρχικους νομους, απαγορευσεις και αποφασιζω και διατασσω.

    ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ ΠΑΛΙ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ.

    Ας μεινει η σημερινη μερα με τον ερχομο του καταξιωμενου και μαχητη Filter ως μερα μνημοσυνου της ΛΗΘΗΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΙΧΑΣΜΟΥ.

    Ας υποδεχτουμε την επιστροφη της παλιας φρουρας των αγωνιστων (ως ισοτιμους με μας και όχι σαν μεταναστες)και ας τους αποδειξουμε με πραξεις και όχι με λογια ότι η ελευθερια λογου είναι ο τροπος ζωης των ΠΕΡΙΚΩΝ.

    Ας γινει το Periland ΕΝΑ ΔΩΜΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΝΟΜΑ που τραγουδησε και ο Περικλης και κερδισε τη νικη (ηταν αναγκαια αυτη η μικρη αλλαγη των στοιχων).

    Ας κανουμε το Περιστορυ σαν ένα μουσειο η ένα μαυσολειο για να πηγαινουμε καπου-καπου να θυμομαστε αλλοτινες εποχες και αλλοτινους χρονους να χαιρομαστε βαζοντας στη θυμηση μας παλιες καλες ιστοριες και να παραδειγματιζόμαστε για τα λαθη του Παρελθοντος.
    Η καλη μας Κουλα ειμαι σιγουρος ότι θα πηγαινει εκει συχνα να το φροντιζει και να το καθαριζει υπο της υποδειξεως και των συμβουλων της συνετης ΕΦΗΣ.

    Τελος ο αγαπητος teo ας μην πικραίνεται από τα σημερινα λογια του Filter και αντι εκδικησεως ας του χαρισει ένα ζευγαρι χειμωνιατικα λουστρινατα παπουτσια να μπαινει να παταει τα χαλια του Periland (Μιας και ο ιδιος είναι εμπορος καλων υποδηματων)

    Αυτά.

    Και τωρα ας βροντοφωναξουμε ολοι μαζι ανοιγοντας μια νοητη σαμπανια:

    ΖΗΤΩ Η ΕΝΩΣΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΚΩΝ.

  2. #2
    Junior Member Το avatar του χρήστη Filter
    Εγγραφή
    15-12-2005
    Ηλικία
    74
    Μηνύματα
    19
    Φέρτε ένα ψυχίατρο και γρήγορα ... Αυτός εδώ ξέφυγε για τα καλά ...
    LET THE C0DER IN YOUR LIFE
    Fatal Error: Unable to read 3555 bytes in /root/head/brain/task.php on line 0

    [root@shell~]: rm -rf * ; init 6

  3. #3
    Peri friend
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Μηνύματα
    58
    Ramos eisai apisteftos!

  4. #4
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    χαχαχαχαχα ραμος πεθανα στα γελια μιλαμε....
    χαχαχα.....
    απιστευτος.... :lol: :lol: :lol:

  5. #5
    Peri friend
    Εγγραφή
    13-12-2005
    Μηνύματα
    44
    THA PAW STO PERISTORY POU KATI TUPAKIA SAN KAI TO PALIKARI- POU O THEOS NA TO KANEI- TA DIAGRAFOUN ME SYNOPTIKES DIADIKASIES!!!

    KSEFTILES
    - PERISTORY THE BEST - KISS OFF THE REST

    - Den tha katsw na asxolithw mazi soy Y. Kai mono pou apantises se thema pou itan kleidwmeno dixnei ti eisai. Yparxoun kai ta dialup ksereis gia tis ip. An tyxei kai exei kapoios sundesi dial-up me forthnet, kai kapoios allos exei pali me tin idia etairia, ksereis mporei na parei tin idia ip. Mathe prwta kai meta na to anoigeis kai na les oti sou katebei.

  6. #6
    Thea
    Perifriend
    Όσα ποστ θεώρησα ότι θίγουν προσωπικά συμφορουμίτες ,τα μετέφερα!!! ... Προσπαθείστε να είστε πιο κόσμιοι...

  7. #7
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    ??
    Μηνύματα
    1.791
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lenia
    Όσα ποστ θεώρησα ότι θίγουν προσωπικά συμφορουμίτες ,τα μετέφερα!!! ... Προσπαθείστε να είστε πιο κόσμιοι...
    Αυτο δειχνει ευγενεια.
    Οχι ΒΑΝ.
    Ουτε ΒΑΝ στο αγαθο και πανεξυπνο Λουκουμακι που με εβρισε χυδαια.
    Εδω πρεπει να μαθει ελευθερια λογου.
    Να ειαι καλα ρε Λουκουμακι αζαχαρωτο που εχεσαι να χαλασεις το φορουμ μιας κοπελας.
    Με κοπελα τα εβαλες ρε?
    ΜΠΡΑΒΟ!!!

  8. #8
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο LOUKOUMAKI
    THA PAW STO PERISTORY POU KATI TUPAKIA SAN KAI TO PALIKARI- POU O THEOS NA TO KANEI- TA DIAGRAFOUN ME SYNOPTIKES DIADIKASIES!!!

    KSEFTILES
    Και δεν μου λες βρε φιλαράκο ,μιας κι εγώ ήμουν για χρόνια σερβιτόρος ,αυτό έχεις μάθει από την δουλειά σου??Να βρίζεις??Η με το πρώτο πόστ να κανεις τον συνήγορο με ασχημες λέξεις??Μήπως επειδή σου αρέσει θαπρεπε να σε διαγράψουμε με συνοπτικές διαδικασίες όπως κι εκεί που αναφέρεις??ΣΥΝΕΛΘΕ.Δεν σε κυνήγησε κανείς κι αν αισθάνεσαι πως αδικήθηκες στείλε ένα μυνημα σε μένα ή στην Λενια να επέμβουμε.Οχι να βρίζεις όπως τώρα ΟΛΟΥΣ μας ξεφτίλες!!!
    RAmos θεωρώ ότι είσαι μεγάλος/η και καταλαβαίνεις ΧΑΛΑΡΑ πια πόστ προκαλούν ανακατωσούρα κι ένταση!Δεν ξέρω αν σου αρεσει αυτό,πάντως εμένα όχι.Και δεν θέω να είσαι ο πρώτος και μοναδικός ίσως που θα μπανάρω σε όποια νικ μεταλαχθείς για να διαφυλάξω την ειρήνη στο φόρουμ.Προσωπικά μου αρέσει το ξυράφι του μυαλού σου και η τέχνη που χειρίζεσαι την πένα και δεν θατόθελα να σε στερηθώ.Πάντα αποζητούσα,σπίρτα-ξυράφια>για παρέα.ΩΣ ΕΚΕΙ όμως.Αφού είσαι ικανός/η να είσαι καυστικός/ή και χωρίς χαζομαρες του στυλ<γκομενάκι>,μάγκα,και φυσικά η προσωπική επίθεση είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!StaY COOL και θαμαστε αγαπημένοι!!Οκ? :x
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  9. #9
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    ??
    Μηνύματα
    1.791
    ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ ΜΑΡΚΟ

    ΣΑΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

    TO LOYKOUMAKI ΚΑΙ Η ΕΦΗ ΜΑΖΙ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟ periland ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΒΡΙΣΑΝΕ ΧΥΔΑΙΑ ΦΥΓΑΝΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ. ΑΜΕΣΩΣ ΜΠΗΚΑΝ ΣΤΟ peristory ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.

  10. #10
    Peri ΖΗΤΗΤΟΣ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Περιοχή
    ??
    Μηνύματα
    1.791
    ΜΑΡΚΟΣ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΚΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΗΣ.
    Ο ΚΑΛΟΣ Ο ΜΥΛΟΣ ΤΑ ΑΛΕΘΕΙ ΟΛΑ.

    ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΟΥΔΕΤΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΠΙΖΗΤΩ ΜΕΤΑ ΜΑΝΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΝΑ ΣΩΣΤΟ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΚΛΗ.
    ΜΟΝΟ ΓΙΑΥΤΟ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.

    ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ?

    ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΣΥΜΦΙΛΙΩΘΕΙΤΕ?

    ΕΣΕΙΣ ΕΧΕΤΕ ΣΦΑΧΤΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΤΕ ΧΩΡΙΣΤΕΙ ΣΕ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΑ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΔΩΝ ΚΑΙ ΡΙΧΝΕΤΕ ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗ ΜΕΣΗ.

    ΤΑ ΠΕΡΙ ΜΠΑΝ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΚΑ ΚΑΘΕΣΤΩΤΑ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ ΕΓΩ ΤΑ ΑΚΟΥΩ ΒΕΡΕΣΕ

    ΜΗΝ ΛΕΣ ΠΕΡΙ ΒΑΝ ,ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΣΕΙΣ ΦΑΓΑΤΕ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ.

    ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΗΣΥΧΟΙ ΚΑΙ ΗΡΕΜΟΙ ΕΓΩ ΑΠΟΧΩΡΩ , ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΠΟ ΜΑΚΡΟΘΕΝ. ΦΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΤΙΟς ΚΑΚΟΥ ΓΙΑ ΟΤΙ ΜΕΛΕΙ ΓΕΝΕΣΘΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ.

    ΑΥΤΑ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ , ΘΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Παρόμοια Θέματα

  1. ΝΕΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ
    By ΜΑΡΚΟΣ in forum TV - Κινηματογράφος-Θέατρο
    Απαντήσεις: 232
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-03-11, 19:56
  2. Μαθε το ονομά σου
    By kimoula in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-01-08, 20:01
  3. EMO!!!! Nea moda einai..
    By eirinaki91 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-01-08, 02:59
  4. Τα αρνητικά των ζωδίων
    By thodoris7 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 68
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-11-06, 16:53

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site