apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. #1
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438

    ΑΓΑΠΗΤΕ ΠΑΝΤΕΛΗ

    Σε καλως ορίσαμε στα μέρη μας με χαλιά κόκκινα και με τραταρίσματα. Και μπήκες κύριος και καλοδεχούμενος και αρχισες τις ρεβεράντζες. Και μετά?

    Αρχισες τις ειρωνίες? Γιατί καλέ μου κύριε Παντελή? Είχαμε κάτι κρυφό εδώ και έβγαλες λαυράκι? Δεν νομίζω. Και οι διαφωνίες μας, και οι αντιπαραθέσεις μας στη φόρα είναι για όποιον ενδιαφέρεται να τις δει. Είμαστε ένα υγειές φόρουμ, με συμπάθειες, αντιπάθειες, διαφωνίες και μερικές φορές τσακωμούς και ξεμαλλιάσματα για να ανάβουν τα αίματα. Αλλά, με την πάντοτε και χωρίς περιορισμούς αγάπη για τον Περικλή.

    Μπορεί κάποιοι από μας να είμαστε αργόσχολοι και να γράφουμε συνέχεια, άλλοι να είναι πιό απασχολημένοι και να μπαίνουν μόνο για να διαβάσουν, άλλοι να είναι τσακωμένοι με άλλους και να μην μπαίνουν μέσα για αρκετό καιρό. Που το κακό? Τι ήθελες δηλαδή, ένα φόρουμ πολυπληθές σαν της Μαντόνα ας πούμε? Ε, για εκεί το πάμε, αλλά δεν μας έκατσε ακόμα. Που θα πάει θα το καταφέρουμε. Εχουμε και σένα άλλωστε να ευχαριστήσουμε γιατί μας έφερες αρκετό κόσμο, είτε φιλικό προς τον Περικλή είτε όχι. Εμείς θεωρούμε ότι για την εποχή, και την διαφήμηση που έχει από τον όμιλο ο Περικλής, μια χαρά είμαστε. Κάνουμε ότι μπορούμε για το καλύτερο πάντως. Φυσικά, εμείς πλασάρουμε τον Περικλή, την φωνή του που μας αρέσει και τα τραγούδια του και τα μπλε του μάτια. Αν πλασάραμε γυμνές κοπέλες για τα τυχόν λιγούρια που γυρνούν στο ιντερνετ ίσως είχαμε μεγαλύτερη επισκεψιμότητα αλλά δεν πειράζει, καλά τα πάμε και έτσι.

    Ξέρω ότι είσαι αρκετά χρόνια στο φόρουμ του Αντέννα, έχω διαβάσει αμέτρητες επιθέσεις προς το πρόσωπό σου, και λίγα σχόλια θετικά, αλλά ποτέ δεν με ενδιέφερε κάτι από αυτά για να ασχοληθώ. Είμαι και λίγο άσχετη όπως θα έχεις διαβάσει άλλωστε ως προς την τεχνολογία. Ισως και λόγο ηλικίας. Απλώς επειδή αναφέρθηκες σε κάποια ποστ μου εδώ, και τα έβγαλες προς κοινή θέα δίπλα, θα ήθελα να σου πω, πως και στο σπίτι μου με τον άντρα μου διαφωνώ αρκετές φορές, αλλά δεν χωρίσαμε. Θεωρώ πως είναι υγεία να υπάρχουν διαφωνίες και μέσα από αντίθετες απόψεις να βγαίνει κάτι καλό.

    Και εδώ λοιπόν, διαφωνώ με αρκετά άτομα για διάφορους λόγους, όπως φαντάζομαι ότι και κάποιοι διαφωνούν μαζί μου. Δεν είπα όμως ποτέ ότι δεν αγαπούν τον Περικλή. Και με τον Μάρκο διαφωνήσαμε αρκετές φορές, αλλά δεν μπορώ να μην του αναγνωρίσω τις ώρες που βάζει εδώ μέσα, την αγάπη του για το φόρουμ και πάνω απ'όλα για τον Περικλή. Οτι έχω να πω λοιπόν το λέω εκεί που θέλω και δεν περιμένω κάποιον με τον οποίο δεν έχω μιλήσει ποτέ να μου κάνει τον δικηγόρο του διαβόλου, ούτε να μου πλέξει το εγκώμιο για το αν είμαι έξυπνη ή χαζή, ή καλή ή κακή.

    Δεν ξέρω τι κίνητρα έχεις για ότι κάνεις, δεν με ενδιαφέρει άλλωστε, εδώ δεν σε έχουν καταλάβει οι άλλοι στο φόρουμ του αντέννα που μιλάς μαζί τους τόσα χρόνια, εγώ δεν θα σου κάνω ψυχογράφημα. Παραδέχομαι ότι μερικά κείμενά σου έχουν ένα σχετικό χιούμορ, και θα μπορούσαμε όλοι να συμμετέχουμε σε αυτά, αν καταλαβαίναμε τον ειρμό των σκέψεών σου. Αλλά εδώ η επιστήμη σηκώνει τα χέρια, εμείς οι αδαείς τι να πούμε?

    Σου εύχομαι να είσαι καλά, να μας έρχεσαι όποτε θέλεις, να μας διαβάζεις και να μας διαβάλλεις, δεν πειράζει, εμείς εδώ είμαστε χαλκέντεροι και θα επιβιώσουμε.

  2. #2
    Peri ΕΡΓΟΣ Το avatar του χρήστη CaBooM
    Εγγραφή
    16-07-2006
    Περιοχή
    κρητη
    Ηλικία
    49
    Μηνύματα
    130

    Thumbs up

    boubouka
    Loading..
    Microsoft Windows XP
    Xterminator Peri Edition


    INTEL PENTIUM EXTREME EDITION 955 3.46 GHZ,ASUS P5WDG2-WS, (FSB 1066/ 800), 2GB Dual Ch. DDR2 memory ,
    2 x PCI Express 16X SLI Mode, 3 PCI,
    8 S-Ata 2 RAID 3GB/s, 2 ide, 2 Sata, NVidia 7900 GTX 512MB DDR3 SLi x16,
    600Watt ATX dual Fan silent , 250GB x 2 Western Digital HDD SATA II.



  3. #3
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    μπουμπουκα μου νομιζω οτι δινεται μεγαλη σημασια στο θεμα......

  4. #4
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη ioannis
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    ...Όπου Πέρι ο Άνεμος...
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.558
    Ρε παιδιά κατά την άποψη μου έτσι που ασχολείστε με τις επιδερμικές κινήσεις ενός ανθρώπου δίνεται αξία σε πράγματα ανούσια.

    Άστε τον να κάνει το κομμάτι του. Το έχει ανάγκη. Φαίνεται.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ioannis : 28-07-06 στις 08:50
    ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΑ
    ΜΕ ΤΟ 4ο ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site