apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 4 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 40
  1. #31
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ και την λεω εντελως δημοκρατικα! εχεις κατηγορηθει για τοσα απο την ιδια να μην πω και γω τί εχει κανει η ιδια σε μενα που τα θυμαμαι ενα προς ενα; δηλαδη οταν τα κανει εκεινη ειναι δημοκρατικα και οταν τα κανεις εσυ ειναι φασιστικα;

  2. #32
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANDU
    ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ και την λεω εντελως δημοκρατικα! εχεις κατηγορηθει για τοσα απο την ιδια να μην πω και γω τί εχει κανει η ιδια σε μενα που τα θυμαμαι ενα προς ενα; δηλαδη οταν τα κανει εκεινη ειναι δημοκρατικα και οταν τα κανεις εσυ ειναι φασιστικα;
    πρεπει να συμπληρωσω οτι ο Μαρκος οσες φορες εκανε εντιτ ποστ, μου εστελνε π.μ και με ρωτουσε! Η Λενια το εκανε αυτοματα και φυσικα δεν υπηρχε λογος να ασχοληθει με ενα νεοσυλλεκτο στραβαδι σαν και μενα!

  3. #33
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376
    To ακόλουθο είναι ποστ της Λένιας και όχι της whiterose

    Μια φορά ειχα κανει edit σε πόστ δικό σου Ανδυ!!!
    όταν πρωτοήρθες στο φόρουμ και έγραψες δημόσια το κινητό σου,..σου χα στειλει πμ,αλλα τότε δεν ήξερες την χρήση τους...
    Ποτέ δεν είχα ξανακάνει σε ποστ απλού μέλους edit..

    Επίσης ποτέ δεν σου εκανα παρατήρηση,ούτε ζήτησα να σου γίνει,και δεν ήμουν εγώ που σου έδινα τις ηλίθιες κάρτες..


    και σε ενα εχεις δίκιο ,εχω πάψει να ειμαι πλέον φαν...
    Εντάξει θέλω να πάει καλά ο Περικλής ,αλλά εχω πάψει πια να πιστεύω ότι μπορούν οι φανς του μεσα απο το φορουμ να τον βοηθήσουν!!! αναλλώνονται σε άλλα θέματα...(Στο πώς θα κανουν περισσότερες παρατηρήσεις ο ένας στον άλλο)
    Δεν έχω στόχο το Αδμινιλίκι γιατί μόνη μου έφυγα ,και σίγουρα δεν έχω σκοπό να φτιάξω επόμενο φορουμ.Λαθος που εφτιαξα και αυτό ,γιατί δεν εχει καμια διαφορά απο το προηγούμενο,όσο και να ήθελα να είναι κάτι διαφορετικό.

    Για τον Ανδρέα ,δεν εχω ιδεα τι λές...
    για τον Γιοχαν ,ούτε επίσης πιστεύω ότι ξέρεις ότι έγινε!!!!

    Επρεπε τον καιρο που ηταν ατμιν και μου εκανε συνεχεια παρατηρησεις, εντιτ στα ποστ, μεταφορα ποστ απο τις περισκεψεις στην παιδικη χαρα,διαγραφη ποστ χωρις να στειλει ποτε π.μ να μου εξηγησει, να το κανω μπαχαλο εδω μεσα να βλεπαμε ποσο Δημοκρατικα θα με αντιμετωπιζε!
    Ας βγάλει ο Μάρκος την κατάσταση με τις ενέργειες των Αδμίν..αν έχω κανει οτιδήποτε απο τα παραπάνω..Ποτε σου εκανα παρατήρηση.. ?Σου χω στειλε ποτέ πμ για παρατήρηση?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη whiterose : 07-09-06 στις 17:28

  4. #34
    💢 🌙 💜 💢 Το avatar του χρήστη Phaedra
    Εγγραφή
    23-01-2006
    Περιοχή
    ..always somewhere..
    Μηνύματα
    6.676
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο whiterose
    To ακόλουθο είναι ποστ της Λένιας και όχι της whiterose

    Μια φορά ειχα κανει edit σε πόστ δικό σου Ανδυ!!!
    όταν πρωτοήρθες στο φόρουμ και έγραψες δημόσια το κινητό σου,..σου χα στειλει πμ,αλλα τότε δεν ήξερες την χρήση τους...
    Ποτέ δεν είχα ξανακάνει σε ποστ απλού μέλους edit..

    Επίσης ποτέ δεν σου εκανα παρατήρηση,ούτε ζήτησα να σου γίνει,και δεν ήμουν εγώ που σου έδινα τις ηλίθιες κάρτες..


    και σε ενα εχεις δίκιο ,εχω πάψει να ειμαι πλέον φαν...
    Εντάξει θέλω να πάει καλά ο Περικλής ,αλλά εχω πάψει πια να πιστεύω ότι μπορούν οι φανς του μεσα απο το φορουμ να τον βοηθήσουν!!! αναλλώνονται σε άλλα θέματα...
    Δεν έχω στόχο το Αδμινιλίκι γιατί μόνη μου έφυγα ,και σίγουρα δεν έχω σκοπό να φτιάξω επόμενο φορουμ.Λαθος που εφτιαξα και αυτό ,γιατί δεν εχει καμια διαφορά απο το προηγούμενο,όσο και να ήθελα να είναι κάτι διαφορετικό.

    Για τον Ανδρέα ,δεν εχω ιδεα τι λές...
    για τον Γιοχαν ,ούτε επίσης πιστεύω ότι ξέρεις ότι έγινε!!!!

    Να δεις πώς τη λέγαν την ταινία με τον Τραβόλτα.. "Κοίτα ποιός μιλάει"..?

    Έλεος πια δηλαδή......... Βάλτε καμιά τελεία να τελειώνουμε..

  5. #35
    Peri ΠΤΩΣΑΡΑ Το avatar του χρήστη ANDU
    Εγγραφή
    24-01-2006
    Μηνύματα
    3.866
    ας το κλεισουμε το θεμα ομως για να μην ενοχλουμε τους υπολοιπους! οτι θελεις αλλο με π.μ να σου απαντησω!

  6. #36
    Peri ΟΔΕΥΩΝ
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    376
    Οχι δημόσια κατηγορείς ,δημόσια να το λύσουμε

    ...................Lenia.........................

  7. #37
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη ioannis
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    ...Όπου Πέρι ο Άνεμος...
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.558
    Τσακωμοί...αντιδράσεις....επιθετικότητα....είμαι μία εβδομάδα πάλι εδώ και έχω λιώσει στο γέλιο με όλα αυτά που διαβάζω...επιμένω....

    Πηγαίντε για καμμιά βουτιά...προσπαθήστε να γεμίσετε λίγο το χρόνο σας γιατί όλες αυτές οι αντιδράσεις σας κάνουν χειρότερους ανθρώπους και δεν πρέπει...

    Θέλει κάποιος να φύγει, να αποχωρήσει, να ρίξει μαύρη πέτρα πίσω του...Μπορεί άνετα να το κάνει και τέλος...

    Το να υπάρχει μία ανακυκλώμενη κατάσταση η οποία συνεχώς διαιωνίζεται μόνο στην δημιουργία εντυπώσεων με οδηγεί...

    Οι διαχειριστές βγήκαν από όλους εμάς...δεν αλλάζουν για χάρη ενός ή δύο...Δεν γίνεται για να είναι κάποια άτομα ευχαριστημένα να λειτουργεί το forum όπως θέλουν αυτά....

    Ο Μάρκος έχει κάνει λάθη...τα έχω πει άπειρες φορές...Αλλά λυπάμαι που το λέω όποιος είναι αλάθητος εδώ μέσα ας τον κατακρίνει πρώτος...

    Καλό είναι πριν κρίνουμε και κατακρίνουμε τους γύρω μας να κάνουμε λίγο κριτική στον εαυτό μας...Και αυστηρή αν γίνεται...

    Ευχαριστώ...και ειλικρινά δεν ήθελα να γράψω τίποτα γιατί την όλη κατάσταση την εξισώνω με την απώλεια γλιφιτζουριού...Αλλά εντάξει ξέφυγε από το αστεία, οδηγήθηκε στο γραφική και έφτασε στην κούραση...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ioannis : 08-09-06 στις 09:07
    ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΑ
    ΜΕ ΤΟ 4ο ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ

  8. #38
    Peri ΦΗΜΟΣ Το avatar του χρήστη piscesau2000
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    sydney-australia
    Μηνύματα
    2.979
    gia mena olo afto einai tragiko kai katholou asteio! lipame poli giati ehoume hasei simantika meli opos i Y, i lenia kai palia o ghostship o filter kai polloi alloi. apokaliptontai pragmata pou sokaroun kai to tragiko tis katastasis einai oti den katalavaino to giati!

    ena aplo forum enos kallitehni einai kai ehei ginei pedio! lipame poli!
    *~*Sometimes the Lord calms the storm. Sometimes He lets the storm rage and calms His child.*~*

  9. #39
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη ioannis
    Εγγραφή
    07-12-2005
    Περιοχή
    ...Όπου Πέρι ο Άνεμος...
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    1.558
    Πάτυ εγώ δεν σοκάρομαι καθόλου...Για μένα όλα είναι θέμα τι ζητάει ο καθένας από την συμμετοχή του εδώ...

    Λυπάμαι που το λέω αλλά έχω διαπιστώσει ανταγωνιστικές και εγωιστικές τάσεις, κακή προδιάθεση επιθετικότητα και πολλά άλλα...

    Και αν στο peristory έφταιγαν ο Ghost και ο Filter, αυτοί όλοι που δημιούργησαν αυτό το forum γιατί συνέχεια δημιουργούν έριδες και καταστάσεις?

    Όποιος έχει κουραστεί έχει το δικαίωμα της αποσυμφόρησης, να μπαίνει λιγότερο, να συμμετέχει λιγότερο...

    Για μένα όλα αυτά που γίνονται και κατά σύμπτωση από συγκεκριμένα άτομα που ήταν και στο peristory δυστυχώς με έχει προβληματίσει...
    ΤΡΙΦΥΛΛΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΑ
    ΜΕ ΤΟ 4ο ΑΣΤΕΡΙ ΣΤΗ ΦΑΝΕΛΑ

  10. #40
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis
    Καλό είναι πριν κρίνουμε και κατακρίνουμε τους γύρω μας να κάνουμε λίγο κριτική στον εαυτό μας...Και αυστηρή αν γίνεται...

    ..
    α ρε φιλε γιαννη για αλλη μια φορα συμφωνω μαζι σου σε Ο Λ Α.........
    δεν χρειαζεται να πω τιποτα αλλο.......
    με καλυψες 100%.........

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site