apiastos.gr O χορηγός του periland.gr
Μπείτε στο site
Σελίδα 340 από 356 ΠρώτηΠρώτη ... 240290330334335336337338339340341342343344345346350 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 3.391 έως 3.400 από 3557
  1. #3391
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria_dilitirio Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποσο παει το προστιμο ρε παιδια???
    500 ευρώ για σας και 1000 για το μαγαζί!ΜΗΝ κάνετε μαμακίες ΑΝΩΡΙΜΑ άτομα και τσαμπουκάδες και πάρετε κι άλλους στο λαιμό σας.2η φορά το μαγαζί έχει σφράγισμα και ανάκληση αδείας!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  2. #3392
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=SCGUDUysd6w"]YouTube - Nobacco ??????????? ??????? ??? 1[/ame]

    Η τελευταια μου ελπιδα.

  3. #3393
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη maria_melenia
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Περιοχή
    ΘεσσαΛΛονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    384
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    500 ευρώ για σας και 1000 για το μαγαζί!ΜΗΝ κάνετε μαμακίες ΑΝΩΡΙΜΑ άτομα και τσαμπουκάδες και πάρετε κι άλλους στο λαιμό σας.2η φορά το μαγαζί έχει σφράγισμα και ανάκληση αδείας!


    εμπεριεχομαι και ΓΩ μεσα στους ανωριμους???????δεν το ξερα να χαρμανιασω εγω επειδη καποιοι θελουν να γεμισουν με λεφτα τα ταμεια του κρατους!!! γιατι μη μου πειτε οτι σκεφτηκαν την υγεια μας η την δικια σας!!!και επειδη ξερω τι θα μου πειτε!ας καναν χωρους καπνιστων και να το ΤΗΡΟΥΣΑΝ και να πεφταν εκει τα προστιμα γιατι εγω ΠΑΝΤΑ σαν το λαλακα καθομουν ΜΟΝΟ σε χωρους που επιτρεποταν το καπνισμα!!αλλα πισω εχει η αχλαδα την ουρα!σε λιγο καιρο που θα πιασουν τα κρυα και θα αδειασουν ολα και μπουζουκια και καφετεριες κ.τ.λ θα δουμε τι εχει να γινει!οσο για το συγκεκριμενο μαγαζι που λεει ο Θλον οτι ντουμανιασαμε!!!τεκες ηταν παντα και ετσι θα παραμεινει παρα τους νομους και τις απαγορευσεις!!
    Πριν σε γνωρίσω ήμουνα ανικανοποιήτος,σχεδόν αμείλικτος,θρασύς και λιγομίλητος...Κοίτα τι έπαθα τώρα μου 'χεις γλυκάνει το στόμα κι όταν δεν είσαι πλάι μου γίνομαι ένα με το χώμα....!

  4. #3394
    Peri ΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ Το avatar του χρήστη ΜΑΡΚΟΣ
    Εγγραφή
    04-12-2005
    Περιοχή
    ΣΤΑ ΧΑΡΑΚΩΜΑΤΑ.....
    Ηλικία
    54
    Μηνύματα
    11.335
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο boubouka Εμφάνιση μηνυμάτων
    YouTube - Nobacco ??????????? ??????? ??? 1

    Η τελευταια μου ελπιδα.
    Yπάρχει και στο σαιτ μου http://www.apiastos.gr/index.php?mai...roducts_id=280

    Μαρία ΑΣΕ τις χαζομάρες!Νέα κοπέλα,να το κόψεις,όχι απλα δεν σου προσφέρει τίποτα ,αλλα χάνεις ΧΡΟΝΙΑ Από την ζωή σου,μην ακούω βλακείες!Ταξίδεψε λίγο στην Ευρώπη να δεις τι γίνεται!Στην Ολλανδία και στο Βέλγιο μια από την παρεα μας έψαχνε μισή ωρα μαγαζί για καπνίζοντες!
    Μην λέμε πάλι τα ίδια επειδή είσαστε φανατικοί στενοκέφαλοι...αμα κανεις την ΧΟΝΤΡΗ ζημιά στην υγεία σου,εστω όχι τωρα ,αλλά σε δέκα χρόνια και δεν μπορεις να κανεις ΤΙΠΟΤΑ,ελα να τα ξαναπουμε!Το 85% του ΚΑΡΚΙΝΟΥ Του πνευμονα είναι από καπνιστες και καπνιστες!Τα ίδια έλεγε ο νονό ςτου Θοδωρή και μετραει μέρες...
    Εξάλλου υπάρχουν μαγαζιά με ΣΗΜΑΝΣΗ ,που στην Θεσσαλονίκη άκουσα πως ειναι και σε ποσοστό 75% σε σχεση με αυτά που διάλεξαν να είναι ΜΗ καπνιστών,που μπορείτε να πηγαίνετε...ΓΙΑΤΙ να καπνίζετε εκεί που δεν επιτρεπετε?
    ΑΛΛΑ τωρα ειναι μια ευκαιρία να το κόψετε!!!ΑΦΟΡΜΗ,πς το λενε!ΗΔΗ στην πρωινή μου δουλειά,2 άτομα εχουν να καπνίσουν απο 1 Ιουλίου(ο ένας εκανε 3 πακετα)και οι άλλοι το μειωσαν στο ΜΙΣΟ!Εχουν βεβαια 2 από τους άλλους παρει ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΣΙΓΑΡΑ!
    Χωρίς ΙΣΧΥΡΗ θεληση όμως δεν γινεται ΤΙΠΟΤΑ boubouka!Απόφαση και θεληση!
    ΠΟΤΕ ΜΗΝ κάνεις στους άλλους ότι και οι άλλοι ΔΕΝ θα ήθελες να κάνουν σε σένα.....




    ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΧΩΡΑΤΕ..........

    EΠΙΣΚΕΦΘΕΙΤΕ το νέο online μου κατάστημα
    http://www.apiastos.gr

  5. #3395
    Μιζαδόρος Το avatar του χρήστη boubouka
    Εγγραφή
    06-12-2005
    Μηνύματα
    6.438
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΜΑΡΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Yπάρχει και στο σαιτ μου http://www.apiastos.gr/index.php?mai...roducts_id=280
    Χωρίς ΙΣΧΥΡΗ θεληση όμως δεν γινεται ΤΙΠΟΤΑ boubouka!Απόφαση και θεληση!
    .... και αναγκη να συμπληρώσω. Δεν το ήξερα Μαρκο οτι το ειχες το συγκεκριμμενο, και το περιμενω αύριο ή μεθαυριο, γιατι εδω ειμαστε και παραμεθωριος περιοχή, θα το έχω ομως στα υπ οψιν αν το θελησει καποιος αλλος.

  6. #3396
    Συντονίστρια Το avatar του χρήστη vivtory1
    Εγγραφή
    20-12-2005
    Περιοχή
    N.Y
    Ηλικία
    53
    Μηνύματα
    6.377
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria_dilitirio Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμπεριεχομαι και ΓΩ μεσα στους ανωριμους???????δεν το ξερα να χαρμανιασω εγω επειδη καποιοι θελουν να γεμισουν με λεφτα τα ταμεια του κρατους!!! γιατι μη μου πειτε οτι σκεφτηκαν την υγεια μας η την δικια σας!!!και επειδη ξερω τι θα μου πειτε!ας καναν χωρους καπνιστων και να το ΤΗΡΟΥΣΑΝ και να πεφταν εκει τα προστιμα γιατι εγω ΠΑΝΤΑ σαν το λαλακα καθομουν ΜΟΝΟ σε χωρους που επιτρεποταν το καπνισμα!!αλλα πισω εχει η αχλαδα την ουρα!σε λιγο καιρο που θα πιασουν τα κρυα και θα αδειασουν ολα και μπουζουκια και καφετεριες κ.τ.λ θα δουμε τι εχει να γινει!οσο για το συγκεκριμενο μαγαζι που λεει ο Θλον οτι ντουμανιασαμε!!!τεκες ηταν παντα και ετσι θα παραμεινει παρα τους νομους και τις απαγορευσεις!!
    maria, den prokite na gini tipota....oloi tha to sinithisoun siga-siga opos ekanan ki edo otan protovgike aftos o nomos.
    osa parapona kai fasaries ki an ekanan oi idioktites ton nixterinon kentron, kafeterion kai club, to idio tous ekane......mexri pou oloi pia exoun sinithisi kai den kapnizoun mesa sta magazia, h pane ekso kai kapnizoun.....

    ego to exo kopsi to kapnisma poles fores gia arketon kero..(apo 1 mexri 1 1/2 xrono kathe fora), kai meta kano tin vlakia kai to ksanarxizo.....ala tora pou exoun ftasi ta tsigara pano apo $10.00 to paketo, prepi na ta kopso gia kala......pira lipon to patch pou to kolas pano sto mpratso sou kai an pas na kapnisis se arosteni ....ala den apofasisa pote tha arxiso tin therapia..

  7. #3397
    Site Admin Το avatar του χρήστη freddaras
    Εγγραφή
    05-12-2005
    Περιοχή
    Aλεξανδρούπολη
    Μηνύματα
    7.315
    καλα μας κανουν να το απαγορεψουν ΠΑΝΤΟΥ το μαμημενο το παλιοτσιγαρο.........

  8. #3398
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη maria_melenia
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Περιοχή
    ΘεσσαΛΛονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    384
    ρε σεις αντε!γιατι αδειασε ετσι το μαγαζι???????
    αντε μια γυρα σφηνακια καρπουζι σε ολους α ανεβει λιγο το κεφι!!!!!!!!
    Πριν σε γνωρίσω ήμουνα ανικανοποιήτος,σχεδόν αμείλικτος,θρασύς και λιγομίλητος...Κοίτα τι έπαθα τώρα μου 'χεις γλυκάνει το στόμα κι όταν δεν είσαι πλάι μου γίνομαι ένα με το χώμα....!

  9. #3399
    Peri ΒΟΗΤΟΣ Το avatar του χρήστη thlon_et_temnon
    Εγγραφή
    15-02-2006
    Περιοχή
    Στα περι-χωρα Περι-στεριου
    Μηνύματα
    1.569
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο maria_dilitirio Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε σεις αντε!γιατι αδειασε ετσι το μαγαζι???????
    βγηκαν εξω για... τσιγαρο

  10. #3400
    Peri ΠΛΑΝΩΜΕΝΟΣ Το avatar του χρήστη maria_melenia
    Εγγραφή
    14-10-2008
    Περιοχή
    ΘεσσαΛΛονικη
    Ηλικία
    33
    Μηνύματα
    384
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thlon_et_temnon Εμφάνιση μηνυμάτων
    βγηκαν εξω για... τσιγαρο

    ε τοτε συγχωρεμενοι!!!!!!!!!!!!!!
    Πριν σε γνωρίσω ήμουνα ανικανοποιήτος,σχεδόν αμείλικτος,θρασύς και λιγομίλητος...Κοίτα τι έπαθα τώρα μου 'χεις γλυκάνει το στόμα κι όταν δεν είσαι πλάι μου γίνομαι ένα με το χώμα....!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Παρόμοια Θέματα

  1. Οι Ηλικίες του periland
    By thodoris7 in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-05-08, 01:29
  2. Periland - Διαφημιση
    By ringo in forum Υποστήριξη
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο Μήνυμα: 26-02-08, 14:52
  3. to periland etsi opws tou a3izei.
    By teo in forum Γενική Συζήτηση
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-10-06, 11:48
  4. Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο Μήνυμα: 11-03-06, 15:43

Δικαιώματα - Επιλογές

  • ΔΕΝ μπορείτε να δημιουργήσετε νέα θέματα
  • ΔΕΝ μπορείτε να απαντήσετε
  • ΔΕΝ μπορείτε να βάλετε επισυναπτόμενα αρχεία
  • ΔΕΝ μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μυνήματά σας
  •  
  • BB code is σε λειτουργία
  • Τα Smilies είναι σε λειτουργία
  • Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας

Mofeu.eu

μπείτε στο site

Katoxores.gr

μπείτε στο site

Learndutch.gr

μπείτε στο site